IV Aukcja Agra Art NOVA

IV Aukcja Sztuki Agra Art NOVA

2 lipca 2020, 19:00 Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Wystawa przedaukcyjna od: 25 czerwca 2020 roku

ul. Wilcza 55/63 00-679 Warszawa tel.: +48 501 367 324 e-mail: nova@agraart.pl www.agraart.pl

Krzysztof BUCZYŃSKI… 39 Sylwia BRZYSZCZYK… 67 Chang BUI i Zuzia GASZYŃSKA… 11 Sylwia CABAN… 70 Karifurava CAIHUA… 17 Michał CZUBA… 4 Michał CYGAN… 6 Monika DAŁEK… 47 Joanna FALISZEK-DYLĄG… 72 Michał FURMANIAK… 45 Zuzia GASZYŃSKA… 19 Monika GIL… 25 Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ… 37 Bartosz JANCIK… 35 Michał JANCIK… 68 Anna JARZYMOWSKA… 63 Piotr KACHNY… 23 Grzegorz KAMIŃSKI… 27 Paweł KADRIS… 56 Wojtek KAZIMIERCZAK… 10 Marta KELER… 9 Dominika KĘDZIERSKA… 52 Yura KIMAKOVYCH… 3 Mateusz KMIECIKOWSKI… 28 Iwona KOBRYŃ… 26 Justyna KOZICZAK… 66 Magdalena KRÓL… 69 Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA… 46 Dorota KWIATKOWSKA… 22 Magdalena LIBERO… 54 Urszula ŁOJKO-SMOGORZEWSKA… 51 Konrad “Koxu” ŁUKASIK… 7 Maciej MAJEWSKI… 61 Marek MORAWSKI… 32 Filip MOSZANT… 40 Agnieszka MROWCA-TUREK… 14 Agnieszka PAKUŁA… 1 Małgorzata PĄCZKOWSKA… 58

30 ...Patrycja PIĘTKA 12 ...Paulina PIOR 36 ...Marta POKOJOWCZYK 18 ...Szymon POLOCZEK 24 ...Weronika RACZYŃSKA 16 ...Hanna ROZPARA 71 ...Krystyna RÓŻ-PASEK 13 ...Agata RUMAN 53 ...Małgorzata RUSIECKA 31 ...Adam RUTKOWSKI 20 ...Monika RYBIŃSKA 62 ...Wioleta RZĄŻEWSKA 29 ...Marcelina SIWIEC 65 ...Oliwia SMOLEŃ 48 ...Dominik SMOLIK 21 ...Jerzy SOJKA 41 ...Magdalena STOCH 38 ...Magdalena SZILKE 2 ...Joanna SZTYRAK 44 ...Mariola ŚWIGULSKA 57 ...Sebastian TALKA 34 ...Stanisław TOMALAK 15 ...Marcin WĄSIK 43 ...Dominik WOŹNIAK 50 ...Ilona WOŹNIAK 64...Sabina WOŹNICA 55 ...Dorota WÓJCIK 42 ...Pervin Ece YAKACIK 5 …Jerzy ZAJĄCZKOWSKI 60 ...Paweł ZAKRZEWSKI 33 ...Bartłomiej ZAŁUCKI 49 ...Łukasz ZBROJA 8 ...Dawid ZDOBYLAK 59 ...Gossia ZIELASKOWSKA

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 1 500 zł

Agnieszka Pakuła, Pink 01, akryl, płótno, 120 x 100 cm, 2014

Joanna Sztyrak, Nawia I, olej, płótno, 80 x 60 cm, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 500 - 1 800 zł

Yura Kimakovych, Midazolam, akryl, płótno, 80 x 60 cm, 2020

Michał Czuba, Studium portretu 4, olej, płyta plexi, 50 x 35 cm, 2017

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 700 - 2 000 zł

Jerzy Zajączkowski, Bez tytułu, farba olejna, spray, aluminium, 99 x 68 x 13 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 3 000 - 5 000 zł

Michał Cygan, Pies, akryl, olej, płótno, 130 x 90 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 2 000 zł

Konrad “Koxu” Łukasik, Blinded by the lights, technika własna, akryl, płótno, 70 x 70 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 800 - 2 000 zł

Dawid Zdobylak, Wieża, olej, płótno, 70 x 80 cm, 2020

Marta Keler, Spotkanie 50.1.2, akryl, płótno, 50 x 100 cm 2017

Wojtek Kazimierczak, Statue of light, technika własna, farba do tkanin, płótno, 134,5 x 174,5 cm, 2018

11.

Chang Bui i Zuzia Gaszyńska, Dreszczyk emocji, akryl, płótno, 100 x 50 cm, 2018

Paulina Pior, Hot in here, akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2020

12.

13.

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Agata Ruman, Niebieskie zasłony, olej, płótno, 100 x 80 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 1 800 zł

14.

Agnieszka Mrowca-Turek, I że Cię nie opuszczę, akryl, płótno, 60 x 80 cm, 2018

15.

Marcin Wąsik, Analiza zadania, technika własna, tektura, 100 x 70 cm, 2018

Hanna Rozpara, WG 01, akryl, płótno, 80 x 80 cm, 2020

16.

17.

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Karifurava Caihua, JezusMaria, akryl, płótno, 100 x 160, 2020

Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 000 - 1 200 zł

18.

Szymon Poloczek, Na promieniu światła, olej, płótno, 100 x 150 cm, 2020

19.

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Zuzia Gaszyńśka, Red, olej, płótno, 120 x 120 cm, 2018

20.

Monika Rybińska, When the sun goes down, akryl, płótno, 81 x 100 cm, 2017

21.

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Jerzy Sojka, Galeria w otwartej przestrzeni, akryl, płótno, 80 x 100 cm, 2016

Dorota Kwiatkowska, Bez tytułu, akryl, płótno, 70 x 100 cm, 2019

22.

23.

Piotr Kachny, Melody maker, olej, płótno, 130 x 110 cm, 2017

24.

Weronika Raczyńska, Obserwator aktorek, kolaż, węgiel, pastel, papier, 50 x 70 cm

25.

Monika Gil, Para kolaży, technika mieszana, papier, 25 x 34 cm x 2, 2020

Iwona Kobryń, Bez tytułu, akryl, płótno, 70 x 70 cm 2020

26.

27.

Grzegorz Kamiński, White socks, akryl, płótno, 101 x 127 cm, 2019

Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 000 -1 200 zł

Mateusz Kmiecikowski, Samotnicy, olej, płótno, 60 x 50 cm, 2012

28.

29.

Marcelina Siwiec, Mary, akryl, płótno, 100 x 100 cm, 2020

30.

Patrycja Piętka, Nim zajdzie słońce, będziemy na miejscu, olej, płótno, 70 x 90 cm, 2020

31.

Adam Rutkowski, P-23 z cyklu Kosmiczne Płótna, olej, płótno, 50 x 50 cm, 2020

Marek Morawski, Instagram hoe, akryl, płótno, 81 x 60 cm, 2020

32.

33.

Bartłomiej Załucki, Kobiety, akryl, płótno, 100 x 140 cm, 2020

34.

Stanisław Tomalak, Fragment 629 z cyklu Archeologia, technika własna, płótno, 80 x 100 cm, 2020

Bartosz Jancik, W poprzek lata, olej, płótno, 40 x 50 cm, 2019

36.

Marta Pokojowczyk, Widoki, ręcznie tkane płótno, farba do tkanin, 50 x 43 cm

37.

Małgorzata Heintze-Paszkowicz, Abstrakcja geometryczna, olej, płyta, 76 x 88 cm, 2019

38.

Magdalena Szilke, Pejzaż kosmiczny, olej, płótno, 60 x 80 cm, 2019

39.

Krzysztof Buczyńśki, Las Z, akryl, płótno, 60 x 100 cm, 2020

40.

Filip Moszant, G 19, flamaster, atrament, papier kredowy, 100 x 70 cm, 2019

41.

Magdalena Stoch, Atlas, olej, płótno, 80 x 80 cm, 2020

Pervin Ece Yakacik, Spotaso, olej, płótno, 60 x 100 cm, 2018

42.

43.

Dominik Woźniak, Wdowiec, olej, płótno, 120 x 100 cm, 2019

44.

Mariola Świgulska, Wymarzona podróż, akryl, olej, szlagmetal, płótno, 90 x 90 cm, 2019

45.

Michał Furmaniak, Dłoń I, marmur, 15 x 31.5 cm, 2013

46.

Patrycja Kruszyńska-Mikulska, Spacetime, akryl, płótno, 80 x 80 cm, 2020

47.

Monika Dałek, Własnym rozpędem badam nadchodzące nowe dźwięki, akryl, płótno, 80 x 60 cm

Dominik Smolik, De Cardenas, akryl, płótno, 150 x 200 cm, 2020

48.

49.

Łukasz Zbroja, Postać, olej, płótna, 45 x 38 cm

50.

Ilona Woźniak, Radość, olej, płótno, 70 x 50 cm, 2019

51.

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 600 - 1 800 zł

Urszula Łojko-Smogorzewska, Kwitnące jabłonie, olej, płótno, 33 x 24 cm, 2019

Dominika Kędzierska, Magnolia, olej, płótno, 80 x 80 cm, 2020

52.

53.

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 800 - 2 000 zł

Małgorzata Rusiecka, Razem udźwigniemy ciężar, akryl, płótno, 80 x 120 cm, 2020

54.

Magdalena Libero, Z cyklu matka, akryl, kredka, płótno, 50 x 50 cm, 2019

55.

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Dorota Wójcik, Drzewo, olej, płótno, 90 x 90 cm, 2019

Paweł Kardis, Krowy, akryl, płótno, 70 x 100 cm, 2020

56.

57.

Sebastian Talka, Fantazja, akryl, płótno, 70 x 100 cm, 2020

58.

Revalie (Małgorzata Pączkowska), Bez tytułu, akryl, płótno, 120 x 90 cm, 2020

59.

Gossia Zielaskowska, Color map, akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 120 cm, 2020

60.

Paweł Zakrzewski, Przeraźliwy krzyk małpoluda, akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2019

61.

Maciej Majewski, Kobieta z deską surfingową wchodząca do oceanu, akryl, płótno, 50 x 73 cm

Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 000 - 1 500 zł

62.

Wioleta Rzążewska, Warszawskie popołudnie, olej, płótno, 70 x 100 cm, 2020

63.

Anna Jarzymowska, Bez tytułu, olej, płótno, 150 x 150 cm, 2019

Sabina Woźnica, Zmierzch, olej, płótno, 110 x 130 cm, 2016

64.

65.

Oliwia Smoleń, Czaszka, olej, dykta, 30 x 24 cm, 2019

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Justyna Koziczak, Hellborn, olej, płótno, 60 x 50 cm, 2019

66.

67.

Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 200 - 1 500 zł

Sylwia Brzyszczyk, Bez tytułu, akryl, płótno, 70 x 50 cm, 2019

68.

Michał Jancik, Wschód i zachód, akryl, płótno, 60 x 80 cm, 2019 i 2020

69.

Magdalena Król, Albe 20, technika własna, akryl, płótno, 100 x 70 cm, 2020

Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 200 - 1 800 zł

Sylwia Caban, Wojownik, aluminium patynowane, czarny granit, 43 x 13.5 cm, 2020

70.

71.

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 500 - 2 500 zł

Krystyna Róż-Pasek, Rozmach, olej, płótno, 120 x 60 cm, 2020

Joanna Faliszek-Dylag, Cisza, olej, płótno, 50 x 70 cm, 2015

72.

Agra Art NOVA

ul. Wilcza 55/63 00-679 Warszawa

Pon. - Pt.: 11 - 18 Sob.: 11 - 15

tel.: +48 501 367 324 e-mail: nova@agraart.pl

www.agraart.pl

Katarzyna Jedynak – kierownik galerii katarzyna.jedynak@agraart.pl Tomasz Krajewski – przyjęcia, sprzedaż tomasz.krajewski@agraart.pl

Zarejestruj się!

Zeskanuj obrazek swoim aparatem w telefonie i zarejestruj się na aukcję!

Bądź z nami na bieżąco!