IV Aukcja Sztuki Agra Art NOVA
2 lipca 2020, 19:00 Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.
Wystawa przedaukcyjna od: 25 czerwca 2020 roku
ul. Wilcza 55/63 00-679 Warszawa tel.: +48 501 367 324 e-mail: nova@agraart.pl www.agraart.pl
Krzysztof BUCZYŃSKI… 39 Sylwia BRZYSZCZYK… 67 Chang BUI i Zuzia GASZYŃSKA… 11 Sylwia CABAN… 70 Karifurava CAIHUA… 17 Michał CZUBA… 4 Michał CYGAN… 6 Monika DAŁEK… 47 Joanna FALISZEK-DYLĄG… 72 Michał FURMANIAK… 45 Zuzia GASZYŃSKA… 19 Monika GIL… 25 Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ… 37 Bartosz JANCIK… 35 Michał JANCIK… 68 Anna JARZYMOWSKA… 63 Piotr KACHNY… 23 Grzegorz KAMIŃSKI… 27 Paweł KADRIS… 56 Wojtek KAZIMIERCZAK… 10 Marta KELER… 9 Dominika KĘDZIERSKA… 52 Yura KIMAKOVYCH… 3 Mateusz KMIECIKOWSKI… 28 Iwona KOBRYŃ… 26 Justyna KOZICZAK… 66 Magdalena KRÓL… 69 Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA… 46 Dorota KWIATKOWSKA… 22 Magdalena LIBERO… 54 Urszula ŁOJKO-SMOGORZEWSKA… 51 Konrad “Koxu” ŁUKASIK… 7 Maciej MAJEWSKI… 61 Marek MORAWSKI… 32 Filip MOSZANT… 40 Agnieszka MROWCA-TUREK… 14 Agnieszka PAKUŁA… 1 Małgorzata PĄCZKOWSKA… 58
30 ...Patrycja PIĘTKA 12 ...Paulina PIOR 36 ...Marta POKOJOWCZYK 18 ...Szymon POLOCZEK 24 ...Weronika RACZYŃSKA 16 ...Hanna ROZPARA 71 ...Krystyna RÓŻ-PASEK 13 ...Agata RUMAN 53 ...Małgorzata RUSIECKA 31 ...Adam RUTKOWSKI 20 ...Monika RYBIŃSKA 62 ...Wioleta RZĄŻEWSKA 29 ...Marcelina SIWIEC 65 ...Oliwia SMOLEŃ 48 ...Dominik SMOLIK 21 ...Jerzy SOJKA 41 ...Magdalena STOCH 38 ...Magdalena SZILKE 2 ...Joanna SZTYRAK 44 ...Mariola ŚWIGULSKA 57 ...Sebastian TALKA 34 ...Stanisław TOMALAK 15 ...Marcin WĄSIK 43 ...Dominik WOŹNIAK 50 ...Ilona WOŹNIAK 64...Sabina WOŹNICA 55 ...Dorota WÓJCIK 42 ...Pervin Ece YAKACIK 5 …Jerzy ZAJĄCZKOWSKI 60 ...Paweł ZAKRZEWSKI 33 ...Bartłomiej ZAŁUCKI 49 ...Łukasz ZBROJA 8 ...Dawid ZDOBYLAK 59 ...Gossia ZIELASKOWSKA
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Agnieszka Pakuła, Pink 01, akryl, płótno, 120 x 100 cm, 2014
Joanna Sztyrak, Nawia I, olej, płótno, 80 x 60 cm, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Yura Kimakovych, Midazolam, akryl, płótno, 80 x 60 cm, 2020
Michał Czuba, Studium portretu 4, olej, płyta plexi, 50 x 35 cm, 2017
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Jerzy Zajączkowski, Bez tytułu, farba olejna, spray, aluminium, 99 x 68 x 13 cm, 2020
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
Michał Cygan, Pies, akryl, olej, płótno, 130 x 90 cm, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 2 000 zł
Konrad “Koxu” Łukasik, Blinded by the lights, technika własna, akryl, płótno, 70 x 70 cm, 2020
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Dawid Zdobylak, Wieża, olej, płótno, 70 x 80 cm, 2020
Marta Keler, Spotkanie 50.1.2, akryl, płótno, 50 x 100 cm 2017
Wojtek Kazimierczak, Statue of light, technika własna, farba do tkanin, płótno, 134,5 x 174,5 cm, 2018
11.
Chang Bui i Zuzia Gaszyńska, Dreszczyk emocji, akryl, płótno, 100 x 50 cm, 2018
Paulina Pior, Hot in here, akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2020
12.
13.
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Agata Ruman, Niebieskie zasłony, olej, płótno, 100 x 80 cm, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
14.
Agnieszka Mrowca-Turek, I że Cię nie opuszczę, akryl, płótno, 60 x 80 cm, 2018
15.
Marcin Wąsik, Analiza zadania, technika własna, tektura, 100 x 70 cm, 2018
Hanna Rozpara, WG 01, akryl, płótno, 80 x 80 cm, 2020
16.
17.
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 800 - 2 500 zł
Karifurava Caihua, JezusMaria, akryl, płótno, 100 x 160, 2020
Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 000 - 1 200 zł
18.
Szymon Poloczek, Na promieniu światła, olej, płótno, 100 x 150 cm, 2020
19.
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Zuzia Gaszyńśka, Red, olej, płótno, 120 x 120 cm, 2018
20.
Monika Rybińska, When the sun goes down, akryl, płótno, 81 x 100 cm, 2017
21.
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Jerzy Sojka, Galeria w otwartej przestrzeni, akryl, płótno, 80 x 100 cm, 2016
Dorota Kwiatkowska, Bez tytułu, akryl, płótno, 70 x 100 cm, 2019
22.
23.
Piotr Kachny, Melody maker, olej, płótno, 130 x 110 cm, 2017
24.
Weronika Raczyńska, Obserwator aktorek, kolaż, węgiel, pastel, papier, 50 x 70 cm
25.
Monika Gil, Para kolaży, technika mieszana, papier, 25 x 34 cm x 2, 2020
Iwona Kobryń, Bez tytułu, akryl, płótno, 70 x 70 cm 2020
26.
27.
Grzegorz Kamiński, White socks, akryl, płótno, 101 x 127 cm, 2019
Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 000 -1 200 zł
Mateusz Kmiecikowski, Samotnicy, olej, płótno, 60 x 50 cm, 2012
28.
29.
Marcelina Siwiec, Mary, akryl, płótno, 100 x 100 cm, 2020
30.
Patrycja Piętka, Nim zajdzie słońce, będziemy na miejscu, olej, płótno, 70 x 90 cm, 2020
31.
Adam Rutkowski, P-23 z cyklu Kosmiczne Płótna, olej, płótno, 50 x 50 cm, 2020
Marek Morawski, Instagram hoe, akryl, płótno, 81 x 60 cm, 2020
32.
33.
Bartłomiej Załucki, Kobiety, akryl, płótno, 100 x 140 cm, 2020
34.
Stanisław Tomalak, Fragment 629 z cyklu Archeologia, technika własna, płótno, 80 x 100 cm, 2020
Bartosz Jancik, W poprzek lata, olej, płótno, 40 x 50 cm, 2019
36.
Marta Pokojowczyk, Widoki, ręcznie tkane płótno, farba do tkanin, 50 x 43 cm
37.
Małgorzata Heintze-Paszkowicz, Abstrakcja geometryczna, olej, płyta, 76 x 88 cm, 2019
38.
Magdalena Szilke, Pejzaż kosmiczny, olej, płótno, 60 x 80 cm, 2019
39.
Krzysztof Buczyńśki, Las Z, akryl, płótno, 60 x 100 cm, 2020
40.
Filip Moszant, G 19, flamaster, atrament, papier kredowy, 100 x 70 cm, 2019
41.
Magdalena Stoch, Atlas, olej, płótno, 80 x 80 cm, 2020
Pervin Ece Yakacik, Spotaso, olej, płótno, 60 x 100 cm, 2018
42.
43.
Dominik Woźniak, Wdowiec, olej, płótno, 120 x 100 cm, 2019
44.
Mariola Świgulska, Wymarzona podróż, akryl, olej, szlagmetal, płótno, 90 x 90 cm, 2019
45.
Michał Furmaniak, Dłoń I, marmur, 15 x 31.5 cm, 2013
46.
Patrycja Kruszyńska-Mikulska, Spacetime, akryl, płótno, 80 x 80 cm, 2020
47.
Monika Dałek, Własnym rozpędem badam nadchodzące nowe dźwięki, akryl, płótno, 80 x 60 cm
Dominik Smolik, De Cardenas, akryl, płótno, 150 x 200 cm, 2020
48.
49.
Łukasz Zbroja, Postać, olej, płótna, 45 x 38 cm
50.
Ilona Woźniak, Radość, olej, płótno, 70 x 50 cm, 2019
51.
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Urszula Łojko-Smogorzewska, Kwitnące jabłonie, olej, płótno, 33 x 24 cm, 2019
Dominika Kędzierska, Magnolia, olej, płótno, 80 x 80 cm, 2020
52.
53.
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Małgorzata Rusiecka, Razem udźwigniemy ciężar, akryl, płótno, 80 x 120 cm, 2020
54.
Magdalena Libero, Z cyklu matka, akryl, kredka, płótno, 50 x 50 cm, 2019
55.
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Dorota Wójcik, Drzewo, olej, płótno, 90 x 90 cm, 2019
Paweł Kardis, Krowy, akryl, płótno, 70 x 100 cm, 2020
56.
57.
Sebastian Talka, Fantazja, akryl, płótno, 70 x 100 cm, 2020
58.
Revalie (Małgorzata Pączkowska), Bez tytułu, akryl, płótno, 120 x 90 cm, 2020
59.
Gossia Zielaskowska, Color map, akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 120 cm, 2020
60.
Paweł Zakrzewski, Przeraźliwy krzyk małpoluda, akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2019
61.
Maciej Majewski, Kobieta z deską surfingową wchodząca do oceanu, akryl, płótno, 50 x 73 cm
Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 000 - 1 500 zł
62.
Wioleta Rzążewska, Warszawskie popołudnie, olej, płótno, 70 x 100 cm, 2020
63.
Anna Jarzymowska, Bez tytułu, olej, płótno, 150 x 150 cm, 2019
Sabina Woźnica, Zmierzch, olej, płótno, 110 x 130 cm, 2016
64.
65.
Oliwia Smoleń, Czaszka, olej, dykta, 30 x 24 cm, 2019
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Justyna Koziczak, Hellborn, olej, płótno, 60 x 50 cm, 2019
66.
67.
Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Sylwia Brzyszczyk, Bez tytułu, akryl, płótno, 70 x 50 cm, 2019
68.
Michał Jancik, Wschód i zachód, akryl, płótno, 60 x 80 cm, 2019 i 2020
69.
Magdalena Król, Albe 20, technika własna, akryl, płótno, 100 x 70 cm, 2020
Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
Sylwia Caban, Wojownik, aluminium patynowane, czarny granit, 43 x 13.5 cm, 2020
70.
71.
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
Krystyna Róż-Pasek, Rozmach, olej, płótno, 120 x 60 cm, 2020
Joanna Faliszek-Dylag, Cisza, olej, płótno, 50 x 70 cm, 2015
72.
Agra Art NOVA
ul. Wilcza 55/63 00-679 Warszawa
Pon. - Pt.: 11 - 18 Sob.: 11 - 15
tel.: +48 501 367 324 e-mail: nova@agraart.pl
www.agraart.pl
Katarzyna Jedynak – kierownik galerii katarzyna.jedynak@agraart.pl Tomasz Krajewski – przyjęcia, sprzedaż tomasz.krajewski@agraart.pl
Zarejestruj się!
Zeskanuj obrazek swoim aparatem w telefonie i zarejestruj się na aukcję!
Bądź z nami na bieżąco!