VI Aukcja Sztuki Agra Art NOVA
17 grudnia 2020, 19:00 Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.
Wystawa przedaukcyjna od: 3 grudnia 2020 roku
ul. Wilcza 55/63 00-679 Warszawa tel.: +48 501 367 324 e-mail: nova@agraart.pl www.agraart.pl
47 ...Weronika PAWŁOWSKA Arsen AVAGOVICH… 15 35 ...Marta POKOJOWCZYK Mariusz BIZOŃ… 24 31 ...Szymon POLOCZEK Monika BURZYŃSKA… 43 55 ...Ryszard RABSZTYN Karifurava CAIHUA… 23 33 ...Wacław ROPIECKI Kamila CELLARY… 5 25 ...Agata RUMAN Igor CHOŁDA… 14 22 ...Małgorzata RUSIECKA Dariusz CHOIŃSKI… 34 51 ...Joanna SIKIEWICZ-WOJTASZEK Mikołaj CHYLAK… 13 27 ...Dominik SMOLIK Grzegorz CZECHOWSKI… 40 19 ...Joanna SZTYRAK 42 ...Paweł TKACZYK Monika DAŁEK… 41 17 ...Maja TOMASZEWSKA Natalia FUNDOWICZ… 3 10 ...Anna TOMICKA Tadeusz GAŁDA… 48 52 ...Filip WARZECHA Paulina GAWRYSZEWSKA… 8 11 ...Sara WINKLER Sabina Maria GRZYB… 9 36 ...Joanna WISŁAWSKA Michał JANCIK… 46 18 ...Dominik WOŹNIAK Jakub JANYST… 37 32 ...Sabina WOŹNICA Anna JARZYMOWSKA… 54 12 ...Aleksander YASIN Małgorzata JAWORSKA… 4 39 ...Paweł ZAKRZEWSKI 21 ...Dawid ZDOBYLAK Grzegorz KAMIŃSKI… 2 7 ...Gossia ZIELASKOWSKA Rafał KAPICA… 6 Dominika KĘDZIERSKA… 20 Włodzimierz KRĘŹLEWICZ… 30 Patrycja KRUSZYŃSKA-MIKULSKA… 53 Mariusz LEWANDOWSKI… 29 Aleksandra LISOWSKA… 38 Wojtek MALICKI… 49 Andrzej MASIANIS… 50 Tomasz MASIONEK… 26 Jacek MAŚLANKIEWICZ… 45 Filip MOSZANT… 1 Agnieszka MROWCA-TUREK… 16 Aleksandra OSA… 44 Valeria PASEKA… 28 5
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
Filip Moszant, Bez tytułu, akryl, płótno, 40 x 40 cm, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Grzegorz Kamiński, Marta #02, akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Natalia Fundowicz, Nie tracąc kontroli, akryl, tusz, spray, płótno, 100 x 120 cm, 2020
Małgorzata Jaworska, Kawałek nieba, akryl, olej, płótno, 120 x 100, 2017
Kamila Cellary, Be a weirdo, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, 2020
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Rafał Kapica, Zaćmienie, olej, płótno, 100 x 100 cm, 2020
Gossia Zielaskowska, YELLOW SILVER MAP, akryl, płótno, 100 x 100 cm, 2020
Paulina Gawryszewska, #Instagirl, akryl, płótno, 130 x 160 cm, 2019
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 800 - 2 500 zł
Sabina Maria Grzyb, Podróż oniryczna, akryl, technika własna, płótno, 70 x 50 cm, 2017
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Ania Tomicka, Lucidity, olej, płótno, 25 x 20 cm, 2020
11.
Sara Winkler, Przebieranki, olej, akryl, płótno, 100 x 81 cm, 2020
12.
Aleksander Yasin, Buszująca w zbożu, akryl, płótno, 60 x 75 cm, 2020
13.
Mikołaj Chylak, S, akryl, technika własna, płótno, 46 x 38 cm, 2008
Igor Chołda, Syriusz, akryl, płótno, 120 x 120 cm, 2020
14.
15.
Arsen Avagovich, Kobieta na byku, olej, karton, 35 x 50 cm, 2019
16.
Agnieszka Mrowca-Turek, Letni dzień, akryl, płótno, 50 x 70 cm, 2020
17.
Maja Tomaszewska, La Guarida del Angel, litografia, papier rosaspina avorio 220 g Fabriano, 35 x 75 cm, 2020
Dominik Woźniak, Wyciszona, olej, płótno, 39 x 18 cm, 2019
18.
19.
Joanna Sztyrak, Wyraj V, olej, płótno, 40 x 50 cm, 2020
Dominika Kędzierska, October, olej, płótno, 80 x 60 cm, 2020
20.
21.
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Dawid Zdobylak, Pejzaż zimowy, olej, płótno, 80 x 100 cm, 2020
Małgorzata Rusiecka, IRA/gniew, akryl, płótno, 65 x 50.5 cm, 2020
22.
23.
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 800 - 2 500 zł
Karifurava Caihua, Longing, akryl, płótno, 130 x 100 cm, 2020
Mariusz Bizoń, 08.2020, akryl, płyta, 129 x 93 cm, 2020
24.
25.
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Agata Ruman, Miejska wrzawa, technika mieszana, płótno, 100 x 120 cm, 2016
Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Tomasz Masionek, Conor, olej, płótno, 100 x 80 cm, 2020
26.
27.
Dominik Smolik, De Assis, akryl, płótno, 100 x 140 cm, 2020
Valeria Paseka, Unknown, akryl, płótno, 80 x 81,5 cm, 2020
28.
29.
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Mariusz Lewandowski, W poszukiwaniu portu, olej, płótno, 40 x 100 cm, 2008
30.
Włodzimierz Kręźlewicz, Umbrelle II, akryl, płótno, 60 x 130 cm, 2015
31.
Cena wywoławcza: 1 000 zł Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
Szymon Poloczek, Mruganie, olej, płótno, 100 x 150 cm, 2020
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 500 - 4 000 zł
32.
Sabina Woźnica, Getting through the Womb of Wild Self, olej, płótno, 100 x 130 cm, 2012
33.
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Wacław Ropiecki, Pejzaż energetyzujący nr 5, akryl, olej, wydruk na płótnie, płyta, 40 x 30 cm, 2017
34.
Dariusz Choiński, Chwila warta czekania, olej, płyta mdf, 30 x 30 cm, 2020
Marta Pokojowczyk, Pół tonu, ręcznie tkana kanwa, przędza lniana, farba, 50 x 45 cm, 2020
Joanna Wisławska, W górę, akryl, płótno, 65 x 54 cm, 2006
36.
37.
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Jakub Janyst, Arise, akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm, 2014
38.
Aleksandra Lisowska, Bez tytułu, olej, technika własna, płyta, 115 x 71 cm, 2014
39.
Paweł Zakrzewski, Abstrakcja o lekkim zabarwieniu erotycznym, akryl, olej, płyta, 100 x 100 cm, 2020
Grzegorz Czechowski, Przestój, olej, płótno, 90 x 80 cm, 2020
40.
41.
Monika Dałek, Cisną się nowe dźwięki w pół gestu do ręki, akryl, płótno, 100 x 80 cm, 2020
Paweł Tkaczyk, Untitled, akryl, płótno, 150 x 130 cm, 2017
42.
43.
Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: 1 200 - 1 500 zł
Monika Burzyńska, Saline, technika własna, płótno, 100 x 80 cm, 2020
Aleksandra Osa, Bez tytułu, olej, płótno, 40 x 40 cm, 2020
44.
45.
Jacek Maślankiewicz, NR. 8, olej, płótno, 80 x 160 cm, 2018
46.
Michał Jancik, Interferencje 5.0 / Oblivion, akryl, płótno, 100 x 100 cm, 2020
47.
Weronika Pawłowska, Na tafli, olej, płótno, 80 x 50 cm, 2014/2015
Tadeusz Gałda, Kompozycja 2, olej, płyta, 41 x 33 cm, 2020
48.
49.
Cena wywoławcza: 1 500 zł Estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Wojtek Malicki, Miasto, olej, płótno, 127 x 44 cm, 2020
50.
Andrzej Masianis, Gwiazda zaranna, akryl, płótno, 100 x 70 cm, 2020
51.
Joanna Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek, Pasja tańca, akryl, płótno, 60 x 40 cm, 2020
52.
Filip Warzecha, Marszałkowska/Świętokrzyska, akryl, płótno, 90 x 100 cm, 2019
53.
Patrycja Kruszyńska-Mikulska, Green Paradise III, akryl, płótno, 80 x 80 cm, 2020
Anna Jarzymowska, Iluzja, olej, płótno, 70 x 70 cm, 2018
54.
55.
Ryszard Rabsztyn, Tu i Teraz, olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, 2020
Zarejestruj się!
Zeskanuj obrazek swoim aparatem w telefonie i zarejestruj się na aukcję!
Bądź z nami na bieżąco!
Agra Art NOVA
ul. Wilcza 55/63 00-679 Warszawa
Pon. - Pt.: 11 - 18 Sob.: 11 - 15
tel.: +48 501 367 324 e-mail: nova@agraart.pl
www.agraart.pl
Katarzyna Jedynak – kierownik galerii katarzyna.jedynak@agraart.pl Tomasz Krajewski – przyjęcia, sprzedaż tomasz.krajewski@agraart.pl