Tesco oferta wazna gazetka

Page 1

4.04.2015 r.

do godz. 18.00.

zaplanowaniu zakupĂłw.

Wielkanoc juĹź za

2 tygodnie

JEDNODNIOWE okazje cenowe!

4

99

w czwartek 26.03.2015 r. więcej ofert na str. 2

OgĂłrek krĂłtki polski luz

kg

e Nasz iny dl

189

1

29

Oszczędzasz 0,60 zł

Polędwica sopocka

paczka lub luz, cena jedn. – 12,90 zł/kg cena w pozostałe dni – 1,59 zł/100 g, cena jedn. – 15,90 zł/kg

100 g

wybieraj dowolnie

Mąka tortowa TESCO 1 kg 1 zł/op. kupując 3 op.

1,39 zł/op. kupując 1 op.

Zakupy moşesz zamówić na tesco.pl Sprawdź, czy usługa Ezakupy dostępna jest w Twojej okolicy

3 za 3 zł

NapĂłj Coca-Cola 2 l róşne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 4 op. – 1,88 zĹ‚/l

3,75 zł/op. kupując 4 op.

4,99 zł/op. kupując 1 op.

4 za 15 zł

Oferta handlowa od 26.03 do 4.04.2015 r.,


JEDNODNIOWE okazje cenowe! W PIĄTEK 27.03.2015 r.

1689

199

Soczysty grejpfrut czerwony

999

Oszczędzasz 6,90 zł

kg

kg

Makrela wędzona paczka

luz

W SOBOTĘ 28.03.2015 r.

1599 Świeże polskie pieczarki

399

499

Oszczędzasz 7 zł

Szynka konserwowa 455 g

kg

kg

Kura mięsna

luz

paczka lub luz

899 op.

cena jedn. – 19,76 zł/kg

20"

W NIEDZIELĘ 29.03.2015 r.

MĘSKI

ROZMIAR KOŁA

6 RAMA STALOWA

Darmowe ubezpieczenie

LICZBA BIEGÓW

Oszczędzasz 60 zł

229 Pyszne i słodkie banany

349 kg

luz

Oszczędzasz 0,30 zł

Mleko Polskie 2% lub 3,2% Mlekovita 1 l

1

Rower górski 20” AMT Crosser

99

• różne kolory • rama amortyzowana • obręcze aluminiowe

op.

Oferta specjalna do wyczerpania zapasów. Produkt dostępny w wybranych sklepach. Lista sklepów na www.tesco.pl

39900

33900

szt.

W PONIEDZIAŁEK 30.03.2015 r.

439

299 Soczyste mandarynki 1 kg siatka

Różanecznik ekstra sztuka

2

3

299 op.

Oszczędzasz 1 zł

Narcyz, Hiacynt

199

szt.

sztuka

Oszczędzasz 1,40 zł

Pierogi TESCO 400 g różne rodzaje cena jedn. – 7,48 zł/kg

1999

299 op.

999

szt.

Oszczędzasz 3 zł

Ziemia uniwersalna TESCO 50 l cena jedn. – 0,14 zł/l Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

699 op.


IDEALNE NA WIELKANOC

169 1499

0

Kiełbasa wiejska paczka lub luz, cena jedn. – 9,90 zł/kg dostępna również Kiełbasa wiejska biała, paczka

9

99

99

100 g

Oszczędzasz 0,70 zł

op.

Śledzie a’la Matjas Seko 1200 g

Kasia 250 g

solone, cena jedn. wsadu – 12,49 zł/kg

4 za 7 zł

cena jedn. przy zakupie 4 op. – 7 zł/kg dostępna również Kasia Maślany smak 250 g 1,75 zł/op. 2,29 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 5 zł

ręcznie robiony

999

799 op.

z kartą Clubcard

Oszczędzasz 2 zł

Oszczędzasz z kartą 2 zł

Filety śledziowe z cebulką TESCO 600 g

Lody Maxi Koral 1,5 l różne smaki cena jedn. – 4,66 zł/l z kartą, 5,99 zł/l bez karty

cena jedn. – 13,32 zł/kg

6

bez Clubcard

Twaróg półtłusty krajanka 1 kg

8

99 op.

Oszczędzasz 2,30 zł

899

Makowiec 400 g

op.

399 op.

cena jedn. – 9,98 zł/kg

999

1299 Oszczędzasz 4 zł

629

99

Oszczędzasz 4,50 zł

Kapusta kwaszona 3 kg cena jedn. wsadu – 2,20 zł/kg

549

Pyszne i dojrzałe kiwi 500 g

op.

koszyk cena jedn. – 5,98 zł/kg

299 op.

NOWOŚĆ

569

4

3

99

99 szt.

Rogal wielkopolski 200 g cena jedn. – 24,95 zł/kg

op.

Oszczędzasz 1,70 zł

Babka waniliowa, cytrynowa, marmurkowa 350 g cena jedn. – 11,40 zł/kg

6

99 op.

Babka pomarańczowa, cytrynowa, wiśniowa 400 g cena jedn. – 17,48 zł/kg


HMOzdób strona 18/03/15 swój4,dom na Wielkanoc oferta obowiązuje do 30.04.2015 r. wybierz 3 dowolne produkty

3,33 zł za 1 butelkę

z kartą Clubcard

15

449

99

3 2

w cenie

bez Clubcard

op.

599

499 op.

cena jedn. – 63,96 zł/kg

Oszczędzasz z kartą 1,50 zł Oszczędzasz bez karty 1 zł

3 op. za 9,98 zł

Kawa Jacobs Velvet 200 g

Ketchup Pudliszki 700 g

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 3 op. Pepsi 2 l – 1,66 zł/l 3,33 zł/op. 4,99 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

Kawa Lavazza 250 g cena jedn. – 79,95 zł/kg

Napój Pepsi 2 l lub Lipton 1,5 l

cena jedn. – 6,41 zł/kg z kartą, 7,13 zł/kg bez karty

0,47 zł za 1 szt.

1299

999

799

1499 op.

op.

op.

Alpejskie Mleczko Milka

Oszczędzasz 3 zł

Wafelki Nesquik 32 x 20 g

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie op. 330 g – 24,21 zł/kg

Biszkopty z galaretką w czekoladzie TESCO 1 kg

cena stand. – 29,99 zł/op., cena jedn. – 23,42 zł/kg

Czekolada Milka

Wafelki Prince Polo 28 x 17,5 g cena stand. – 25,99 zł/op., cena jedn. – 30,59 zł/kg

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie op. 300 g – 26,63 zł/kg

z kartą Clubcard

99

72

bez Clubcard

9399

7999

op.

Oszczędzasz z kartą 21 zł Oszczędzasz bez karty 14 zł

Pieluchy Pampers Economy Box Plus 132 szt. różne rozmiary, cena jedn. rozm. midi 132 szt. – 0,55 zł/szt. z kartą, 0,61 zł/szt. bez karty

4999

2za 15 zł

op.

op.

Szampon Fructis 400 ml

Oszczędzasz 5,80 zł

różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 18,75 zł/l 7,50 zł/op. 9,89 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Kostki do WC Bref Power Aktiv 3 x 50 g

2299 op.

Oszczędzasz 20 zł

Tabletki do zmywarki Finish All in One 56 szt. cena jedn. – 0,54 zł/szt. dostępne również Tabletki do zmywarki Finish Classic 72 szt., cena jedn. – 0,42 zł/szt.

5

8

99

cena jedn. – 59,93 zł/kg

3499

2999

4

1479

Oszczędzasz 12 zł

Płyn do prania Perwoll 4 l różne rodzaje cena jedn. – 5,75 zł/l

4699

2999 op.

Oszczędzasz 17 zł

Proszek do prania Vizir 4,2 kg cena jedn. – 7,14 zł/kg

0,54 zł za 1 szt.


Szukaj w Wielkanocnym Pomocniku na tesco.pl

POLEC AMY RÓWNIEŻ 13,99 Szynka wieprzowa bez kości

zł/kg

15,99 Schab y ow wieprz bez kości

zł/kg

Karkówka 15,99 wieprzowa bez kości

zł/kg

paczka lub luz

paczka lub luz

paczka lub luz

8

Łopatka Ł w wieprzowa b bez kości

3

89

99 Ćwiartka z kurczaka

kg

ppaczka lub luz

kg

MAP lub luz

3999 Oszczędzasz 24 zł

7

Kiełbasa biała surowa

99 kg

MAP

P R

NY

6

HIT

M

Oszczędzasz 3 zł

99

okrągłe, dostępne również Naczynie żaroodporne prostokątne 5,1 l – 55,99 zł/szt. 21,99 zł/szt.

1599

szt.

RODUK

T

999

Naczynie żaroodporne Termisil 2,9 l

OŻO

op.

Sałatka jarzynowa 1 kg

989 Oszczędzasz 1,90 zł

Mintaj filet bez skóry

799 kg

luz, 35% glazury

999 Oszczędzasz 2,50 zł

Filety śledziowe a’la matjas 400 g

9

Kaczka Pekin świeża

kg

Oszczędzasz 1,60 zł

Filety śledziowe w sosie śmietanowym Lisner 500 g cena jedn. – 14,78 zł/kg

op.

w oleju, cena jedn. – 18,73 zł/kg

899

99

749

7

39 op.

Rolmopsy lub Bismarck TESCO 400 g cena jedn. wsadu przy zakupie 2 op. – 20 zł/kg 4 zł/op. 4,99 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Tak świeże, że dajemy Ci gwarancję Gwarancją objęte są produkty marki Tesco oraz świeże produkty sprzedawane na kilogramy lub sztuki. Szczegóły na

2za 8 zł


239

1

39

Szynka bursztynowa paczka lub luz, cena jedn. – 13,90 zł/kg

100 g

Oszczędzasz 1 zł

1899

11

99

Kabanosy 450 g różne rodzaje cena jedn. – 26,64 zł/kg dostępne również Kabanosy, luz różne rodzaje – 26,60 zł/kg

op.

Oszczędzasz 7 zł

Dobre wędliny

poznasz

HIT

259

299 Oszczędzasz 1,10 zł

Szynka od szwagra paczka lub luz cena jedn. – 18,90 zł/kg

1

89 Oszczędzasz 0,80 zł

100 g

1

79

Polędwica łososiowa paczka lub luz, cena jedn. – 17,90 zł/kg

100 g

Oszczędzasz 0,90 zł

Boczek wędzony lub parzony extra paczka lub luz, cena jedn. – 15,90 zł/kg dostępny również Boczek faszerowany Żywiec

249

159 100 g

e Nasz ny d li

139 Oszczędzasz 0,50 zł

Kiełbasa biała żurkowa paczka lub luz cena jedn. – 8,90 zł/kg

0

89

100 g

119

899 Oszczędzasz 0,20 zł Oszczędzasz 3 zł

Kiełbasa biała Krakus 360 g

5

99 op.

paczka, cena jedn. – 16,64 zł/kg

Kiełbasa śląska paczka lub luz, cena jedn. – 9,90 zł/kg dostępna również Kiełbasa śląska Morliny 735 g – 12,99 zł/op. 9,90 zł/op. cena jedn. – 13,47 zł/kg

0

99

100 g

weź drugi taki sam

Parówki Sokoliki 140 g cena jedn. przy zakupie 3 op. – 19,05 zł/kg 2,67 zł/op. 3,59 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

3 za 8 zł

238

1

99

Oszczędzasz 0,39 zł

Filet wędzony z indyka paczka lub luz, cena jedn. – 19,90 zł/kg

100 g

Wędliny plastrowane Polskie Wędliny różne rodzaje i gramatury np. Boczek parzony 140 g 2 op. za 6,74 zł pierwszy – 4,49 zł/op., drugi – 2,25 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 24,07 zł/kg

drugi za

1⁄ 2 ceny


Lorem ipsum dolor wieprzowa, sit amet, Wytworna szynka consectetur adipiscing elit. wytworzona na bazie historycznej, Nulla pharetra dolor nec ubiegłowiecznej receptury. Produkt z regionu Wielkopolski.

349 Oszczędzasz 1,10 zł

Szynka z młodego wieprza TESCO

2

paczka lub luz cena jedn. – 23,90 zł/kg

po smaku Tradycyjna polska kiełbasa o doskonałym smaku, wędzona dymem z drewna olchowego, bez żadnych konserwantów.

39

100 g

Skosztuj, by znaleźć swój ulubiony Tradycyjna kiełbasa doprawiona pieprzem i czosnkiem, o charakterystycznych czerwonych oczkach z gęsiego mięsa. Produkt z regionu Wielkopolski.

Pasztet wieprzowy z dodatkiem cielęciny i warzyw, niegdyś tradycyjnie wyrabiany w okolicach Krajna.

Oszczędzasz 1 zł

Kiełbasa swojska pilzneńska TESCO lub Kiełbasa swojska drobiowo-wieprzowa pilzneńska TESCO paczka lub luz cena jedn. – 19,90 zł/kg

299

1

99

100 g

Oszczędzasz 0,80 zł

Kiełbasa gospodarza z gęsiną TESCO luz, cena jedn. – 23,90 zł/kg dostępna również Kiełbasa gospodarza z gęsiną 270 g – 9,99 zł/op. 6,99 zł/op. cena jedn. – 25,89 zł/kg

319

2

39

100 g

199

Oszczędzasz 0,40 zł

Krajeński pasztet z cielęciną TESCO luz, cena jedn. – 15,90 zł/kg dostępny również Krajeński pasztet z cielęciną 380 g – 9,99 zł/op. 7,99 zł/op. cena jedn. – 21,03 zł/kg

1

59

100 g

100 g produktu wytworzono ze

100 g

50 % TANIEJ

mięsa

289 Oszczędzasz 0,90 zł

Szynka 100% mięsa lub Schab 100% mięsa paczka lub luz cena jedn. – 19,90 zł/kg

199 100 g

1999

9

99 op.

Oszczędzasz 10 zł

Kiełbasa krakowska sucha Krakus 400 g cena jedn. – 24,98 zł/kg


Co się składa na wyśmienite Święta? 82% tłuszczu

0,40 zł za 1 szt.

HIT

kl. M

Masło Polskie ekstra 200 g cena jedn. przy zakupie 3 op. – 16,67 zł/kg 3,33 zł/op. 4,69 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

3 za 10 zł

1199

5

99

Jaja Cztery Zboża 15 szt.

469

op.

Oszczędzasz 1,20 zł

Ser sałatkowy Creamfields 200 g

Oszczędzasz 6 zł

349 op.

cena jedn. – 17,45 zł/kg

0,55 zł za 1 szt.

kl. L

Twaróg na sernik Włoszczowa 1 kg

5

op.

Oszczędzasz 1,50 zł

Jaja świeże Farmio 10 szt.

899 op.

Oszczędzasz 0,40 zł

Serek NaTurek Puszysty 140 g

op.

Oszczędzasz 0,90 zł

Ser Morski paczka lub luz, cena jedn. – 12,90 zł/kg

339 99

2

op.

1

100 g

209 Oszczędzasz 0,20 zł

Ser topiony Hochland 100 g bloczek, różne rodzaje cena jedn. – 18,90 zł/kg

różne rodzaje, cena jedn. – 21,36 zł/kg

189 op.

R

M

tłuszczu mlecznego

T

RODUK

99,8%

NY

Jogurt bałkański Maluta 1 kg

499

P

Oszczędzasz 4 zł

5

29

49

99

Oszczędzasz 6 zł

219

699

1199

OŻO

NY

M

R

T

P

RODUK OŻO

1499 Oszczędzasz 0,80 zł Oszczędzasz 3 zł

Masło klarowane 500 g cena jedn. – 23,98 zł/kg

1199 op.

Produkty mączne TESCO różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Knedle z truskawkami 450 g – 7,76 zł/kg

349 op.

8

9

529

429 Oszczędzasz 1,30 zł

Liście szpinaku Hortex 450 g cena jedn. – 8,87 zł/kg

399 op.


Szukaj w Wielkanocnym Pomocniku na tesco.pl

250 g

2 op. za 7,49 zł Brzoskwinie w lekkim syropie 850 ml cena jedn. wsadu przy zakupie 2 op. – 7,97 zł/kg

3,75 zł/op. kupując 2 op.

7,49 zł/op. kupując 1 op.

2 w cenie 1

12

99

Kawa Pedro’s 500 g + 250 g gratis

kpl.

cena jedn. – 17,32 zł/kg

2 op. za 6,99 zł Herbata Lipton piramidki 20 tb.

2 1

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Herbata Lipton cytryna 34 g – 102,79 zł/kg 3,50 zł/op. 6,99 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

199

185

w cenie

0

Oszczędzasz 0,60 zł

Galaretka Winiary różne smaki i gramatury cena jedn. np. Galaretka truskawkowa 75 g – 13,20 zł/kg

159 99 op.

569 Oszczędzasz 0,70 zł

op.

Oszczędzasz 0,14 zł

Przyprawa Kucharek 500 g

Cukier TESCO 1 kg

op.

cena jedn. – 9,98 zł/kg

3 op. za 2,38 zł Budyń z cukrem Winiary różne smaki, cena jedn. przy zakupie 3 op. np. Budyń śmietankowy 60 g – 13,22 zł/kg 0,79 zł/op. 1,19 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

499

3 2

Oszczędzasz 0,60 zł

w cenie

Krem do karpatki Delecta 250 g

339 79

2

op.

cena jedn. – 11,16 zł/kg

mieszaj dowolnie

PEWNIAK

Zupa Winiary 3 x 66 g cena jedn. – 20,20 zł/kg

4

Oszczędzasz 0,40 zł

Ogórki konserwowe TESCO 860 g cena jedn. wsadu – 7,31 zł/kg

369

329 op.

Wszystkie dania, zupki, deserki w słoiczkach Promocja dotyczy np. Deser Gerber 190 g – miksuj dowolne smaki.

Groszek, Kukurydza Pudliszki 400 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 8,33 zł/kg 2 zł/op. 2,49 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2za 4 zł

6 w cenie 5

Olej Kujawski 1 l

589 op.


Co ma wielką moc orzeźwienia? ½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

2 zł

za 1 puszkę

479 Piwo Harnaś 4 x 500 ml vol. 6%, puszka

Piwo Okocim 4 x 500 ml vol. 5,6%, puszka, cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4 zł/l Oferta nie dotyczy sklepu Kostrzyn Wielkopolski, ul. Dworcowa 31.

8 zł/kpl. 9,99 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

2za 16 zł

różne rodzaje, cena jedn. – 1,79 zł/l

269

Piwo Carlsberg 500 ml

op.

2za 6 zł

vol. 6%, butelka bezzwrotna cena jedn. przy zakupie 2 op. – 7,50 zł/l 3 zł/op. 3,39 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

1999 Oszczędzasz 4 zł

15

99

Bombonierka Cornet Lindt 175 g różne rodzaje cena jedn. – 91,37 zł/kg

Oszczędzasz 1 zł

Baranek cukrowy Argo 125 g cena jedn. – 17,52 zł/kg

10

11

319 19

2

op.

2za 6 zł

369

wybieraj dowolnie

Piwo Carlsberg Nox 400 ml

op.

op.

Oszczędzasz 2,10 zł

NOWOŚĆ

vol. 5%, butelka bezzwrotna cena jedn. przy zakupie 2 op. – 6 zł/l

2

69

Napój Schweppes 1,5 l

Sok, Nektar Hortex 1 l pomarańcza, jabłko, czarna porzeczka, multiwitamina, ananas, pomidor cena jedn. przy zakupie 2 op. – 3 zł/l 3 zł/op. 4,29 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 1 zł

Napój Costa 2 l różne rodzaje cena jedn. – 1,35 zł/l

Herbatniki Petit Beurre różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Herbatniki Petit Beurre 350 g – 10 zł/kg 3,50 zł/op. 4,39 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2za 7 zł

1014 Oszczędzasz 2,15 zł

Woda Nałęczowianka 6 x 1,5 l gazowana, niegazowana, delikatnie gazowana, cena jedn. – 0,89 zł/l

799

kpl.

349 Oszczędzasz 1,10 zł

Zestaw pisanek Cosmo 80 g cena jedn. – 29,88 zł/kg

239

829

999

kpl. Oszczędzasz 3 zł

Zestaw figurek czekoladowych 100 g cena jedn. – 69,90 zł/kg

6

99 kpl.

Oszczędzasz 1,30 zł

Czekoladowe figurki Kinder 102 g cena jedn. – 68,53 zł/kg

699 op.


Wyjątkowe przysmaki z Twojego regionu POMORSKIE

20 % TANIEJ

PODLASK IE

WARMIŃS - MAZURSKO KIE

9,59 zł

7,67 zł

7,29 zł

20 % TANIEJ

Oszczędzasz 1,92 zł

5,83 zł

20 % TANIEJ

Majonez Kętrzyński 815 g

Oszczędzasz 1,46 zł

Majonez Pomorski Ocetix 620 g

9,99 zł

7,99 zł

cena jedn. – 9,41 zł/kg

Oszczędzasz 2 zł

Majonez Napoleoński Mosso 900 ml

cena jedn. – 9,40 zł/kg

20 % TANIEJ

cena jedn. – 8,88 zł/l

ŁÓDZKIE Ł

20 % TANIEJ

DOLNOŚ LĄSKIE

10,99 zł

ŚWIĘTOKRZYSKIE MAŁOPOLSKIE

7,99 zł 6,39 zł

8,79 zł

Oszczędzasz 1,60 zł

Oszczędzasz 2,20 zł

Majonez Stołowy Motyl 625 g

Majonez Świdnicki 900 ml

PODKARPACKIE

cena jedn. – 10,22 zł/kg

cena jedn. – 9,77 zł/l

20 % TANIEJ

150 ml

6,99 zł

5,59 zł 9,49 zł

Oszczędzasz 1,40 zł

Majonez Stołowy Roleski 835 g

Majonez Kielecki Społem 700 ml + 150 ml gratis

Specjalnie dla Ciebie ulubione regionalne majonezy w naszych sklepach. Więcej informacji na:

cena jedn. – 6,69 zł/kg

cena jedn. – 11,16 zł/l

½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

Szukaj w swoim sklepie piwa ze swojego regionu w ofercie Piwo Specjal Jasny Pełny 4 x 500 ml vol. 6%, puszka cena jedn. – 5 zł/l cena stand. – 10,99 zł/kpl.

Piwo Bosman Full 4 x 500 ml vol. 5,7%, puszka, cena jedn. – 5 zł/l cena stand. – 11,89 zł/kpl.

9

za 1 puszkę

vol. 5,6%, puszka, cena jedn. – 5 zł/l cena stand. – 11,99 zł/kpl.

za 1 puszkę

Piwo Królewskie Jasne Pełne 4 x 500 ml

vol. 5,5%, puszka cena jedn. – 5 zł/l cena stand. – 10,99 zł/kpl.

Piwo Okocim O.K. 4 x 500 ml

2,25 zł

HIT

kpl.

vol. 5,8%, puszka, cena jedn. – 5 zł/l cena stand. – 10,89 zł/kpl.

Piwo Piast Wrocławski 4 x 500 ml

2,50 zł

99

wybieraj dowolnie

Piwo Leżajsk 4 x 500 ml vol. 5,5%, puszka cena jedn. – 5 zł/l cena stand. – 10,99 zł/kpl.

NOWOŚĆ

Piwo Tyskie Gronie 4 x 500 ml vol. 5,5%, puszka

Piwo Tyskie Radler 4 x 500 ml

2za 18 zł

vol. 2%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4,50 zł/l

DANE PIWO MOŻNA KUPIĆ PIĆ Ć W WYBRANY WYBRANYCH ANYCH CH S SKLEPACH KLEPACH Z REGIONU

Limit zakupu maksymalnie 18 kpl. Oferta nie dotyczy sklepu Kostrzyn Wielkopolski, ul. Dworcowa 31.

Więcej informacji na:

9 zł/kpl. 10,89 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.


1199

9

99

Oszczędzasz 2 zł

Ręcznik Giga TESCO 1 rolka

op.

1399

za 1 rolkÄ™

11

99

Papier toaletowy TESCO 16 rolek

op.

róşne rodzaje z kartÄ… Clubcard

8

8

bez Clubcard

1439

op.

Oszczędzasz z kartą 2,90 zł Oszczędzasz bez karty 1 zł

Pasta do zębów przeciw próchnicy Elmex 75 ml cena jedn. – 119,87 zł/l z kartą, 145,20 zł/l bez karty dostępne równieş pozostałe warianty

4299

Proszek do prania Bryza 7 kg

29

99

cena jedn. – 4,28 zł/kg dostępny równieş Proszek do prania Bryza z Vanishem 4,65 kg cena jedn. – 6,45 zł/kg

– 24% z clubcard

10

op.

z kartÄ… Clubcard

99

1399

bez Clubcard

89

10

Oszczędzasz 13 zł

bez Clubcard

99

1999

op.

1499 op.

Oszczędzasz z kartą 5,40 zł Oszczędzasz bez karty 3,40 zł

Karma sucha dla psa Chappi 2,7 kg cena jedn. – 3,33 zł/kg z kartą, 4,07 zł/kg bez karty

Oszczędzasz z kartą 6 zł Oszczędzasz bez karty 5 zł

– 38%

Koncentrat do płukania tkanin Lenor 1,975 l cena jedn. – 7,08 zł/l z kartą, 7,59 zł/l bez karty dostępny równieş Lenor 1,7 l, 1,8 l

z clubcard

– 30% z clubcard

16"

5999

39

DZIEWCZĘCY CHĹ OPIĘCY

99

ROZMIAR KOĹ A

RAMA STALOWA

op.

7999 Oszczędzasz 20 zł

Farba akrylowa biaĹ‚a Eko hipoalergiczna ĹšnieĹźka 10 l cena jedn. – 4 zĹ‚/l • wydajność: do 13 m² z 1 l • przyjazna dla alergikĂłw (badania potwierdzone przez ZakĹ‚ad Alergologii Klinicznej i Ĺšrodowiskowej Collegium Medicum Uniwersytetu JagielloĹ„skiego) • liczba warstw: 2 • caĹ‚kowity czas schniÄ™cia: 4 h • aspekt: mat

27900

4799

24900

szt.

szt.

Oszczędzasz 32 zł

Oszczędzasz 30 zł

Plastikowa cięşarówka do zabawy Lena*

Rower dziecięcy 16� T'Cool*

duşa, róşne rodzaje

• róşne kolory • w komplecie kółka boczne

*Oferta waĹźna do wyczerpania zapasĂłw.

1189

Oferta nie dotyczy mleka poczÄ…tkowego.

z kartÄ… Clubcard

99

2za 100 zł

róşne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 41,67 zĹ‚/kg

50 zł/op. 69,99 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

0,75 zł

Oszczędzasz 2 zł

Mleko Bebilon 1,2 kg

GODZINY OTWARCIA SKLEPĂ“W W OKRESIE ĹšWIÄ„T WIELKANOCNYCH

• NIEDZIELA 5.04 – PONIEDZIAĹ EK 6.04 (ĹšWIĘTA WIELKANOCNE)

• SOBOTA 4.04

• WTOREK 7.04 sklepy czynne w standardowych godzinach**

sklepy będą zamknięte

**sklepy otwarte 24 h – czynne od godz. 6.00

sklepy czynne do godziny 18.00

%& ' ( ( ) * "

" .

! " ! !

! # $ % &#

& % '! ( ) ( & * ) ! ( , % ($ -./ $ 0 ' () ! 1& ! &$ & 2 % % ( ($ & ) / % # % # % / 3 % ( 4 % % & % ) $ 5 %

! "

! " "

# $



Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.