VI Aukcja Agra Art NOVA - 17 grudnia 2020, 19:00

VI Aukcja Sztuki Agra Art NOVA

17 grudnia 2020, 19:00 Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Wystawa przedaukcyjna od: 3 grudnia 2020 roku

ul. Wilcza 55/63 00-679 Warszawa tel.: +48 501 367 324 e-mail: nova@agraart.pl www.agraart.pl

47 ...Weronika PAWŁOWSKA Arsen AVAGOVICH… 15 35 ...Marta POKOJOWCZYK Mariusz BIZOŃ… 24 31 ...Szymon POLOCZEK Monika BURZYŃSKA… 43 55 ...Ryszard RABSZTYN Karifurava CAIHUA… 23 33 ...Wacław ROPIECKI Kamila CELLARY… 5 25 ...Agata RUMAN Igor CHOŁDA… 14 22 ...Małgorzata RUSIECKA Dariusz CHOIŃSKI… 34 51 ...Joanna SIKIEWICZ-WOJTASZEK Mikołaj CHYLAK… 13 27 ...Dominik SMOLIK Grzegorz CZECHOWSKI… 40 19 ...Joanna SZTYRAK 42 ...Paweł TKACZYK Monika DAŁEK… 41 17 ...Maja TOMASZEWSKA Natalia FUNDOWICZ… 3 10 ...Anna TOMICKA Tadeusz GAŁDA… 48 52 ...Filip WARZECHA Paulina GAWRYSZEWSKA… 8 11 ...Sara WINKLER Sabina Maria GRZYB… 9 36 ...Joanna WISŁAWSKA Michał JANCIK… 46 18 ...Dominik WOŹNIAK Jakub JANYST… 37 32 ...Sabina WOŹNICA Anna JARZYMOWSKA… 54 12 ...Aleksander YASIN Małgorzata JAWORSKA… 4 39 ...Paweł ZAKRZEWSKI 21 ...Dawid ZDOBYLAK Grzegorz KAMIŃSKI… 2 7 ...Gossia ZIELASKOWSKA Rafał KAPICA… 6 Dominika KĘDZIERSKA… 20 Włodzimierz KRĘŹLEWICZ… 30 Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA… 53 Mariusz LEWANDOWSKI… 29 Aleksandra LISOWSKA… 38 Wojtek MALICKI… 49 Andrzej MASIANIS… 50 Tomasz MASIONEK… 26 Jacek MAŚLANKIEWICZ… 45 Filip MOSZANT… 1 Agnieszka MROWCA-TUREK… 16 Aleksandra OSA… 44 Valeria PASEKA… 28 5

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 1 800 zł

Filip Moszant, Bez tytułu, akryl, płótno, 40 x 40 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 1 500 zł

Grzegorz Kamiński, Marta #02, akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Natalia Fundowicz, Nie tracąc kontroli, akryl, tusz, spray, płótno, 100 x 120 cm, 2020

Małgorzata Jaworska, Kawałek nieba, akryl, olej, płótno, 120 x 100, 2017

Kamila Cellary, Be a weirdo, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Rafał Kapica, Zaćmienie, olej, płótno, 100 x 100 cm, 2020

Gossia Zielaskowska, YELLOW SILVER MAP, akryl, płótno, 100 x 100 cm, 2020

Paulina Gawryszewska, #Instagirl, akryl, płótno, 130 x 160 cm, 2019

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Sabina Maria Grzyb, Podróż oniryczna, akryl, technika własna, płótno, 70 x 50 cm, 2017

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Ania Tomicka, Lucidity, olej, płótno, 25 x 20 cm, 2020

11.

Sara Winkler, Przebieranki, olej, akryl, płótno, 100 x 81 cm, 2020

12.

Aleksander Yasin, Buszująca w zbożu, akryl, płótno, 60 x 75 cm, 2020

13.

Mikołaj Chylak, S, akryl, technika własna, płótno, 46 x 38 cm, 2008

Igor Chołda, Syriusz, akryl, płótno, 120 x 120 cm, 2020

14.

15.

Arsen Avagovich, Kobieta na byku, olej, karton, 35 x 50 cm, 2019

16.

Agnieszka Mrowca-Turek, Letni dzień, akryl, płótno, 50 x 70 cm, 2020

17.

Maja Tomaszewska, La Guarida del Angel, litografia, papier rosaspina avorio 220 g Fabriano, 35 x 75 cm, 2020

Dominik Woźniak, Wyciszona, olej, płótno, 39 x 18 cm, 2019

18.

19.

Joanna Sztyrak, Wyraj V, olej, płótno, 40 x 50 cm, 2020

Dominika Kędzierska, October, olej, płótno, 80 x 60 cm, 2020

20.

21.

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 800 - 2 000 zł

Dawid Zdobylak, Pejzaż zimowy, olej, płótno, 80 x 100 cm, 2020

Małgorzata Rusiecka, IRA/gniew, akryl, płótno, 65 x 50.5 cm, 2020

22.

23.

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Karifurava Caihua, Longing, akryl, płótno, 130 x 100 cm, 2020

Mariusz Bizoń, 08.2020, akryl, płyta, 129 x 93 cm, 2020

24.

25.

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 800 - 2 000 zł

Agata Ruman, Miejska wrzawa, technika mieszana, płótno, 100 x 120 cm, 2016

Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Tomasz Masionek, Conor, olej, płótno, 100 x 80 cm, 2020

26.

27.

Dominik Smolik, De Assis, akryl, płótno, 100 x 140 cm, 2020

Valeria Paseka, Unknown, akryl, płótno, 80 x 81,5 cm, 2020

28.

29.

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Mariusz Lewandowski, W poszukiwaniu portu, olej, płótno, 40 x 100 cm, 2008

30.

Włodzimierz Kręźlewicz, Umbrelle II, akryl, płótno, 60 x 130 cm, 2015

31.

Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 500 - 2 500 zł

Szymon Poloczek, Mruganie, olej, płótno, 100 x 150 cm, 2020

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 500 - 4 000 zł

32.

Sabina Woźnica, Getting through the Womb of Wild Self, olej, płótno, 100 x 130 cm, 2012

33.

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Wacław Ropiecki, Pejzaż energetyzujący nr 5, akryl, olej, wydruk na płótnie, płyta, 40 x 30 cm, 2017

34.

Dariusz Choiński, Chwila warta czekania, olej, płyta mdf, 30 x 30 cm, 2020

Marta Pokojowczyk, Pół tonu, ręcznie tkana kanwa, przędza lniana, farba, 50 x 45 cm, 2020

Joanna Wisławska, W górę, akryl, płótno, 65 x 54 cm, 2006

36.

37.

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Jakub Janyst, Arise, akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm, 2014

38.

Aleksandra Lisowska, Bez tytułu, olej, technika własna, płyta, 115 x 71 cm, 2014

39.

Paweł Zakrzewski, Abstrakcja o lekkim zabarwieniu erotycznym, akryl, olej, płyta, 100 x 100 cm, 2020

Grzegorz Czechowski, Przestój, olej, płótno, 90 x 80 cm, 2020

40.

41.

Monika Dałek, Cisną się nowe dźwięki w pół gestu do ręki, akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2020

Paweł Tkaczyk, Untitled, akryl, płótno, 150 x 130 cm, 2017

42.

43.

Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 200 - 1 500 zł

Monika Burzyńska, Saline, technika własna, płótno, 100 x 80 cm, 2020

Aleksandra Osa, Bez tytułu, olej, płótno, 40 x 40 cm, 2020

44.

45.

Jacek Maślankiewicz, NR. 8, olej, płótno, 80 x 160 cm, 2018

46.

Michał Jancik, Interferencje 5.0 / Oblivion, akryl, płótno, 100 x 100 cm, 2020

47.

Weronika Pawłowska, Na tafli, olej, płótno, 80 x 50 cm, 2014/2015

Tadeusz Gałda, Kompozycja 2, olej, płyta, 41 x 33 cm, 2020

48.

49.

Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 800 - 2 200 zł

Wojtek Malicki, Miasto, olej, płótno, 127 x 44 cm, 2020

50.

Andrzej Masianis, Gwiazda zaranna, akryl, płótno, 100 x 70 cm, 2020

51.

Joanna Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek, Pasja tańca, akryl, płótno, 60 x 40 cm, 2020

52.

Filip Warzecha, Marszałkowska/Świętokrzyska, akryl, płótno, 90 x 100 cm, 2019

53.

Patrycja Kruszyńska-Mikulska, Green Paradise III, akryl, płótno, 80 x 80 cm, 2020

Anna Jarzymowska, Iluzja, olej, płótno, 70 x 70 cm, 2018

54.

55.

Ryszard Rabsztyn, Tu i Teraz, olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, 2020

Zarejestruj się!

Zeskanuj obrazek swoim aparatem w telefonie i zarejestruj się na aukcję!

Bądź z nami na bieżąco!

Agra Art NOVA

ul. Wilcza 55/63 00-679 Warszawa

Pon. - Pt.: 11 - 18 Sob.: 11 - 15

tel.: +48 501 367 324 e-mail: nova@agraart.pl

www.agraart.pl

Katarzyna Jedynak – kierownik galerii katarzyna.jedynak@agraart.pl Tomasz Krajewski – przyjęcia, sprzedaż tomasz.krajewski@agraart.pl