Catalogus veiling februari 2020

• • • •

Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties

Anoniem, 18e eeuws portret

VEILINGINFORMATIE FEBRUARI 2020 Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer L H L M Vloet te Arnhem

KIJKDAGEN: Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag

6 februari 7 februari 8 februari 9 februari

11.00 - 17.00 uur 11.00 - 17.00 uur 11.00 - 17.00 uur 11.00 - 17.00 uur

VOLGORDE VAN VERKOOP: Zaalveilingen: Maandag

10 feb

19.00 uur:

kavel

Dinsdag

11 feb

19.00 uur:

kavel

300 - 610

Woensdag

12 feb

09.00 uur:

kavel

9000 - 9400

Kleingoed

kavel kavel

2000 - 2215 3000 - 3080

2e Verdieping Design

19.00 uur:

kavel

4000 - 4210

Lladro, Aziatica

19.00 uur:

kavel

5000 - 5260

Vitrinegoederen

14.00 uur: Donderdag 13 feb

1 - 299

Antiekveiling Antiek, Afrika

Timed Online Veilingen: Goud en zilver Inboedelveiling

DERKSEN ve i l i ng b e d ri j f

Kavel Kavel

7000 - 7415 1000 - 1700

Sluiting start woensdag 12 feb 20.00 uur Sluiting start donderdag 13 feb 19.00 uur

AFHAALTIJDEN VEILINGGOEDEREN: Dinsdag Donderdag Vrijdag Maandag Dinsdag

11 februari 13 februari 14 februari 17 februari 18 februari

13.00 - 16.00 uur 13.00 - 16.00 uur 08.30 - 16.00 uur 08.30 - 16.00 uur 08.30 - 16.00 uur

Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 www.derksen-veilingbedrijf.nl info@derksen-veilingbedrijf.nl

Rabobank NL63RABO0148407854 H.R. 09189969 BTW Nr. 8202-27-419-B01

FEDERATIE

VEILINGKOSTEN: 29% AGENDA:

Dinsdag 17 maart Vastgoedveiling Regio Oost Maandag 20 april, Kunst, Antiek, Design en Brocanteveiling Dinsdag 21 april Vastgoedveiling Regio Oost

Volgrecht wordt toegepast. Het volgrecht is het recht van de maker van een origineel van een kunstwerk om bij iedere latere doorverkoop van dat werk een percentage te ontvangen van de verkoopprijs. Als een kunstenaar overlijdt, kan het volgrecht overgaan op zijn nabestaanden of andere erfgenamen. Het volgrecht eindigt 70 jaar na het overlijden van de kunstenaar. Volgrecht is niet verschuldigd bij iedere verkoop van kunstwerken. De belangrijkste vereisten zijn: • Het moet gaan om de verkoop • Van originelen van werken van grafische of beeldende kunst (of exemplaren daarvan in beperkte oplage) • Waarbij een professionele kunsthandelaar is betrokken als koper, verkoper of tussenpersoon • Waarbij de verkoopprijs € 3.000 of meer bedraagt (inclusief veilingkosten), en • Waarvan de kunstenaar niet langer dan 70 jaar daarvoor is overleden. Vergoedingspercentages De hoogte van de vergoeding wordt als volgt berekend: • 4% van het deel van de verkoopprijs tot en met € 50.000 • 3% van het deel van de verkoopprijs van € 50.000,01 tot en met € 200.000 • 1% van het deel van de verkoopprijs van € 200.000,01 tot en met € 350.000 • 0,5% van het deel van de verkoopprijs van €350.000,01 tot en met € 500.000 • 0,25% van het deel van de verkoopprijs hoger dan € 500.000 De gehele tekst die is opgesteld door het Ministerie van Veiligheid en Justitie vindt u op onze website onder “Volgrecht”

In deze uitgave Antoon Markus Markus heeft grote bewondering voor Allebé als kunstenaar en pedagoog: “Eens hadden we naar levensgroot gips de Venus van Milo moeten teekenen. Ik was ermee klaar. Waar zijn de beenen van je Venus, vroeg Allebé. Die zitten toch onder het kleed, zei ik...

Theo van Oorschot

We hebben dit keer gekozen voor een prachtig portret van een man in een bruine mantel, mogelijk een apostel. Het gezicht is heel mooi neergezet met roze blosjes en prachtig invallend licht op zijn gelaat. Wie het is, waar hij vandaan komt, wij weten het niet maar dat het leeftijd heeft en mooi geschilderd is.

Evert Moll Moll woonde en werkte tussen 1895 tot 1930 in Voorburg, Londen, Parijs, Den Haag, en Rotterdam. Hij vestigde zich vervolgens in Den Haag. Daar kreeg hij raadgevingen van Willem Maris. Hij werkte veel in opdracht van kunsthandelaren in...

Column

Colofon Deze uitgave is gemaakt in opdracht van DERKSEN veilingbedrijf, met een beperkte oplage van 300 stuks. Aan deze uitgave hebben meegewerkt: DERKSEN veilingbedrijf Ro-Wi print & sign Redactieadres: Amsterdamseweg 23 6814 GA ARNHEM tel: 026-4421498 www.derksen-veilingbedrijf.nl info@derksen-veilingbedrijf.nl Vragen voor adverteren naar: info@derksen-veilingbedrijf.nl

Vorige veiling

Paul Bodifee Hij schilderde ‘en plein air’, soms ook samen met zijn leerlingen, waarbij hij per fiets (schilderskoffer achterop) of met het openbaar vervoer de karakteristieke plekjes in Overijssel en met name....

Albert Keddeman We zijn een nieuw decennium ingegaan, 2020. Ons team ging begin dit jaar meteen van start om de veiling van februari klaar te maken. Dat houdt in: spullen sjouwen, fotograferen, voorzien van een label en….. “voorzien van een label..?” Ja, daar zijn we in Nederland best wel goed in. Via de media die ik volg, moet alles een label hebben. Waarschuwingen over calorieën, uiterste versheidsdatum, glutenvrij, notenallergie en we plakken ook graag een label op mensen. Zo heeft Nikkie Turorials een nieuw label gekregen. “Transgender”. De hele wereld had het er over, Nikkie was ooit een jongen. Vorig jaar deed zij nog mee aan “Wie is de Mol” en iedereen zag een mooie vrouw. Nee, iedereen zag een mooi mens. Nikkie is Nikkie, een mens van deze wereld van vlees en bloed, met blijdschap en verdriet maar wel met een geschiedenis vol worsteling over haar lichaam. Waarom moeten wij daar dan toch weer een label op plakken? Dat doen we nou eenmaal graag, kijken, wijzen en plakken. We raken daar iemand mee in zijn of haar diepste bestaan. Wat we beter kunnen doen in dit nieuwe decennium is meer respect hebben voor een ander en voor andermans eigendommen. We blazen pinautomaten op om geld van een ander te pakken, we steken auto’s in brand voor de kick, we gooien vuurwerk naar een uitvaartstoet, we schelden politiemensen uit omdat we geen gezag willen, we schieten advocaten neer, we gooien rommel van ons af alsof Nederland één grote vuilnisbak is en we weten alles beter dan de experts. Ik volg al een paar jaar de hele discussie over het verbieden van vuurwerk. Als jonge jongen vond ik het prachtig, samen met een vriend en een rugzak vol rotjes en vuurpijlen door de buurt te trekken. Nu vier ik Oud en Nieuw al jaren met de handen lekker warm in mijn broekzakken kijkend naar de andere mensen in de straat die 2 uur bij een Duitse supermarkt in Das Rei gestaan hebben en nu voor een half maandsalaris aan geld in een half uurtje de lucht in sturen. De overheid is druk bezig om dit aan banden te leggen of te gaan verbieden. Knallen mag straks niet meer, dat wordt verboden. Handhaven zal nog wel een punt gaan worden. Welke aspirant-agent durft de straat nog op zonder veiligheidsbril en oordoppen? Er wat van zeggen lijkt mij ook beter van niet want 12 en 13 jarige jongens die rotzooi schoppen hebben over het algemeen een korter lontje dan het vuurwerk dat ze afsteken. Knallen verbieden, het zal wel loslopen denk ik. Om eerlijk te zijn hoop ik ook dat ze het knallen niet gaan verbieden. Wij hebben voor 2020 weer 5 veilingen op de agenda staan en met ons hele team, vol energie voor het nieuwe jaar, willen we niets anders dan gaan knallen. Die veilingen mogen wat ons betreft weer kleurrijk gaan worden waarbij u vanuit de zaal best Oooooh en Aaaah mag roepen. Wij wensen u in ieder geval een labelloos 2020 toe.

Een enthousiast team

Service

Met ons relatief kleine team staan we al ruim 20 jaar 6 dagen per week voor u klaar om u te adviseren bij uw wijnkeuze. Natuurlijk met een gedegen kennis van de wijnen zelf, maar ook met een passie voor lekker eten, zodat we u graag en goed kunnen helpen bij het maken van de juiste wijn-spijs combinaties. En dat alles in een gezellige, ongedwongen sfeer, want wij realiseren ons elke dag weer dat niet alleen het drinken van wijn een feestje moet zijn, maar het kopen ervan evenzeer.

Een loze kreet? Niet bij ons, want we maken het waar door ons advies, het uitlenen van glaswerk, het beschikbaar stellen van statafels, het terug kunnen zien welke wijnen u eerder bij ons gekocht heeft en, als het er een keer niet van komt om bij ons langs te komen: het gratis thuisbezorgen van uw wijnen.

Maandag 13.00 - 18.00 uur Dinsdag 9.30 - 18.00 uur Woensdag 9.30 - 18.00 uur Donderdag 9.30 - 20.00 uur Vrijdag 9.30 - 19.00 uur Zaterdag 9.00 - 17.00 uur

Wijnkoperij Henri Bloem Henri Bloem Arnhem Amsterdamseweg 126

6814 GJ Arnhem 026-4455220

www.henribloem.nl arnhem@henribloem.nl

Terugblik op

de vorige veiling

In dit magazine blikken we terug op de afgelopen veiling en delen hier met u een aantal mooie kavels die een nieuwe eigenaar hebben gekregen. Voor een staand horloge gemaakt door Willem Bramer, ca. 1730, werd door de koper iets meer betaald dan op de veiling. Het biedproces werd gehouden tussen particulier verzamelaar en een handelaar. De handelaar won bij 5.700 hamerbedrag. De volgende dag kreeg de onderbieder toch spijt dat hij gestopt was. Door tussenkomst van ons als veilingbedrijf en het betalen van een beetje winst, ging de klok uiteindelijk toch naar de verzamelaar.

Een bijzonder verhaal is ook van een inboedel waar ik was uitgenodigd om te komen kijken. De mensen hadden grote verwachtingen van een antieke kast omdat een antiquair er ooit 25.000 gulden voor geboden had. Mijn boodschap dat de kast nu 1.00-1.500 euro zou doen kwam hard aan. Mijn aandacht werd getrokken door de vazen op de kast. Op mijn vraag of de vazen ook mee mochten naar de veiling zeiden zij “geef die maar gratis bij de kast�. De vazen brachten 4.200 euro op, de kast 1.700 euro.

Ook deze veiling bleek er veel belangstelling voor bronzen beelden. Een beeld gemaakt door de Brabantse kunstenaars Jean en Marianne Bremers bracht 1.200 euro op en een klein beeldje gemaakt door Lambertus Zijl ging voor 1.600 euro naar een verzamelaar. Op de veiling kunt u naast kunst ook vaak mooie decoratieve bronzen beelden kopen, voor elk wat wils.

Soms is het bepalen van een richtprijs niet alleen gebaseerd op de maker maar ook op zijn afmeting. Als iets extra groot is, kan het in het voordeel of nadeel van de opbrengst komen. Zo ook met een schilderij van George Sturm. Een vrij donker werk voorstellende 2 zwanen in de natuur. Met een afmeting van 131x164 cm moet je als koper wel een flinke muur hebben. Dat maakt de verkoop wat lastiger. Gelukkig waren er meer mensen met een grote muur, de taxatie van 500 euro werd ruim gehaald, de hamer viel bij 1.800 euro

Evert Moll In Voorburg werd op 15 december 1878 Evert Moll geboren. Evert ontwikkelde zich tot een echte kunstschilder. Van jongs af aan was hij bevriend met Albert Roelofs, de zoon van de beroemde Haagse School schilder Willem Roelofs. In huize Roelofs komt hij in aanraking met kunstenaars die rond de eeuwwisseling het kunstklimaat in Nederland bepaalden. Moll woonde en werkte tussen 1895 tot 1930 in Voorburg, Londen, Parijs, Den Haag, en Rotterdam. Hij vestigde zich vervolgens in Den Haag. Daar kreeg hij raadgevingen van Willem Maris. Hij werkte veel in opdracht van kunsthandelaren in de Verenigde Staten en in Canada. Evert schilderde stillevens, landschappen, rivier, zee- en havengezichten. Evert Moll was geen hemelbestormer en geen kunstenaar met een onverzadigbare vernieuwingsdrang. Nieuwe ontwikkelingen gingen schijnbaar onopgemerkt aan hem voorbij. Hij bleef trouw aan zichzelf en aan de beginselen van de Haagse School. Evert Moll is vooral

bekend van zijn ruim duizend havengezichten. Bijster veel is er van deze schilder niet bekend. Wel, dat hij graag en vaak vertoefde in de Rotterdamse haven. Het reilen en zeilen in een haven, de drukte en de traagheid van de kolossale zeeschepen boeiden hem mateloos. Hij hield van de geur van het water, de stookolie en de wind. Evert Moll was meer dan een schilder van havengezichten. Ruim de helft van zijn totale oeuvre bestaat uit landschappen, stadsgezichten en bloemstillevens. Ook als Moll landschappen en stadsgezichten schilderde, kon hij het niet laten om veel water te schilderen. Moll schilderde vooral buiten. Met zijn klapstoel en het papier op schoot zat hij aan de waterkant. Veel van zijn werken zijn van hetzelfde formaat: 19 bij 31 centimeter. Dit is precies het formaat van zijn schilderskist die hij als ‘onderzetter� gebruikte. Deze paneeltjes dienden vaak als voorbeeld voor de grotere werken die in zijn atelier ontstonden. Evert overleed op 10 mei 1955 in Den Haag.

Maandag

10 februari

10-02 19.00 uur Kunst en Antiek 1 € 100 - € 150 19e eeuwse 2-delige eikenhouten Mechelse kast met glas-in-lood deuren, leeuwenkoppen met messing ring, bordenrek en ruimte voor kaststel, 255 cm hoog, 115 cm breed en 50 cm diep

2 € 100 - € 150 Schwarzwalder houten fraai bestoken kapstokje vosjager 47,5 cm hoog 3 € 200 - € 400 Vrucht, Coco de Mer, 34x25 cm 4 € 500 - € 750 Staand horloge met comtoiseklok / haantjesklok met geemailleerde wijzerplaat, 24 cm diameter, geheel in een eiken kast, ca. 1795, 236 cm hoog. (compleet en lopend) 5 € 100 - € 150 Eiken cilinderbureautje op onderstel met regelverbinding en voorzien van hekwerk met gestoken decor, ca. 1900, 127 cm hoog, 85 cm breed, 59 cm diep 6 Engelse tafelklok/weerstation in notenhouten bewerkte kast 22 cm hoog, 29 cm breed 7 € 100 - € 150 Antieke tafelklok in zwart gelakte kast met parelmoer en koperdraad ingelegd, geemailleerde wijzerplaat met adres FJ Stammers a la Haye 28 cm hoog 8 € 50 - € 100 Laat 19e eeuwse Soester spiegel in noten lijst bekroond met fraai bestoken kuif, 135x67,5 cm 9 € 150 - € 250 Antiek kistje met beschilderd decor van Hollandse winterlandschapen, ca. 1750, 29 cm hoog, 69 cm breed, 32 cm diep 10 Eiken demi lune tafel met klapblad, 2 lades en staand op taps toelopende poten, 78 cm hoog, 78 cm breed en 38 cm diep 11 € 50 - € 100 Tafelklok in een aardewerken kast voorstellende een schouw, onbekend merk, ca. 1870, 40 cm hoog. (compleet en lopend, glasplaat over wijzerplaat manco) 12 € 80 - € 120 Met signature Jules Mogniez, Naakte vrouw met schelp, brons 20e eeuw, 45 cm hoog 13 € 400 - € 800 Christiaan Soer (1882-1961) Haven van Dordrecht, doek 85x125 cm 14 € 80 - € 120 Theo Selhorst (1891-1982) Oud Amsterdam 1928, paneel 40x50 cm 15 Onduidelijk gesigneerd, Hollands dorp aan meer met kerk en aangemeerde boten, doek 40x60 cm

maandag 10 februari 2020

19.00 uur

Kunst & antiek Veiling februari 2020

16 Facetgeslepen spiegel in striklijst 75x41,5 cm 17 € 50 - € 100 Eef van Brakel (1930-2014) Gezicht op de Oude Kerk van Oosterbeek, doek 50x40 cm 18 € 200 - € 400 Antieke eiken kast met zwarte accenten en 3 gestoken narrenkopjes, Holland ca. 1850 naar Renaissance stijl, 195 cm hoog, 1745 cm breed, 66 cm diep 19 € 100 - € 150 3 Delftsblauwe 18e eeuwse aardewerken tabakspotten met opschriften Duinkerker, Spaanse en B Rappe, met koperen deksels ca. 31 cm hoog 20 € 100 - € 200 Fons Verstraeten (1922-2017) Landschap bij Haelen, met koeien in weiland langs beek, doek 80,5x100,5 cm 21 € 200 - € 400 Antiek 2-delig klepbureau met dubbelgebogen onderkast, en fraai brons beslag, Holland ca. 1775, 112 cm hoog, 122 cm breed, 62 cm diep 22 Hollandse barometer 46 cm hoog

23 € 50 - € 100 G Mignon, Franse 19e eeuwse marmeren pendule met messing beslag en ornamenten in Empire stijl met adres St Germain en Laye op geemailleerde wijzerplaat en 38,5 cm hoog, 22,5 cm breed en 2 2-lichts kandelaren 25 cm hoog 24 Barometer in een rijkbestoken noten lijst, 42 cm hoog 25 € 500 - € 750 Hendrik Adriaan Christiaan Dekker (1836-1905) Vrouwen bij boerderij waarbij een vrouw water aan het pompen is, doek 60x93 cm 26 € 750 - € 900 Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) Hooiende boeren, doek 40x60 cm 27 € 100 - € 200 Monogram AW, Stilleven met geschoten wild, doek 60x50 cm 28 € 750 - € 1.250 Staand horloge in eiken kast, uurwerk is een lantaarnklok, adres Evains a Angers, Frankrijk ca. 1780, wijzerplaat 26 cm diameter, kast 237 cm hoog. (compleet en lopend) 29 € 500 - € 1.000 17e eeuws kruispootkabinet met diverse houtsoorten fineer op eiken, met motieven van sterren en bloemen op binnen en buitenzijde deuren en bloemenmotieven op zijkanten kast 197,5 cm hoog, 164 cm breed, 59 cm diep (diverse fineerschade)

30 Gesigneerd Thun, L, Boer met paard en korenschoven op wagen, korenschoven in landschap en molen, doek 60x100,5 cm (paar schadeplekjes in doek rechtsboven) 31 € 1.000 - € 1.500 Staand horloge in rijk bewerkte eiken kast met decor van bloemmand en guirlandes, uurwerk met geemailleerde wijzerplaat, ca. 1850, 246 cm hoog. (Compleet en goed lopend) 32 € 150 - € 250 Antiek klepbureau met fraai nestwerk achter de klep, Holland ca. 1790, 107 cm hoog, 103 cm breed, 60 cm diep 33 € 50 - € 100 Coromandelhouten gesneden beeld, vrouw met mand vruchten, Indonesie ca. 1950, 61 cm hoog 34 € 150 - € 250 Antiek Frans tafelklokje, Ballonpendule in noten kast en voorzien van fraai inlegwerk, ca. 1850, 22 cm hoog. (compleet en lopend) 35 € 60 - € 120 Anoniem, Rijkbewerkte glazen siervaas, 37 cm hoog 36 € 500 - € 750 Anoniem, portret van een man met bruine mantel, mogelijk een apostel, doek 18e eeuw 79,5x63,5 cm 37 € 150 - € 250 Hendrikus Fredericus de Grijs (18661933) De Emmausgangers, doek 35x43 cm 38 € 100 - € 150 Staand horloge in eiken kast, Engeland ca. 1860, adres Baihn Wigan, 226 cm hoog 39 Gesigneerd A J van Haaren, Gezicht op haven in Nederlandse stad, crayon 31x47 cm 40 € 150 - € 250 Eiken Geldersche poortkast, laat 18e eeuw , 188 cm hoog, 168 cm breed, 68 cm diep 41 € 100 - € 200 Gesigneerd v.d. Griend, Hollands polderlandschap met koeien, kerk en molen, doek 100,5x60,5 cm 42 € 200 - € 400 Antieke 2-delige mahonie op eiken hoekkast met jaloeziedeuren, Holland ca. 1820, 206 cm hoog, 68x68 cm (rolluik moet nagekeken worden) 43 € 100 - € 150 Monogram J vd B, Landschap met vrouwen en vee bij boerenhoeve, doek 60x72 cm 44 € 50 - € 100 Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) Brug over riviertje, verso Mittlach (Vogezen), doek 51x71 cm

10-02 19.00 uur Kunst en Antiek 45 € 400 - € 600 Bronzen sculptuur van een zittende Pandabeer met bamboebladen in zijn klauwen, gemerkt A Tiot, 69 cm hoog, 53 cm breed, 50 cm diep

46 Eiken Louis Seize stijl speeltafel met groen vilt ingelegd blad 78 cm hoog, 82 cm breed, 41,5 cm diep, blad uitgeklapt 82x82,5 cm (klein stukje lijst manco aan achterzijde hoekje) 47 € 125 - € 150 Bronzen boekensteun eekhoorn op steen 26,5 cm hoog 48 Anoniem, marmeren sculptuur van een zeearend 36 cm hoog (1 vleugel gelijmd) 49 € 100 - € 200 Oude spiegel in een klassieke goudkleurige lijst met fraaie kuif, 142x70 cm 50 Noten tafeltje op 3-poot en blad met accoladerand 74 cm hoog, blad 68,5x53 cm 51 € 100 - € 200 19e eeuwse Duitse spanen doos met litho en handbeschildering en tekst: Das Gluck soll mein Compas die Hoffnung ancher sein, soricht ich meinen cours nach Schickfals Willen ein, 19 cm hoog, 46x28 cm 52 Gemerkt onderzijde Jennens & Bettridge London, 19e eeuws papier mache beschilderd dienblad 77,5x60 cm 53 € 150 - € 250 Wortelnoten 2-delige porseleinkast met 3laads dubbelgebogen onderkast 227 cm hoog, 183 cm breed, 46 cm diep 54 4 Tichelaar Makkum aardewerken pauwenborden 17 cm, 27,5 cm en 34 cm diameter en wandtegel met polychroom decor vogelkooi 25,5x26 cm (randchipje) 55 € 70 - € 100 Gietijzeren paard en (circus)wagen met losse tijger, 30 x 10 cm, gietijzeren raceauto met beweegbare motorkap, 25 x 9 cm en gietijzeren truck met beweegbare achterklep, 26 x 9 cm 56 € 50 - € 100 4 gietijzeren polychroom gekleurde spaarpotten Uncle Sam, kerstman, kikkers en jongen met kanon 57 € 100 - € 200 Toon Koster (1913-1989) Landschap met rivier bij nacht, paneel 39x69 cm, in eiken lijst 66x95,5 cm 58 € 300 - € 600 Hessel de Boer (1921-2003) Interieur met attributen op tafel, doek 60x70 cm

maandag 10 februari 2020

Veiling februari 2020 59 Afrikaans natuurstenen sculptuur van een vrouw met arm om haar hoofd, 46 cm hoog, 70 kilogram

76 € 250 - € 500 Jan Roede (1914-2007) Verso titel Aan zee, doek gedateerd 1969, 40x50 cm

60 € 50 - € 100 Mahonie op eiken met intarsia Louis Seize demi lune tafeltje met 2 lades 76,5 cm hoog, 86,5 cm breed, 43 cm diep ( beslag op lades van latere datum)

77 € 150 - € 250 Arend van de Pol (1886-1956) Hollands landschap met boer met kudde schapen bij schuurtje aan plas, doek 45x60 cm (restauratie)

61 € 300 - € 400 Bronzen buste van een hert op stenen sokkel 68 cm hoog

78 Monogram WS, inkttekening van een vrouw, 32x19 cm

62 € 100 - € 150 Handgeknoopt wollen Bidjar tapijt, 300x192 cm

79 € 100 - € 150 Atelierstempel Isaac Israels, Studietekening van vrouwen, crayon, potlood 23x31 cm

63 Noten demi lune wandtafel zonder laden, 70,5 cm hoog, 81 cm breed, 41 cm diep 64 Johnston & Co Glasgow tafelklokje in mahoniehouten kast en intarsia 15,5 cm hoog, 26 cm breed en oud tafelklokje in notenhouten kast met intarsia 19 cm hoog, 20 cm breed (stukje emaille van wijzerplaat) 65 € 100 - € 150 Bronzen sculptuur van ekster op stenen sokkel 30 cm hoog 66 Ronde schoolklok in mahonie kast 32 cm diameter (ophang van slinger defect) 67 € 100 - € 200 Gesigneerd Corelli, Vrouw op terras, doek 80x60 cm 68 Houten gestoken beeld van een klokkenmannetje, 67 cm hoog

69 € 200 - € 300 Joop Kropff (1892-1979) Geit langs sloot bij hek in landschap, paneel, 18x24 cm 70 Gesigneerd Cocky Molsbergen, Bloemstilleven, board 26x22 cm

71 € 100 - € 200 Art Deco dressoir 103 cm hoog, 199 cm breed, 50 cm breed 72 2 klassieke tafelschemerlampen in Jugenstilstijl, 63 cm hoog (schade aan een glazen bol)

73 € 150 - € 200 Bronzen sculptuur van beer met jong 30 cm hoog 74 Jugendstil 3-delig aardewerken kaststel bestaande uit 2 vazen 29 cm hoog en ovale jardiniere 16 cm hoog, 29x20 cm 75 € 100 - € 150 Ids Wiersma (1878-1965) Gezicht op Fries dorp aan meer met molen en man met zeis, ets 13x25 cm

80 Notenhouten tafel in octagon vorm, 73 cm hoog, 74x74 cm 81 Handgeknoopt Oosters kleedje Belouch 65x61 cm 82 € 40 - € 80 Messing pendule met cloisonne elementen, zuiltjes en putto op top 46 cm hoog, 32 cm breed -

83 Belouch kussentje 43x31 cm

84 Shahsavan Soumack kussen 55x44 cm 85 € 100 - € 150 Eiken armstoel met rijk bewerkt frame en geborduurde stoffering, ca. 1900, rughoogte 127 cm 86 € 250 - € 450 Klassieke 12-lichts kroonluchter, 90 cm hoog 87 € 150 - € 250 Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Compositie met 9 voorstellingen, druk op rijstpapier, 28x19 cm 88 € 150 - € 250 Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Landschap met uil en katten, Scholastica uit 1931, litho 23x16,5 cm 89 € 150 - € 250 Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Compositie met dieren, Scholastica uit 1932, litho 22,5x16,5 cm 90 Gesigneerd E Roelofs, Portret van een kind, ovaal 34x30 cm in een goudkleurige lijst 91 € 100 - € 150 Hendrikus Alexander van Ingen (18461920) Koe in weiland, paneel 21x33 cm 92 € 100 - € 150 Eiken Art Deco dressoir, 116 cm hoog, 179 cm breed, 50 cm diep

LUNCHEN, BORRELEN EN LUNCHEN, EN DINEREN OPBORRELEN DE MOOISTE DINEREN OP DE MOOISTE PLEK VAN ARNHEM PLEK VAN ARNHEM

Zijpendaalseweg 95 6814 CH Arnhem Tel. 026 379 98 35 Web www.brasseriezypendaal.nl E-mail info@brasseriezypendaal.nl vanafwww.brasseriezypendaal.nl 11:00 uur (maandag en dinsdag gesloten) Zijpendaalseweg 95 6814 CH Openingstijden: Arnhem Tel. Woensdag 026 379 t/m 98 zondag 35 Web E-mail info@brasseriezypendaal.nl Openingstijden: Woensdag t/m zondag vanaf 11:00 uur (maandag en dinsdag gesloten)

Lijstenmakerij

van Norden v.o.f.

Van Rosenthalweg 25-A 6862 ZR Oosterbeek info@janvannorden.nl

www.janvannorden.nl

10-02 19.00 uur Kunst en Antiek 93

Oosters handgeknoopt kleedje, decor Belouch, 83x42 cm

Veiling februari 2020 -

94 € 200 - € 400 Rijk gesneden spekstenen sculptuur van 7 paarden, ca. 1900, 42,5 cm hoog, 16,6 kilogram 95 € 200 - € 400 Paul Bodifee (1866-1939) Aangemeerde schepen in de winter, verso sticker met notitie Turfhaven bij winter, paneel 37x57 cm 96 € 100 - € 150 Lodewijk Philippus Stutterheim (18731943) Hollands landschap met molen en aangemeerde boot, doek 20x45 cm 97 € 500 - € 750 Antonie Lodewijk Koster (1859-1937) Arbeider op bloeiend bollenveld, crayon 28x43 cm 98 € 250 - € 500 Paul Bodifee (1866-1939) 2 figuren langs vaart, verso sticker met notitie Aan de treklijn, paneel 37x61 cm 99 € 200 - € 400 Cornelis Johannes van Hulstijn (18111879) Bloemstilleven, paneel 18x24 cm 100 € 100 - € 150 Friese vroeg 19e eeuwse staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, halfvolle gezwarte zuilen en latoenen op kap 148 cm hoog 101 € 80 - € 140 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met decor naar Mesdag, jaar 1965, 41,5 cm diameter 102 Eiken vroeg 19e eeuwse pottenkastje met rolluikdeurtje en laadje 69 cm hoog, 45 cm breed, 31 cm diep 103 Metalen mobiel van 2 mannen in een bootje, 48 cm hoog

104 € 200 - € 400 18e eeuwse messing lantarenklok met adres Draper Witham 19 cm hoog, 11,5 cm breed (1 armpje van belsteun gebroken) 105 Oosters handgeknoopt kleed met floraal motief 188x116 cm 106 € 200 - € 400 Eiken rijkbestoken kastje met 2 deurtjes, laadje, zuilen en briefpanelen zijkanten 119,5 cm hoog, 55,5 cm breed, 34 cm diep 107 € 400 - € 600 Antieke vuurvergulde Franse pendule met figuur op top met kroon, ca. 1840, 42,5 cm hoog. (Compleet en goed lopend)

maandag 10 februari 2020

108 € 400 - € 600 Monogram COR of COK, Stadsgezicht met vele figuren tijdens diverse terechtstellingen, Tekening met aquarel en wit krijt, vermoedelijk 17e eeuw Italie, 14x31 cm

122 Belouch kussen, ca. 1890, 52x44 cm

109 € 300 - € 600 David Adolf Constant Artz (1837-1890) Moeder en dochter in de duinen, paneel 28,5x22 cm

123 € 1.400 - € 1.800 Christoffel Albertus Vos (1813-1877) Stadsgezicht met schaatsende figuren op de gracht met linksvoor een koek en zopie met Nederlandse vlag, paneel 24,5x31 cm. Werk is gedocumenteerd bij de RKD en is op 25 april 1990 bij Sotheby in Amsterdam in veiling geweest.

110 € 80 - € 120 Gesigneerd N Hubert, Thuiskomst van de heer des huizes, paneel 19e eeuw, 32,5x26,5 cm

124 Anoniem, Schepen op volle zee waaronder met Engelse vlag, 19e eeuws paneel 24x48,5 cm

111 € 50 - € 100 Noten verstelbare muziekstandaard staand op driesprant, 108-150 cm hoog

125 € 150 - € 250 Johannes Pietersen (1893-1970) Binnenplaats met figuur, doek 50x41,5 cm

126 € 150 - € 250 Amelander hoekkastje met beschilderd mythologisch decor op grenenhout, periode 1700-1750, 113 cm hoog, 39 cm diameter

112 Oude Bijbel, S van Velzen jr. Kampen, 1868 (1 sluiting los)

113 € 500 - € 750 Jan van Vuuren (1871-1941) Bospad met berken, doek 47,5x41 cm (restauratie) 114 € 200 - € 400 Karl Kaufmann (1843-1902) Kustgezicht met stoomboot in de baai, paneel 31,5x48 cm 115 € 100 - € 200 Baruch Lopes de Leao Laguna (18641943) Arbeider op het land met schep, doek 62x50,5 cm 116 Franse koperen 6 lichts schaallamp met floraal decor, gecannelleerde stijlen en 4 glazen rozenkapjes waarvan 3 met schade, 105 cm hoog en 67 cm breed 117 Mahonie gueridon met fraai bestoken 8kantige bladrand en kolompoot op 3spant, blad kan gekanteld worden 68 cm hoog, 44,5 cm diameter 118 Bronsgekleurd metalen beeld van vrouw met opgeheven schaal 32 cm hoog en zamak inktstel met glazen potjes 19 cm hoog, 27 cm breed 119 € 400 - € 600 Ludwig Dill (1848-1940) Vrouw en visser aan de waterkant, Paris, aquarel / crayon gedateerd 1908, 35x53 cm. Dit is een kopie van een schilderij van Federico Zandomeneghi (1841-1917): Fishing on the Seine, oil on wood, 16x29, Florence GAM 120 Onduidelijk gesigneerd, Schelpenvisser op het strand met boten op volle zee, doek 41x51 cm

127 € 150 - € 250 Amelander klaptafel, flap aan de wand, geschulpt vurenhouten blad met beschilderd mythologisch decor en staand op kolompoot met 3 tenen, ca. 1700-1750, 67 cm hoog, 111x82 cm 128 € 150 - € 250 Anoniem, rustend figuur in landschap, Romantische School ca. 1850, paneel 21,5x24 cm 129 € 100 - € 150 Herman Johannes Ansingh (1880-1957) Dorpsstraatje met molen gezien tussen huizen door, paneel 30x40 cm 130 € 150 - € 250 Wortelnotenfineer op eiken commode met enkelgebogen front en blad met accoladerand, 19e eeuw, 77 cm hoog, 88 cm breed en 56 cm diep 131 € 100 - € 200 Kolompendule in noten kast met fraai intarsia inlegwerk en vuurvergulde ornamenten en sierrand rond de verzilverde wijzerplaat en bewerkte slinger met ster, ca. 1830, 40,5 cm hoog. (compleet en lopend) 132 Miniatuur noten 4-laads commode 30 cm hoog, 30 cm breed, 14,5 cm diep 133 € 550 - € 750 Willem George Frederik Jansen (18711949) Hollands landschap met arbeider met paard en wagen bij boerenschuur, paneel 32x46 cm 134 € 200 - € 400 Met signature A J van Prooijen, Kustgezicht met figuren en boten, doek 40x60 cm in een fraaie goudkleurige lijst

121 Eiken etagetafeltje met steekwerk en opbergruimte onder klep 77,5 cm hoog, 63 cm breed, 40 cm diep

We hebben dit keer gekozen voor een prachtig portret van een man in een bruine mantel, mogelijk een apostel. Het gezicht is heel mooi neergezet met roze blosjes en prachtig invallend licht op zijn gelaat. Wie het is, waar hij vandaan komt, wij weten het niet maar dat het leeftijd heeft en mooi geschilderd is, is een feit. Het schilderen van portretten kwam midden 18e eeuw in een enorme stroomversnelling. Tot die tijd werden mensen nog heel statig en statisch weergegeven in mooie kledij, vaak behangen met hun mooiste sieraden of wapens en geschilderd in een heraldische omgeving. Rond 1750. Aan het einde van de 18e eeuw werden mensen wat meer geportretteerd zoals ze zijn, in hun eigen omgeving van de woonkamer, zonder teveel toevoegingen en in de kledij die ze vaak dagelijks droegen. Het was een tijd waarin men ook wat meer de emotie liet zien van de persoon. Men mocht weer “mens” zijn in plaats van een persoon met een bepaalde functie of status. Zo ook deze afgebeelde man. Wie was het, had hij familie, wie was de opdrachtgever om hem zo te portretteren, was het inderdaad een apostel of een discipel of een heilige uit de 18e eeuw. Eén ding weten we zeker als we kijken naar zijn gezicht, het roept veel vragen op die we niet kunnen beantwoorden. Het mooie van kunst is dat je er zelf een gevoel en voorstelling bij mag ontwikkelen, zo ook bij dit portret. Een krachtige persoon met vast een boeiend leven en een eigen verhaal.

10-02 19.00 uur Kunst en Antiek 135 € 500 - € 750 Antieke messing kijker op statief, kijker gevat in een lederen foedraal en voorzien van inscriptie Tel F A (Mk.IV) and Gen. Staff, Ryland and Son Ltd London, 1917, No 1178. Kijker in uitgetrokken staat 135 cm, statief 146 cm hoog

136 € 100 - € 200 Antieke Friese staartklok met wekkerfunctie, in eiken kast, uurwerk voorzien van maan- en datumaanduiding, ca. 1830, 145 cm hoog 137 € 150 - € 200 Moorse hardhouten hoekstoel met fraai parqueterie van parelmoer en verschillende houtsoorten, 72 cm hoog en 50x50 cm 138 € 100 - € 150 Eiken dubbelgebogen 4-laads commode met messing beslag, accoladerand blad, staand op klauwpoten, 18e eeuw 82,5 cm hoog, 102 cm breed, 58 cm diep 140 € 250 - € 500 Pendule, bronzen kast met vuurvergulde ornamenten en ring rond de gegraveerde verzilverde wijzerplaat met op top een mechaniek van ruwe zee met zeilboot (boot niet origineel), Franrijk ca. 1790, 43 cm hoog. (compleet en lopend) 141 € 100 - € 200 Anoniem, Allegorische voorstelling van vele figuren en engelen in de lucht, doek ca. 1790, 33x54 cm 142 Gesigneerd F Manderds, Gezicht op huis met aanlegsteiger aan water, board 40x60 cm 143 € 100 - € 150 Hendrikus Alexander van Ingen (18461920) Rustende koe in weiland, paneel 20x24,5 cm 144 € 100 - € 200 Cor (pseu. C Verschuur) Bouter (18881966) Koeien aan de sloot bij knotwilgen, doek 30x40 cm 145 Handgeknoopt Oosters kleed, ca. 1920, 145x100 cm 146 Ronde noten salontafel op kolompoot met groene balustervormige zuil, 64 cm hoog, 86 cm diameter 147 4 mahoniekleur eetkamerstoelen met losse gestoffeerde zitting

148 Kaukasisch handgeknoopt tassenfront, 58x57 cm

149 € 150 - € 250 Zeer fraaie piece de milieu op verzilverde Jugendstil onderstel en geslepen kristallen schaal en bloemkelk, ca. 1900, 80 cm hoog

maandag 10 februari 2020

Veiling februari 2020 150 Oosterse handgeknoopte loper 526x99 cm 151 € 80 - € 120 Chinese rozenhouten hokker met fraai steekwerk en polychroom kleuren 45,5 cm hoog, 39 cm diameter 152 € 250 - € 500 2-delige Chinese teakhouten kast met 4 beglaasde deuren met daarachter zeer fraai bestoken tafereel in goudverf van figuren en dieren in gecultiveerd landschap omgeven door florale decors, met beschilderd chinoiserie decor op zijpanelen. 184,5 cm hoog 81,5 cm breed en 41 cm diep 153 € 100 - € 150 2 Chinese rozenhouten tafeltjes met bestoken rand en cloisonne ingelegde bladen 90,5 cm hoog, 30x30 cm 154 Oosters lakwerk 2-deurs juwelenkabinetje met laadje en deurtjes versierd met stenen bloemenrand en vogels 32 cm hoog, 24,5 cm breed, 15 cm diep 155 € 100 - € 150 Signature onbekend, 2 apen in een boom boven water, aquarel, beschildering op textiel / zijde, 83x36 cm 156 € 100 - € 200 Tibetaanse Thangka 100x64 cm 157 Aziatisch teakhouten rijkbestoken tafeltje met benen figuurtjes ingelegd 46 cm hoog, 43 cm diameter 158 € 100 - € 150 Chinese rozenhouten fraai bestoken 8kantige hokker met marmeren blaadje 46,5 cm hoog, 39 cm diameter 159 Machinaal geknoopt Gabbeh tapijt, 180x120 cm

160 € 100 - € 200 Aziatisch rozenhouten bureau met glasplaat, 5 lades en fraaie handgrepen, met bijpassende stoel, 76 cm hoog en bladmaat 137x66 cm 161 Gashkai tassenfront samengebracht tot 1 kleed, 135x58 cm 162 Antieke console klok boulle met schildpad belijmd, op console totaal 59 cm hoog (diverse schade en uurwerk van latere datum) 163 € 200 - € 300 Metalen beeld van een 6-armig persoon, Sino, Tibet, bezet met turkois en bloedkoraal, 42,5 cm hoog 164 € 100 - € 150 Bronzen Boeddha met vrouw op schoot in erotische houding, 40 cm hoog

165 Groene glazen 4-lichts hanglamp met bloempjes en 4 losse glazen bloemkelken in metalen montuur 70 cm hoog, 70 cm diameter 166 € 50 - € 100 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor, 157x120 cm -

167 Eiken Dagobert stoel met divers steekwerk

168 Eiken flap aan de wand kolompoottafel 72 cm hoog, blad 79x77 cm -

169 Oud tasfront, Belouch 54x45 cm

170 € 200 - € 400 Lierpendule in zwart gebeitste kast en rijk gedecoreerd met vuurvergulde ornamenten en gezicht op top, slinger in de vorm van een insect, Frankrijk ca. 1820, 51 cm hoog. (compleet en lopend) 171 € 100 - € 150 Adrianus Johannes Zwart (1903-1981) Bootje in rietkraag bij meer, verso notitie Achter Nieuwkoop, board 24x35 cm 172 Herman jr. Bogman (1890-1975) Gezicht op stad met kade, doek 40,5x50,5 cm (moet gespannen en schoongemaakt worden, kleine oude restauratie) 173 € 80 - € 120 Antieke koperen kroonluchter voor 6 kaarsen en olie, Holland ca. 1780, 44 cm hoog exclusief de jongere ketting 174 € 150 - € 250 Schwarzwalder houten paraplustandaard in beer uitvoering 88 cm hoog (knaagschade aan oor en zijkanten stok) 175 € 50 - € 100 Anoniem, bruggetje over sloot in Hollands landschap, maroufle 13x12 cm 176 € 50 - € 100 Niet gesigneerd, plaatje John Gram, Portret van een jonge man, verso notitie: Zelfportret op 20-jarige leeftijd, ovaal 17x14 cm 177 € 600 - € 800 Antiek Fries staartklokje, Schippertje in eiken kast, voorzien van wekkerfunctie en wijzerplaat geschilderd met decor van schepen op volle zee, Holland ca. 1830, 65 cm hoog. (compleet en lopend) 178 € 80 - € 120 Schoolklok met slagwerk in vurenhouten kast, adres E Henry Etampes, 38 cm diameter 179 € 1.000 - € 1.500 Zeer fraaie antieke stoelklok met wekkerfunctie en beschilderd decor op de wijzerplaat met mythologische figuren en een Atlas op de bel, ca. 1680, 72 cm hoog. (compleet en lopend)

David Artz

5211

Antieke Ikoon

Johannes Brolsma

Antieke poortkast

Johan Scherrewitz

Wortelnoten commode

Biedermeier sofa

Perzisch kleedje

Anoniem

Antoon Markus Antoon Markus wordt geboren op 7 september 1870 te Arnhem. Op 18-jarige leeftijd, wordt hij toegelaten tot de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten te Amsterdam. Daar volgt hij het gebruikelijke schilderen tekenonderricht van de toenmalige hoogleraardirecteur, Professor August Allebé. Markus heeft grote bewondering voor Allebé als kunstenaar en pedagoog: “Eens hadden we naar levensgroot gips de Venus van Milo moeten teekenen. Ik was ermee klaar. Waar zijn de beenen van je Venus, vroeg Allebé. Die zitten toch onder het kleed, zei ik. Jongeman, zei de meester: Al zitten beenen achter een kleed, je moet aan den vorm kunnen zien, dat ze er zijn. Zulke opmerkingen vergeet je nooit. Markus maakt de studie aan de Amsterdamse academie echter niet af. In 1891 keert hij naar Arnhem terug. In 1897 neemt hij met één schilderij getiteld ‘Gezicht op Dordrecht’ deel aan de Vierjaarlijksche Gemeentelijke Tentoonstelling in Musis Sacrum in Arnhem. Daar hangt zijn werk tussen kunstenaars als Hendrikus Alexander van Ingen, Cornelis Kuypers en meesters als Paul Gabriël, Jozef Israëls en andere groten van De Haagse School. In 1899 vinden de voorbereidingen plaats voor de eerste grote studiereis naar het zuiden. Langs de Maas en Maastricht belandt Markus in België, zwerft langs de Ourthe, de Lesse en de Sambre en vervaardigt talrijke tekeningen van landschappen, kerken, molens, Romaanse burchten, boerderijen, dorps- en riviergezichten met veerpontjes. Tekeningen en schetsen, soms een enkele krabbel, die later in het atelier als voorbeeld dienen voor zijn schilderijen. In 1901 maakt Markus de overtocht naar Engeland, en verblijft een jaar in Londen, waar hij de uit Friesland afkomstige schilder Laurens Alma Tadema ontmoet. Ook heeft Markus een tentoonstelling in

Londen van voornamelijk tekeningen en maakt tijdens zijn verblijf aldaar kennis met de werk van Turner en Whistler. Aan het einde van het jaar 1901 keert Markus terug naar Arnhem, waar hij van november tot oktober 1904 woont aan de Velperweg 34 naast het buiten ‘Molenbeke’. Gedurende een groot gedeelte van het jaar 1903 verblijft hij in Haarlem waar hij Théophile de Bock ontmoet, die vanuit Renkum naar Haarlem is vertrokken. Op aandringen van zijn vader vinden nog enkele studieperioden plaats in Den Haag en Rotterdam met als doel het behalen van de akte MO-tekenen, wat echter mislukt vanwege zijn ongedurige karakter en bovendien kunnen andere vakken behalve tekenen en schilderen hem nauwelijks boeien. Na zijn studietijd zal Markus zich voorgoed in het Gelderse vestigen. Op zaterdag 17 december 1955, overlijdt Antoon Markus. Hij wordt temidden van zijn werk opgebaard in het atelier. De begrafenis vindt plaats op woensdagmiddag 21 december op de Algemene Begraafplaats ‘Moscowa’ te Arnhem. De baar is bedekt met een bos bloemen en wat bladeren uit het bos van zijn geliefd Wolfheze.

10-02 19.00 uur Kunst en Antiek 180 € 100 - € 150 Franse schoolklok met slagwerk, Tell Muller Parthenay in een gebeitste vurenhouten kast, 38 cm diameter

181 € 750 - € 1.000 Zeer fraai klokje, Kuhschwanzpendel, Duitsland 1760, wijzerplaat 14 cm diameter.(compleet en lopend) 182 € 100 - € 200 Noten buffetkast met 2 deuren, 2 lades, open vak, opstand met ovale facetgeslepen spiegel, steekwerk van trossen en rocailles, staand op klauwpoten 159 cm hoog, 160 cm breed, 58 cm diep, 183 € 100 - € 200 Kolompendule in noten kast met fraai intarsia inlegwerk en vuurvergulde ornamenten en sierrand rond de verzilverde wijzerplaat en bewerkte slinger met gezicht, ca. 1830, 47 cm hoog. (compleet en lopend) 184 € 500 - € 750 Louis Seize kolompendule met vuurvergulde ornamenten en op top een ornament met gordijnen, adres Dubois Hger de Mesdamea, Frankrijk ca. 1790, 46 cm hoog. (compleet en lopend) 185 € 100 - € 200 Noten kolompendule met vuurvergulde ornamenten, fraaie ring rond wijzerplaat en gedecoreerde slinger, Frankrijk ca. 1840, 43 cm hoog. (compleet en lopend) 186 € 100 - € 200 Monogram BD, Berend Dam (werkzaam periode 1950-1970), landschap met figuren over zandpad bij brug met in de verte een kerkdorp, Oosterbeek, paneel 22x36,5 cm 187 € 100 - € 150 Herman jr. Bogman (1890-1975) Stadsgezicht met vrouw en kind bij kerk, paneel 20x25 cm in een Boselie lijst 188 € 200 - € 400 Evert Moll (1878-1955) Schepen in de haven, doek 35x31 cm 189 € 40 - € 80 Handgeknoopt Oosters kleed Luri, Chamseh 152x110 cm 190 Rond houten tafeltje met spinneweb motief in bovenblad, met onderschap 53,5 cm hoog, 74,5 cm diameter

Veiling februari 2020 194 € 500 - € 750 Lantaarnklok, model Cartouche met geemailleerde cijferschildjes, enkele wijzer, en rijk decor met zon op top, wijzerplaat 22 cm diameter, ca. 1735. (compleet en lopend) 195 € 200 - € 400 Stoelklok / meidenklok met beschilderde wijzerplaat met bloemen, engelen en een Staete, uurwerk voorzien van wekkerfunctie, ca. 1775, 62 cm hoog. (compleet en lopend) 196 € 250 - € 500 Fries staartklokje / Schippertje in eiken kast met geschilderde wijzerplaat, uurwerk voorzien van wekkerfunctie, slinger aan de zijkant van het uurwerk, 70 cm hoog (compleet en lopend, in 2014 nog gereviseerd door Belle Heurne uurwerktechniek te Zeist) 197 € 100 - € 150 Notenfineer 2-laads dressoir met gecontourneerd blad, gestoken accenten, intarsia in front en staand op voluutvormige gestoken poten, 91 cm hoog, 145 cm breed en 64 cm diep -

198 Zeer oude Belouch, 95x56 cm

199 € 100 - € 150 Klassieke jardiniere, ca. 1900, 17,5 cm hoog, 43x30 cm 200 € 200 - € 400 Kolompendule in noten kast met fraai intarsia inlegwerk en vuurvergulde ornamenten en sierrand rond de verzilverde wijzerplaat en bewerkte slinger met ster, ca. 1830, 45,5 cm hoog. (compleet en lopend, schade aan hout) en staand onder een glazen stolp op houten voet met intarsia inlegwerk, totaal 65,5 cm hoog 201 € 300 - € 500 Joel Kass (1937-) Moderne compositie met 2 figuren, doek 85x105,5 cm. Dit werk is van in Israel wonende en werkende kunstenaar Joel Kass, geboren in Polen en overlevende van de Holocaust. 202

€ 40 - € 80

Klassiek Louis Siezestijl armstoel met geborduurde stoffering en bijpassende hokker

203 Oosters handgeknoopt kleed 192x132 cm

192 Opalineglazen beschilderde tafelschemerlampvoet met gestoffeerde kap 73,5 cm hoog

204 Eethoek bestaande uit ronde kolompoottafel 73 cm hoog, blad 115 cm diameter met 6 mahoniefineer stoelen met losse gestoffeerde zitting

191 Oud dubbel tasfront, Jaff, 71x64 cm

193 € 100 - € 200 Schoolklok met slagwerk, vurenhouten kast met eiken rand, adres Auc Fabriques de Geneve, Vor Maupome, 137 Bd Sebastopol Paris, 37 cm diameter. (Compleet en goed lopend)

maandag 10 februari 2020

205 Antieke Perzische kamelentas, ca. 1880, 115x78 cm

206 € 100 - € 150 8 stuks antiek keukengerei w.o. schuimspanen, lepels en vorken 207 € 80 - € 120 Metalen troffee met glazen binnenbak, gedecoreerd met Griekse mythologische figuren, 45 cm hoog, 35x32 cm 208 € 100 - € 150 Monogram R.M. aardewerken buste van man, gedateerd 11-1940, 37 cm hoog 209 € 40 - € 80 19e eeuwse houten Friese kerfsnee stoof, 18 cm hoog, 25x21 cm (hengsel manco) 210 € 250 - € 300 Bronzen sculptuur van zelfportret van Dali op stenen sokkel 32 cm hoog 211 Oosters handgeknoopt kleed 199x129 cm 212 € 300 - € 600 Mahoniefineer op eiken kabinet met 3laads dubbelgebogen onderkast, op klauwpoten, omstreeks 1760, 241 cm hoog, 187 cm breed, 70 cm diep 213 € 1.000 - € 1.500 18e eeuws mahoniefineer op eiken Hollands Louis XV kabinet met oplopende kap, steekwerk en paneeldeuren, 2 uitschuifplateaus tussen bovenkast en onderkast, licht gebogen onderkast met 6 lades, waarvan 1 met schrijfgedeelte, waarop fraai koperen beslag wo. medaillons, rustend op klauwpoten, 251 cm hoog, 187 cm breed en 63 cm diep 214 € 200 - € 400 Oosters handgeknoopt kleed met zeer fijn floraal decor, 353x271 cm 215 € 150 - € 250 Mahoniefineer op eiken Louis Seize toilettafel met intarsia, opklapbare spiegel, opklapbare blaadjes, 3 laadjes waarvan 2 met porseleinen medaillons en uitschuifplateautje met rood velours ingelegd 77,5 cm hoog, 79 cm breed, 44,5 cm diep (stukje fineer manco rechter zijkant) 216 € 125 - € 150 Bronzen boekensteun van Napoleon op steen 26,5 cm hoog -

217 Noten Louis Seize stijl armstoel met gestreepte stoffering

218 € 300 - € 600 Naar antiek model kastanjehouten met grenen 1-laads betaaltafel met zwaluwstaartverbinding, 75 cm hoog en bladmaat 121x130 219 € 40 - € 80 Oosters handgeknoopt kleed 140x117 cm 220 € 30 - € 60 Oude wandelstok met kerfsnee notenhout met inleg van parelmoer, vermoedelijk Oostenrijk ca. 1900, 88 cm

Antieke pendule

10-02 19.00 uur Kunst en Antiek 221 € 250 - € 500

Veiling februari 2020

Antieke viool met fraai bewerkte kast. Op achterzijde mooi intarsia met decor van 4 putti met snaarinstrument. In de kast sticker met Hajdu Pal Oroshaza en geschreven etiket waaronder Fecit Roma 1737, 59 cm (strijkstok incompleet, koffer 20e eeuw)

235 Notenfineer likeurkelder met intarsia schelpenpatronen in deksel en front 23,5 cm hoog, 27x21 cm, 6 glazen stopflessen met goudverf beschildering, schaaltje met gelobde rand en stergeslepen patroon in bodem en kristallen geslepen glaasje (schade aan fineer)

222 € 50 - € 100 Oude parsol met bewerkt ivoren greep (stof kapot) en een dames flaneerstokje met bewerkt ivoren greep. Beiden ca. 1900

236 € 100 - € 200 Mahonie kolompendule met vuurvergulde ornamenten, fraaie ring rond wijzerplaat en gladde slinger, Frankrijk ca. 1840, 45 cm hoog. (sleutel manco maar wel lopend)

223 € 50 - € 100 Anoniem, Glazen sierschaal met golven in de zee, 32 cm doorsnede, 24 cm hoog

237 Met signature A J van Prooijen, Zeilboot op volle zee, paneel 12x16 cm

224 € 150 - € 250 Broadhurst Clarkson & Co London telescoop in houten kist

238 € 150 - € 250 Christiaan Soer (1882-1961) Voorjaar met kippen op erf bij boerderij, maroufle 18x24 cm

225 Antiek eiken 5-deurs kast met geprofileerde lijstjes en cannelures aan weerszijden 94,5 cm hoog, 145 cm breed, 47 cm diep 226 Jaff Koerdistan handgeknoopt kleedje, 77x68 cm

227 Miniatuur eiken boekenpers met 3 laadjes 73 cm hoog, 31,5 cm breed, 15 cm diep 228 € 100 - € 150 2 oude koperen scheepslampen, 30 en 60 cm hoog 229 € 100 - € 150 Bronzen 5-armige bolkroon 82 cm hoog, met ketting van 85 cm, 77 cm diameter 230 Houten verguld hoekstoeltje metr klassiek beklede zitting 67 cm hoog, 54 cm breed 231 € 200 - € 400 Mahoniefineer op eiken Louis Seize klapbuffet met 2 rolluikdeurtjes en 3 lades 92 cm hoog, 161,5 cm breed, 61 cm diep (diverse fineerschade) 232 Zeer bijzonderd kleed, antieke Soumack Khordjin, vermoedelijk Luri stam, 88x54 cm 233 € 100 - € 200 Mahonie kolompendule met vuurvergulde ornamenten, fraaie ring rond wijzerplaat en gedecoreerde slinger, Frankrijk ca. 1820, 43 cm hoog. (compleet en lopend) 234 19e eeuws houten kistje met 2 stopflesjes, kistje voor lepeltjes of vorkjes met marquetterie en spiegels in interieur, tabaksdoos en theekistje

239 € 750 - € 1.000 Jacob Eduard Heemskerck van Beest (1828-1894) Boot met gestreken zeilen voor de kust van landschap met bergen met ondergaande zon, paneel ca. 1875, 51x92,5 cm 240

Anoniem, 3 figuren, gemerkt Candide. Candide, ou l optimisme is een literairfilosofisch en humoristisch verhaal van Voltaire, geschreven in 1759. Het is een satire op de ideeen van de Duitse filosoof Leibniz wiens optimistische levensvisie – dit is de beste van alle mogelijke werelden – door dr. Pangloss wordt verwoord en door Voltaire genadeloos op de korrel wordt genomen, aquarel gedateerd 1854, 12x12 cm 241 Onduidelijk gesigneerd, Nederlandse kotter op woelige zee, 1876, paneel 26x18 cm 242 € 100 - € 150 Joh. (Georg Fischhof) Wagner (18591914) Tweemaster in de haven, paneel 31,5x18,5 cm 243 € 100 - € 150 Joh. (Georg Fischhof) Wagner (18591914) Boten in de haven, paneel 31,5x18,5 cm 244 € 50 - € 100 Anoniem, Oosterse textiel wanddecoratie in lijst, buitenmaat 48x45 cm

249 Handgeknoopt Oosters kleed, 212x116 cm 250 € 100 - € 150 Bronzen kan met oor en decor van figuren en leeuw, 55 cm hoog, 7170 gram 251 IJzeren beschilderde turfbak met koperen versiering 58 cm hoog, 70 cm breed, 33,5 cm diep 252 Rijkbestoken houten tafeltje met bloemmotief 65,5 cm hoog, blad 51x49 cm 253 € 100 - € 150 Eiken sidetabel met brede laden en rijkgestoken decor, 92 cm hoog, 167 cm breed, 53 cm diep -

254 Gashkai tassenfront, 60x60 cm

255 € 100 - € 200 Kolompendule met inlegwerk in het front, ca. 1850, 55 cm hoog 256 € 100 - € 150 Naar antiek model staand horloge met oud uurwerk en achter het deurtje een speeldoosje, 51 cm hoog 257 Antieke tassenfront met bijzondere motieven, zeer fijne maar stugge knoop en bloemmotief, mogelijk Bidjar, ca. 1890, 70x60 cm 258 € 100 - € 200 Kolompendule met getordeerde kolommen, gedecoreerde timpaan en basement lijkend op schildpad, fraaie bronzen ornamenten en bewerkte slinger met putto, ca. 1840, 52 cm hoog 259 € 500 - € 1.000 Jean Humbert (1734-1794) Herder met schapen en hond zwaait naar Nederlandse vloot in baai vermoedelijk voor de kust van Zuid Frankrijk / Italie, gevat in een coromandelhouten lijst met diverse patronen en ovaalvormig houten binnenlijst, doek, gedateerd 1768, buitenmaat 158x92 cm (craquele, bedoekt) 260 € 100 - € 200 Louis Apol (1850-1936) Winters landschap, aquarel / gouache 16x23,5 cm

245 € 100 - € 200 Frans Storm (1905-1998) Compositie met stieren, aquarel 30x42 cm

261 € 100 - € 150 Gesigneerd Kobell en onduidelijk gesigneerd, Vrouw met runderen aan plas, aquarel ca. 1840, 40,5x32 cm

246 Onduidelijk gesigneerd, ets in lijst, Denneboom op de Tafelberg bij Blaricum, 51,5x40 cm

263 Oude Oosterse tas, Belouch, 65x65 cm

247 Germ de Jong (1886-1967) Gebouw, potlood tekening 31x20 cm

maandag 10 februari 2020

248 € 150 - € 250 Onduidelijk gesigneerd, Glazen vaas met rozen, paneel 30x42,5 cm

262 € 50 - € 100 Oosters handgeknoopt kleed 214x137 cm

Porceleyne Fles schotel

Mahonie hoekkast

Antieke kussenkast

Christiaan Soer

Antiek klepbureau

Bram Tielen

Tafelklok

Rankenkast met kolommen

E Roelofs

10-02 19.00 uur Kunst en Antiek 264 € 50 - € 100 Ronde eiken lage centre table met fraai bestoken rand met kantelen, getordeerde zuilen en hexagonaal spinneweb pootverbinding 60 cm hoog,

265 Koperen 8-lichts kroonluchter 84 cm hoog, 80 cm diameter 266 € 80 - € 120 2 Klassieke bijzettafeltjes met rijkgestoken frame, webbing onderblad en los natuurstenen blaadje, 72 cm hoog, 46 cm diameter 267 Mahoniefineer op eiken Louis Seize pottenkastje 64 cm hoog, 45,5 cm breed, 30 cm diep 268 € 150 - € 200 Bronzen sculptuur van dikke dame in spagaat op stenen sokkel 32 cm hoog 269 € 100 - € 200 Jan Mankes (1889-1920) Kraai, houtsnede gedrukt in groen op wit papier, 18,5x24 cm 270 Paul Bodifee (1866-1939) Muurhuizen, ets 26x19 cm

271 € 100 - € 200 Paul Bodifee (1866-1939) Binnenplaats met hokken en pomp, aquarel tekening 29,5x46,5 cm 272 € 150 - € 250 18e eeuwse Hollandse bakbarometer in mahonie kast 124 cm hoog, 27,5 cm breed 273 Tichelaar Makkum aardewerken schotel met polychroom bloemdecor en bloemenmand 35,5 cm diameter 274 € 250 - € 500 Vuurvergulde bronzen cartelklok met rijk decor met guirlandes en coupe op top, geemailleerde wijzerplaat, 44 cm hoog, 5,6 kilogram, ca. 1830. (compleet en lopend) 275 € 200 - € 400 Antieke Friese stoelklok met wekkerfunctie en beschilderde wijzerplaat met cherubijnen, ca. 1790. (Compleet en goed lopend) 276 € 100 - € 200 Franse schoolklok zonder slagwerk, adres A Bille Lucon Just, in eiken kast, achterplaat 40 cm diameter. (compleet en lopend) 277 € 250 - € 500 Antieke Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat met Hollands landschap, voorzien van wekkerfunctie, ca. 1830, 38 cm hoog 278 € 50 - € 100 Duitse ronde klok, Schwarzwald, uurwerk met datumaanduiding, adres S Beha Waldau, 34 cm diameter. (slinger manco)

maandag 10 februari 2020

Veiling februari 2020 279 Mahonie demi lune 2-deurs rolluikkastje 71 cm hoog, 67 cm breed, 32 cm diep 280 € 100 - € 150 Zeer fraaie verzilverde bouillore, 51 cm hoog 281 € 50 - € 100 Franse facetgeslepen spiegel met goudkleurige striklijst, fotolijstje en in hoeken rozetten, 117x47,5 282 € 80 - € 120 Jakob Schot (1938-) Stilleven met titel Straatcultuur, paneel gedateerd 1976,19x21,5 cm 283 Gesigneerd C Rijser, Dame met parasolletje, crayon gedateerd 1961, 35x23 cm

296 Antieke tassenfront met bijzondere tekening mogelijk Afshar, ca. 1800, 69x69 cm 297 Anoniem, marmeren sculptuur van een arend 45 cm hoog (stootplekjes)

298 € 100 - € 150 19e eeuwse kolompendule met inlegwerk, 50,5 cm hoog 299 € 200 - € 400 Martinnis Bazerga Rotterdam, 18e eeuwse bakbarometer in noten kast met intarsia bersierd 127 cm hoog, 26 cm breed

284 2 ingekleurde 18e eeuwse gravures van de Boschbrug en grote kerk te Den Haag , in eiken lijst totaal 36x47,5 cm 285 Oosters handgeknoopt kleed 145x94 cm 286 € 150 - € 250 Cecile Dreesmann (1920-1994) Largo uit de serie Vorstinnen van Thorn, citrien met goud, 25x22 cm 287 € 150 - € 250 Cecile Dreesmann (1920-1994) Eeuwenoude muziek, ammoniet (USA) met rookkwarts en goud, 23x20 cm 288 € 200 - € 400 Bram (Abraham) Tielen (1921-2009) Fijnschilder, verso titel Landelijk palet, paneel gedateerd 1982, 17,5x23 cm 289 € 80 - € 120 Mahoniefineer op eiken met intarsia biesjes demi lune tafel met 2 lades 79 cm hoog, 77,5 cm breed, 43 cm diep 290 € 40 - € 80 Klassieke messing pendule met marmeren plaat en ruiter te paard op top 39 cm hoog, 32 cm breed 291 € 50 - € 80 Set kristallen kapiteinskaraffen, 30 cm hoog 292 € 50 - € 100 Adrianus Johannes Zwart (1903-1981) Silleven met Oostindische kers, doek 24,5x30,5 cm 293 € 50 - € 100 Spiegel in een mahonie baklijst, Holland ca. 1820, 95x47 cm 294 Handgeknoopt Oosters kleed Nain, 134x93 cm

295 € 50 - € 100 Mahoniefineer 4-laads commode, 96 cm hoog, 105 cm breed en 58 cm diep

5212

Antieke Ikoon

Dinsdag

11 februari

11-02 19.00 uur Kunst en Antiek, Afrika 300 € 100 - € 150

19.00 uur

Antiek en Afrika Veiling februari 2020

Gesigneerd A Balquet, 2 olieverfschilderijen van militairen in winters landschap, Frankrijk ca. 1915, 31x41 cm per stuk

313 € 150 - € 250 Oosterse lakwerk salontafel met fraai decor waaronder 3 ronde cloisonne platen van 33,5 cm diameter, George Zee and Co Ltd, 41,5 cm hoog, 131x48 cm

301 € 100 - € 150 Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966) Stilleven met attributen op tafel in kamer, doek 74x99 cm

314 € 100 - € 150 Essen met notenfineer op eiken ovale Louis Seize stijl tafel met intarsia en glasplaat 72 cm hoog, blad 103,5x82,5 cm

302 € 250 - € 500 Antieke Friese stoelklok met rijk gedecoreerde wijzerplaat en ornamenten, staand op een eiken stoel ca. 1790, 75 cm hoog. (Compleet en goed lopend)

315 € 50 - € 100 Tafelschemerlamp naar Emille Galle, pastaglas met decor van bloemen en insecten, 41 cm hoog

303 € 250 - € 500 Engelse schoolklok, fusee klok, met bol glas, voorzien van snekuurwerk, adres R Dawes Southampton, 34 cm diameter. (Compleet en goed lopend) 304

€ 200 - € 400

Porceleyne Fles Delft aardewerken wandplaquette met voorstelling naar J vd Sande Bakhuyzen, schilder JD van Velzen, jaarletter 1891, 55,5x39 cm 305 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift W (ilhelmina) 1898-sept-1948, J(uliana) 6sept-1948 36 cm diameter 306 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift Saevis Tranquillus in Undis 1533 24 april 1933, schilder v Baarsel 35,5 cm diameter 307 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift Emma Moeder des vaderlands 1879-1929, 35,5 cm diameter 308 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft aardewerken gelegenheidsschotel met opschrift 7 februari 1901-7 Februari 1926, schilder Th AB van Lingen 36 cm diameter 309 € 500 - € 750 Zeer fraaie klok, Kuhschwanzpendel, Duitsland ca. 1730, wijzerplaat 28,5x20,5 cm. (lopend, 2 gewichten aanwezig) 310 € 500 - € 750 Antieke Friese kortstaart klok in een iepenhouten kast, uurwerk met wekkerfunctie, maan- en datumaanduiding en fraai beschilderde wijzerplaat, Klok voorzien van houten gedraaide ornamenten, ca. 1760, 120 cm hoog. (Compleet en goed lopend)

316 € 100 - € 150 Belgische gipsen bronsgekleurde Jugendstil buste van figuur, gemerkt Jef Lambeaux (1852-1908), 56 cm hoog 317 € 200 - € 400 Hollandse noten met wortelnoten 2-delige porseleinkast met 3-laads dubbelgebogen onderkast en gestoken kuif, voorzien van glasplaten. (houten schappen zijn er ook nog bij) 227 cm hoog, 173 cm breed, 45 cm diep 318 € 80 - € 120 Gesigneerd Jan Boon, Panorama Amsterdam, ets met droge naald, 27x132 cm 319 € 100 - € 150 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor, 270x180 cm 320 € 80 - € 120 Mahonie schrijftafel met lade en 2 klapbladen, 73 cm hoog, uitgeklapt 120x67 cm 321 Oud tasfront, Meskin, 55x46 cm 322

€ 100 - € 200

19e eeuwse notenhouten eethoek b.u. ronde tafel op kolom eindigend in driespant, 71 cm hoog en 125 cm diameter, 2 armstoelen en 4 eetkamerstoelen met gestreepte stoffering 323 Oosters handgeknoopt kleed 148x89 cm 324 Antieke Prof. Dr A Krause Universal Globus op houten voet 48 cm hoog (met schade) 325 € 100 - € 150 Oude tafelglobe, Schottes Schul & Familien Globus, Verlin, 54 cm hoog

326 Globe Terrestre, Girard, Barrere, Thomas, Geographes-Editeurs 17 Rue de Buci Paris France, op houten voet 70 cm hoog (schade aan bol)

312 € 100 - € 150 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters figuraal decor, 232x143 cm

327 € 50 - € 100 Oude tafelglobe met verlichting, Rath Duitsland, 44 cm hoog

311 Miniatuur eiken dekenkistje, 26,5 cm hoog, 47 cm breed, 23,5 cm diep

dinsdag 11 februari 2020

328 Art Deco pendule in eiken kast 27,5 cm hoog, 39 cm breed en JRO globe 41 cm hoog 329 € 100 - € 150 Mahoniefineer op eiken Louis Seize stijl toilettafel met koper ingelegde biesjes, opklapbaar blad, spiegel, opbergruimte en 2 laadjes 76,5 cm hoog, 79 cm breed, 46,5 cm diep 330 € 40 - € 80 Set kristallen geslepen kandelaars, 30 cm hoog -

331 Facetgeslepen spiegel in moderne goudkleurige lijst 110x84 cm

332 Anoniem, Wijds landschap, paneel 12x19 cm 333 € 80 - € 120 Gesigneerd W Visser Stilleven met aardewerken kom met aardbeien en Roemer, paneel uit 1993, 22x30 cm 334 € 100 - € 200 Handwerktafel met intarsia schaakbord en diverse opbergvakken, op rijkbestoken houten driepoot, 75 cm hoog, blad: 45x45 cm 335 € 70 - € 100 Gietijzeren olifant op marmer plateau, 27 cm hoog 336 € 150 - € 250 Antieke Franse barometer in een zwarte lijst, ca. 1900, 97 cm hoog. (werkend) 337 € 80 - € 120 Antiek beschilderd hoekkastje met decor op de deur, 153 cm hoog, 49x49 cm 338 € 200 - € 300 Bronzen sculptuur van paard op stenen sokkel 35,5 cm hoog, 42 cm breed 339 Koninklijk Gouda Royal plateel schotel met decor Frieda 39,5 cm diameter

340 € 200 - € 300 Antieke Franse barometer in fraaie goudkleurige gedecoreerde lijst, ca. 1890, 98 cm hoog. (werkend) -

341 Mahonie bibliotheektrapje met skai bekleding

342 € 100 - € 150 Antiek mahoniefineer op eiken boekenkastje, 150 cm hoog, 91 cm breed, 36,5 cm diep (1 ruitje manco) 343 Klassieke uit legering bestaande pendule met vrouw en mand op top onder glazen stolp, 39 cm hoog en 30 cm breed (slinger manco en achterpoot gelast) 344 € 50 - € 100 Vincent & Cie, Franse 19e eeuwse tafelklok 33 cm hoog, 23 cm breed

11-02 19.00 uur Kunst en Antiek, Afrika 345 € 50 - € 100

Veiling februari 2020

Jan ( Jan Koster ) Costerus (1874-1956) Landschap, krijttekening 27x40 cm

361 Messing trommel met houten binnenbak 18 cm hoog, 32 cm breed, 16,5 cm diep

346 € 80 - € 120 Herman Moerkerk (1879-1949) Schetsen op een carnaval (Balmasque), 32x22,5 cm

362 € 100 - € 150 Gesigneerd A van Driesten, Vrouw met emmer bij schuurtje, paneel 19e eeuw, 21,5x24,5 cm

347 € 50 - € 100 Mark Polee (1927-) Figuren met hond in landschap, board gedateerd 1955, 45x65 cm

363 € 450 - € 650 Willem Noordijk (1887-1970) Vissen in een aquarium, doek 50x60

348 Notenfineer 3-laads commode staand op klauwpoten, 74,5 cm hoog, 110 cm breed en 53 cm diep 349 Oude tas, Belouch Kelim, 40x40 cm

350 € 100 - € 200 Italiaans pendulestel bestaande uit marmeren pendule met messing kast, poten en rand en bronzen putti 38 cm hoog, 27,5 cm breed en 2 marmeren 5lichts kandelaren met messing en bronzen putti, 20e eeuw 48,5 cm hoog

364 € 100 - € 200 2-delige mahoniefineer hoekkast in Louis Seize stijl b.u. vitrinegedeelte en gesloten onderkast met jaloeziedeurtjes, 189 cm hoog en 70,5x70,5 365 4 geweitjes en kaakstukken van reetjes geschoten Veluwe jaren 60 en 70 366 2 borduurwerken achter glas, met voorstellingen van vrouw, hond en papegaai en man met meisje en hond, 19e eeuw incl. lijst 46x42,5 cm en 50,5x43 cm

351 € 700 - € 900 Herbert Zangs (1924-2003) Rechenzeichen, compositie met kruizen, gouache op papier, ca. 1970, 45x35 cm

367 Eiken halve maan kastje met jaloeziedeurtjes, 63 cm hoog, 70 cm breed, 36 cm diep

352 € 80 - € 120 Gesigneerd Afro, Compositie met geometische vormen, inkttekening gedateerd 1996, 54x41 cm

368 € 100 - € 200 Bronzen sculptuur van een pelikaan in de stijl van Francois Pompon, 47 cm hoog

353 € 80 - € 120 Wortelnoten op eiken handwerktafeltje met wolzak, 75,5 cm hoog, 46 cm breed, 37,5 cm diep 354 € 80 - € 120 Klassieke tafelklok met zamak beeld, 50 cm hoog 355 € 250 - € 500 Harrie Kuyten (1883-1952) Atelierstempel op spieraam en doek, Stilleven met schedel, gemberpot en sierstuk onder stolp, doek 68x71,5 cm 356 Noten Louis Quinze stijl armstoel met gobelin stoffering

369 € 60 - € 120 Anoniem, Rijkbewerkte glazen siervaas met opgelegde glasdraden, 33 cm hoog 370 Jaap Stellaart (1920-1992) getiteld Het gouden feestgeschenk, paneel 80x52 cm

371 € 40 - € 80 Onduidelijk gesigneerd, Bloeiende lidcactus, doek 46x34 cm 372

€ 150 - € 250

Mahonie op eiken hoekkastje met jaloeziedeuren en laadjes, Hoilland ca. 1810, 84,5 cm hoog, 74x74 cm

357 € 100 - € 200 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor, 340x248 cm

373 € 60 - € 120 Anoniem, Rijkbewerkte glazen siervaas, 35 cm hoog

358 8-kantige natuurstenen zuil, 101 cm hoog, 24,5 cm diameter

374 € 50 - € 100 John Smith tafelklok in notenfineer kast, Engeland 20e eeuw, 34 cm hoog

359 Mahonie Louis Seize 2-deurs rolluikkastje met lade 72,5 cm hoog, 75,5 cm breed, 36 cm diep

375 Monogram GvV, Abstracte compositie, doek 70x50 cm (schade)

360 € 600 - € 800 Fraaie 19e eeuwse consoleklok met bronzen montuur en schildpad belijmd 47 cm hoog

dinsdag 11 februari 2020

376 € 100 - € 200 Frans Storm (1905-1998) Havengezicht, aquarel 46,5x61,5 cm 377 Gesigneerd Allard L Olivier, Compositie met naakte figuren aan beek, litho e.a. 2/8, 55x40 cm

378 € 150 - € 250 Hendrik Weegewijs (1875-1964) Hollands landschap met boerderijen, doek 22x35 cm 379 € 200 - € 300 Niek van der Plas (1954-) Zomerse bijeenkomst van de dames, verso op de thee bij Wassenaar, paneel 18x25 cm -

380 Antiek noten kastje met lade en jaloeziedeurtjes, 72 cm hoog, 81 cm breed, 38 cm diep

381 € 40 - € 80 John Smith tafelklok in noten kast, 29 cm hoog 382 € 200 - € 400 Johan Frederik Cornelis Scherrewitz (1868-1951) Boerenschuur met kar en kippen, paneel 30x41 cm 383 € 650 - € 800 Johannes Embrosius Wetering de Rooij (1877-1972) Gezicht op stad met woonboten in binnenhaventje met aangemeerde zeilboot met gestreken zeilen, doek 40x60 cm 384 € 100 - € 150 Klassieke 9-lichts kroonluchter met geslepen pegels, inclusief ketting ca. 50 cm hoog 385 € 150 - € 250 Eethoek bestaande uit ronde notenfineer coulissentafel 77 cm hoog, blad 136 cm diameter, met 3 tussenbladen 57 cm, 1 tussenblad 54 cm en 7 noten Louis Seize stijl stoelen met moderne stoffering op zitting 386 Antieke Shirwan, Seichur, Azerbadjan, ca. 1890, 125x106 cm 387 € 100 - € 200 3-delig klassiek klokkenstel gebaseerd op antiek model, bestaande uit pendule, 62 cm hoog, en kandelaren met dovers 388 Petrus Regout 19e eeuws aardewerken bloempot op onderschaal met blauw decor 31,5 cm hoog (schade onderzijde bodem bloempot) 389 € 250 - € 500 Staand horloge in mahonie kast, wijzerplaat voorzien van 4 fraaie ornamenten, uurwerk voorzien van datumen secondeaanduiding, adres Farquharson Edinburgh, Schotland ca. 1860, 221 cm hoog. (compleet en werkend) 390 € 800 - € 1.000 Arnold Marc Gorter (1866-1933) Landschap met koeien aan de beek, doek 25,5x36,5 cm

Theo van Oorschot Op 22 juli 1910 zag Theodorus van Oorschot het levenslicht in Schijndel. Theodorus, beter bekend als Dorus, wilde al op jonge leeftijd gaan schilderen. Geboeid door o.a. de werken van zijn voorbeelden Charles Bakker, Antoon van Domburg en Nico Molencamp, leerde hij zichzelf de kwasten te beroeren. Hij werkte voornamelijk in een impressionistische stijl met veelal het landschap van de Meierij van ‘s-Hertogenbosch als onderwerp. Daarnaast schilderde hij veel stillevens. Zijn coloriet is wat uitbundiger dan dat van het eerdere Hollandse impressionisme van de Haagse School. Tot 1972 woonde hij in een woning met aangebouwd atelier aan de Dokter Poelsstraat, nabij het het centrum van Schijndel. Daarna verhuisde hij naar de Venushoek iets ten westen van Schijndel. Zijn oude atelier daar, in een boerderij, werd sinds 1 mei 1997 gebruikt als museum: het Atelier van Oorschot. De laatste openstelling was op zondag 21 december 2008. Op de hoek van de Schootsestraat en de Venushoek staat een standbeeld van hem. Hij staat met schildersezel afgebeeld. Als jongen toonde Van Oorschot al zijn tekentalent. Daarna leerde hij als huisschilder het maken van verf en verschillende verftechnieken. Schilderen werd zijn lust en zijn leven. Dit is terug te zien in zijn schilderijen: kleurrijke stillevens, levendige portretten en impressionistische landschappen. Maar het was niet snel goed genoeg. Daarom oefende hij veel en werkte hij hard. Vandaar ook zijn uitspraak: “Schilderen is het schoonste rotvak van de wereld.” De collectie van Dorus van Oorschot, bestaande uit 160 schilderijen kreeg vervolgens een nieuwe plaats in het Museum Jan Heestershuis, eveneens te Schijndel. In 2010 was er ter gelegenheid van zij honderdste geboortedag een overzichtstentoonstelling. Op 13 oktober 1989 sloot Dorus voorgoed zijn vermoeide ogen in Den Bosch.

Celsiusweg12b | 6662 PX Elst | 0481 - 74 60 10 | info@ro-wi.nl | www.ro-wi.nl

Klein bureau, grote resultaten. Alkema | Vloet | Kuijpers Gerechtsdeurwaarders is een modern en volledig onafhankelijk gerechtsdeurwaarderskantoor. Ons team bestaat uit gerechtsdeurwaarders, juristen en incassomedewerkers. Voor advocaten, gerechtsdeurwaarders, notarissen, incassobureaus, rechtsbijstandverzekeraars en andere rechtshulpverleners staan wij klaar om de nodige ambtshandelingen te verrichten. Wij doen dit snel en accuraat. Voor spoedopdrachten maken wij tijd! Voor ondernemers bieden wij een compleet pakket aan diensten op het gebied van incasso en debiteurenbeheer, van herinnering en aanmaning tot dagvaarding en beslaglegging. Wij hebben voor iedere onderneming, van zzp-er tot multinational, een passende oplossing.

Zijpendaalseweg 47 6814 CC Arnhem 026 - 355 21 11 info@avk-arnhem.nl www.avk-arnhem.nl

11-02 19.00 uur Kunst en Antiek, Afrika

Veiling februari 2020

391 € 150 - € 250 Antiek wortelnoten op eiken klepbureau met dubbelgebogen onderkast met 2 grote en 2 kleine laden en fraai interieur achter de klep, Holland ca. 1780, 105 cm hoog, 108 cm breed, 53 cm diep 392 € 125 - € 150 Bronzen sculptuur van whippets op stenen sokkel 26 cm hoog, 53 cm breed

406 2 Japanse bronzen cloisonne vazen met olifantsoren 36,5 cm hoog 407 Aziatisch houten bestoken beeld van een liggende Boeddha 16,5 cm hoog, 50 cm breed

393 € 40 - € 80 Set kristallen koekjespotten, 20 cm hoog

408 € 100 - € 150 Gesigneerd C Peeters, Landschap met uitzicht op Arnhem, doek gedateerd 1996, 35x100 cm

394 € 100 - € 150 Pieter ten Cate (1869-1937) Landschap, rand van bos bij watertje, doek 90x61 cm

409 € 80 - € 120 Herman Moerkerk (1879-1949) Binnenplaats met trapje en converserende vrouwen, aquarel tekening 34x26 cm

395 € 200 - € 400 Staand horloge in mahonie kast met beschilderde wijzerplaat met decor van figuren in landschap voorstellende de Pass of Killiecrankie, adres P Feren Dundee, Schotland ca. 1840, kast 207 cm hoog. (compleet en lopend)

410 € 200 - € 400 Geo Poggenbeek (1853-1903) Boomgaard, paneel 17,5x25,5 cm

396 € 50 - € 100 Theo Selhorst (1891-1982) Leiden in 1932, paneel 40x50 cm 397 € 80 - € 140 Mahoniefineer 2-deurs boekenkastje, 19e eeuw 154 cm hoog, 103 cm breed, 43,5 cm diep 398 Staffordshire 2 Engelse aardewerken raamhondjes, 24 cm hoog

399 € 200 - € 400 Gesigneerd C Vreedenburg, Landschap met arbeiders en paard en wagen, binnenhalen van het hooi, paneel 36x78 cm 400 € 250 - € 350 Johannes Hessel Brolsma (1909-1990) Hollands landschap met molens aan plas met moeder en kind, paneel 59x82 cm 401 € 150 - € 250 Antiek Engels staand horloge in eiken met mahonie kast, uurwerk voorzien met datum- en secondeaanduiding, wijzerplaat met beschildering van de Netley Abbey, adres W Birnett Market Besworth, 214 cm hoog 402 Gesigneerd Joosten, J, Figuren en boten aan de kust, doek 50x60 cm 403 6 antieke houten speculaas/koekplankjes 404 2 notenkleur Louis Quinze stijl armstoelen met klassieke stoffering 405 € 200 - € 400 Mahonie en palissanderfineer op eiken 17e eeuwse kast met 2 deuren met bloemmotief intarsia op deuren buitenzijde en ruitmotief op binnenzijde deuren en 2 lades, met messing beslag 140 cm hoog, 109 cm breed, 49 cm diep (fineerschade en slot manco)

dinsdag 11 februari 2020

411 € 100 - € 200 Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, in eiken kast, vroeg 19e eeuw 147 cm hoog 412 € 80 - € 120 Hermanus Antonius (Henri) Daalhoff (1867-1953) Boerin op erf met kippen, maroufle 19x24,5 cm 413 € 200 - € 400 Jan Korthals (1916-1972) Gezicht op stad met haven, doek 60,5x50,5 cm 414 Oosters handgeknoopt kleed 197x115 cm

423 € 150 - € 250 Bakbarometer in mahonie kast, papieren schalen, adres J Joosten Dordrecht 1852, 121 cm hoog -

424 Onduidelijk gesigneerd, vaas met bloemen, doek 30x30 cm

425 € 750 - € 1.000 Staand horloge met uurwerk met haan op top, geemailleerde wijzerplaat 22 cm diameter, adres A Colin Harico en voorzien van wekkerfunctie in eiken kast, ca. 1790, 229 cm hoog. (compleet en lopend) 426 Mahonie 19e eeuwse latten theestoof met koperen binnenbak en ketel 427 Noten speeltafel met groen vilt ingelegd blad 77 cm hoog, 85 cm breed, 41,5 cm diep, uitgeklapt 85x83,5 cm 428 Oude Oosterse tas, Turkmeens, Tekke, 53x46 cm 429 € 250 - € 500 Vuurvergulde bronzen tafelpendule met vrouw met wereldbol op schoot. Mogelijk heeft zij in haar hand ooit iets vastgehouden. Frankrijk ca. 1840, 56 cm hoog. (compleet en lopend) 430 € 100 - € 200 Jan Makkes (1935-1999) Frans dorpsgezicht, doek gedateerd 1966, 80x60 cm

431 € 250 - € 500 Frans Storm (1905-1998) Compositie zonder titel, doek 80x70 cm

416 Oude Oosterse tas, Belouch, 96x45 cm

432 € 200 - € 400 Frans Storm (1905-1998) Verso notitie Bronkhorst I, doek 60x70 cm

415 Ovale 19e eeuwse mahoniefineer tafel 73,5 cm hoog, blad 113x84 cm

417 € 50 - € 100 Noten Biedermeier tafel met palissanderhouten gecontourneerd blad en marqueterie van muziekinstrumenten en bloemen 75 cm hoog, 75x58,5 cm

433 € 100 - € 200 Eiken 18e eeuwse dekenkist met panelen in front en staand op slofpoten, 87 cm hoog, 134 cm breed en 74 cm diep

418 Houten polychroom gekleurde hanglamp 4 cm hoog

434 Gashkai dubbele tas, ca. 1920, 103x52 cm

419 Oosterse handgeknoopte loper, ca. 1920, 311x74 cm

435 € 100 - € 200 Duitse tafelklok in noten kast met rijk decor, ca. 1900, 61 cm hoog

420 Mahonie Biedermeier 2-deurs linnenkast met recht geprofileerde kap en bestoken acanthusbladeren, 232,5 cm hoog, 194 cm breed en 63 cm diep

436 Gresaardewerken kruik 40,5 cm hoog

421 Gesigneerd W.W. Lloyd, havengebied met op achtergrond de tafelberg, aquarel 98x32 cm 422 Biedermeier theestoof

437 € 200 - € 400 Antoon Markus (1870-1955) Veer bij Oosterbeek, doek 107x87 cm 438 € 100 - € 150 Jan Mankes (1889-1920) Melkende boerin, houtsnede, gedrukt in zwart op roze papier, 19x14 cm 439 € 80 - € 120 Jan Mankes (1889-1920) Kraaitje, houtsnede gedrukt in bruin op wit papier, 11,5x10 cm

Veiling februari 2020

440 € 100 - € 200 Jan Mankes (1889-1920) Paard, ets gedrukt in bistre op wit papier, 12x16 cm 441 € 150 - € 250 Frans Storm (1905-1998) Zeegezicht, doek 60x70 cm 442 Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat met afbeelding van St Joris en de draak 53x62 cm 443 Oosters handgeknoopt kleed, decor Mihr, 204x115 cm 444 € 200 - € 400 Anoniem, 6 diverse aquarellen met wit krijt opgehoogd van vrouw in kleding van Russia, Spain, Italy, England, France en Germany, per stuk 27x18 cm 445 Onduidelijk gesigneerd zeilboot op meer, board gedateerd 1984, 24x33 cm 446 € 50 - € 100 Rosa Catherina Mogendorff (1907-1969) Oosters tafereel met 2 figuren, aquarel gedateerd 1928, 28x44 cm 447 Oud hangeknoopt Oosters kleed, 195x111 cm 448 Oosters handgeknoopt kleed 204x126 cm

458 € 200 - € 400 Antieke topografische kaart van Dockum, J Bleau uit 1649, 41x54 cm 459 € 100 - € 150 Antieke topografische kaart, Tabulae Domini Groeningae Quae et complectitur maximam paretem Drentiae Emendata a F de Wit, ca. 1670, 47x55 cm

475 Frank Richard Rosen (1946-) getiteld Atol, zeefdruk gedateerd 1996, 29/60, 64x48 cm

476 Cees Dolk (1949-2016) Compositie met titel Dish 3, zeefdruk 9/50, 55x70 cm

460 2 inheemse speren waarvan 1 met houten schede 266 cm en 295 cm hoog en houten boog 213 cm

477 Platimum award, Abel Onderweg, platina singel voor verkoop van meer dan 60.000 exemplaren

461 € 40 - € 80 Lars Norrman (1915-1979) Landschap met aanleg van stuwmeer, kleurenlitho 221/310, 28x41 cm

478 € 80 - € 120 Klaas Gubbels (1934-) Composistie, litho e.a. gedateerd 1988, 48x34,5 cm

462 € 40 - € 80 Lars Norrman (1915-1979) Landschap met electriciteitsmasten, kleurenlitho 221/310, 28x41 cm

479 Sighard Gille (1941-) Haus des Berges, ets gedateerd 1973, 11/24, 55x47 cm

463 Helen Sieger (1911-2010) Compositie met figuur, litho gedateerd 1982, 79/100, 38x32,5 cm

464 Anoniem, Compositie zonder titel, gemengde techniek 62x46 cm

465 Jan Louis Vorkink (1933-2010) Compositie zonder titel, litho gedateerd 1969, 31x42 cm

480 € 50 - € 100 Lucebert (1924-1994) Compositie van man met hond, kleurenlitho gedateerd 1973, 168/225, 37x52 cm 481 Onduidelijk gesigneerd, Compositie met vele figuren, gemengde techniek gedateerd 1995, 40x53 cm 482 Fraaie Kelim 280x161 cm

€ 150 - € 250

466 € 50 - € 100 Oscar Venema (1971-) Compositie met muzikanten, olieverf 45x45 cm

483 € 80 - € 120 Antieke topografische gravure van Leeuwaerden en Franicker, 1580, 31x49 cm

467 € 100 - € 200 Onduidelijk gesigneerd, Compositie met hanen, aquarel op textiel, 50x38 cm

451 € 150 - € 250 Eiken tinbuffet met laden in de onderkast, 176 cm hoog, 107 cm breed, 40,5 cm diep

468 € 100 - € 150 2 Oude affiches van wijnveilingen bij Christies gehouden in 1815 en 1901, per stuk buitenmaat 80x53 cm

484 € 80 - € 120 2 antieke topografische kaarten, descriptio Frisiae Liberae, Mesone Alting uit 725, 32x42 cm per stuk

449 Handgeknoopt Oosters kleed, 162x122 cm 450 Oosters handgeknoopt kleed (slijtage), 223x130 cm

452 20 stuks diverse antieke tinnen gebruiksvoorwerpen

453 € 100 - € 150 2 Antieke tinnen schotels, 40 en 44 cm diameter, 3 tinnen kannen en een tinnen brandewijnkom 454 Oosters handgeweven kleed met voorstelling van jacht 145x74 cm

455 Zeer fraaie Kelim met geometrische motieven, 205x152 cm

456 € 80 - € 120 Antieke topografische kaart, Utriusque Frisiorum Regionis noviss desciptio, 1568, 34x51 cm 457 € 200 - € 400 Antieke topografische kaart Guiljelmus Blaeu, Tabula Magellancia, uit 1635, 42x54 cm

dinsdag 11 februari 2020

469 € 50 - € 100 Gesigneerd Johannes Eerdmans, Stilleven met koffiemolen en geemaillerde voorraadbus, doek 54x64 cm 470 € 100 - € 200 Joos Javitaa (1867-1941) Madonna met Kind, doek 80x65 cm 471 € 50 - € 100 Facetgeslepen spiegel in een rijkbewerkte eiken lijst, 111 cm hoog, 119 cm breed, 13 cm diep 472 Onduidelijk gesigneerd, Vaas met asters en appels op tafel, doek 73x60 cm 473 Anton Heyboer (1924-2005) Spetterkip, crayon 20x28 cm

€ 40 - € 80

474 Gesigneerd Lecomte, E, getiteld Enfant, board 51x56 cm

485 € 80 - € 120 Antieke topografische kaart, Frisia Occidentalis, gedrukt in de 18e eeuw, 36x46 cm 486 € 80 - € 120 Antieke topografische kaart, Tjietjerkstra deel, gedrukt in de 18e eeuw, 45x43 cm 487 Chinese teakhouten kamferkist met bestoken decor en koperen beslag, 40 cm hoog, 80 cm breed en 38 cm diep 488 € 50 - € 100 Mahonie fauteuil met gestoken kuif en groene stoffering 489 € 50 - € 100 Comtoiseklok met geemailleerde wijzerplaat met bloemdecor en gedreven koperen rand, met vouwslinger, ca. 1850. (geen stoel, wel compleet en lopend) 490 € 80 - € 120 Comtoiseklok met geemailleerde wijzerplaat, adres Logier fils a Mirepoix, en gedreven koperen rand, met wekkerfunctie en vouwslinger, ca. 1850. (compleet en lopend)

Veiling februari 2020

491 € 100 - € 150 Antieke comtoiseklok met vouwslinger met gedecoreerde flens. (compleet en lopend) 492 € 100 - € 150 Comtoiseklok met geemailleerde wijzerplaat, adres Duterne Cossin a Roucy, 3 bellen en gedreven koperen rand, met vouwslinger, ca. 1850. (geen stoel, wel compleet en lopend) 493 € 100 - € 150 Comtoiseklok met geemailleerde wijzerplaat, adres Girard Hger a Lyon, wekkerfunctie, bel en gong en gedreven koperen rand, met vouwslinger, ca. 1850. (compleet en lopend) 494 € 100 - € 150 Antieke comtoiseklok zonder vouwslinger, adres Lantheaume a St. Lerey. (lopend) 495 € 80 - € 120 Comtoiseklok met geemailleerde wijzerplaat en gedreven koperen rand, met vouwslinger, ca. 1810. (geen stoel, wel compleet en lopend) 496 € 100 - € 150 Comtoiseklok met geemailleerde bolle wijzerplaat met haan op top, met draadslinger, ca. 1795. (geen stoel, wel compleet en lopend) 497 € 100 - € 150 Comtoiseklok met vouwslinger en geemailleerde wijzerplaat met haan op top, ca. 1795. (geen stoel, lopend) 498 € 50 - € 100 Comtoiseklok met geemailleerde wijzerplaat, adres Simon a Cologny en gedreven koperen rand, met vouwslinger, ca. 1850. (geen stoel, wel compleet en lopend) 499 Comtoiseklok met geemailleerde wijzerplaat, adres Marion a Privas, en gedreven koperen rand, ca. 1850. (slinger manco, opknapper) 500 Antiek uurwerk van een comtoiseklok

501 € 80 - € 120 Comtoiseklok met geemailleerde wijzerplaat, adres Raphanel a Brielle en gedreven koperen rand, met vouwslinger, ca. 1850. (geen stoel, wel compleet en lopend) 502 € 50 - € 100 Comtoiseklok met geemailleerde bolle wijzerplaat met haan op top, slinger manco, ca. 1795. (geen stoel, lopend) 503 € 100 - € 150 Comtoiseklok met geemailleerde bolle wijzerplaat met haan op top, met draadslinger, ca. 1795. (geen stoel, wel compleet en lopend) 504 Franse comtoise klok met adres G Tremaux a Chalons s Saone

dinsdag 11 februari 2020

505 € 100 - € 150 Leendert van der Vlist (1894-1962) Molen in Nederlands landschap, doek 130x80 cm 506 € 100 - € 150 Oude Afrikaanse verentooi van een hoofdman, gevat in een fraaie lijst, buitenmaat 110x100 cm 507 € 100 - € 200 Hendrik Johannes Leurs (1890-1956) Hollands landschap met bootjes in rietkraag bij meer, doek 40x60 cm 508 € 50 - € 100 Engels noten toiletmeubel met klapspiegel, 159 cm hoog, 118 cm breed, 49 cm diep 509 Oosters handgeknoopt kleed 162x99 cm 510 € 400 - € 800 Groen lederen Chesterfield Brand bank 254 cm breed 511 € 150 - € 250 Gemerkt Hertz, staande klok in notenhouten Barokstijl kast 219 cm hoog, 66 cm breed, 33 cm diep 512 Mahoniefineer 19e eeuwse speeltafel met getorste poten en rood vilt ingelegd blad 78 cm hoog, 84 cm breed, 41 cm diep, uitgeklapt 84x83 cm 513 Neo Louis Seize wandtafeltje met glazen blad, 75,5 cm hoog, 69,5 cm breed, 26 cm diep 514 € 100 - € 150 Friese kortstaartklok in eiken kast en beschilderde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw 101 cm hoog (poppen of latoenen manco) 515 € 100 - € 150 Antieke Friese staartklok in beschilderde kast, 145 cm hoog 516 € 100 - € 150 Antieke Friese staartklok in eiken meekrap kleur kast, ca. 145 cm hoog 517 € 100 - € 200 Friese staartklok met scheepjesmechaniek in noten kast, 20e eeuw 150 cm hoog 518 € 100 - € 150 Eind 19e eeuwse Friese staartklok in eiken kast met op kapregel Atlas en 2 engelen, geflankeerd door halfvolle gezwarte zuilen, beschilderde wijzerplaat met decor van landschap en kasteel, onderaan koperen beslag met Vadertje Tijd, 147 cm hoog 519 € 150 - € 250 Antieke Friese staartklok met wekkerfunctie, in een meekrapkleurige kast, wijzerplaat gedecoreerd met beschilderde voorstelling van handelsmannen op een kade in Friese plaats en voorzien van metalen beelden, ca. 1780, 144 cm hoog. (Compleet en goed lopend)

520 € 80 - € 120 Antieke Franse klok, Oeil de boeuf met beschilderde glazen wijzerplaat met adres Nolot a Marciac, 56x47 cm. (Compleet en goed lopend) 521 € 80 - € 120 Franse klok, Oeil de boeuf , wijzerplaat gedecoreerd met parelmoer, 61x49 cm. (Compleet en goed lopend) 522 € 80 - € 120 Franse klok, Oeil de boeuf , wijzerplaat rijk gedecoreerd met parelmoer, 41x40 cm. (Compleet en goed lopend) 523 € 80 - € 120 Schoolklok met slagwerk met in houtstructuur geschilderd decor, 37,5 cm diameter. (compleet) 524 € 80 - € 120 Schoolklok met comtoisewerk met slagwerk, H Turpin a Autry le Chatel, 38,5 cm diameter (compleet) 525 € 50 - € 100 Schoolklok, Electrique, Paul Garnier, kast met eiken rand, 39 cm diameter. 526 € 80 - € 120 Schoolklok met wijzerplaat met cartouches, uurwerk voorzien van slagwerk, adres Goisson Castelnaud, 38 cm diameter. (compleet en lopend) 527 Uniform met pet van Koninklijke Marine, technische dienst met de rang van sergeant met diverse onderscheidingen 528 Koninklijke Marechaussee uniform, pet en overjas, geen broek aanwezig 529 3-delige notenfineer linnenkast, 205 cm hoog, 189,5 cm breed en 56 cm diep 530 € 100 - € 150 2 notenkleur klassiek bestoken armstoelen met rocaille in kuif en oud roze stoffering met goudkleurig patroon -

531 Gesigneerd Kruger, P, Berkenbomen langs zandweg in landschap, doek 74,5x64 cm

532 Taxidermie opgezette zwijnenkop, 50 cm hoog, 47 cm breed en 51 cm diep 533 Taxidermie hertenkop met gewei 69 cm hoog -

534 4 eiken schilden met slagtanden van zwijnen, 22 cm diameter

535 € 500 - € 750 Antieke kussenkast met kolommen en fraaie kuif op de overstekende kap, Holland 19e eeuw, 220 cm hoog, 224 cm breed, 89 cm diep

Paul Bodifée Paul Bodifée werd op 29 juni 1866 in Deventer geboren. Hij was zoon van deurwaarder Matthias Joseph Bodifée en Elizabeth Hendriks en zevende van acht kinderen. Hij volgde na de HBS een opleiding tot tekenleraar en nam daarna schilderlessen aan de Rijksakademie van beeldende kunsten. Hij opende een atelier in NieuwerAmstel en werd lid van de kunstenaarsvereniging Arti et Amicitiae. Later werd hij ook lid van Pulchri, in Den Haag, waarvan ook veel Haagse School-schilders lid waren. Tussen 1889 en 1893 woonde Bodifée in Ravenstein, waar hij tekenleraar was. Daarna vestigde hij zich definitief in Deventer, waar hij les ging geven aan de HBS. In 1896 trouwde hij met Rosa Elisa Leeuw. De contacten met de familie van Rosa stimuleerden Bodifée in zijn artistieke ontwikkeling. Ze musiceerden veel en maakten studiereizen naar Barbizon. In zijn studietijd maakte Bodifée studies naar zeventiende-eeuwse Hollandse meesters. Voor

1900 schilderde hij vooral figuurstukken en portretten, maar uiteindelijk vond hij zijn definitieve roeping in het weergeven van de natuur. Hij schilderde ‘en plein air’, soms ook samen met zijn leerlingen, waarbij hij per fiets (schilderskoffer achterop) of met het openbaar vervoer de karakteristieke plekjes in Overijssel en met name Salland opzocht, onder andere in Giethoorn. Ook maakte hij stadsgezichten van Deventer, Zutphen en Nijmegen. Verder ontwierp hij decors voor toneeluitvoeringen en beschilderde hij de muren van de sociëteit van kunstenaarsvereniging Pictura Veluvensis, waarvan hij lid was. Hij kreeg regelmatig opdrachten voor grafisch werk, met name voor kalenders en platenalbums. In 1923 maakte hij een aquarel voor het album ‘Nationaal Huldeblijk’ ter gelegenheid van Koningin Wilhelmina’s 25-jarig regeringsjubileum. Op 23 januari 1938 overleed Paul in zijn geliefde woonplaats Deventer op 81-jarige leeftijd.

Antiek Chinees lakwerk kastje

536 € 500 - € 700 Gesigneerd Berendse H, vroeg 20e eeuw, Stadsgezicht Utrecht, 50x70 cm 537 € 500 - € 700 Niek van der Plas (1954-) Zeer fraai bloemstilleven met rozen in een vaas met op de voorgrond een schaaltje fruit, paneel 50x40 cm 538 € 100 - € 150 Antieke Friese staartklok met wekkerfunctie in eiken kast met beschilderde wijzerplaat met figuren op plein in Friese plaats, ca. 1830, 145 cm hoog

Veiling februari 2020 549 € 200 - € 400 19e eeuwse eiken Neo Renaissance paneeldeurenkast met kussens, gestoken fries waarop putti's fabeldieren, voluten en vaas, gezwarte/gebruinde accenten en staand op bolpoten, 193,5 cm hoog, 173 cm breed en 65,5 cm diep 550 € 50 - € 100 Klassieke piedestal ca. 1900, 124 cm hoog 551 € 100 - € 150 19e eeuwse mahoniefineer Biedermeier bank met gestreepte stoffering en voluten in armleuning, 204 cm breed

539 Facetgeslepen spiegel in een klassieke lijst, 93,5x68 cm

552 € 100 - € 150 Turks handgeknoopt kleed, Kelim, 292x163 cm

540 € 100 - € 150 Theodorus van Oorschot (1910-1989) Bloemstilleven gemengde rozen op bolvaas, met dekselpot en kommetje, doek 80x60 cm, in fraai bewerkte lijst

541 € 150 - € 250 Antieke Friese staartklok met wekkerfunctie, in eiken kast, uurwerk voorzien van maan- en datumaanduiding, ca. 1830, 145 cm hoog 542 € 100 - € 150 Antieke Friese staartklok in eiken kast, 140 cm hoog 543 Taxidermie buizerd op tak 38 cm hoog en 2 dierenschedeltjes met gewei op houten wandhouder 544 € 80 - € 120 Schwarzwalder klokje met glazen wijzerplaat, 18 cm diameter. (lopend, gewichtjes wekkerfunctie manco) 545 € 750 - € 1.250 Zeer fraaie tafel met rijk gestoken decoratieve rand van bladeren en geheel ingelegd met kameelbot / camelbone van een grote ceremoniele optocht, 77 cm hoog, 305x128,5 cm. Daarbij 10 stoelen met idem inlegwerk en kunstlederen bekleding, herkomst India. 546 € 50 - € 100 19e eeuwse Hollandse eiken dekenkist met bestoken panelen aan front, 71 cm hoog, 124,5 cm breed en 61,5 cm diep 547 € 750 - € 1.250 Gecapitonneerde bruin lederen 3-1-1-zits, Chesterfield bankstel en extra voetenbankje, made in the UK, Springvale leather, 190 en 97 cm breed 548 € 150 - € 250 EikenNeo Renaissance 2-deurs kast met paneeldeuren, gezwarte lijstjes en bestoken fries, op 3 bolpoten 171 cm hoog, 132 cm breed, 59 cm diep

564 € 80 - € 120 Antieke topografische kaart, Pars I, Westfresia, gedrukt in de 18e eeuw, 32x42 cm 565 Antieke topografische kaart, Oostergo, 19e eeuw, 34x41 cm

566 € 150 - € 200 Groen lederen Chesterfield Brand relax oorfauteuil met uitklapbare beensteun

€ 100 - € 200

567 € 400 - € 600 Kastanjehouten 17e eeuwse betaaltafel met lade 75 cm hoog, blad 109x78 cm (stuk ladefront en poot manco)

Staand horloge, adres J. Davidson St Clerkenwell, 18e eeuw, eikenhouten kast en geemailleerde wijzerplaat, 266 cm hoog

568 € 100 - € 200 Archeologische vondst, keramiek masker, Djenne, Mali op metalen standaard, 42 cm hoog

554 € 250 - € 500 Antieke Hollandse eiken schrijftafel met 2 laden en uittrektableau met schrijfgedeelte en rijk gestoken decor, ca. 1880, 76 cm hoog, 159x106 cm 555

€ 100 - € 200

Hollandse massief eiken 2 deurs rankenkast met recht geprofileerde kap, waar onder bestoken leeuwenkoppen, guirlandes, zwanen, ribbellijsten en kussens in deuren en zijkanten, staand op gezwarte bolpoten, 226 cm hoog. 205 cm breed en 75 cm diep

556 2-deurs notenfineer linnenkast met paneeldeuren, 224 cm hoog, 165 cm breed en 54 cm diep

557 € 100 - € 200 Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse 2deurs kast met boogpanelen 225 cm hoog, 173 cm breed, 62 cm diep 558 Hollands notenfineer op eiken kabinet, opknapper, 256 cm hoog, 185 cm breed en 62 cm diep 559 Antieke topografische kaart, De Germania, 21x17 cm

560 Litho naar een oude gravure, Nymegen uit het Noorden te zien, buitenmaat 27x54 cm 561 Oude gravure van de Belegeringe van de Graef, 29,5x38 cm 562 € 80 - € 120 Antieke topografische kaart, Frisia Occidentalis, gedrukt in de 18e eeuw, 36x46 cm

dinsdag 11 februari 2020

563 € 80 - € 120 Antieke topografische kaart, Frisia Occidentalis, gedrukt in de 18e eeuw, 36x46 cm

569 Afrikaans tribal houten vruchtbaarheidsbeeld 43 cm hoog

570 3 Afrikaanse tribal houten beelden van figuren 34 cm, 45 cm en 46 cm hoog

571 € 50 - € 100 Oud Afrikaans houten beeld op standaard 42,5 cm hoog -

572 Afrikaans tribal houten vruchtbaarheidsbeeld 64 cm hoog

573 € 80 - € 120 3 terra cotta beeldjes, Ashanti stam Ghana, 12,5, 16 en 20 cm hoog en een terra cotta potje 574 2 miniatuur houten maskers en een houten beeldje, 20,5 cm hoog, Lobi stam Congo 575 € 150 - € 250 Houten mondmasker met zwijnslagtanden voor Porta ritueel, Tenggarra Maluku, 23 cm hoog 576 Afrikaans tribal houten masker 33x20 cm 577 Afrikaans tribal bronzen buste 33 cm hoog 578 Afrikaans houten ceremonieel beeldje, Luba stam Congo, 30 cm hoog

579 € 50 - € 100 Afrikaans ceremonieel vruchtbaarheidsbeeldje, hout met textiel, 46 cm hoog 580 € 100 - € 150 Afrikaans ceremonieel beeldje, aardwerk, touw, hout, blik en kralen, ca. 1900, 35 cm hoog

11-02 19.00 uur Kunst en Antiek, Afrika 581

Afrikaans tribal houten beeld van zittend figuur 49 cm hoog

Veiling februari 2020 -

582 Verzameling Afrikaans tribal bronzen beeld van soldaat 23,5 cm hoog, objecten, betaalmiddelen, speer 123 cm en speerpunt 39,5 cm lang 583 € 50 - € 100 Afrikaans houten masker op standaard, Lobi stam Congo, totaal 36 cm hoog 584 € 200 - € 400 Afrikaans krachtbeeld, hout, glas, ijzer, textiel en schelpen, Congo ca. 1900, 53 cm hoog 585 Afrikaans tribal houten beeld van krijger 58,5 cm hoog (zonder speer) 586 € 50 - € 100 Afrikaans houten masker met gekleurde kralen, Masai, Tanzania, 63 cm hoog 587 Afrikaans tribal houten masker 56x20 cm 588 Afrikaans tribal houten beeld van een krijger 62 cm hoog

600 Belouch hoofdstel van een kameel

601 Afrikaans tribal bronzen masker 33x26 cm 602 Afrikaans tribal bronzen masker 40x24 cm 603 Afrikaans tribal bronzen masker met textiel rand en met schelpjes versierd 47x34 cm

604 € 500 - € 750 2 oude houten deuren met rijk gestoken decor van een man en een vrouw, Indonesie, vermoedelijk Batak stam Sumatra, per stuk 198 cm hoog, 91 cm breed 605 € 400 - € 600 2 oude houten deuren met fraai decor van figuren en dieren, Batak stam Sumatra, samen 200 cm hoog, 104 cm breed 606 Fraaie Kelim, 278x167 cm

€ 100 - € 200

589 2 Afrikaanse tribal beelden van vrouwen met balast op hoofd 45 cm en 48,5 cm hoog 590 Afrikaans tribal houten vruchtbaarheidsbeeld 56 cm hoog

591 Afrikaans krukje, Luba stam Congo, 33 cm hoog

592 Afrikaans tribal houten beeld van figuren 54 cm hoog 593 Afrikaans tribal houten vruchtbaarheidsbeeld 62 cm hoog

594 € 100 - € 200 Houten ceremoniele staf met gestoken decor van figuren, inclusief pluim, Batak stam Sumatra, 190 cm hoog 595 Afrikaans tribal houten beeldengroep 59 cm hoog 596 Afrikaanse bronzen tamtam of krukje 51 cm hoog, 30,5 cm diameter 597 Afrikaans tribal houten vruchtbaarheidsbeeld 61,5 cm hoog

598 Afrikaans tribal houten vruchtbaarheidsbeeld 56,5 cm hoog

599 Afrikaans tribal houten vruchtbaarheidsbeeld 60 cm hoog

dinsdag 11 februari 2020

Tichelaar Makkum

4079

5060

Lladro

Antieke reiswekker

5007

4011

Lladro

4099

Lladro

Rozenburg Den Haag

Antieke tafelklok

4023

5008

Lladro

Porceleyne Fles schotel

Donderdag 13 februari

19.00 uur

Sluiting Brocanteveiling

Sluiting Brocante Timed Online

Veiling februari 2020

1000 3 Franse litho's over Justitie, buitenmaten ca. 44x34 cm

1017 € 80 - € 120 Antiek eiken 1-deurs wandvitrinekastje 69 cm hoog, 73 cm breed, 19 cm diep

1001 2 Aziatische schilderingen op zijde, in lijst totaal 51,5x40,5 cm

1018 € 40 - € 80 Naar antiek model dekselpot met bronzen montuur en meerkleurig decor van bloemen, 26 cm hoog

1002 € 50 - € 100 Herman Moerkerk (1879-1949) Het Meesterstuk, zelfportret achter ezel, aquarel 12x8 cm, Aan de tafel, krijttekening 13x19 cm en Huizen aan de gracht, tekening 23,5x16 cm 1003 Nelly Degouy (1910-1979) Jongedame met bos bloemen bij ladder, ovale kleurenlitho 40,5x26,5 cm, in goudkleurige lijst 56,5x40 cm 1004 Gesigneerd Joh. Zeylstra, houtsprokkelaars in winters landschap, doek 30x24 cm

1005 € 100 - € 150 19e eeuwse klassieke spiegel met kuif, 131x67 cm 1006 Gesigneerd A van Riet, Waterpomp, paneel 22x21 cm

1007 € 40 - € 60 Poeder, Henk (1964-) Muisje met knapzak, board 14x14 cm 1008 € 40 - € 60 Wintergezicht, board 12x17 cm 1009 € 40 - € 60 Meisjes op strand, board 12x10 cm 1010 € 40 - € 60 Poeder, Henk (1964-) Scene uit het liedje van Ed Sheeran, titel Perfect, 2 romantische muisjes, board 10x12 cm 1011 Onduidelijk gesigneerd, Hollands landschap met visser bij fuik aan meer, board 38x48 cm (2 plekjes schade)

1012 Naar Louis Apol, Wintergezicht, paneel 17,5x27 cm en naar vd Sande Bakhuyzen, Boerenhuifkar op bospad met figuren, paneel 17,5x27 cm 1013 Gesigneerd Elsinga, koeien, paneel gedateerd 1922, 21x28 cm

1014 € 40 - € 60 Poeder, Henk (1964-) Roodborstje, pimpelmeesje en winterkoninkje, board 10x15 cm 1015 Zamak beeld van een man met steigerend paard naar Guillaume Cousou, 43 cm hoog 1016 € 60 - € 90 Ovale gietijzeren tafel, Jugenstil stijl, 60 cm hoog

vrijdag 24 januari 2020

1019 Koopje porselein waaronder Schumann 5persoons mokkaserviesje, Sevres en Royal Copenhagen 1020 Eiken klepbureautje, 100 cm hoog, 69 cm breed, 30 cm diep 1021 € 40 - € 80 Ato Electrique tafelklok in noten kast, 18 cm hoog 1022

€ 40 - € 80

Porseleinen olie en azijnstel met floraal decor, 35 cm hoog (schade onderkant schenktuit) 1023 Onduidelijk gesigneerd, Bloemstilleven, vroeg 20e eeuw, paneel 67,5x47,5 cm 1024 2 Chinese cloisonne vazen met floraal decor, vogels en vlinders 30,5 cm hoog, met houten sokkels van 4,5 cm hoog 1025 Noten ladekastje op bewerkte pootjes, 73 cm hoog, 60 cm breed, 34 cm diep 1026 € 50 - € 100 C (Kees) Terlouw (1890-1948) Hollands landschap met arbeider bij boerderij, doek 40x60 cm 1027 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, Kade met paard en wagen bij de Willemsbrug te Rotterdam, doek 40x50 cm 1028 2 Aziatische houten bestoken beelden van draken 32 cm en 36 cm hoog (diverse schade) 1029 Noten met eiken Engels damesbureatje met 8 laadjes, deurtje en uitschuifplateau 79 cm hoog, 84 cm breed, 47 cm diep 1030 Peter Cox (1912-1985) Boslandschap met zandpad, omgeving Plasmolen, doek 51x41 cm

1031 Gesigneerd G Mom, Bloemstilleven, paneel, gedateerd 1944, 40x30 cm

1032 Gesigneerd Noordam, H, Huizen met poortdoorgang, doek 50x40 cm

1033 € 100 - € 150 2-delige wortelnotenfineer op eiken 1deurs vitrinekast in Louis XV stijl met gecontourneerde kapregel en 3 laads onderkast staand op klauwpoten, 210 cm hoog, 137 cm breed en 43 cm diep 1034 € 50 - € 100 Herend Hongarije, porseleinen serviesgoed met paars decor, tafelkandelaar met groen decor, mandje met Rothschild decor en schaaltje met dekselbakje en vaasje met bloemetjesdecor 1035 Evert Pieters (1856-1932) Moeder met kind op schoot, paneel 41x31 cm 1036 € 100 - € 150 Staand horloge met Walt uurwerk, in wortelnoten kast met facetgeslepen glas in grote deur 196 cm hoog, 1037 Anoniem, Landschap met man in bootje, doek 48x68 cm in een oude klassieke lijst met binnenmaat 50,5x70 cm 1038 € 50 - € 80 Aziatische cloisonne vaas, 23 cm hoog 1039 Anoniem, meerkleurige glazen vaas, 31 cm hoog 1040 € 100 - € 150 Eiken Art Deco 2-deurs boekenkast met palissander elementen en 2 lades in onderkast 199 cm hoog, 133 cm breed, 41,5 cm diep 1041 Gemerkt E Bourgeois Paris, porseleinen plateau en 12 schotels met polychroom vogeldecor en bloemenrand 1042 Piet Johannes Cottaar (1878-1950) Stilleven met tinnen vaas met klaprozen op kleed, doek 60x50 cm 1043 € 40 - € 60 Onduidelijk gesigneerd, Bloemstilleven chrysanten in mand naast schaaltje, doek 50x40 cm 1044 Chinees porseleinen bolvaas met polychroom decor, 20e eeuw 33 cm hoog, 31 cm diameter 1045 € 100 - € 200 Antiek eiken 2-deurs kast met geprofileerde lijstjes 190 cm hoog, 96,5 cm breed, 50 cm diep 1046 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven boeket bloemen op gemberpot, schaal met pompoen op tafel, doek 60x50 cm, in rijkbewerkte lijst totaal 80,5x70,5 cm 1047 Eiken vitrinekast met gebogen kap, 175 cm hoog, 99 cm breed, 39 cm diep

Sluiting Brocante Timed Online 1048 Aziatisch rijkbewerkte metalen of verzilverde dekseldoos met opengewerkte bodem 22 cm diameter, dekselschaaltje op hoge voet 22 cm hoog, schaaltje met brede rand 13,5 cm diameter, 2 bakjes op voet 10 en 11 cm diameter, dekselpotje vrucht 9 cm hoog, dekselpotje vrucht 6,5 cm hoog, ovaal dekselbakje 7x5,5 cm, pen met drakenkop 25 cm lang en drakenobject voor aan de vinger 11 cm lang 1049 Anoniem, Stadsgezicht met kerktoren en grachten, doek 50,5x60,5 cm, in rijkbewerkte lijst met druivenranken 77x88 cm 1050 € 40 - € 80 Anoniem, Gezicht op Dordrecht, doek 37,5x27,5 1051 Anoniem, moderne compositie zonder titel, paneel 40x48 cm

1052 € 50 - € 100 Ger Langeweg (1891-1970) Boswachter met uil, gemengde techniek op papier, gedateerd 1956, 46x36 cm 1053 Tafelpendule met slagwerk in eiken kast met Junghans uurwerk, 30 cm hoog. (compleet en lopend) 1054 € 40 - € 80 Kristallen kogelvaas, 25 cm doorsnede, 20 cm hoog 1055 Eiken kastje met bestoken front en klep 66 cm hoog, 80,5 cm breed, 43 cm diep 1056 Beschilderde melkbus, nummer 6116 en bronzen hangklok in houten frame 1057 Ellie Slegten (1939-) Compositie met vogels, litho gedateerd 1994, 22/55, 64x79 cm

Veiling februari 2020 1064 Gesigneerd A van Bruggen, Clown met trommel, aquarel gedateerd 1996, 38x28 cm 1065 Gesigneerd John Marten, geb. 1934, Compositie zonder titel, litho 78/190, 65x50 cm (barst glas)

1081 € 150 - € 200 Notenfineer 1-deurs 19e eeuwse wandvitrinekast met beschilderde binnenzijde, 2 schappen en 3 laadjes onderin, 85,5 cm hoog, 116 cm breed, 25,5 cm diep

1066 Onduidelijk gesigneerd, Geleerden in overleg, litho 5/60, 33x23,5 cm

1082 Javaans houtsnijwerk van een buste, 30 cm hoog en 2 Balinese houtsnijwerken, niet gemerkt

1067 Gesigneerd Zavington, Bamboe, litho gedateerd 1979, 37/70, 50x40 cm

1068 Emil Kotbra (1912-1983) Paarden / Kone, kleurenlitho gedateerd 1966, 18/24, 49x35 cm 1069 Emil Kotbra (1912-1983) Paard met veulen, kleurenlitho gedateerd 1964, 33x28 cm 1070 Oosters handgeknoopt kleed 192x93 cm 1071 € 50 - € 100 Gietijzeren porte-manteau, 152 cm hoog (diverse restauraties) 1072 6 diverse wandelstokken

1073 6 diverse wandelstokken

1074 Gesigneerd Quistello, Landschap met rivier, huizen, opvliegende eenden, boten en melkbussen op de waterkant, korenschoven op het land etc, doek 60x90,5 cm 1075 Toegeschreven aan Duriau, A (18771958), Portret van jongen en meisje, getiteld Alix et Jean, board 31x42 cm

1058 Gesigneerd Sagfjaera, Pillar Heads, litho uit 2007, 3/100, 34x23 cm

1076 Gesigneerd Dudley, John, Portret van 3 jongens die naar football zitten te kijken, pastel 30x48 cm

1059 € 50 - € 100 Naar George Braque, Souspente, 2 vrouwen, litho 33x25 cm

1077 Marmeren Art Deco pendule 22 cm hoog, 45 cm breed en 2 zijstukken 17 cm hoog

1060 Monogram AB, Spelende kittens naar Henriette Ronner Knip, doek 40x50 cm

1061 Gesigneerd Wym Bos, Zittend figuur, mixed media, 25x37 cm

1078 € 100 - € 150 Mahonie bureau met opstand, 2 deurtjes, 3 laadjes en groen vilt ingelegd blad 145 cm hoog, 131 cm breed, 77 cm diep

1062 Rene Boin (1953-) Het lezen van the green, litho gedateerd 2003, 20/70, 35x45 cm 1063 Gesigneerd Wim Rubingh, Haven van Deventer, aquarel 30x42 cm

vrijdag 24 januari 2020

1083 € 100 - € 200 19e eeuwse mahonie op eiken chiffoniere met 6 lades, 158 cm hoog, 105 cm breed en 51 cm diep 1084 Koperen 9-lichts hanglamp met glazen pegels 84 cm hoog, 62 cm diameter

1085 Handgeknoopt Oosters kleedje, Belouch, 105x55 cm 1086 Ovaal Hollands gekuipt dienblad, 58x43 cm 1087 € 150 - € 200 Noten Louis Quinze stijl bank met klassieke stoffering 154 cm breed 1088 Indisch houten bestoken tafeltje op klauwpoten 40 cm hoog, 40,5x38,5 cm

1089 Messing bewerkte staande schemerlampvoet met gestoffeerde kap 147 cm hoog 1090 € 60 - € 120 Anoniem, Glazen sierschaal met gekartelde rand, 39 cm doorsnede, 19 cm hoog 1091 € 50 - € 100 Kantonese dekselvaas met rijk decor van figuren te paard, 45 cm hoog (knop gelijmd) en een trompetvaas met dierfiguren, 35 cm hoog 1092 Handgeknoopt Oosters kleedje, Bochara, 88x51 cm 1093 2 lederen clubs 72 cm hoog waarvan met 1 ribstof gestoffeerde zitkussen en noten salontafel met webbing blad en onderschap met facetgeslepen glasplaten 50 cm hoog, blad 120x69 cm 1094 Handgeknoopt Oosters kleed 156x105

1079 € 25 - € 50 Bureaulamp naar Engelse stijl, ca. 1980, 46 cm hoog (kleine chip)

1095 Toegeschreven aan Rolin, Viktor (18721942), Storm, paneel 45x49 cm

1096 6-lichts hanglamp met 12 ruitjeskristallen kapjes en koperen montuur 40 cm hoog, 43 cm diameter

1080 Mahoniehouten schrijfkist 12 cm hoog, 40x23 cm, metalen notitieblokhouder 26x16 cm en oude doosjes met kroonpennetjes

Veiling februari 2020

1097 € 100 - € 150 19e eeuwse koperen dubbelrijige 12-lichts kaarsenkroon met ketting, 130 cm hoog, met 2 bijpassende wandekandelaren

1111 Gesigneerd Kaiser, Hollands landschap in winterse sferen naar oude meester, paneel 20,5x25,5 cm

1098 € 200 - € 400 Limoges France uitgebreid porseleinen eet-en drinkservies, bestaande uit 36 platte borden 25 cm diameter, 12 diepe borden, 12 platte borden 22,5 cm diameter, 8 ontbijtbordjes 19,5 cm diameter, 2 dekschalen, groenteschaal, 3 fruitschalen op voet, sauskom, 3 ovale platte schalen, 2 ovale vleesschaaltjes, 3 ronde schotels, ronde schaal, 12persoons koffiestel, 12-persoons theestel, chocoladekan, 12 moccakopjes met schoteltjes en 12 messenleggers

1112 Jolema regulateur in eiken kast 63 cm hoog

1099 Eethoek bestaande uit ovale kersenhouten tafel 75,5 cm hoog, blad 176x110 cm, met los tussenblad 50 cm en 4 eetkamerstoelen met modern gestoffeerde zitting 1100 € 80 - € 120 Set koperen kerkkandelaars, 80 cm hoog 1101 Oosters handgeknoopt kleed 319x212 cm (kleurverschil en schade aan hoek) 1102 Kristallen 5-lichts kroonluchter met pegels 63 cm hoog, 49 cm diameter (arm moet vastgezet worden in houder bovenzijde) en 3-lichts hanglampje met pegels 63 cm hoog, 48 cm diameter 1103 € 80 - € 120 Set kristallen tafellampen op metalen voet met losse gestoffeerde kap, 60 cm hoog 1104 Eiken likeurkelder met ijzer beslag 20,5 cm hoog, 25,5x18 cm met 6 stopflessen waarvan 1 met kapotte hals en noten kistje met koper beslag 12 cm hoog, 30x23 cm, met diverse antieke miniatuur glazen stopflesjes, potjes en glaasjes 1105 Koloniaalstijl sidetable met 2 lade, 78 cm hoog, 150 cm breed, 45 cm diep 1106 Mahonie kamergemak met Petrus Regout aardewerken binnenpot (gelijmd), omstreeks 1880, 29 cm hoog, 33,5x35 cm 1107 Oosterse aardewerken zuil, 52 cm hoog en 2 aardewerken vazen Italie 1108 Aziatisch houten tabouret met beschilderde porseleinen blad 45 cm hoog, 40 cm diameter

1109 € 40 - € 80 Anoniem, 2x Winters tafereel, 2x paneel 24x30 cm 1110 € 100 - € 200 Stoelklok in beschilderde kast, vroeg 19e eeuw 70 cm hoog

vrijdag 24 januari 2020

1113 Marmeren pendule 34,5 cm hoog, 35,5 cm breed 1114 € 80 - € 120 Wortelnotenfineer op eiken 19e eeuwse 4laads commode met gebogen front, 75 cm hoog, 76,5 cm breed, 54 cm diep (kier in bovenblad) 1115 2 houten mangelplanken met bestoken decor van Bijbelse voorstellingen ca. 81x12 cm

1116 2 tafelkandelaren in tinstijl, 26 cm hoog 1117 Antieke Ansonia metalen pendule 24 cm hoog, 42 cm breed 1118 € 150 - € 250 19e eeuws mahoniefineer op eiken Empire klepsecretaire met koperen beslag, nestwerk achter klep, ingelegd bies en groen vilt, 107 cm hoog, 100 cm breed en 45,5 cm diep 1119 Mahonie kaptafel met 6 lades en klapspiegel 152 cm hoog, 110 cm breed, 52 cm diep 1120 Klokmannetje 38 cm hoog

1121 € 50 - € 100 Le Castel St Aubin Suisse Neuchatel klok 44 cm hoog 1122 Klokjesmannetje, 41 cm hoog met extra uurwerkje (hoofd gerestaureerd) 1123 Bernhard Lutz (1913-1975) Portret van mejuffrouw Toos Roest, doek gedateerd 1961, 75x65 cm 1124 Anoniem, Aangemeerde boten, doek 18x24 cm en anoniem, Doorkijkje tussen duinen door op open zee, doek 18x24 cm 1125 Gesigneerd Lecomte, Emile, Vrouw met sprokkelhout wandelend op bospad in bos, doek gedateerd 1934, 70x59 cm 1126 3-delig klokkenstel in natuurstenen kast (iets los), klok 20 cm hoog

1127 € 100 - € 150 19e eeuwse Hollandse wortelnoten op eiken 3-laads secretaire in Louis XV stijl, nestwerk achter klep, intarsia en geheim vak, met bronzen beslag op front en staand op klauwpoten, 101 cm hoog, 112 cm breed en 53 cm diep 1128 € 80 - € 120 Schoolklok zonder slagwerk, kast met eiken rand, adres Au bon marche et corbeille d Or Reunis, 121, Rue Monge Paris, 37 cm diameter. (compleet en lopend) 1129 € 100 - € 150 Antieke stationsklok met harpbanjoslinger, adres Premiere Qualite Garantie Georges de Paynot a Chambon. (compleet en lopend) 1130 € 50 - € 100 Schoolklok, Electrique, Paul Garnier, kast met eiken rand, 39 cm diameter. 1131 € 50 - € 100 Tafelklokje in zwarte kast naar antiek model, Warmink, met hoog 1132 € 40 - € 80 Pendule in een zwarte natuurstenen kast met inlegwerk en rijk versierde wijzerplaat, ca. 1880, 32 cm hoog. (compleet en lopend) 1133 Noten 3-deurs kastje met lade en intarsia in deurtjes 85,5 cm hoog, 104 cm breed, 40,5 cm diep 1134 2 ovale facetgeslepen spiegels in goudkleurige lijstjes 28x22 cm en 44x34 cm 1135 € 50 - € 100 Chinees porseleinen vaas met polychroom decor van creatieve vrouwen, met tekst, omstreeks 1900, 58 cm hoog (haarlijn) 1136 Teakhouten armstoel met groen mohair stoffering, gemerkt onderzijde Meubelfabriek Nederland JA Huizinga, rond eiken tafeltje met palissander inlegwerk in bovenblad, parelrand en onderschap 61 cm hoog, blad 60 cm diameter en 2 Art Deco eiken vloerschemerlampvoeten waarvan 1 met palissander elementen 158 cm hoog en 171 cm hoog (kappen manco) 1137 Chinees porseleinen tafelschemerlampvoet met polychroom decor van figuren, op messing voet en gestoffeerde kap 65 cm hoog

1138 Gesigneerd A Ferremans, Bruggetje met beek, paneel 28x35 cm 1139 € 80 - € 120 Schoolklok zonder slagwerk, 37,5 cm diameter. (compleet)

Sluiting Brocante Timed Online 1140 Antieke eiken dekenkist met steekwerk in front 47 cm hoog, 101 cm breed, 40,5 cm diep 1144 € 50 - € 100 Henri II klok in rijkbewerkte kast met pilaren, wijzerplaat voorzien van geemailleerde cartouches, 70 cm hoog. (compleet) 1145 € 150 - € 250 Meidenklok, adres V Havelange a Liege met glazen wijzerplaat in messing ring, 24 cm diameter, ca. 1800. (kleine gewichten ontbreken, klok is lopend) 1146 Onduidelijk gesigneerd, Vaas bloemen, doek 24x18 cm 1147 Anoniem, figuren in landschap naar oude meester, paneel 12,5x17,5 cm 1148 Chinees porseleinen nest van 3 bloempotten met onderschotels, 20e eeuw 17,5 cm hoog, 22,5 cm diameter, 21 cm hoog, 28 cm diameter en 23,5 cm hoog, 31,5 cm diameter 1149 Glazen 1-deurs vitrinekastje met facetgeslepen glas in wanden, 3 glasplaatjes, spiegelbodem, groen marmeren blad en verlichting, in bewerkte goudkleurig frame met zwarte accenten 94 cm hoog, 36x36 cm 1150 Schaalmodel zeilboot, driemaster / galjoen, 62 cm hoog

1151 € 100 - € 200 18e eeuwse Hollandse notenfineer op eiken 1-deurs hangvitrine met facetgeslepen glas, 95 cm hoog, 120,5 cm breed en 25 cm diep 1152 Palissanderfineer cilinderbureau, ca. 1880, 102 cm hoog, 110 cm breed, 52 cm diep 1153 € 50 - € 80 Set kristallen kandelaars, 30 cm hoog 1154 Seth Thomas pendule in houten kast 24 cm hoog, 30,5 cm breed (slingertje manco) 1155 Noten 1-deurs wandvitrinekastje op cabriole poten, 117 cm hoog, 91 cm breed en 34 cm diep 1156 3 Chinees porseleinen schotels met polychroom decor 26 cm en 31 cm diameter, kom 25,5 cm diameter en gemberpot 20 cm hoog, 20e eeuw

1157 Gesigneerd Stolle, H, Kippen aan waterkant, doek gedateerd 1932, 30x40 cm

vrijdag 24 januari 2020

Veiling februari 2020 1158 € 80 - € 120 Schoolklok met slagwerk en eiken rand, 38 cm diameter. (compleet) 1159 € 100 - € 150 Vroeg 19e eeuwse beschilderde Friese stoelklok met zeemeerminnen aan flanken stoel en loden ornamenten met zeemeerminnen en putti, 69 cm hoog 1160 € 80 - € 120 Schoolklok met comtoisewerk met slagwerk, 38,5 cm diameter (compleet) 1161 € 50 - € 100 Met signature W G F Jansen, Schelpenvisser, paneel 15,5x22 cm 1162 Anoniem, Portret van man met baard, paneel, ca 1900, 18x25 cm, (kras)

1163 Anoniem, man met baard, paneel 15x12,5 cm 1164 Zwart marmeren tafelpendule met adres I. Sachse, 31 cm hoog 1165 Handgeknoopt Oosters kleedje, Kashan, 86x40 cm 1166 € 60 - € 100 Wortelnotenfineer met intarsia biesjes op eiken Engelse 5-laads commode met gebogen front 107 cm hoog, 101 cm breed, 51 cm diep 1167 € 200 - € 400 Cornelis Kees de Koning (1957-) Eieren in blauwe schaal en gebroken ei naast blauwe schaal, paneel gedateerd 2004, 52,5x115 cm 1168 Gesigneerd G Fiolet, Zigeunervrouw met kind, paneel 43x31 cm 1169 Mahoniefineer 2-deurs kast met gestoken ornamentjes op de hoeken, ca. 1870, 212 cm hoog, 149 cm breed, 54 cm diep 1170 5 antieke houten bestoken ornamenten en bordenrek 1171 Koper haardscherm met gedreven decor van figuren bij haard, 88 mc hoog, 57 cm breed 1172 Antiek eiken kistje met klep, 61 cm hoog, 115 cm breed, 38 cm diep 1173 Glas in lood 9-zijdige hanglamp 122 cm hoog, 36,5 cm diameter 1174 € 50 - € 100 Antieke eiken dekenkist met lade en intarsia in frontpanelen 64 cm hoog, 106 cm breed, 59 cm diep

1175 2 dozen met Royal Albert porseleinen servies met decor Old Country Roses, bestaande uit 6 platte borden, 4 diepe borden, 6 ontbijtborden, 2 dekschalen, groenteschaal, juskom op onderschotel, ovale platte schaal, ovaal schaaltje met oortjes, theepot, roomstel en 6 kop en schotels 1176 € 100 - € 150 Notenkleur tafel, 76,5 cm hoog, 108x85 cm met 6 stoelen en een armstoel met idem stoffering -

1177 Heriz handgeknoopt kleed, ca. 1920, 147x118 cm

1178 Kersenhouten 4-laads kastje met opstand 117 cm hoog, 55 cm breed, 39 cm diep 1179 Houten Art Deco 5-lichts hanglamp met bronzen montuur en glazen kappen 48 cm hoog, 77 cm diameter 1180 Fraureuth porseleinen eetservies met beschilderd bloemdecor, servies bestaat uit 16 platte borden, 5 diepe borden, 12 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 2 dekschalen, soepterrine, 2 sauskommen, grote rechthoekige schaal, groot rond bord, groot diep rond bord en 2x2 3hoeksschalen 1181 Mahonie eethoek bestaande uit ovale eetkamertafel 76,5 cm hoog, blad 136,5x113,5 cm, 4 stoelen en 2 armstoelen met gestoffeerde zittingen

1182 Oosters handgeknoopt wollen kleed, 243x151 cm

1183 € 50 - € 100 Oud klaptafeltje op kolompoot met 3-teen en geschilderd decor, 68 cm hoog, 71 cm diameter 1184 Lederen captains chair met noten frame 1185 Oud Oosters kussen, Shashavan, 54x45 cm 1186 € 150 - € 250 2-zits groen lederen gecapitonneerde Chesterfield bank, 150 cm breed 1187 Gekleurde pastaglazen hanglamp met koperen montuur 82 cm hoog, 21 cm diameter

1188 Antieke noten in hoogte verstelbare statief van meetinstrument, omgebouwd tot staande schemerlamp met gestoffeerde kap 161 cm hoog 1189 € 80 - € 120 Noten tafelvitrine met intarsia, klep en lade 74,5 cm hoog, 73,5 cm breed, 52 cm diep

1127

Noten klepbureau

Engelse toilettafel

1260

Noten fauteuil

1544

Koperen wandschotel

Schaalmodel driemaster

H Berendse

1275

1255

Engelse schommelstol

Afrikaans masker

Biedermeier kuifkast

Sluiting Brocante Timed Online 1190 3 aardewerken 4-pas tegels met mangaankleur bloemdecor, omstreeks 1700, 26,5x26,5 cm (1 tegel gelijmd)

1192 Oosters handgeknoopt kleed 215x103 cm 1193 Art Deco stijl theemeubeltje met aan beide zijden glazen schuifdeurtjes, 70 cm hoog, 60 cm breed, 40 cm diep 1194 € 50 - € 100 Glazen dekselvaas met handbeschilderd decor van bloemen en vlinders, 7 groene glazen in de stijl van antieke roemers en een glas in Venetiaanse stijl 1195 € 80 - € 120 Bruin lederen oorfauteuil, 91 cm breed -

1197 Creil Montereau Frans aardewerken serviesgoed met decor Japon, eind 19e eeuw, servies bestaat uit 19 platte borden 25 cm diameter, 17 borden 21,5 cm diameter, 12 borden 18 cm diameter, 4 dekschalen, groenteschaal 28 cm diameter, fruitschaal 24 cm diameter, 4 ovale schaaltjes 23,5x13 cm, 3 ovale schalen 33x22,5 cm, 1 ovale schaal 36,5x26 cm, 1 ovale schaal 42x29 cm en 3 eierdoppen 1198 Mahonie gateleg tafel 70,5 cm hoog, blad opgeklapt totaal 116,5x109,5 cm 1199 Oosters handgeknoopt kleed met floraal decor met siervazen, 217x143 cm 1200 4 iepenhouten eetkamerstoelen en 1 armstoel met groen mohair zitting

1201 Notenkleur klassiek bestoken armstoel met rocaille in kuif en goudkleurige stoffering met bloemmotief

1202 € 60 - € 120 Anoniem, Glazen sierschaal met open ovale rand, 20 cm hoog 1203 2 noten driepootstoeltjes met biezen mat en notenfineer 1-laads bijzettafeltje met onderschap en inlegwerk, 65 cm hoog 1204 Oosters handgeknoopt kleed met slijtage 305x209 cm 1205 Koperen Hollandse dubbele 10-lichts kroonluchter, incl. ketting 109 cm hoog

vrijdag 24 januari 2020

1206

€ 50 - € 100

Spiegel in notenhouten Barokstijl lijst 119,5 cm hoog, 72 cm breed

1191 Ovaal Chinese rozenhouten salontafel met parelmoer ingelegd bloemmotief 43 cm hoog, blad 110x70 cm

1196 Koperen 4-lichts hanglamp met glazen kelkjes 94 cm hoog, 50 cm diameter

Veiling februari 2020

1207 € 50 - € 80 Geslepen ronde kristallen fruitschaal, 35 cm doorsnede, 21 cm hoog

1223 Schaalmodel zeilboot, driemaster, 62 cm hoog 1224 € 100 - € 150 Noten 3-delige kast met 4 deuren en 2 lades, met steekwerk in deurpanelen en kap 227 cm hoog, 131 cm breed, 55 cm diep

1208 Ovaal houten dienblad van verschillende houtsoorten 58,5x46,5 cm, 2 houten gedraaide fruitschalen 24 en 26,5 cm diameter, houten bewerkte fruitschaal met ingebouwd speelmechaniek 18 cm diameter en houten meelschepje 18 cm lang

1225 Poeder, Henk (1964-) 3-luik van jonge muisjes, per stuk olieverf op paneel 8x10,5 cm 1226 Kaartspel met benen fiches in notenhouten doos

1209 Eiken 5-laads commode 93,5 cm hoog, 90 cm breed, 51 cm diep

1227 Onduidelijk monogram, Figuren in straatbeeld, mogelijk Scheveningen, paneel 24x34 cm

1210 € 50 - € 100 Jan Korthals (1916-1972) Molens aan het water, aquarel, 33,5x25 cm 1211 € 100 - € 150 Schoolklok met slagwerk, Nolot a Marciac, 30 cm diameter. (Compleet en goed lopend) 1212 Tafelklok in zwart marmer kast met los ijzer beeld op top van een vrouw met een hond (bel manco) 1213 Oosters bijou kabinetje, 22x15x12 cm

1214 Pander mahoniefineer secretaire 102,5 cm hoog, 98 cm breed, 47 cm diep

1215 Anoniem, ovaal bloemstilleven op bol paneel 18x13 cm

1216 € 100 - € 150 Weense regulateur in een noten kast 126 cm hoog (klem deurtje manco) 1217 € 40 - € 80 Gietijzeren wilde eend, 38 cm hoog 1218 € 50 - € 100 Eiken 1-deurs rolluikkastje 114 cm hoog, 48 cm breed, 42,5 cm diep 1219 € 50 - € 100 Jan Kelderman (1914-1990) Visser in de polder, doek 40x30 cm 1220 Naar Jugendstil model tafelschemerlampje met glazen kap, 42 cm hoog 1221 € 50 - € 100 Notenfineer Grunderzeit vitrinekast met ovale ruit, 192 cm hoog, 90 cm breed en 43 cm diep 1222 3 kristallen geslepen karaffen, boterstolp, 10 onderzetters, dekselbakje en vaas

1228 € 50 - € 100 Tafelklok, Bulle Clock Lille in noten kast met inlegwerk, uurwerk electric, 25 cm hoog 1229 4 oude mallen / leesten van een schoenmaker, herkomst India voor Bata. 1230 € 100 - € 200 Eiken archiefkast met 2 rolluiken, 157 cm hoog, 92 cm breed, 43 cm diep (moet nagekeken worden) 1231 € 50 - € 80 Poeder, Henk (1964-) Schevenings strandgezicht, board 27x31 cm 1232 € 80 - € 120 Schoolklok met slagwerk, vurenhouten kast met houtstructuur beschildering, adres Bambe, St. Symphorien Noisel, 37 cm diameter. (Compleet en goed lopend) 1233 € 150 - € 250 Meidenklok, adres Bovenrade Fils a Liege met glazen wijzerplaat in messing rand gevat, ca. 1800, 32,5 cm diameter. (compleet en lopend) 1234 € 80 - € 120 Schoolklok zonder slagwerk in een vurenhouten kast met houtstructuur beschilderde rand, 38,5 cm diameter. (Compleet) 1235 € 40 - € 80 Orfac tafelklokje in noten kast 24,5 cm hoog 1240 Wuba tafelklok met tekst op wijzerplaat; "Beidt uw tijd", 27 cm hoog 1241 Mahonie bestekkastje met jaloeziedeurtje, 70 cm hoog, 50 cm breed, 43 cm diep 1242 Gesigneerd Ria Schenk, Tuintje, paneel uit 1971, 21x26 cm 1243 € 50 - € 100 Engelse scheepsbarometer, 97 cm hoog

Sluiting Brocante Timed Online 1244 Bronzen tafelschemerlamp van man met hoed en paraplu, gemerkt op sokkel A. Moreau, met glazen kapje 41,5 cm hoog 1245 Albasten zuil, 89 cm hoog

1246 Teakhouten Aziatische kamferkist met bestoken decor in deksel en front 55 cm hoog, 101,5 cm breed, 50 cm diep 1247 € 40 - € 80 Klassieke hanglamp met geslepen pegels, halmodel, 57 cm hoog 1248 € 40 - € 80 Tiffanystijl 3-lichts hanglamp 73 cm hoog, 47 cm diameter 1249 Anoniem, landschap met boerderij en knotwilgen, doek 48,5x38,5 cm

1250 Gesigneerd Hiddink, L, Boerderij met boerin en kippen op het erf, doek 50x60 cm 1251 Onduidelijk gesigneerd, Melkmeisje naar Vermeer, doek 48x31 cm 1252 Johan Hendrik Doeleman (1848-1913) Boerderij aan poel, aquarel 34,5x47 cm 1253 2 Chinese houten bestoken 8-kantige hokkers met marmeren blaadjes ingelegd, 20e eeuw, 46 cm en 61 cm hoog 1254 Tiffanystijl 2-lichts tafelschemerlamp 39 cm hoog (stekker manco) 1255 € 100 - € 150 Mahonie Willem III 2-deurs boekenkast met kuif 199 cm hoog, 110 cm breed, 46 cm diep 1256 € 40 - € 80 Groene glazen Jugendstil bowlpot met email beschilderd decor, lepel en 6 glazen 1257 2 houten sigarendozen met intarsia, Oosterse houten 8-kantige doos met inlegwerk, papiermache beschilderd doosje en Oosters houten doosje met inlegwerk en beschilderde deksel

1258 Tiffanystijl tafelschemerlamp 44 cm hoog 1260 € 50 - € 100 Klassieke notenkleur fauteuil met fraai gestoken frame 1261 Oude tas, Belouch, 51x49 cm

vrijdag 24 januari 2020

Veiling februari 2020 1262 € 100 - € 150 Rosenthal porseleinen serviesgoed Sanssouci bestaande uit 34 platte borden, 10 diepe borden, 12 ontbijtborden, dekschaal, 2 juskommen, grote platte schaal met schade aan oor, 12 eierdoppen, 2 koffie/theepotten waarvan 1 met schade aan rand, 15 soepkoppen met onderschotel, 1 soepkop zonder onderschotel, 8 kop en schotels en 3 gebaksschotels

1278 Gesigneerd Regue, Bloementuin, paneel 51x60 cm -

1279 Kersenhouten 1-deurs vitrinekast met schuine delen met gebogen glas, facetgeslepen glas in deur, spiegelwanden en verlichting 204 cm hoog, 109,5 cm breed,35 cm diep

1265 Chinese rozenhouten tafeltje met parelmoer ingelegd bloemmotief 40 cm hoog, blad 75x60 cm

1280 7 Tichelaar Makkum aardewerken tegels met polychroom afbeeldingen van soldaten en arbeiders, schotel met bloemdecor 35,5 cm diameter, 2 Makkum schotels met afbeeldingen van pauw en vogel 27,5 cm diameter, schaaltje met bloemdecor 14,5 cm diameter en Koch Workum wandplaquette met bloemdecor 28x20 cm

1266 2 Lederen fauteuils, rugleuning 85 cm hoog, 81 cm breed

1281 € 100 - € 150 Klassieke 9-lichts kroonluchter met geslepen pegels, inclusief ketting ca. 50 cm hoog

1267 Anoniem, Bloemstilleven naar antiek voorbeeld, doek 40x30 cm

1282 Poeder, Henk (1964-) IJsvogels, board 28,5x31 cm

1263 € 40 - € 80 Engelse noten Tiltop tafel op kolompoot met 3 tenen, 73 cm hoog, 88 cm diameter 1264 € 40 - € 80 Kristal geslepen vaas, 28 cm doorsnede, 28 cm hoog

1268 € 50 - € 100 Anoniem, Figuren in bergachtig landschap met ruine aan riviertje, 20e eeuw 30x40 cm 1269 € 80 - € 120 Gietijzeren hert op een vaste houten basis, 50 cm hoog 1270 Noten Louis Seize stijl 3-laads kastje 66,5 cm hoog, 54 cm breed, 33,5 cm diep 1271 Toegeschreven aan Dacos, Fernand, Huis, board 29,5x39,5 cm

1272 Olivier Duchateau (1876-1939) Dorpsgezicht met kerk, board 45x55 cm 1273 € 100 - € 150 2-delige noten Biedermeier hoekkast met vitrinegedeelte, 218 cm hoog en 85x85 cm 1274 € 100 - € 200 Antiek houtsnijwerk beelden en ornamenten waaronder polychroom gekleurd 17-19e eeuw 1275 Noten kinderschommelstoel met rood verlours bekleed

1276 Gesigneerd B Meyer, Bloemstilleven, doek 40x50 cm

1277 Staand horloge met beschilderde wijzerplaat, Engeland ca. 1860, 223 cm hoog

€ 50 - € 80

1283 € 100 - € 150 8-kantige klok, Charles Dix met geemailleerde wijzerplaat, slagwerk en gevat in een beschilderde blikken kast met roosjes, ca. 1830, 40x40 cm. (compleet en lopend) 1284 € 80 - € 120 Biedermeier regulateur in een noten kast met zwarte accenten, 85 cm hoog. (Compleet en goed lopend) -

1285 Monogram AvB, Bloemstilleven, doek 30x24 cm

1286 Onduidelijk gesigneerd, Zomerse dag aan meer met badgasten, doek 24,5x30,5 cm 1287 € 50 - € 100 Di Reurhof Behrens (1902-1998) De zee, board 14x19 cm -

1288 Cassette met divers verzilverd bestek, waaronder hartenfilet Gero 100 (incompleet)

1289 € 50 - € 100 19e eeuwse Hollandse wortelnoten op eiken 3-laads commode in Louis XV stijl, met bronzen beslag en staand op klauwpoten, 76,5 cm hoog, 106 cm breed en 52 cm diep 1290 Eiken dekenkist met gestoken decor op het front, 54 cm hoog, 116 cm breed, 63 cm diep -

1291 Iepenhouten Windsor armstoel

1292 Turkse handgeknoopte Isparta 350x255 cm

Sluiting Brocante Timed Online 1293 Klassieke koperen 3-lichts hanglamp met pegels 105 cm hoog, 35 cm diameter en metalen ananasmodel hanglamp versierd met guirlandes 40 cm hoog, 27 cm diameter 1294 2 antieke noten voltaires met recent gestoffeerde bekleding met rozenmotief 1295 Houten zwartgelakte sierlijke schildersezel met neerklapbare klep, opbergruimte en beschilderde klep, Grunderzeit 126 cm hoog, 57 cm breed 1296 Ronde noten salontafel met sierlijk onderstel met medaillon en groen marmeren blad 46,5 cm hoog, blad 77,5 cm diameter 1297 € 30 - € 60 Eiken bestoken kolenbak met schep 1298 Handgeknoopt Oosters kleed 154x95 cm

Veiling februari 2020 1309 Porseleinen schotel met opdruk wapen van Koninklijke Marine 47,5 cm diameter 1310 Mahoniefineer bijzettafeltje / dommeknecht, ca. 1850, 94 cm hoog

1311 Koperen kerkelijke penkandelaar 62 cm hoog 1312 Houten goudkleurige Haga wandklok met scheepje op top en geflankeerd door dolfijnen, op vastzittende console, 53 cm hoog 1313 2 metalen bronsgekleurde tafelschemerlampen met glaspasta kapjes 39 cm hoog 1314 Mauthe Art Deco pendule 21 cm hoog, 32,5 cm breed

1315 € 80 - € 120 Noten met wortelnoten klepbureau met fraai nestwerk achter de klep, 104 cm hoog, 95 cm breed, 51 cm diep

1299 Anoniem, 5 mannen, doek 70x80 cm

1300 Gesigneerd H J Nijland, Arbeider met kruiwagen bij boerderij in Hollands landschap, doek 50x60 cm

1316 Eiken buffetkastje met gebogen stijlen, Holland ca. 1830, 105 cm hoog, 117 cm breed, 53 cm diep

1301 2 Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw 35,5 cm hoog

1317 2 Koloniaal armstoelen met webbing rug en zitting

1302 € 100 - € 150 Naar antiek model 2-deurs kussenkast, 184 cm hoog, 170 cm breed, 62 cm diep 1303 Massief eiken kloostertafel, 67,5 cm hoog, 180x74 cm 1304 € 80 - € 120 Antieke eiken dekenkist, 62 cm hoog, 151 cm breed, 53 cm diep

1318 Eiken verrijdbare boekenmolen 99 cm hoog, 54x54 cm

1319 Denny Jacobs (1945-) Mannen met spel Meetje gooien bij Neerbosch, board gedateerd 1997, 50x60 cm

1305 Oosters handgeknoopt kleed 197x147 cm

1320 Denny Jacobs (1945-) In de huiskamer, luisterend naar de radio, board gedateerd 1999, 40x50 cm

1306 Denny Jacobs (1945-) Betje Heinen bij de Vossenhut Beek, doek gedateerd 2008, 50x40 cm

1321 Denny Jacobs (1945-) Zondagavond op de fiets in het donker, board gedateerd 1989, 40x50 cm

1307 € 100 - € 150 Antieke comtoiseklok met datumaanduiding en harp- banjoslinger. (compleet en lopend)

1322 Denny Jacobs (1945-) Droom van de visse3rs, doek gedateerd 1998, 50x60 cm

1308 Houten naaidoos van verschillende houtsoorten met figuren op deksel 8,5 cm hoog, 26x15,5 cm , houten doosje met prent op deksel en op binnenzijde deksel reclame SWH Ward's Sons, 8 cm hoog, 13x10,5 cm en houten doosje met afbeelding van figuren op deksel en op binnenzijde deksel reclame James Chadwick & Bro, 5,5 cm hoog, 16x9 cm

1323 Denny Jacobs (1945-) Sabine poseert gewillig en vrijwillig, board gedateerd 2002, 40x50 cm

vrijdag 24 januari 2020

1324 Denny Jacobs (1945-) Vader met hobbelpaard, cadeau voor Sint Nicolaas, board gedateerd 2000, 40x50 cm

1325 Denny Jacobs (1945-) Familie Jacobs in kamer met aquarium, karton gedateerd 2015, 40x60 cm 1326 Denny Jacobs (1945-) Gradje in Kronenburgpark te Nijmegen, doek gedateerd 2005, 40x30 cm 1327 Denny Jacobs (1945-) Dubbelzijdig geschilderd, Zolderkamer met jachtsneeuw en Poserend naakt met lepeltje, doek 60x50 cm 1328 Denny Jacobs (1945-) dubbelzijdig geschilderd, Naakt met big en Figuren in dorp, board gedateerd 2014, 60x50 cm 1329 Denny Jacobs (1945-) De vangst, board gedateerd 1996, 50x60 cm 1330 Denny Jacobs (1945-) Boom met glazen potje met salamanders, board gedateerd 2001, 50x40 cm 1331 Mir Oosters handgeknoopt kleed 236x172 cm 1332 Anoniem, Koeien en schapen in landschap, doek 53x73 cm, in rijkbewerkte lijst, buitenmaten 79x99 cm 1333 Kersenhouten 2-deurs vitrinekast met facetgeslepen glas in deuren en verlichting 188 cm hoog, 124 cm breed, 51 cm diep 1334 Kristallen whiskykaraf met 6 tapstoelopende glazen

€ 50 - € 80

1335 Chinees porseleinen 19e eeuwse bolvaas 18 cm hoog en groen geglazuurde porseleinen bolvaas 21 cm hoog 1336 2 glazen 7-delige beschilderde karafsetjes 1337 Samsara Guerlain Paris rode glazen parfumfles n27 cm hoog, 30 cm breed en Alien Paris paarse glazen parfumfles 30,5 cm hoog -

1338 Kleurenlitho L Astrologo, buitenmaat 53,5x44,5 cm

1339 Anoniem, stadsgezicht met figuren naar oude Hollandse meester, buitenmaat 69x79 cm 1340 € 80 - € 120 Gesigneerd Hobart, 2 Engelse kleurenlithos in lassieke lijst, buitenmaat 69x58 cm per stuk

Sluiting Brocante Timed Online 1341 Aziatische kleurrijke textiel kledingstukken, sjerp 265x16 cm, doeken, tasjes, decoratiestukken, wandkleed 124x57 cm, ceremonieel metaal met koper en steentjes ingelegd attribuut aan textiel 44 cm lang en tasje van leer, metaal en koper met steentjes versierd 12 cm breed 1342 Eiken 18e eeuwse halbank met steekwerk in rug en front en opbergruimte onder opklapbare zitting 112 cm hoog, 116 cm breed, 57 cm diep (knaagschade aan armleggers en hoeken door hongerige hond)

Veiling februari 2020 1356 Biedermeier theestoof met latjes

1357 Ram 7-persoons aardewerken theesevies (roomkannetje geen Ram) 1358 Eiken theekastje met afneembaar dienblad en facetgeslepen glas in klep, 79 cm hoog en bladmaat 64x45 cm 1359 Iepenhouten captains chair

1374 Japanse metalen 6-kantige hanglamp, 36 cm hoog 1375 Antieke Engelse wandklok met mahoniefineer lijst en glazen decoratie in deur getiteld View in Edinburgh 65x38,5 cm 1376 € 50 - € 70 Glazen stolp met gipsen beeld van Jezus 52 cm hoog 1377 Eiken theekastje met opstand, 84 cm hoog en een eiken vitrinekastje 100 cm hoog

1343 Oosters lakwerk paneel met parelmoer ingelegd, 79,5x39 cm

1360 Dick Harting (1884-1970) Duinlandschap, litho 20/150, buitenmaat 84x41,5

1344 Waterbury Clock Co in mahonie kast 65,5x39 cm

1361 € 40 - € 80 Ovale kristallen fruitschaal, 35 cm doorsnede, 21 cm hoog

1378 € 50 - € 100 Amerikaanse klok met op het ruitje decor van Merchants Exchange Philadelphia, 65 cm hoog. (Compleet en goed lopend)

1362 Kristallen geslepen tafelschemerlamp 38 cm hoog

1379 € 50 - € 70 Glazen stolp met gipsen beeld, Madonna met Kind, 52 cm hoog

1363 Eiken 3-laads tafeltje met onderschap 74,5 cm hoog, 70 cm breed, 44 cm diep

1380 Eiken 1-deurs rolluikkastje 73,5 cm hoog, 49 cm breed, 42 cm diep

1381 € 100 - € 150 Ronde Art Deco glazen schaal hanglamp gevat in koperen montuur 77 cm hoog, 61 cm diameter

1365 € 50 - € 100 Anton Pieck (1895-1987) Sint Maria Hofje te Leiden, ets, eigen druk 20x26,5 cm

1382 € 100 - € 150 Ronde Art Deco schaal hanglamp gevat in koperen montuur 77 cm hoog, 61 cm diameter (1 knopje van verbindingsstangetje manco)

1345 € 40 - € 80 Zwart gelakt metalen wapenschild, met Nederlands' wapenspreuk: "Je maintiendrai", 50 x 40 cm 1346 Gesigneerd Anthony van Lieshout, Gebarsten aarde, ets 9/12, 49x79 cm

1347 Albertus Johan Neuhuys (1844-1914) Stadsgezicht Rotterdam, havenbuurt, ets, barst in glas, 47x11,5 cm 1348 Ben Luderer (1937-) Het binnenhalen van het hooi, tekening 23x30 cm 1349 Gesigneerd Suratay, Aziatische voorstelling met boten op meer en figuren op de kade, aquarel 23x26 cm 1350 € 25 - € 50 Hermanus Berserik (1921-2002) Boot voor venster bij haven, ets gedateerd 1981, 53/200, 13x15,5 cm 1351 € 25 - € 50 Hermanus Berserik (1921-2002) Compositie met schemerlamp, kleurets gedateerd 1981, 14x18 cm 1352 Litho in lijst, De Maliepoort aan de zijde binnen de Stad, buitenmaat 41,5x43,5 cm 1353 € 50 - € 100 Anton Pieck (1895-1987) Huisje, Zaltbommel, ets eigen druk 23,5x18 cm 1354 Jaap Gidding (1887-1955) Muenchen, pastel gedateerd 1912, 22,5x33 cm

1355 Harrie Sterk (1913-1991) Os, Ezel en kribbe met kindje Jezus, aquarel tekening 20x13 cm

vrijdag 24 januari 2020

1364 Jan Toorop (1858-1928) Bezonkenheid, Meditatie, Vuur, kleurenlitho 24,5x22 cm

1366 € 50 - € 100 Antieke kleurgravure van T Leproos Huis door G van Giessen, ca. 1780, 28x34 cm 1367 Anoniem, studietekening van een boer en koeien, buitenmaat 47x36 cm (verso notitie Jean Albert Pollones 1882-1972) 1368 Willem Gerard Hofker (1902-1981) Gezicht op de Grote Kerk te Delft, ets uit 1949, 49,5x27,5 cm 1369 Gesigneerd Herbelot, Stadsbezicht met tram op brug over rivier, aquarel 21x26 cm 1370 Notenkleur korenaar stoel met biezen mat, rug 110,5 cm hoog

1371 € 80 - € 120 Hollandse eiken linnenpers op kastje, 152 cm hoog, 72 cm breed, 45 cm diep 1372 Antiek eiken lepelrek met steekwerk, leeuwenmasker en baardmannen 47 cm hoog, 58 cm breed en houten tafeltje met vele zaaguurtjes werk 49 cm hoog, blad 42 cm diameter 1373 € 30 - € 60 2 klassieke metalen kandelaren, 25 cm hoog en een gegraveerd glas naar antiek model,

1384

€ 60 - € 90

Gietijzeren bijzettafel met rond blad en voet gedecoreerd met schelpen en reigers, 70 cm hoog 1385 € 100 - € 200 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor decor Ispahan, 230x139 cm -

1386 2 Oosterse handgeknoopte kleedjes, 122x77 en 140x75 cm

1388 Gesigneerd Francois du Bois, Figuren langs de Seine met gezicht op de Notre Dame, doek 50x70 cm -

1389 Gesigneerd H Koning, Molen te Haaksbergen, doek 30x40 cm

1390 Marilyn Monroe gipsen borstbeeld, 50 cm hoog en Marilyn Monroe houten cafe poster in relief, 82x61 cm -

1391 Gesigneerd Burg, F vd, Havengezicht, doek 50x60 cm

Porceleyne Fles plaquette

Sluiting Brocante Timed Online 1392 Otto Eerelman (1839-1926) Paard in winters landschap, litho 44x58 cm 1393 Anoniem, Parijs stadsgezicht, doek 60x80 cm (restauratie) 1394 Onduidelijk monogram, Engels landschap met gracht door village, doek 40x50 cm 1395 Noten 2-deurs hoekkast 176,5 cm hoog, 62 cm breed, 36 cm diep

Veiling februari 2020 1410 2 noten 1-deurs wandvitrinekastjes 73 cm hoog, 68 cm breed 1411 Map met veel tekeningen, aquarellen, etsen en gravures 18e/20e eeuw

1412 Eiken kaarttafel met groen vilt, 4 klapbladen, onderschap en regelverbinding, 77 cm hoog en ingeklapte bladmaat 53x53 cm

1429 Notenfineer 3-laads dubbelgebogen commode, staand op klauwpoten 73,5 cm hoog, 101 cm breed 48 cm diep 1430 € 50 - € 100 Schwarzwalder schilderijklok met rijk gedecoreerde voorstelling met blik van de jacht w.o. 36x31 cm. (Compleet en goed lopend) 1432 Schwarzwalder koekoeksklok 36x25 cm

1413 Handgeknoopt Oosters kleed 142x103 cm

1433 Oosters handgeknoopt kleed 156x115 cm

1396 € 50 - € 100 Tiffanystijl tafelschemerlamp met libelledecor 46,5 cm hoog

1414 Oude Amerikaanse machinistenkoffer 30 cm hoog, 43x24 cm

1434 Optica filmprojector 35 mm, ca. 1905, in metalen behuizing, 61 cm hoog

1397 Handgeknoopt Oosters kleedje, Hamadan, 115x74 cm

1398 2 Petromax 835 hanglampen

1415 € 100 - € 150 Mahonie 1-deurs spiegeldeur kast met schappen, lade en facetgeslepen spiegel in deur 205 cm hoog, 112,5 cm breed, 65 cm diep

1435 Eiken Engelse 5-laads commode 101 cm hoog, 101 cm breed, 47 cm diep (plintje rechter zijkant manco)

1399 Oosters handgeknoopt kleedje, 135x89 cm 1400 2 Petromax hanglampen

1401 Oosters handgeknoopt kleed 136x85 cm 1402 Petromax 835 hanglamp

1403 € 100 - € 150 2 topografische kaarten, Carte Particuliere d Une partie de la Hollande et du Brabant Hollandois en Carte Particuliere de une partie du Brabant Hollandois du Gueldre et de Cleves, per stuk 44x55 cm 1404 19e eeuwse topografische kaart van Amsterdam naar origineel van ca. 1675, 42x43 cm 1405 2 19e eeuwse topografische kaarten van Brabant en Groningen / Noord Duitsland naar origineel van ca. 1680, per stuk 36x50 cm 1406 Roger Hebbelinck (1912-1987) Markttafereel, kleurets genummerd 6/100, 46,5x38,5 cm en onduidelijk gesigneerd, Huis aan water in landschap, aquarel 35x26 cm 1407 Noten dubbele in hoogte verstelbare muziekstandaard 112-145 cm hoog 1408 Noten 1-deurs wandvitrinekastje 65 cm hoog, 67,5 cm breed

1409 Decoratief hobbelpaard 60 cm hoog en een hobbelkonijn

vrijdag 24 januari 2020

1416 Noten klassiek haltafeltje met uitschuifplateau en groen leder ingelegd blad 50,5 cm hoog, 57x45 cm 1417 € 40 - € 80 Schilderijklok met koperen gedreven front 32,5x28,5 cm 1418 3 houten wanddecoraties van boten 61 cm, 110,5 cm en 114,5 cm breed

1419 Apothekersbalans in teakhouten kast 41 cm hoog, 46x26 cm 1420 € 40 - € 80 Amerikaans stijl pubklok, 57 cm hoog. 1421 Noten 1-deurs wandvitrinekastje 72,5 cm hoog, 68,5 cm breed 1422 Eiken 3-laads dubbelgebogen kastje 65,5 cm hoog, 65 cm breed, 36,5 cm diep 1423 Franse klok, Oeil de boeuf , 62x51 cm. (Compleet en goed lopend)

1424 Naar antiek model Engelse lantaarnklok op stoel van 54 cm hoog 1425 Zaagklok naar antiek model, 68 cm hoog 1426 Societe Ceramique Maestricht 4-delig aardewerken lampetstel

1427 Koop meubels b.u. noten armstoel met webbing, noten met wortelnotenfineer bijzettafeltje, en 3 Engelse wijntafeltjes met groen ingelegd blad 1428 € 40 - € 80 Oude wandtelefoon Ericson type B 19127, 43 cm hoog

1436 6 diverse Oosterse kleedjes

1437 Aziatische keramiek vaas 44 cm hoog, 36 cm diameter 1438 Oud geemailleerde reclamebord met opschrift The genuine Petromax sold here 50x36,5 cm 1439 1 Petromax hanglamp en 2 incomplete Petromax hanglampen 1440 Julian H Becker balans weegschaal 44 cm hoog, 51 cm breed 1441 Notenkleur dubbelgebogen commode met 3 laden, 73 cm hoog, 89 cm breed, 43 cm diep 1442 € 80 - € 120 Franse comtoise klok met voorstelling van landarbeiders op top wijzerplaat, met harpslinger 1443 Nederlandse ijzeren stempel uit een machine, oude drukkerij benodigdheden, snijmachine en incomplete houten boekenpersje 1444 € 30 - € 60 Notenkleur dubbelgebogen commode met 3 laden, 71 cm hoog, 93 cm breed, 47 cm diep 1445 € 50 - € 100 Henri II regulateur met pilaren, wijzerplaat voorzien van geemailleerde cartouches, 55,5 cm hoog. (houten zuiltjes top manco, verder compleet en werkend) 1446 € 100 - € 150 Antieke comtoiseklok met harpbanjoslinger, adres F Tournadre a Aigre. (compleet en lopend)

Sluiting Brocante Timed Online 1447 € 50 - € 100 Friese staartklok met maanstand in notenfineer kast met halfvolle gezwarte zuilen, 80 cm hoog 1448 € 100 - € 200 Rosenthal porseleinen eet-en drinkservies met decor Helena, servies bestaat uit 30 platte borden, 12 diepe borden, 24 ontbijtborden, 3 dekschalen, 1 soepterrine, 2 botervlootjes, 3 sauskommen, vierkante en rechthoekige groenteschaal, 1, 2 en 7 rechthoekige platte schalen en schaaltjes, 12-persoons koffiestel en 12-persoons theestel en 11persoons gebaksstel 1449 € 80 - € 120 Eiken Louis Seize 4-laads commode 86,5 cm hoog, 71,5 cm breed, 49,5 cm diep 1450 Gesigneerd A van Bruggen, jachthond met jong en duif, paneel 16,5x21,5 cm

1451 Monogram AvB, Winters landschap omgeving Wolfheze, doek 18x24 cm

1452 Terracotta Aziatische olifant als hokker 45 cm hoog 1453 Paardjesregulateur in eiken kast 93 cm hoog

1454 Hardstenen buste van Brahma, 26 cm hoog, hardstenen Brahma miniatuur 11 cm hoog, en fraai bestoken noten beeld met Djanger danseressen, 39,5 cm hoog 1455 € 40 - € 80 Uil gesneden uit olijfhouten tak, 48 cm hoog 1456 Petromax 790 hanglamp

1457 Eiken 1-deurs wandvitrinekastje met porseleinen pijpenkoppen en pijpenonderdelen, kastje 60,5 cm hoog, 41,5 cm breed, 13,5 cm diep 1458 5 diverse oude Aziatische houtsnijwerken 1459 Zamak en kunststof beeld van vrouw 42 cm en 43 cm hoog, gipsen klassieke orenvaas 53 cm hoog en aardewerken bronskleurige vaas in Chinoiserie stijl 29,5 cm hoog 1460 Kersenhouten dressoir met 3 deuren en 1 lade 95,5 cm hoog, 181 cm breed, 53 cm diep 1461 Onduidelijk gesigneerd (achter passe partout) Haven, gouache, 28,5x42,5 cm

Veiling februari 2020 1462 € 80 - € 120 Regulateur in noten kast met gezicht in de timpaan en voorzien van gedraaide ornamenten, ca. 1900, 103 cm hoog. (Compleet en goed lopend)

1479 Uitgebreid Amerikaans porseleinen eetservies met figuraal decor, vermoedelijk the Paden Pottery, West Virginia eerste helft 20e eeuw

1463 Japanse voorstelling op zijde 27x33,5 cm

1480 Noten armstoel met florale stoffering en staand op cabriole poten

1464 Antieke Chinese voorstelling van hoogwaardigheidsbekleder met dienaar, olieverf op textiel 29x19 cm (met schade) 1465 Johan Plas (1888-1964) Portret van man met baard, paneel 26x22 cm 1466 Mahoniefineer op eiken vroeg 19e eeuws penantkastje 86 cm hoog, 71 cm breed, 45 cm diep 1467 € 80 - € 120 Schaalmodel zeilboot, 85 cm hoog, 94 cm lang 1468 € 100 - € 150 Likeurkeldertje gebouwd in een kast van een Blaupunkt radio, 35 cm hoog 1469 Koop kleinmeubilair b.u. noten 2-deurs halkastje met lade, 68 cm hoog, noten 6 laads commode in Louis Seize stijl, 78 cm hoog en noten met wortelnoten klepkist, 77 cm breed 1470 Facetgeslepen toogmodel spiegel in goudkleurige lijst 124 cm hoog, 69 cm breed (stukje lijst zijkant manco)

1471 2 paddenstoelvormige koperen tafelschemerlampen met pastaglazen kappen 42 cm hoog, kap 30 cm diameter 1472 Maria met kind onder kunststof stolp 37 cm hoog en koperen processielamp met glaasje op houten voet 52 cm hoog 1473 € 100 - € 150 Eiken klepbureau, Luik ca. 1780, 99 cm hoog, 116 cm breed, 54 cm diep 1474 € 40 - € 80 Tiffanystijl tafelschemerlamp 48 cm hoog 1475 Notenkleur lessenaar, in hoogte instelbaar, staand op kolompoot met 3teen

1476 Noten kolompoottafeltje 59 cm hoog, blad 56,5x55,5 cm 1477 Noten hoekstoeltje met leder rug en zitting 1478 Oud handgeknoopt Oosters kleed, 160x108 cm

vrijdag 24 januari 2020

1481 € 100 - € 150 Eiken hangoor- gatelegtable met getordeerde poten, 74 cm hoog, uitgeklapt 137x105 cm, 1 pootje mist -

1482 Notenkleur fauteuil met stoffering en webbing

1483 Antiek ovaal mahonie dienblad met koperen banden 66x41,5 cm en metalen zwartgelakt en beschilderd dienblad 45x35 cm 1484 Mahonie etagetafeltje met laadje 58,5 cm hoog, 45x45 cm -

1485 Notenfineer tafelcatheder met leder ingelegde klep 24,5 cm hoog, 54 cm breed, 44 cm diep

1486 Wortelnoten tafeltje met klapblaadjes en 2 laadjes, op klauwpootjes en wieltjes 52 cm hoog, totale bladmaat opgeklapt 104,5x50 cm 1487 Oud handgekoopt bidkleed 159x109 cm 1488 2 Oosterse handgeknoopte pillows 59x47 cm en 66x57 cm 1489 Lederen toffeekleur clubfauteuil op notenkleur poten

1490 Lederen toffeekleur damesfauteuil

1491 Handgeknoopt Oosters kleed Turk Melas, 111x94 cm -

1492 Vurenhouten rijkbestoken kist 37 cm hoog, 70 cm breed, 38,5 cm diep

1493 Eiken flespoottafel met regelverbinding 77 cm hoog, blad 160x79,5 cm 1494 Petromax hanglamp 68 cm hoog en onbekend merk hanglamp 86 cm hoog

1495 Stanley pantagraphs in houten kist

1496 6 diverse houten ellematen 74-114 cm lang

1497 Oud tasfront Belouch 67x67 cm

Sluiting Brocante Timed Online 1498 Oosterse handgeknoopte tas 76x67 cm 1499 Oosters handgeknoopt kleed met slijtage 192x125 cm 1500 2 niet gelijke noten met wortelnoten klassieke lampentafeltjes, 62 cm hoog, ca. 56 cm diameter (1 met restauratie poot) 1501 Messing tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 86,5 cm hoog en tafelschemerlamp met aardewerken pot met bloemdecor, koperen montuur en glazen kap 64 cm hoog 1502 3 koperen kraantjeskannen en koperen bouilloir

Veiling februari 2020 1516 € 80 - € 140 Franse comtoiseklok met voorstelling van ambachtslieden op top, met vouwslinger 1517 Zaanse klok in noten kast 78 cm hoog ( waaiertjes van engelen manco) 1518 Gesigneerd Peredy, Afrikaans natuurstenen beeld van een hoofd, 61 cm hoog, 12,2 kilogram

1540 Schwarzwalder klok met hertendecor op kap 34x25 ncm

1504 Petromax 868 A hanglamp

1505 Noten ovale hangoortafel, 73 cm hoog, 123x113 cm

1522 Eiken dekenkist met panelen in front, 70 cm hoog, 151 cm breed en 54 cm diep

1508 Oud handgeknoopt Oosters kleed 195x135 cm

1509 € 100 - € 150 2 bruine lederen clubfauteuils, 80 cm diep 1510 Oude Kelim, 178x85 cm

1511 Indisch houten bestoken beeld Garuda 40,5 cm hoog, beeld Draak met kroon 72 cm hoog en terracotta object 35 cm hoog, 28 cm diameter (met schade) 1512 € 50 - € 100 Franse comtoiseklok met vouwslinger, adres, Martin Morand, met afbeelding van twee schommelende meisjes 1513 Anoniem, Vanitas met kaars, boek en lampionnetjes, doek 23x40 cm (craquele) 1514 Junghans regulateur in notenkleur kast, 65 cm hoog 1515 Gietijzeren boekenpers 30 cm hoog, 43x35 cm en 2 kleine boekenpersjes 11,5 cm en 13 cm hoog

vrijdag 24 januari 2020

1538 € 50 - € 100 Friese staartklok in eiken kast, 20e eeuw 111 cm hoog

1520 Messing tafelpendule met voorstelling van vrouw op rots, batterij uurwerk, 40 cm hoog 1521 Eiken dekenkist, Holland ca. 1750, 71 cm hoog, 116 cm breed, 49 cm diep

1539 Anoniem, houten sculptuur op grenenhouten sokkel 96 cm hoog, 84 cm breed

1507 Petromax 836 hanglamp

1537 Eiken Eeka rolluikkastje 113 cm hoog, 45,5 cm breed, 38,5 cm diep

1519 Schilderijklok, Schwarzwald, met gedreven koper decor van een leeuw, 28x24 cm (slinger manco)

1503 3 en 3 antieke noten stoelen met gestoffeerde zitting

1506 Noten rijkbestoken salonstoel met brede armleuningen, webbing rug en zijkanten en moderne stoffering 84 cm hoog, 91 cm breed (schade aan webbing)

1536 Teakhouten miniatuur 11-laads kastje 26 cm hoog, 35x19,5 cm en Staten Generael te Amsterdam bij Gebroeders Koster 1885

1523 Balinees houten snijwerk van een tempelfiguur, 58 cm hoog

1524 Eiken 1-deurs vitrinekast staand op taps toelopende poten, 170 cm hoog, 48 cm breed en 59 cm diep 1528 Schramberger Majolikafabrik aardewerken dekselschaal met vis op deksel 17 cm hoog, 32x17,5 cm, Engels aardewerken bierpul 16 cm hoog,Lanshire tafelklok in aardewerken kast 26,5 cm hoog en Engels aardewerken lametkan 30 cm hoog 1529 Oude koperen lantaren hanglamp 160 cm hoog (incl. ketting gemeten) 24x24 cm 1530 € 40 - € 80 Klassieke tafel en stoel in Louis Seize stijl, afmetingen tafel, 48 cm hoog, 102x47 cm 1531 Houten sculptuur, Koning, herkomst Joegoslavie, 62 cm hoog

1532 € 100 - € 150 Koper gedreven wandbord met voorstelling naar Antoon van Dyck, Dobbelende mannen, ca. 1900, 69 cm diameter 1533 Oude Armand Marseille pop met porseleinen hoofd en slaapogen 66 cm lang

1534 Witgelakte Louis Seize stijl armstoel met streepjes stoffering 1535 € 80 - € 120 Franse klok in metalen blikken kast, Oeil de boeuf , 59x50 cm

1541 metalen Art Deco hanglamp met 4 glazen kappen waarvan 1 niet vastgezet kan worden vanwege ontbreken ringetje, glasplaatjes aan zijkanten waarvan 1 defecte, liggende glasplaat en 4-lichts boven glasplaat waarvan 2 fittingen manco 83 cm hoog, 58x58 cm 1542 Regulateur in een notenkleur kast (opknapper)

1543 Eiken dekenkist 52 cm hoog, 97 cm breed, 47 cm diep

1544 € 100 - € 150 Koper gedreven wandbord met voorstelling naar Antoon van Dyck, St. Martunus schenkt zijn mantel, ca. 1900, 69 cm diameter 1545 Gemerkt N.V Observator Rotterdam, oude scheepslog met messing logvin, gemerkt T Walker & Son Birmingham en kist met Wigzell's new patent Atmospheric SeaSounding instrument -

1546 Scheepsstuurwiel, 61 cm diameter

1547 Bell en Howell Chicago filmprojector, 37 cm hoog 1548 Eiken Art Deco schrijftafel met 3-laadjes, opstandje en groen vilt ingelegd blad 91 cm hoog, 97 cm breed, 56 cm diep -

1549 Oud aardewerken inmaakvat, 38 cm hoog, 32 cm diameter

1550 € 50 - € 100 Oosterse rooktafel met inklapbaar houten onderstel en gestileerde verkoperde schaal met floraal decor en vogels, 46 cm hoog en 62 cm diameter -

1551 Oud handgeknoopt Oosters kleed, 162x115 cm

Sluiting Brocante Timed Online 1552 Eiken handwerktafeltje, 60 cm hoog (schade) en een eiken tafeltje met opklapbaar blad, 37 cm hoog

1553 2 oude Engelse wanddecoraties van figuren in interieurs, gemengde techniek in eiken lijsten, per stuk 45x55 cm buitenmaat 1554 Zwartgelakte regulateur met masker, halfvolle zuilen en rozetten, 104 cm hoog 1555 Monogram AvB, Winters landschap naar Louis Apol, paneel 24,5x30 cm 1556 Noten met wortelnoten wandvitrinekastje, 67 cm hoog (linker zijkant barstje ruit) 1557 € 30 - € 60 Regulateur in eiken kast, zogenaamd Schippertje, ca. 60 cm hoog 1558 Eiken paraplubak met koperen lekbak, 71 cm hoog, 66 cm breed met 2 kapspiegels 1559 Noten wandvitrinekastje met gestoken kuif, 74 cm hoog

1560 € 80 - € 120 Noten wandschapje met messing inlegwerk en facetgeslepen spiegel, 60 cm hoog, 94 cm breed, 25 cm diep 1561 8-zijdig met leder bekleed tafeltje op 4 kolommen, blad en voet afgewerkt met koperen kopspijkers 56 cm hoog, blad 76 cm diameter 1562 Noten wandvitrinekastje met gestoken kuif, 75 cm hoog

1563 19e eeuws notenfineer op eiken 4-laads kastje op bolpootjes, 75 cm hoog, 37 cm breed en 32 cm diep 1564 19e eeuws spinnenwiel, 84 cm hoog

1565 Rijkgedecoreerde comtoiseklok op zelfgemaakte stoel, ca. 150 cm hoog

1566 Tinnen dienblad met gedecoreerde tegel, 54x36 cm, ovaal spiegeltje en een eiken stoof met vuurtest 1567 Noten met eiken Louis Seize stijl tafeltje 51 cm hoog, blad 56x48,5 cm en tafeltje 59,5 cm hoog, blad 77x63 cm 1568 Gesigneerd A van Bruggen, De paardenrace, board 19,5x28 cm

vrijdag 24 januari 2020

Veiling februari 2020 1569 Abraham A. Patijn 2 noten armstoelen met gestoffeerde groen goudkleurige zitting, ontwerp A.A. Patijn voor Zijlstra Joure, Poly Z serie 1570 Couesnon Paris tuba

1571 Chinese teakhouten kamferkist 51 cm hoog, 89 cm breed, 43 cm diep

1572 € 80 - € 120 Gesigneerd Klaas de Poel, Hommage aan H W Mesdag, Schepen voor de kust, paneel 54x67 cm 1573 Zamak beeld van steigerend paard, op marmeren sokkel 33,5 cm hoog, 35,5 cm breed (rechter voorpoot gerestaureerd) en porseleinen fruitschaal met blauw bloemdecor, messing frame en steigerend paard 33 cm hoog, 24 cm diameter en koperen pendulestel met paard op top 15,5 cm hoog, 26 cm breed 1574 2-delige noten met wortelnoten kast met 3 deuren, lade en schrijfgedeelte, 153 cm hoog, 71 cm breed en 47 cm diep 1575 € 100 - € 200 Gesigneerd Klaas de Poel, Hommage aan H W Mesdag, Schepen op zee bij ondergaande zon, doek 100x125 cm in een klassieke lijst, buitenmaat 118x143 cm 1576 2 gehamerd koperen Art Deco vazen met rozen, gemerkt Franz Fauster kupersmied Niederdorf, 43 cm hoog 1577 Tafelklokje in een notenkleur kast, Junghans, 17 cm hoog

1578 Piano in een noten kast, Steinberg, serienummer 38208, 112 cm hoog, 148 cm breed, 59 cm diep 1579 Antieke rijkbestoken pianokruk met gestoffeerde zitting

1580 5 Diverse Oosterse kleedjes, Belouch Balisht 83x51 cm, Belouch Balisht 88x46 cm, Belouch Balisht 93x50 cm, Belouch tas 50x50 cm en Turk Ysatik 100x50 cm 1581 7 diverse Oosterse kleedjes, fragmenten en tassen, Belouch tas 50x45 cm, Belouch tas 81x37 cm, Djidjim fragment 77x26 cm (2x), Luri tas 50x27 cm, Mahal fragment 32x29 cm en Kaskay tas 47x44 cm 1582 Gesigneerd Bovak, 19e eeuws landschap met huis aan rivier in klassieke goudkleurige lijst, doek 80,5x60,5

1583 Gesigneerd Os, NG van, Koeien aan rivier in landschap, doek 40x60 cm -

1584 Anoniem, rode accordeon en kinder akoestisch gitaartje 64 cm

1585 Eiken 18e eeuwse secretaire a abattant 154 cm hoog, 98 cm breed, 49 cm diep (sleutel manco) 1586 2 oude hoeden in doos

1587 Bronzen 8-armige kroonluchter 80 cm hoog, 62 cm diameter

1588 2 Petromax 834 hanglampen

1589 Serenelli accordeon

1590 € 100 - € 150 Super Giustini Stradella accordeon in koffer 1591 4 oosterse wollen handgeknoopte tapijtjes 1592 € 50 - € 100 Klassieke fauteuil met notenkleur frame 1593 Noten voltaire met groen mohair stoffering en gecapittonneerde rug -

1594 Machinaal geweven vloerkleed met oosterse motieven 294x201 cm

1595 Tribal art tekening van een dier in een passende nieuwe lijst, buitenmaat 59x79 cm 1596 Antieke eiken 2-deurs kast, 200 cm hoog, 160 cm breed, 50 cm diep 1597 Tribal art tekening van een dier in een passende nieuwe lijst, buitenmaat 59x79 cm 1598 Gesigneerd Koelemeyer, Chr, Bosgezicht met zandweg er doorheen, doek 50x60 cm 1599 Onduidelijk gesigneerd, Molen aan meer, geinspireerd op Ruisdael, doek 51x71 cm 1600 Gesigneerd van Dam, Hollands landschap met molen aan plas, doek 50x70 cm 1601 Noten open 2-vaks boekenkast 198 cm hoog, 245,5 cm breed, 32,5 cm diep 1602 Antieke plaatcamera, omstreeks 1900 (incompleet)

Amelander hoekkastje

Betaaltafel

Gelderse poortkast

Coco de Mer

Perzisch kleedje

Hendrikus Grijs

Antieke viool

Amelander tafel

Louis XV kabinet

Veiling februari 2020

1603 Soutip Electrique Ato tafelklokje, 16 cm hoog (barst in glas)

1623 € 100 - € 150 2 fauteuils met kalfsleder en notenkleur frame, zgan

1624 Josef Lidl Brno koperen waldhorn in koffer (mondstukje manco)

1604 Jena Theo 020 theodoliet 27 cm hoog

1605 Antiek mahonie kistje met glazen stopflesjes gemerkt Baudart & Cie Paris 1606 Oude weegschaal / balans met 3 gewichten

1607 3 scheepsklokjes 16 cm, 18 cm en 20 cm diameter 1608 Oude Sanator instrument in houten kist, weegschaal in houten kist (incompleet en defecte glasplaat) en seismograaf van VDH products Roden in metalen kast 1609 Groene ontvanger telefoon uit het leger, jaren 70, 36x26 cm, 36 cm diep 1610 Ernst Leitz Wetzlar microscoop, nummer 219134, in houten kist 1611 2 Oude duivenklokken

1612 Noblet Paris dwarsfluitje in cassette en oude Hohner chromonica II

1613 Rigoutat Paris, Franse klarinet in cassette 1614 Hopf, Duitse klarinet in cassette

1615 Oude viool met strijkstok in koffer (opknapper) met label Eugenio Degani Venezia 1893 en een Gunter Wunderlich houten fluit in koffer (defect mondstukje) 1616 Oude veldtelefoon in draagtas, TA-3017 1617 € 80 - € 120 5 oude bakelieten telefoontoestellen 1618 Paillard Bolex H8 filmcamera en houten statief 1619 3 antieke medische instrumenten voor schock therapie in mahoniehouten kist waaronder Schall & Son London en DB Kagenaar Utrecht 1620 Eiken gateleg tafel 71,5 cm hoog, bladmaat opgeklapt 139x108 cm

1621 Oud handgeknoopt kleedje met decor van dieren, 125 cm diameter 1622 2 oosterse handgeknoopte kleedjes, 100x60 en 100x56 cm

vrijdag 24 januari 2020

1625 Viool met strijkstok in koffer

1626 19e eeuwse notenhouten ronde salontafel staand op kolom eindigend in driespant, 55 cm hoog en 100,5 cm diameter 1627 2 Oosterse handgeknoopte kleedjes 116x77 cm, 132x65 cm en tas 64x60 cm 1628 € 100 - € 150 Eiken Chesterfield armstoel met groen leder en gecapitonneerde rug 1629 2 akoestische gitaren

1630 Noten armstoel met bestoken bloemkuifje en beige stoffering met Franse lelie motief 1631 € 100 - € 200 Charron Freres accordeon in koffer 1632 € 100 - € 150 Marinucci accordeon model Recanati in lederen koffer 1633 Notenkleur bijzettafeltje met gecontourneerd blad, gestoken accenten en staand op cabriole poten, 60 cm hoog en bladmaat 80x57 cm

1643 Gesigneerd Gritscker-Kunzendorf, Anna (1871-1946), Jongen met hoed, pastel gedateerd 1903, 64x47,5 cm, gesigneerd Meyer, Waldeck Kunz (18591953), Portret van jongen, pastel 68x48,5 cm, gesigneerd Koelle Karmann, Elisabeth (1890-1974), Meisje met schooltas, houtskooltekening 40,5x24 cm, gesigneerd Krezschmar, Bernhard (18891972), Hildegard met zoon Peter, gravure 22,5x30,5 cm, ets 83/100 van Magini, P uit 1956, 25x19 cm en gesignerd Nellis, Scott (geb. 1945), Afternoon Shadows, zeefdruk gedateerd 1980, 54/225, 64x89 cm 1644 Handgeknoopt Oosters kleed 127x77 cm 1645 Vurenhouten eetkamertafel met lade, 78 cm hoog, 160x81 cm 1646 € 100 - € 200 Jules Allaert (1883-1962) Meisje met pop, doek 83x63 cm 1647 Eiken 2-delige kast met 2-deurs bovenkast en 3-lades in onderkast 192 cm hoog, 126 cm breed, 54 cm diep 1648 Ronde palissander tafel op kolompoot, 54 cm hoog, 128,5 cm diameter (kringen) 1649 Taxidermie buizerd, goudfazant en jong vosje

1650 Anoniem, Hollands tafereel met molen, huizen, figuren aan het water, boot in het water en brug over het water, doek 50x70 cm

1635 € 40 - € 80 Antieke brasero, houten basis met messing gevouwen laag, 50 cm hoog, 68 cm doorsnede

1651 € 100 - € 150 Mahonie 2-deurs garderobekast met 5 schappen en 2 lades 204,5 cm hoog, 155 cm breed, 65,5 cm diep

1634 Grote koop van diverse (ingekleurde) gravures

1636 Eiken wangentafel met laadje, 70 cm hoog, totale bladmaat 101x94 cm

1637 Notenhouten 5-lichts kroonluchter 70 cm hoog, 73 cm diameter 1638 Noten voltaire met bestoken kuif en gebloemde stoffering

1639 Rond mahonie tafeltje op kolompoot en driespant 48 cm hoog, 55,5 cm diameter 1640 Noten armstoel met gebloemde stoffering 1641 Koperen Aziatische bewerkte ghendi 30 cm hoog, blaasinstrument 48 cm lang en theepot met fraai verzilverde versiering 8 cm hoog 1642 Oud tasfront, Belouch 75x54 cm

1652 Abramine Willy Schreurder (1922-2012) Veluwse boerderij met figuren, aquarel 40x59 cm 1653 Anoniem, Stilleven met fruit op tafel, stoel en kleden, paneel 40x75 cm 1654 2-delige eiken 3-deurs kast met 2 lades, 205 cm hoog, 159 cm breed en 50 cm diep 1655 Gesigneerd Regue, Kustgezicht met Ana op het droge, paneel 64x79 cm 1656 € 50 - € 100 Zeer fraai houten masker, herkomt Lombok, 101 cm hoog -

1657 Crucifix op houten kruis, 91 cm hoog

Veiling februari 2020

1658 Eiken nachtkastje met marmer blad, 78 cm hoog, 39 cm breed, 36,5 cm diep en een hangkastje met gestoken decor op de deur met gezicht, 62 cm hoog, 60 cm breed, 35 cm diep 1659 € 150 - € 200 Marokkaanse koperen pot met deksel, deksel fungeert tevens als opdienschaal, 1660 Jaren 60 Philips draagbare platenspeler 1661 Mahonie 2-deurs hangkastje met intarsia 51 cm hoog, 76,5 cm breed, 20 cm diep 1662 2 ijzeren wildkronen en een ijzeren wildpan

1663 Noten tafel 67 cm hoog en bladmaat 89x65 cm en Italiaans metalen stoeltje

1664 € 100 - € 150 Anton Buytendijk (1913-2002) Getiteld waterland, doek 8 x 65 cm 1665 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met bloemen, doek 60x80 cm (restauratie en gaatje) 1666 Anoniem, getiteld verso Clarice met opgeheven arm, doek 80x60 cm

1667 2 Japans porseleinen kraagvazen waarvan 1 kraag gelijmd 45,5 cm hoog en 2 aardewerken vazen met oren en polychroom decor 32,5 cm hoog 1668 Jaren 60 pendule in koperen kast, 23,5 cm hoog (sleutel manco, wel lopend)

1669 € 100 - € 200 Notenfineer 2-delige Art Deco vitrinewandkast met glazen schuifdeuren, uitschuifbaar schrijfblad en coromandel handvaten, 174 cm hoog, 235 cm breed en 55 cm diep 1670 Naar antiek model Samurai zwaard in koffer, 105 cm lang

1671 Kappa Shell hanglamp, 90 cm hoog

vrijdag 24 januari 2020

VERHUIZEN MET DERKSEN STAAT GARANT VOOR KWALITEIT !

Sweerts de Landasstraat 52 6814 DH Arnhem 026 442 5321 info@dna-notaris.nl www. dna-notaris.nl

Je leven verandert, je gaat trouwen, je koopt een huis, je start een bedrijf of je krijgt een erfenis. Op dit soort momenten is het goed om met een notaris te praten. Onze notaris kan je vertellen en adviseren over wat voor jou de beste oplossing is. Bij DNA werken leuke en enthousiaste mensen. Wij nemen de tijd om naar je te luisteren. Wij weten hoe lastig het soms kan zijn om precies te weten wat je wilt en wat je belangrijk vindt. Onze notaris weet als geen ander hoe prettig het is om goed begrepen te worden. Daarna wordt je geadviseerd over welke mogelijkheden er zijn en welke voor jou het beste zijn. Bij DNA ben je altijd welkom. Je kunt zo vaak bellen of langskomen als je wilt. Wij staan voor je klaar.

Woensdag

12 februari

12-02 14.00 uur 2de verd en Design 2000

Ovale facetgeslepen spiegel in noten lijst met marqueterie, 76x56 cm

14.00 uur

2e verdieping & Design Veiling februari 2020

2017 Anatolisch kleed 188x128 cm en patchwork wandkleed 155x54 cm

2001 € 50 - € 100 Facetgeslepen 2-delige Zeister spiegel in noten lijst 102x56,5 cm

2018 € 50 - € 100 Koop Gispen b.u. nachtkastje, 2 stoelen en bijzettafel

2019 Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met vaas tulpen en Oosters beeldje, aquarel 59x77 cm

2002 Facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst, 99x69 cm

2003 Antieke spiegel in goudkleurige bewerkte lijst 69x51,5 cm 2004 Antieke Soester spiegel in noten lijst met losse kuif, 105x48 cm 2005 € 100 - € 150 Sierschouw met elektrische sierhaard, 107,5 cm hoog, 109 cm breed, 33 cm diep 2006 Staande Franse metalen wandkapstok met biljartballen en spiegel, jaren 50, 183 cm hoog, 85 cm breed en 25 cm diep 2007 € 100 - € 150 Ton Albers (1923-2017) Duinlandschap na regenbui, aquarel gedateerd 1998, 51x61 cm

2020 Samsung tv model UE32J5600AWXXN, 80 cm 2021 Zwart gelakte schommelstoel/rocking chair, ontwerp Karl-Axel Adolfsson voor Gemla DIO, Zweden 1953 2022 Koop lamp(onderdelen) wo. 2 vloerlampen Frank Ligtelijn zonder bol, opaline hanglamp met 3 reservekappen, 5 -lichts hanglamp met 2 bollen en Pilastro kapstok naar ontwerp Coen de Vries

2034 Textiel wanddecoratie naar, Proportions of the human figure, Vitruvian Man, ontwerp Leonardo da Vinci 197x151 cm -

2035 Gelmok lederen motorjas jaren 50

2036 Anoniem, Figuren, aquarel 74,5x54,5 cm, gesigneerd Joke Proper (geb. 1958), olieverfschilderij 50x40 cm, prent in lijst bloemstilleven, plaat van Nieuwsblad van het Noorden en oude Zeister spiegel in noten lijst 67x40 cm 2037 € 50 - € 100 Oude Fairbanks ijzeren witgelakte personen weegschaal 153 cm hoog 2038 Texier lederen dokterstas ca. 65x30 cm en 3 lederen koffers 45x28 cm, 51x33 cm en 74x43 cm 2039 € 100 - € 150 Metalen vloerlamp met rode kap, model sprinkhaan, ca. 152 cm hoog

2040 Houten stoel en voetenbank ingelegd met polychroom gekleurde latjes, stoel 80 cm hoog, 80 cm breed en 87 cm diep

2024 Philips jaren 50 tv in houten kast, type 17TX291A, 38,5 cm hoog, 48 cmn breed, 39 cm diep

2041 € 50 - € 100 Metalen vloerlamp met rode kap, gestickerd aan binnenzijde Hala, ca. 145 cm hoog

2010 Philips transistorradio jaren 60, Spirit of St Louis wireless radio made for S.O.S.L Collection en Spirit of St Louis hands free telephone

2025 Decoratieve wanddecoratie gemaakt van diverse kleuren suede, 220 cm hoog, 114 cm breed, 9 cm diep 2026 Tribal art tekening van een dier in een passende nieuwe lijst, buitenmaat 77x110 cm

2042 Zwarte skai 3-zits bank 200 cm breed, 1 armstoel met hoge rugleuning en 1 armstoel met lage rugleuning 79 cm breed (schade op armlegger), op palissanderhouten poten, eind jaren 60

2008 € 50 - € 100 Metalen 3-lichts vloerlamp met gele, rode en blauwe kap, 183 cm hoog 2009 Diane van Hal (1954-) Sail away, zeefdruk gedateerd 1996, 23/40. 50x80 cm

2011 Glazen kubusvormige vitrinekast, 151 cm hoog, 121 cm breed en 33 cm diep, zonder plank gemeten 2012 Thonetstijl pianokruk, 4 oude tennisrackets, 1 frame van tennisracket en 3 badmintonrackets 2013 Gesigneerd D Ben, Compositie zonder titel, doek 80x100 cm

2014 Gesigneerd D Ben, Compositie zonder titel, doek 80x100 cm

2015 Artemide metalen bureaulamp, 2 metalen bureaulampen en bureaulamp met tafelklem 2016 Palissanderfineer klepkastje op metalen frame, omstreeks 1970, 53 cm hoog, 70x35 cm, Art Deco etagetafeltje met buisframe 60 cm hoog, 60x30 cm en 2delige mimiset op metalen pootjes, omstreeks 1970

woensdag 12 februari 2020

2023 Metalen bureau met linoleum blad, mogelijk kleurodesk, 77 cm hoog en bladmaat 130x70 cm

2027 3 metalen vloerlampen, jaren 60, 170, 154 en 150 cm hoog 2028 € 50 - € 100 Jaren 50/60 metalen stoel met geplastificeerde zitting 2029 € 100 - € 150 Edwin Salomon (1935-2014) Flamingos, originele seriegrafie in 40 kleuren op Coventry Rag papier, gelimiteerde oplage, 83/300, 69x98 cm in fraai lijst, buitenmaat 99x129 cm 2030 Gesigneerd J J Mottier, 6 diverse olieverfschilderijen, 70x50 cm per stuk

2043 Metalen salontafel met glasplaten 48 cm hoog, glasplaat 90x43 cm 2044 Jaren 60 metalen oranjegelakte bureaulamp met tafelklem en ovale glazen gesatineerde moderne hanglamp 66x33 cm 2045 4 metalen groen geverfde vloerlampen, hoogste ca. 175 cm 2046 Brabantia 3 jaren 60 krukjes

2047 Tafel met plywood blad en metalen demontabele poten 74 cm hoog, blad 160x85 cm

2031 Ronde zinken emmer, 56 cm hoog, 46 cm diameter en een zinken vuilnisemmer Gemeente Rheden

2048 Incomplete zeilboot radiografisch bestuurbaar 127 cm lang, totaal 227 cm hoog

2049 3 ronde metalen beklede krukjes met opdruk Gasoline en Garage 43 cm hoog, 32 cm diameter

2032 10 diverse wanddecoraties

2033 € 100 - € 200 Oude 4-persoons bank uit een theater, 201 cm breed

12-02 14.00 uur 2de verd en Design 2050 2 metalen groengeverfde krukjes met houten zitting, 50 cm hoog

2051 Gerlinol inklapbare metalen serveerwagen/trolley Bremshey met kunststof bladen, jaren 60 77 cm hoog, 67,5 cm breed, 41 cm diep

Veiling februari 2020 -

2067 Zaanse klok in notenfineer kast, 61 cm hoog

2068 Falcon Eyes LHG-500 fotostudiolamp op verstelbaar statief

2088 2 Ikat doeken 217x107 cm, 218x102 cm en 3 Oosters handgeknoopte kleedjes 84x48 cm, 130x31 cm en 113x56 cm

2069 3 Oosterse handgeknoopte kleden 137x110 cm, 193x112 cm en 189x122 cm

2089 € 50 - € 100 Paspop met verschillende beweegbare delen, ca. 180 cm hoog

2070 Bruine lederen poef, 47 cm hoog, 80x80 cm

2090 € 100 - € 200 Antiek gietijzer bad, 60 cm hoog, 172 cm breed, 79 cm

2052 € 200 - € 400 Modulaire bruin lederen De Sede 3 zits bank met afneembare kussens, 94, 91 en 94 cm breed (leer slijtagesporen) 2053 € 100 - € 200 Design draaifauteuil met kunstlederen gecapitonneerde zitting en rug, palissanderfineer kuip en staand op metalen voet, opknapper 2054 Gezwart houten salontafel met gebogen poot, 38 cm hoog en bladmaat 133x62 cm 2055 Oranje glazen hanglamp jaren 70, ca. 80 cm hoog en een witte glazen hanglamp met lijnen, ca. 105 cm hoog 2056 € 150 - € 250 Zeer fraaie Kelim, 234x142 cm 2057 2 moderne aluminium plafondlampen, 80 cm hoog, 160 cm breed en 60 cm diep en 100x80 cm 2058 Aluminium verstelbare booglamp, ca. 162 cm hoog en 166 cm diep 2059 Zwarte glazen mozaiek vaas 69 cm hoog, 48 cm diameter, metalen paard 62 cm hoog, 79 cm lang en smeedijzeren haardstel in houder 2060 Paardjesregulateur 111 cm hoog

2061 7 metalen 3 verschillende modellen hanglampen in industriele stijl, ca. 40 en 57 cm hoog (zonder kabel en ketting gemeten) 2062 Hutkoffer 52 cm hoog, 101 cm breed, 57 cm diep 2063 Hutkoffer met bolle deksel 54 cm hoog, 90 cm breed, 50 cm diep 2064 Blauwe hutkoffer 34 cm hoog, 91 cm breed, 52 cm diep en groen metalen kist 30,5 cm hoog, 69 cm breed, 37 cm diep 2065 De Sede, 2 lederen verstelbare relaxfauteuils

2066 Regulateur 81 cm hoog

woensdag 12 februari 2020

2071 Oud houten hobbelpaard

2072 2 oude houten 3-poot statieven

2073 Oosters handgeknoopt kleed 195x162 cm (schade aan zijkanten) 2074 € 100 - € 200 2 lederen fauteuils, Linteloo 2075 O-Luce Italia metalen vloerlamp 199 cm hoog en metalen vloerlamp met oranje kunststof kap 150 cm hoog 2076 Ribstof cocktailstoeltje met krukje, jaren 60 2077 Metalen blauwgelakte bureaulamp jaren 60, Stopler metalen verrijdbare en verstelbare lamp en houten statief als staande lampvoet 2078 2 jaren 60 armstoelen, berken en notenkleur

2079 Jaren 60 armstoel

2080 2 aluminium vloerlampen wo. 3-lichts, 175 en 164 cm hoog 2081 2 rieten armstoelen met blauwe florale stoffering

2082 € 50 - € 100 Teakhouten salontafel, Ole Wanscher voo Peter Jeppesen, jaren 60, gestickerd DFM, 55 cm hoog en 130x70 cm bladmaat 2083 Oosters wollen vloerkleed 233x170 cm

2084 € 100 - € 200 Bruin lederen electrisch verstelbare sta op stoel 2085 Bruin lederen verstelbare relaxfauteuil op metalen voet 2086 Staande schemerlamp met bolvormige lampjes, ca. 150 cm hoog

2087 Oosters handgeknoopt kleed 126x79 cm

2091 3 houten krukjes met touw beklede zittingen 35 cm hoog, 35x35 cm

2092 3 klassieke glazen 5-armige kroonlampjes ca. 80 cm hoog, 55 cm diameter -

2093 Handgeknoopt Oosters kleed Tekke 110x83 cm

2094 Oud Inventum 3-pits geemailleerd fornuis, type 206AW, 80 cm hoog 2095 Antieke koperen beddepan, aker en doofpot

2096 Zaanse klok in een noten kast, 65 cm hoog

2097 Regulateur in eiken kast met sierlijke ornamenten en facetgeslepen glas in lood 80 cm hoog 2098 4 metalen bureaulampjes, hoogste ca. 55 cm 2099 Notenkleur stellingkast 182 cm hoog, 81 cm breed, 46 cm diep (schap manco) 2100 Philips tv model 32PFK6500/12, 80 cm

2101 Koperen 3 lichts vloerlamp met glazen schaal en koperen hanglamp met kristallen schaal, 185 cm en 136 cm hoog 2102 Klassieke beschadigde goudkleurige schilderijlijst, binnenmaat 43x58 cm

2103 Honda motor grasmaaier, onlangs nog een beurt gehad.

2104 Jugendstil regulateur 98 cm hoog

2105 Pubklok in eiken kast 58 cm hoog

2106 Handgeknoopt Oosters kleed Belouch 125x86 cm

12-02 14.00 uur 2de verd en Design 2107

Veiling februari 2020

Lichtblauw geschilderde 3-laads commode met gebogen front en uitschuifplateaus aan zijkanten 89,5 cm hoog, 102 cm breed, 60 cm diep, nachtkastje 61 cm hoog, 52 cm breed, 41 cm diep en ovale facetgeslepen spiegel 105x68 cm 2108 € 80 - € 120 Artemide Tolomeo bureaulamp, 68 cm hoog 2109 Smeedijzeren lectuurbak 65 cm hoog, 41x37,5 cm, eikenhouten specerijenkist 28 cm hoog, 43,5x45,5 cm, ovale facetgeslepen spiegel in eiken lijst 74x46 cm en eiken spinnewiel 2110 Klassieke metalen tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 81 cm hoog en opalineglazen tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 85 cm hoog (bovenstuk lamp zit los) 2111 Jan Schonk (1889-1976) getiteld, Mijne vrienden de vogels, litho 86x58 cm

2112 19e eeuws eiken paneeldeurkast met lade en rozet op front, staand op bolpoten, 99 cm hoog, 76 cm breed en 53 cm diep 2113 Bruin lederen paardrijzadel met zadeltassen en stijgbeugels

2114 Eikenhouten schouw met recht geprofileerde kap waar onder bestoken leeuwenkoppen, rozetten, vogeltjes, voluten en guirlandes, 162 cm hoog,160 cm breed en 47 cm diep (gedemonteerd/bouwpakket) 2115 Bambang Oetoro, 2 jaren 70 Batik werken, 105x85 cm en 140x40 cm (verkeerd op spieraam)

2116 Mahonie kapspiegel, Engeland ca. 1870, 78 cm hoog, 69 cm breed, 28 cm diep 2117 Walter Bernuth (1902-1987) Portret van vrouw, pastel gedateerd 1936, 56x47 cm en portret van jongen, pastel gedateerd 1937, 47x36 cm 2118 Gesigneerd Beatrice Dudgeon, neefje Peter op 3-jarige leegtijd in 1911, aquarel 19,5 cm diameter, anoniem, portret van een jongen met kanten kraag en appels, pastel 40x32 cm en anoniem, Jongen met appels, pastel 49x41 cm (scheur in papier rechts onder) 2119 Gesigneerd Engler, Else, Portret van jongen, pastel 59x44 cm

woensdag 12 februari 2020

2120 Walter Geffcken (1872-1950) Portret van vrouw, houtskooltekening gedateerd 1925, 53,5x38 cm

2121 Vurenhouten verstelbare tekentafel met teakhouten blad, ingeklapt 89 cm hoog en bladmaat 100x72,5 cm 2122 Alfred Duriau (1877-1958) , Portret van meisje, pastel 49x39 cm en portret van jongen, pastel 50x40 cm 2123 Koop van 11 wanddecoraties waaronder kleurenlitho's, aquarellen periode 18e/20e eeuw 2124 Litho van Rosina Wachtmeister, litho van Audrey Smyth op charcoal, getiteld Sensual Nude, olieverfschilderij en 9 kleurenlitho's met afbeeldingen van klederdrachten uit verschillende provincies en 5 diverse wanddecoraties 2125 Antieke ingekleurde gravure naar Giuseppi Zais 32x43 cm, kleurengravure van 18e eeuwse Stockholm, door Seutter 33,5x38,5 cm en 19e eeuwse kleurenlitho, getiteld Amant Surpris 61x49 cm 2126 Koop wanddecoraties waaronder aquarellen, etsen, gravures etc

2127 Koop van 7 wanddecoraties waaronder schilderijen, etsen en gravures waaronder Alfred van Neste 2128 10 diverse wanddecoraties waaronder aquarel, pastrel, etsen en 3 x grafiek

2129 6 oude golfclubs, metalen US mailbox, houten wanddecoratie Cloakroom 36x64 cm en wandbord hout met smeedijzer Chinon Tourane 88x40,5 cm 2130 2-deurs notenfineer Biedermeier linnenkast, 183 cm hoog, 125 cm breed en 44 cm diep 2131 Vintage glazen hanglamp, 58 cm diameter en Niermann tafellamp in de vorm van een gans, 56 cm hoog 2132 Eind 19e eeuwse houten voederbak met fraai front, 60 cm hoog, 96 cm breed en 39 cm hoog, en 2 antieke langlaufski's 196 cm lang 2133 2 Oosterse handgeknoopte kleden 174x104 cm en 123x110 cm

2134 Antieke schommelwieg met nieuwe lattenbodem, 67 cm hoog, 99 cm lang, 50 cm breed

2135 Legend JR Tour golfset

2136 € 50 - € 100 Gazelle Tranza vouwfiets met 7 versnellingen 2137 € 250 - € 500 Giant Twist damesfiets met elektrische trapondersteuning, framemaat 46, compleet met accuoplader en sleutels 2138 € 200 - € 300 Sparta Flexion goed onderhouden herenfiets met vering in frame, framemaat 54 -

2139 Kyoso damesfiets, framemaat 58 cm

2140 Originele Gazelle damesfiets, framemaat 55 2141 Lexmark mountainbike, framemaat 49

2142 Regulateur in eiken kast, 74 cm

2143 Eiken 1-deurs kastje met marmeren blad 82 cm hoog, thonetstoel en rieten mand 39 cm hoog, 70x44 cm 2144 Oude rieten wieg compleet met stoffering, op 2 wielen 70 cm hoog, incl. kap 107 cm hoog, 97 cm lang, 54 cm breed 2145 Antieke ijzeren driewieler kinderfiets

2146 Houten legerkist met inhoud 30,5 cm hoog, 72 cm breed, 41 cm diep

2147 Eiken bureaustoel, eiken bestoken wandkapstok met 4 messing dubbele haken en 3 enkele haken 40 cm hoog, 91 cm breed en witgelakte gestoffeerd Louis Quinzestijl stoeltje 2148 € 100 - € 150 IJzeren polychroom beschilderde wieg op houten beschilderde dragers 85 cm hoog, 95 cm lang, 62 cm breed 2149 Oude bascule 68 cm hoog, 97 cm breed 2150 Oosters tafeltje met los gestilleerd koper blad, 48 cm hoog, 74 cm diameter (stuk pootje manco), mahonie rekje 66 cm hoog, 55 cm breed en een Soester spiegel, 55x34 cm 2151 Oude Etna 3-pits geemailleerd kachel/fornuis 67 cm hoog, 83 cm breed -

2152 Comtoiseklok met bloemslinger (stoel manco)

1235

Noten tafelklok

Franse tafelklok

Cartelklok

Schippertje

Engelse staande klok

Antieke stoelklol

Lierpendule

489 t/m 504 Comtoiseklokken

Neuchattel klok

12-02 14.00 uur 2de verd en Design

Veiling februari 2020

2153 Grote koperen aker 42 cm hoog, 52 cm diameter, raamspuit, spuit en poffertjespan met oren 60 cm breed 2154 Houten tuinbankje met ijzeren frame 120 cm breed, ijzeren mand met daarin glazen wijnfles totaal 71 cm hoog, 54 cm diameter, ijzeren tuinvaas 20 cm hoog en ijzeren korfje 38,5 cm hoog, 29 cm diameter 2155 € 50 - € 100 3 oude zinken teilen en 2 kannen, grootste teil is 105 cm breed 2156 3 damesbontjassen wo. wasbeer

2157 Korte bontjas

2158 Koop kleding b.u. Max Mara damesjas, Desarbre mantelpakje en Leslie Laurence imitatiebontjas 2159 Dora van der Ven damesbontjas en zwarte bonten schouderwarmer

2160 Lange nerts bruine bontjas, adres herkomst Exclusief Pelterijen Den Haag /Arnhem 2161 Zwarte astrakan bontjas afkomstig van Maison de Bonneterie Amsterdam-Den Haag

2162 Lange bruine bontjas afkomstig van Rene van Dobben bontwerkerij Den Haag 2163 Lichtbruine mouwloze bontjas, afkomstig van Alaska Furs Arnhem 2164 Donkerbruine bontjas van Pelterijen Donkerwolke Enschede

2165 Lange donkerbruine bontjas

2166 Lange bontjas

2171 2 Engelse 19e eeuwse kleurenlitho's, engraved by John Jones, getiteld Black Monday or the departure for school en Dulce Domum or the return from school, 43x55 cm

2188 8-armige glazen kroonlamp met pegels 107 cm hoog, 61 cm diameter

2172 Anoniem, Ruine en Huis met ommuurde tuin, paneel en board 30x40 cm

2190 € 100 - € 200 Bosch koel- vriescombinatie, KGE36BW40/02, FD9409, 100045, 185 cm hoog

2173 Gesigneerd Richter, K, Vrouw op paadje aan riviertje in landschap, doek 41x31,5 cm 2174 € 50 - € 100 Onduidelijk gesigneerd, landschap met berken, doek 81x50,5 cm 2175 Gesigneerd, Kniep, F, Winters landschap, board 41x31 cm

2189 Oosters handgeknoopt kleed 190x138 cm

2191 Miele tafelmodel 4-laads diepvrieskastje -

2192 Miele tafelmodel koelkast zonder vriesvakje

2193 € 100 - € 200 Miele wasmachine, model WKE130WPS, type HW20, nr. 11/147510601 met daarom een lade voor spullen

2176 Gesigneerd Chentinnes, Rivier in landschap, aquarel 31x43,5 cm

2194 € 100 - € 200 Miele condensdroger, model TKB150WP, type HT26, nr. 11/139496321

2177 Gesigneerd Erika de Wit, geb. 1940, Bloemstilleven, aquarel, 72x52 cm

2195 Miele Primavera wasmachine

2196 Miele Vitality A wasdroger

2178 Koop van 17 wanddecoraties waaronder tekeningen van Antoon Markus, etsen, gravures en houten decoratie, periode 18e/20e eeuw 2179 13 stuks 19e en 20e eeuwse etsen, gravures, aquarel, tekening, olieverf, foto's en zijde decoratie

2180 Facetgeslepen spiegel in eiken lijst met steekwerk 115 cm hoog, 60 cm breed 2181 Facetgeslepen spiegel in een klassieke lijst, 122x72 cm (stukjes lijst manco) 2182 € 80 - € 120 Rijkbestoken eikenhouten kuifspiegel met gips aangemaakte details, 155x80 cm 2183 Facetgeslepen spiegel in noten lijst met intarsia biesje 105 cm hoog, 111,5 cm breed

2197 Miele wasmachine, type Softtronic W167 2198 AEG Protex Plus wasmachine, bovenlader 2200 € 80 - € 120 Smeedijzeren tafel met marmer blad, 82 cm hoog, 104x66 cm 2201 € 50 - € 100 Rond smeedijzer tafeltje met marmer blad, 82 cm hoog, 76 cm diameter 2202 € 100 - € 150 Smeedijzeren tafel met glazen blad, 80 cm hoog, 116x76 cm 2203 € 80 - € 120 4 smeedijzeren terrasstoelen, 2 verschillende modellen 2204 Metalen tuinzuil in Griekse stijl, 157 cm hoog

2184 Ovale facetgeslepen spiegel in eiken lijst met steekwerk 94 cm hoog, 60 cm breed (licht weer in spiegel)

2205 € 100 - € 150 Metalen tuinset bestaande uit ronde tafel, 72 cm hoog, 105 cm diameter, 4 stoelen met losse kussens, parasol en plantenbak

2185 Facetgeslepen spiegel in goudkleurige lijst 110x79 cm

2206 € 50 - € 100 Metalen tuinstoel, verstelbaar en verrijdbaar met los kussen

2169 € 100 - € 150 Philips TV met ambilight, type 55PUS7809/12, 55 inch

2186 8-lichts ronde hanglamp met vele pegels 92 cm hoog, 60,5 cm diameter

2207 IJzeren halfronde 4-laags planten etagere, 101 cm hoog, 145 cm breed en 72 cm diep

2167 Philips tv, model 39PFL4208h?12, 99 cm (geen AB en snoeren) en een Philips tv model 32PFK5300/12, 80 cm (geen AB, wel enkele snoeren) 2168 Altrex aluminium huishoudtrap

2170 € 100 - € 200 Samsung tv, model UE60J6150AS, 60 inch, scherm 152,4 cm, met afstandsbediening

woensdag 12 februari 2020

2187 Klassieke 4-lichts ronde koperen hanglamp met glazen pegels 26 cm hoog, 56 cm diameter

2208 Gietijzeren wandfontein 59 cm hoog, 34 cm breed

Veiling februari 2020 -

3012 Oosters handgeknoopte kelim 218x145 cm

2210 € 50 - € 100 Vintage gymbank 360,5 cm lang, 39 cm breed

3013 Metalen bureaulamp met kunststof kap, 49,5 cm hoog

2211 Oude ijzeren vuurkorf, 54 cm hoog, 89 cm diameter

3014 Rookglazen plafonniere, RAAK Amsterdam, 20 cm hoog en 30 cm diameter

2209 Smeedijzeren poort 146 cm hoog, 87,5 cm breed

2212 2 bistrotafeltjes met gietijzeren onderstel en marmeren blad 71 cm hoog, blad 59,5 cm diameter 2213 € 50 - € 100 Grote ovale zinken teil, 32 cm hoog, 126x68 cm 2214 Koop diverse olieverfschilderijen

3000 € 100 - € 150 Metalen vloerlamp met rode kap, ca. 160 cm hoog 3001 € 100 - € 200 Jaren 60 metalen stelling met gekleurde schappen, Tomado, 170 cm hoog, 98,5 cm breed, 28,5 cm diep 3002 Metalen blauwe jaren 60 bureaulamp 40 cm hoog 3003 Metalen bureaulamp, omstreeks 1960,

3004 Koop lampen b.u. 2 x Philips wandlamp, Raak hanglamp, vierkante keramieken wandlamp, Peill en Putzler Ice Cube en keramieken rond sierobject 3005 € 100 - € 200 Lumina vloerlamp, model Opus Terra, Water Monica, Paolo Salvo,187 cm hoog 3006 € 100 - € 200 Peter Robert Keil (1942-) Berlin, Wannsee, paneel 70x100 cm 3007 € 150 - € 250 Klaas Gubbels (1934-) Koffiepot / hart, litho gedateerd 2007, e.a. 1/7, 77x58 cm 3008 € 150 - € 250 Jaren 60 leder modulair bankstel, 3 zitelementen van 128, 128 en 111 cm breed en salontafel 25 cm hoog, 120x18 cm 3009 € 100 - € 150 Jaren 60 wandkapstok met hoedenrek, lijkend op Pilastro, 90 cm hoog, 75 cm breed 3010 Joop van den Broek (1928-1979) Compositie met figuren, aquarel 70x100 cm 3011 € 50 - € 150 Onduidelijk gesigneerd Westerduinen Scheveningen, doek 80,5x121 cm

woensdag 12 februari 2020

3015 € 50 - € 100 Dijkstra plafondlamp, druppelmodel, 25 cm hoog 3016 € 150 - € 200 Frank Ligtelijn (1933-) Chromen tafellamp met rookglazen bol, ontwerp Frank Ligtelijn voor Raak Amsterdam, 53 cm hoog 3017 € 100 - € 150 Metalen vloerlamp met rode kap, model sprinkhaan, ca. 172 cm hoog 3018 € 40 - € 80 Cees Braakman (1917-1995) Draadstaal kruk, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe met los kussen 3019 2 metalen Hala Zeist bureaulampen met buigzame arm, ca. 55 cm hoog 3020 € 100 - € 200 Jaren 60 teakfineer 2-delige boekenstelling, 208 cm hoog, 212 cm breed, 47 cm diep 3021 4 metalen buisframe armstoelen met zwart tuigleder

3022 € 100 - € 150 Pastoe eettafel met wit gelamineerd blad en staand op metalen tulp voet, 71 cm hoog, ingeschoven 120 cm diameter en tuimelblad 49 cm 3023 Bang en Olufsen Beocenter 8500, 76 cm breed 3024 € 200 - € 400 Desso wollen machinaal vloerkleed, ontwerp naar schilderij van Pablo Picasso, Gavilla de Fabulas sin Amor uit 1962, kleed is onder auspicien van Picasso Estate gemaakt in 1994, gelimiteerd oplage, 46/500, 190x133 cm 3025 € 100 - € 150 2-lichts staande vloerlamp met verstelbare lampen, 155 cm hoog 3026 € 40 - € 80 Ontwerp T Cimini voor Lumina Italia, model Elle 55, zwartgelakte metalen vloerschemerlamp ca. 180 cm hoog 3027 Teakhouten armstoel met beige kussens, gestickerd aan onderzijde EMC Furniture Denmark, jaren 60 3028 € 50 - € 100 Draaifauteuil ontwerp Jan des Bouvrie

3029 € 50 - € 100 Andre Vandenbeuck Lederen draaifauteuil, ontwerp Andre Vandenbeuck voor Strassle, Zwitserland ca. 1965 3030 2 jaren 60 stoelen met vierkant buisframe en wit skai 3031 € 50 - € 100 Rudolf Wolf (1919-1989) Tafel, ontwerp Rudolf Wolf voor Elsrijk, 62 cm hoog, 115x67 cm 3032 € 50 - € 100 Rudolf Wolf (1919-1989) 2 stoelen ontwerp Rudolf Wolf voor Elsrijk, met wit skai bekleding 3033 Dirk van Sliedrecht (1920-2010) Buisframe voetenbankje met rieten bedekking, ontwerp Dirk van Sliedregt voor gebr. Jonker, 33 cm hoog

3034 Grundig jaren 60 radio (werking onbekend)

3035 € 100 - € 150 4 bruin metalen tractorkrukken, 79 cm hoog (bevestigingen manco) 3036 metalen buisframe armstoel met rode skai bekleding -

3037 2 Gispen buisframe sledestoelen met bakelieten armleggers en groene stoffering

3038 € 100 - € 150 Glazen salontafel op gegroefde betonnen zuil en 2 glazen dragers, Cattelan Italia, 36 cm hoog en bladmaat 140x80 cm 3039 Art Deco wollen tapijtstaal van de KVT, Moordrecht, Deventer, 142x64 cm

3040 Metalen bureaulamp vermaakt tot vloerlamp, Hala Zonneserie, ca 155 cm hoog 3041 Onduidelijk gesigneerd, Aziatische vrouw met kind en vogels, doek 90x120 cm 3042 € 50 - € 100 Verstelbare buisframe draaifauteuil met afneembare kussens, Scandinavie jaren 70 3043 Design salontafel met metalen onderstel, aluminium accenten en leistenen blad, jaren 70, 40 cm hoog en bladmaat 110x110 cm 3044 J van Dijk, Sluipende dood, doek uit 1965, 95x85 cm 3045 € 50 - € 100 Metalen vloerlamp/hengellamp met gele kap, 164 cm hoog

Veiling februari 2020 -

3063 € 100 - € 200 Kees Andrea (1914-2006) Vogelkooi in tuin, aquarel 44x57 cm

3047 € 100 - € 200 Formule Meubel 6 teakfineer jaren 60 elementen voor modulair wandmeubel

3064 € 100 - € 150 Jaren 70 audio installatie, Philips 551 versterker, Philips 651 tuner, Philips 209 platenspeler en 2 Philips 541 luidsprekers

3046 Gesigneerd M de Leeuw, Vrouw in tuin met vaas bloemen, doek 81x111 cm

3048 Philips radio in bakelieten kast , type BX310 A/53

3049 Jan Martens (1943-) Compositie zonder titel, doek 140x120 cm 3050 € 200 - € 400 Geoffrey Harcourt (1935-) Design draaifauteil met oranje ribstof bekleding en metalen voet, ontwerp Geoffrey Harcourt voor Artifort, model F518, 96 cm diep 3051 € 50 - € 100 Metalen verstelbare vloerlamp/hengellamp met rode kap, ca. 150 cm hoog 3052 € 150 - € 250 Jaren 60 draaifauteuil met idem hokker, Koford Larsen voor Bovenkamp Furniture 3053 Benjamin Royaards (1939-2009) Compositie met fiets, doek gedateerd 1979, 100x115 cm

3054 Gemaakt door Martine Wagner Mohr, stoel, Paperart, Die stoel verwijst naar een meditatieve attitude, van gedachten en esthetische contemplatie.... 3055 Gaskai of Luri Kelim, ca. 1890, 245x190 cm 3056 Design plexiglazen deeltafel 40 cm hoog, blad 90x90 cm 3057 € 40 - € 80 Anoniem, Set glazen siervazen, 25 cm hoog 3058 € 100 - € 150 Bauhausstijl tafelschemerlamp, 45 cm hoog 3059 Kunststof beeldengroep Larel en Hardy 49,5 cm hoog 3060 € 100 - € 150 Jaren 60 teakhouten mimiset, Severin Hansen, Danmark, Bovenkamp 3061 € 50 - € 100 Design metalen rond tafeltje met glasplaat en 2 ronde draaibare plateaus met glasplaten 43 cm hoog, ingeschoven 58x50 cm, Leitmotiv, model Tripple Swivel 3062 € 150 - € 250 Gelderland bank, jaren 60 met oranje stoffering, ontwerp Rob Parry, 190 cm breed, 70 cm diep, zithoogte 40 cm

woensdag 12 februari 2020

3077 € 100 - € 150 Metalen vloerlamp met rode kap, ca. 142 cm hoog

3065 € 100 - € 150 Danish Furnituremakers, rozenhoutfineer op teakhouten salontafel, ontwerp Severin Hansen for Haslev, model 44, jaren 60, 50 cm hoog, blad 170x60 cm 3066 Jean Lurcat, 1892-1966, wandkleed met kraaiende Haan, ca. 1955, 170x115cm, met oorspronkelijke titel Le Tapageur (de lawaaimaker), naar een ontwerp van Jean Lurcat, gedrukt bij Corot Parijs. 3067 Sigurd Ressell (1920-2010) Houten voetenbank/ottoman met lederen kussen, ontwerp Sigurd Ressell voor Vatne Mobler, jaren 70 Noorwegen, 40 cm hoog 3068 Oosters handgeknoopt figuraal kleed, 300x146 cm

3069 € 150 - € 250 Teakhouten eethoek bestaande uit tafel 73,5 cm hoog, 130x85 cm met tussenblad van 38 cm en 4 stoelen met blauwe stoffering, ontwerp Niels Otto Moller 3070 Fris geel/wit aardewerken serviesgoed 3071 € 150 - € 200 Metalen verstelbare Anvia vloerlamp met rode kap, model Sprinkhaan 1502, 156 cm hoog 3072 Kunststof verrijdbaar kastje, Kartell, ontwerp Anna Castelli

3073 € 200 - € 400 France & Son Denmark 4 teakhouren stoelen met blauwe stoffering en een teakhouten hoektafel, 30,5 cm hoog, 95x95 cm 3074 € 100 - € 200 Gispen Kembo armstoel, model 302, oranje gestoffeerd 3075 Metalen vloerlamp met rode kap, ca. 150 cm hoog 3076 € 300 - € 500 Folke Arstrom (1907-1997) 146-delig bestek Gense 18-8 Sweden ca. 1955, ontwerp Folke Arstrom, 6 limonadelepels 20 cm, 3 botermesjes 15 cm, 1 slabestek 22,5 cm, 4 vleesbestek 15 cm, 3 opscheplepels 22,5 cm, 3 opscheplepels 28 cm, 10 dessertlepels 15 cm, 10 theelepels 11 cm, 1 juslepel 18 cm, 2 opscheplepels 28 cm, 16 ontbijtmessen 17 cm, 18 ontbijtvorken 17 cm, 18 ontbijtlepels 17 cm, 20 dinermessen 20 cm, 13 dinervorken 20 cm, 17 dinerlepels 20 cm

4003 t/m 4110 Lladro porselein

NIEUW - Woensdag 12-02 19.00 uur Lladro, Aziatica 4000

Vitrinekast met metalen frame, rondom glas en glazen schappen en voorzien van verlichting, voormalig Lladro verkoopvitrine, 210 cm hoog, 130 cm breed, 60 cm diep (glas divers schade) Ophalen pas mogelijk na 18 februari...! 4001 Vitrinekast met metalen frame, rondom glas en glazen schappen en voorzien van verlichting, voormalig Lladro verkoopvitrine, 210 cm hoog, 130 cm breed, 60 cm diep (glas divers schade) Ophalen pas mogelijk na 18 februari...! 4002 € 100 - € 150 Metalen vitrine met verlichting, 2 schuifdeuren en glazen schappen, 203 cm hoog, 100 cm breed, 40 cm diep 4003 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 4569, Girl with turkey, Nina Con Pavos, ontwerp Fulgencio Garcia, periode 1969-1981, 14 cm hoog 4004 € 30 - € 60 Evert van Aelst (1602-1657) Lladro porseleinen beeld no. 6928, And the little girl shall lead them, Y Un Nino Les Guiara, ontwerp Begona Jauregui, periode 2003-2007, 14 cm hoog 4005 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 8106, Naughty puppy, ontwerp Jose Luis Santes, periode 2005, 18 cm hoog 4006

€ 50 - € 100

Lladro porseleinen beeld no. 5156, Susan with the Dove, Susana y las Palomas, ontwerp Vicente Martinez, periode 19821991, 27 cm hoog 4007 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 5059, Clown with saxophone, Payaso Saxofon, ontwerp Salvador Debon, periode 19801985, 26 cm hoog 4008 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 4659, Shepherd, Pastor Contemplativo, ontwerp Vicente Martinez, periode 1969-1985, 17 cm hoog 4009 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 4812, Little Girl with Goat, Nina Con Chivo, ontwerp Fulgencio Garcia, periode 1972-1987, 21 cm hoog 4010 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 7609, My Buddy, Perrito Convaleciente, ontwerp Antonio Ramos, periode 1989, 20 cm hoog 4011 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 4827, Caressing a little calf, Acariciando el Becerrito, ontwerp Salvador Furio, periode 1972-1981, 17 cm hoog

woensdag 12 februari 2020

12 februari

19.00 uur

Lladro, Aziatica Veiling februari 2020

4012 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 7650, Pocket full of wishes, Son Para Ti, ontwerp Antonio Ramos, periode 1997, 25 cm hoog 4013 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 1442, Kitty Confrontation, El Gato La Rana, ontwerp Juan Huerta, periode 1983, 9 cm hoog 4014 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 7672, It wasn't me!, Travesura, ontwerp Antonio Ramos, periode 1998-2000, 9 cm hoog 4015 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 1721, Leprechaun, Duedencillo, ontwerp Jose Puche, periode 1990-2017, 7 cm hoog (schade aan een blaadje) 4016 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 7690, Prince of the Elves, Principe de los Elfos, ontwerp Joan Coderch, periode 20012003, 22 cm hoog 4017 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 1602, Spring Nymph, Desnudo Tul Sentada, ontwerp Salavador Debon, periode 1989-1995, 32 cm hoog 4018 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 1283, Little Gardener, Carretilla Con Flores, ontwerp Francisco Catala, periode 1974, 24 cm hoog (1 bloemetje los) 4019 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 5030, Wild Flower, Tirando de la Cesta Florida, ontwerp Vicente Martinez, periode 19791994, 28 cm hoog 4020 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 5384, Petite pair, Pareja Damitas Bolita, ontwerp Jose Puche, periode 1986-1989, 11 cm hoog 4021 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 7620, Best Friend, Columpiando al Osito, ontwerp Francisco Polope, periode 1993, 16 cm hoog 4022 Lladro porseleinen beeld onbekend of geen nr. Vrouw met mand en wandelstok, 25 cm hoog (onderkant staf mist stukje) 4023 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 5139, A new doll house, Casita Para la Nena, ontwerp Vicente Martinez, periode 1982-1985, 17 cm hoog 4024 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 7641, Perfect Performance, Su Primer Ballet, ontwerp Regino Torrijos, periode 1995, 24 cm hoog 4025 € 20 - € 40 Porseleinen beeld in stijl van Lladro, Jongen bij de fanfare met trompet, gemerkt aan onderkant, 20 cm hoog

4026 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 5521, Sweet Scent, Linda Con Cesta, ontwerp Jose Puche, periode 1984-2018, 14 cm hoog 4027 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 1437, Moonlight, Luna Cuarto Menguante, ontwerp Jose Puche, periode 1983-1987, 18 cm hoog 4028 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 5395, Valencian Boy, Joven Valencianito, ontwerp Antonio Ramos, periode 19861991, 23 cm hoog 4029 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 8060, Flying Free!, A Volari!, ontwerp Juan Carlos Ferri Herrero, periode 2005-2015, 24 cm hoog 4030

€ 30 - € 60

Lladro porseleinen beeld no. 7611, Summer Stroll, Un Alto En El Camino, ontwerp Juan Huerta, periode 1991, 22 cm 4031 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 6747, A Celestial Christmas, Estrella de Navidad, ontwerp Juan Huerta, periode 2000, 25 cm hoog 4032 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 4664, Country Man, Colono, ontwerp Salvador Furio, periode 1970-1981, 27 cm hoog 4033 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 5614, Startled, Entre las Rocas del Puerto, ontwerp Regino Torrijos, periode 19891991, 22 cm hoog 4034 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 5615, Bathing Beauty, Mirando Al Mar, ontwerp Regino Torrijos periode 1989-1991, 25 cm hoog 4035

€ 40 - € 80

Lladro porseleinen beeld nr. 4577, New shepherd, Pastor Nuevo, ontwerp Flugencio Fulco, periode 1969-1983, 26 cm hoog 4036 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 4695 en 1056, Mandarin Duck en Duck, Vicente Martinez, periode 1970-1975, 21 cm hoog 4037 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 5566 en 5568, Nautilus vase en Conical snale, ontwerp Francisco Catala, periode 19891990, 12 cm hoog 4038 € 20 - € 40 Lladro porseleinen beeld no. 5335, Floor Exercise, Aerobic Cuerpo a Tierra, ontwerp Vicente Martinez, periode 19851988, 10 cm hoog

12-02 19.00 uur Lladro, Aziatica 4039 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 5032 en 1248, Little Friskies en Honey Lickers, ontwerp Juan Huerta, periode 1974-1990

4040 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 6997. Clown in love, Payaso Enamorado, ontwerp Javier Molina, periode 2003-2017, 34 cm hoog 4041 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 7612, Picture Perfect, Descanso en el Paseo, ontwerp Juan Huerta, periode 1991, 22 cm hoog 4042 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 1128, Dog in basket, Cachorrito, ontwerp Juan Huerta, periode 1971-1985, 18 cm hoog 4043 € 100 - € 200 Lladro porseleinen beeld no. 130M, 133G, 61G en 114G, Warrior Boot large en small, Oriental Boot en Shoe with Heel, ontwerp en periode onbekend, hoogste is 17 cm 4044 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 7610, Can I Play?, Dispuesto a Jugar, ontwerp Antonio Ramos, periode 1990-1992, 19 cm hoog 4045 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 6245 en 6938, Destination Big Top en The Show Begins, ontwerp Regino Torrijos, periode 2003-2008, 20 cm hoog 4046 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 6245 en 7602, Little Traveler en Destination Big Top, ontwerp Juan Huerta, periode 1996, 21 cm hoog 4047 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 4812, Little girl with goat, Nina Con Chivo, ontwerp Fulgencio Garcia, periode 1972-1987, 22 cm hoog 4048

€ 50 - € 100

Lladro porseleinen beeld no. 6580 en 1285, Garden Dance en My Goodness, ontwerp Jose Javier Malavia, periode 1974-2000, 22 cm hoog 4049 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld nr. 6178 en 5116 Little Matador en A Victory, ontwerp Jose Roig, periode 1982-1985, 25 cm hoog 4050 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld nr. 5403 en 5407, Drummer boy en At Attention, Saldadito Tambor, ontwerp Vicente Martinez, periode 1987-1989, 29 cm hoog 4051 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 4566 en 4567, Student en Thinking Girl, ontwerp Fulgencio Garcia, periode 1969-1972, 18 cm hoog

woensdag 12 februari 2020

Veiling februari 2020 4052 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 5471, 6245 en 5279, Sad Sax, Destination Big Top en Pierrot with concertina, periode 19852018, hoogste 22 cm 4053 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 7704 en 7622, Gardens of Athens en Basket of Love, Jose Puche, periode 1994, 26 cm hoog 4054 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 7611 en 4912, Young lady in trouble en Summer Stroll, Juan Huerta, periode 1991, 22 cm hoog 4055 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld nr. 5792 en 5752, Reverent moment en Little Vergin, ontwerp Salvador Debon, periode 19911994, 17 cm hoog 4056 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 7611 en 7618, Summer Stroll en Garden Song, ontwerp Juan Huerta, periode 1991-1992, 23 cm hoog 4057 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld nr. 5032 en onbekend, Little friskies and girl with dalmatiers, ontwerp Juan Huerta, periode 1980-1997, 17 cm hoog 4058 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld nr. 8080 en 1469, Celestial Joy en Celestial scent, ontwerp Raul Rubio, periode 2003-2004 4059 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 7623 en 7619, Little Riders en All Aboard, ontwerp Antonio Ramos, periode 19921995, 13 cm hoog 4060 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld nr. 5719 en 6125, Tree topper en Joyfull offering, ontwerp Jose Puche, periode 1990-1994, 20 cm hoog (vleugel gerestaureerd) 4061

€ 50 - € 100

Lladro porseleinen beeld nr. 5500, 5501 en 5002 , Prayerfull moment, Time to sew en Meditation, ontwerper Jose Puche, periode 1988-2010, 21 cm hoog 4062

€ 50 - € 100

Lladro porseleinen beeld no. 4641 en 1259, Pekinese Sitting and Poodle, ontwerp Antonio Ballester, 1974-1985, 14 cm hoog 4063 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 5722 en 6175, Follow Me en White Swan, Cisne Con Su Cria, ontwerp Antonio Ramos, periode 1990-2004, 11 cm hoog

4064 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 6925, The wolf also shall dwell with the lamb, Morara El Lobo Con El Cordero, ontwerp Jose Luis Alvarez, periode 2003-2007, 5 cm hoog 4065 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 1139, Dog and Snail, ontwerp Juan Huerta, periode 1971-1981, 15 cm hoog 4066 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 6531, A new life, Una Nueva Vida, ontwerp Jose Luis Alvarez, periode 1998-2000, 17 cm hoog 4067 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 4695 en 1056, Mandarin Duck and Duck, Julio Martinez, periode 1969-1978, 21 cm hoog 4068 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 2191, Forest Born, Cabeza Cierva Y Cervatillo, ontwerp Jose Luis Alvarez, periode 1990-1991, 20 cm hoog 4069 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 1051, Tern, Golondrina de Mar, ontwerp Julio Fernandez, periode 1969-1978, 14 cm hoog 4070 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 6587, Message of Peace, Menaje de Paz, ontwerp Francisco Polope, periode 19981998, 27 cm hoog 4071 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 5351, Woe is me, Cachorro Temeroso, ontwerp Francisco Catala, periode 1986-1990, 8 cm hoog en vijf kleine honden en drie pups, allen Lladro 4072

€ 30 - € 60

Lladro porseleinen beeld no. 5483, Donkey, La Mula, ontwerp Juan Huerta, periode 1988, 12 cm hoog 4073 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 4588 en 4587 White Cockerel en Rooster, ontwerp Alfredo Ruiz, periode 1969-1979, 22 cm hoog 4074 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 8517, The Rabbit, El Conejo, Zodiac collection, ontwerp Francisco Cuesta, periode 2010, 12 cm hoog 4075 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 8289, The Rat, Chinese Zodiac Collection, ontwerp Alfredo Llorens, periode 2007, 10 cm hoog 4076 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 4895 en 4552, Ducks en Little Duck, ontwerp Juan Huerta, periode 1974,

12-02 19.00 uur Lladro, Aziatica 4077 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 8086, The Rooster (The Zodiac collection), El Gallo, ontwerp Regino Torrijos, periode 2005, 18 cm hoog

4078 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 8465, The Tiger, El Tigre Zodiac collection, ontwerp Miguel Angel Santaeulalia, periode 2009, 13 cm hoog 4079 Lladro porseleinen beeld, nr. 297.13, Ostriches, Avestruces, ontwerp Fulgencio Garcia, periode 1963-N/A, 23 cm hoog 4080 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 6962, The Monkey, Chinese Zodiac Collection, ontwerp Alfredo Llorens, periode 2004, 17 cm hoog 4081 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 6926, And the Leopard shall lie down with the kid, Y El Leopardo Yacera Con El Cabrito, ontwerp Begona Jauregi, periode 20032007, 9 cm hoog 4082 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 1226 en 1053 Nightingale en Bird periode 1972 -1981, 9 cm hoog 4083 € 20 - € 40 Lladro porseleinen beeld no. 1263, 4552 en 4551 Duck Running, Little Duck en Little Duck (2) ontwerp Julio Fernandez, periode 1969-1998, 14 cm hoog 4084 € 20 - € 40 Lladro porseleinen beeld nr. 4774, Dormouse, Liron, ontwerp Fulgencio Garcia, periode 1971-1983, 22 cm hoog 4085 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. Dog Butterfly, Perro Sorprendido, ontwerp Vicente Martinez, periode 1974-1981, 8 cm hoog 4086 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 1169, Couple of Doves, Pareja de Palomas, ontwerp Antonio Ballester, periode 1971, 12 cm hoog 4087 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 4641, Pekenise Sitting (matte), Pequines, ontwerp Salvador Furio, periode 19691985, 15 cm hoog

Veiling februari 2020 4090 Lladro porseleinen beeld no. 1277, Feedtime, ontwerp Juan Huerta, retired 1993, 23 cm hoog en beeldje Dalmatian, no. 1260, ontwerp Juan Huerta, retired 1981, 7,5 cm hoog 4091 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 4551, 4552 (matte) en 4553, Little Duck, Little Duck en Little Duck, ontwerp Juan Huerta, periode 1969, hoogste 11 cm 4092 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld Panchito, ontwerp Vincente Martinez, periode 19691980, 28,5 cm hoog 4093 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld nr. 316, Boy with Dog, ontwerp Fulgencio Garcia, 1981N/A, 24,5 cm hoog 4094 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 1064, Deer sitting, Cervatillo, ontwerp Julio Fernandez, periode 1969-1986, 16 cm hoog 4095 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 1070, Beagle Puppy, 1071, Beagle puppy sitting en 1072, Beagle puppy laying, ontwerp Julio Fernandez, periode 1969-1989, hoogste 10 cm 4096 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 4772 en 4773, Rabbit Eating grey and brown, ontwerp Fulgencio Garcia, periode 19711998, 7 cm hoog (schade bladeren) 4097 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 5544, Derby Winner, Cabeza Caballo, ontwerp Jose Luis Alvarez, periode 1989-1991, 20 cm hoog 4098 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 4763, Obstetrician, Comadron, ontwerp Salvador Furio, periode 1971-1973, 36 cm hoog 4099 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 5270, Racing Motorcyclist, Motorvista Deportivo, ontwerp Jose Roig, periode 1985-1987, 23 cm hoog 4100 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 4908, The barrister, Abogado, ontwerp Salvador Furio, periode 1974-1985, 40 cm hoog

4088 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 6469, Our Cozy Home, Yorkshires, ontwerp Jose Luis Alvarez, periode 1997-2007, 10 cm hoog

4101 € 100 - € 150 Lladro porseleinen beeld nr. 4932, Isabel of Castilla, Isabel de Castilla, ontwerp Salvador Furio, periode 1974-1981, 35 cm hoog

4089 € 50 - € 100 Lladro porseleinen beeld no. 1207, 1208 en 1209, Attentive Polar Bear, Resting Polar Bear en Seated Polar Bear, ontwerp Juan Huerta, periode 1972, 11 cm hoog

4102 € 100 - € 150 Lladro porseleinen beeld nr. 1030, Don Quixote, Don Quijote, ontwerp Salvador Furio, periode 1970-N/A, 38 cm hoog

woensdag 12 februari 2020

4103 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 4802, Fisherman, ontwerp Salvador Furio, El Cenachero, periode 1972-1979, 38 cm hoog (linker mand los) 4104 Lladro porseleinen beeld, nr ,5751, Walk with Father, Paseo Con Papa, ontwerp Juan Huerta, periode 1991-1994, 34 cm hoog (hoofd kind gelijmd) 4105 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 5620, Lladro Vase, Botellin Modernista Relieve Verde, ontwerp Vicente Martinez, periode 19891990, 29 cm hoog 4106 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 5130, Pensive clown, Cabeza de Payaso, ontwerp Jose Puche, periode 1982-2000, 26 cm hoog 4107 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 5118, Girl in green dress, Primavera No. 1, ontwerp Jose Puche, periode 1982-1985, 26 cm hoog 4108 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 5084, A Good Book, Mis Poemas, ontwerp Vicente Martinez, periode 1980-1985, 22 cm hoog 4109 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld nr. 5305, Visit with Granny, Primeras Lecciones, ontwerp Vicente Martinez, periode 1985-1994, 23 cm hoog 4110 € 40 - € 80 Lladro porseleinen beeld no. 5064, Dutch Girl Gretel, Holandesita En Jarras, ontwerp Francisco Catala, periode 19801985, 25 cm hoog 4111 € 30 - € 60 Lladro porseleinen beeld no. 4664, Country man, Colono, ontwerp Salvador Furio, periode 1970-1981, 28 cm hoog 4115 € 100 - € 150 Grote Japans Imari porseleinen schotel, omstreeks 1900, 54 cm diameter (randchip) 4116 Porseleinen siervaas met vele figuren in tuin, Japan ca. 1850, (gelijmd in kraag) 43 cm hoog 4117 € 50 - € 100 Chinees porseleinen vaas met blauwe voorstelling van huizen tussen bergan aan zee, omstreeks 1900, 57 cm hoog 4118 € 400 - € 800 Chinees porseleinen Famille Vert schotel met decor van vlinders, bloemen, bloemenvaas en symbolen, 19e eeuws, gemerkt met Kangxi karaktermerk 40,5 cm diameter 4119 € 50 - € 100 Chinees porseleinen vaas met leeuwendecor en tekst , omstreeks 1900, 56,5 cm hoog

12-02 19.00 uur Lladro, Aziatica 4120

2 Japanse porseleinen vazen met bloemenmand decor in florale omgeving, 20e eeuw 37 cm hoog

Veiling februari 2020 -

4121 7 Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met floraal decor 24,5 cm diameter (alle schotels randchipjes en 2 schotels met haarlijntjes)

4133 Aziatische 19e eeuwse porseleinen vaas met kleurrijke beschildering van vogels in bloemrijke omgeving en hertenkoppen als oren ca. 33 cm hoog, 26 cm diameter (gelijmd), met houten console

4147 2 Chinese Imari porseleinen vazen 22,5 cm hoog (randchipjes), schotel 22 cm diameter (chipjes van standring) en schaaltje 27 cm lang (randschade) -

4134 € 100 - € 150 Porseleinen siervaas met blauw decor, China 20e eeuw, 35 cm hoog

4148 Koop Chinees porselein b.u. Imari pot, Imari vaasje (gelijmd) en 3 bibelotjes (chip)

4122 € 100 - € 150 6 Chinese 19e eeuwse borden met blauw wit floraal decor, 24,5 cm diameter (diverse chips

4135 Japans porseleinen 19e eeuwse schotel met afbeelding van wijze mannen bij brug en huis in landschap 39,5 cm diameter

4149 3 Oosterse porseleinen schotels met blauw decor, 22,5 cm diameter (diverse chips en haarlijnen)

4123 € 150 - € 250 11 porseleinen borden met blauw decor van vaas bloemen en leuke ornamenten, rand rijk gedecoreerd emt bloemen, China ca. 1750 (diverse chipjes, 3 met haarlijnen)

4136 € 100 - € 150 3 porseleinen schotels met blauw decor van takken en bloemen, China ca. 1750, 1 maal 27,5 cm diameter, 2 maal 25 cm diameter

4150 € 50 - € 100 3 Yixing trekpotjes, 20e eeuw, blauwe met fraai draakdecor, 10,5 cm hoog

4124 Chinees porseleinen vaas met perzik decor, 20e eeuw 51 cm hoog, 37 cm diameter

4125 20e eeuws Japans Nanking porseleinen vaas met decor van vazen, dekselpoten en tekst, 2 oren 60 cm hoog (hals gerestaureerd) 4126 € 800 - € 1.200 Chinees porseleinen schotel met afbeelding van vogels, haan en insecten in florale omgeving, omgeving, omstreeks 1600, 38,5 cm diameter (minuscuul randchipje en enkele haarlijntjes) 4127 € 800 - € 1.200 Chinees porseleinen Wanli schotel met afbeelding van dieren in florale omgeving en bloemen in cartouches 40 cm diameter ( haarlijn en randchipjes) 4128 € 400 - € 800 Oosters porseleinen schotel met decor van vogel in florale omgeving en bloemen in cartouches, omstreeks 1600, 32,5 cm diameter (randchipjes) 4129 € 150 - € 250 Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met floraal decor en spiegel als symbolisch merk onderzijde 38,8 cm diameter (randschade, haarlijn en bakfoutje) 4130 € 200 - € 400 Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met floraal decor en artemisiablad als symbolisch merk op onderzijde 35 cm diameter (chips van rand en standring) 4131 € 300 - € 600 Chinees porseleinen Kangxi schotel met drakendecor en Kangxi karaktermerk 34,5 cm diameter (haarlijntje en randchipje) 4132 € 800 - € 1.200 Chinees porseleinen 8-kantige Famille Vert dekselvaas, gemerkt met Kangxi karaktermerk 44 cm hoog (knop op deksel gelijmd)

woensdag 12 februari 2020

4137 Chinees porseleinen pot met polychroom decor van feestvierende figuren, omstreeks 1900, 15 cm hoog, 21 cm diameter, porseleinen visschaal, 20e eeuw 35,5x25 cm en schotel met polychroom floraal decor, 19e eeuw 33 cm diameter (randschade en haarlijntje) 4138 Japans porseleinen gemberpot met blauwe afbeelding van 2 monniken 16,5 cm hoog en 2 Chinese stenen bewerkte stempels 14,8 cm hoog en 8 cm hoog 4139 3 Chinees porseleinen schotels met verschillende decors 23,5 cm diameter (randchipjes) vaasje 11 cm hoog

4140 Porseleinen kom met blauw decor, China ca. 1950, 8 cm hoog, 18 cm diameter (haarlijnen) 4141 Ronde Kantonese porseleinen kom, 20e eeuw 9,5 cm hoog, 26 cm diameter 4142 € 50 - € 100 Witte porseleinen staande Quanyin, ca. 1900, 41 cm hoog 4143 3 Oosterse porseleinen vaasjes 17 cm, 21 cm en 22,5 cm hoog, 19e/20e eeuw (bruin vaasje heeft haarlijntje) en theepotje 6,5 cm hoog, 20e eeuw (onbeschadigd) 4144 € 80 - € 120 Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselpot met polychroom decor en tekst 32 cm hoog, 21 cm diameter (schade aan dekselrand, deksel past wel maar hoort van oorsprong niet bij deze vaas) 4145 Koopje divers w.o. Jade en 2 lakstempeltjes 7,5 cm hoog

4146 5 Chinees porseleinen 18e eeuwse kommetjes met schoteltjes met floraal decor en vogeltjes (randchipjes en 1 kommetje chipje van standring) en schotel met lange lijzen decor 21 cm diameter (randchipjes)

4151 3 Imari porseleinen schotels met accoladerand, 20e eeuw 24,5 cm, 27,5 cm en 30,5 cm diameter 4152 € 100 - € 150 Koopje divers Oosters porselein en aardewerk 4153 Chinees houten paneel met parelmoer ingelegd tafereel 22x32 cm, met losparelmoer boot, houten bestoken beeld van een visser, staand op losse sokkel 34 cm hoog, benen beeldje van een wijze man, staand op houten sokkeltje 12 cm hoog en houten goudgekleurd beeldje van een monnik, staand op houten sokkeltje 16,5 cm hoog 4154 Eind 19e eeuwse bronzen wierookbrander met figurale- en drakenmotieven, schade aan oor, 29,5 cm hoog 4155 Koopje Chinees porselein 18e/19e eeuws (enkele haarlijntjes en randchipjes) 4156 2 oude Oosterse gemberpotten met blauw decor, 15,5 cm hoog -

4157 Bronzen beeld van Ganesha 24,5 cm hoog,

4158 € 100 - € 150 Chinees porseleinen vaas met fraai rood/blauw glazuur, 19e eeuw 34,5 cm hoog (schade aan standring) 4159 € 200 - € 400 Porseleinen schotel met relief decor in waaiervorm en blauw decor van bloemen en bladeren, China ca. 1750, 38,5 cm diameter (chip onderzijde en randschilfers) -

4160 Bronzen Boeddhabeeld 18,5 cm hoog

4161 € 150 - € 250 Porseleinen schaal / platte kom met polychroom decor van vele figuren / strijders en voorzien van 6 karaktermerken, China 20e eeuw, 4,5 cm hoog, 28 cm diameter

Chinees porseleinen Wanli schotel Porseleinen hexagonale Sang de 35 cm diameter (randrestauratie) en schotel Boeuf/flambe glazed oorvaas, 21 cm met floraal decor, omstreeks 1800, 26 cm hoog 12-02 19.00 uur Lladro, diameter (randchipjes) 4163 Aziatica 4162 4164 € 100 35 - €cm 200 Chinees porseleinen Wanli schotel Porseleinen hexagonale de cmmet 7 porseleinen schoteltjes,Sang ca. diameter (randrestauratie) en 10,5 schotel Boeuf/flambe glazed oorvaas, cm diameter (1 met haarlijn, 2 met21 kleine floraal decor, omstreeks 1800, 26 cm hoog chips) en 7 kommen 4,5 cm hoog, 6 cm diameter (randchipjes) diameter met decor van o.a. Zotjes (4 met 4163 4164 € 100 - € 200 kleine chips), meest Kangxi 1677-1722 Chinees porseleinen Wanlica. schotel 35 cm 7 porseleinen schoteltjes, 10,5 cm 4165 (randrestauratie) diameter (1 met haarlijn, 2 en metschotel kleine metfloraal decor,dekselpotje omstreeks met 1800, 26 cm Porseleinen decor van chips) en 7 kommen 4,5 cm hoog, 6 cm (randchipjes) figuren inmet tuin,decor Chinavan ca.o.a. 1750, 14,5(4 cm diameter Zotjes met hoog (deksel kleine chips), 2-delig) meest Kangxi 1677-1722 4164 € 100 - € 200 4166 4165 7 porseleinen schoteltjes, ca. 10,5 cm diameter (1 met haarlijn, met 2met met kleine 2 Porseleinen sierborden rijk Porseleinen dekselpotje decor van chips) en 7 kommen 4,5 cm hoog, 6 cm polychroom decor, Japan, ca. 1900, 25 figuren in tuin, China ca. 1750, 14,5 cm diameter met 2-delig) decor van o.a. Zotjes (4 met cm diameter hoog (deksel kleine chips), meest Kangxi 1677-1722 4167 € 100 - € 150 4166 4165 Chinees rozenhouten beeldje 2 Porseleinen sierborden met van rijk Porseleinen dekselpotje met van liggende dame, op Japan, sokkeltje cm hoog, polychroom decor, ca.7decor 1900, 25 figuren in tuin, China ca. 1750, 14,5 cm 20 cm lang cm diameter hoog (deksel 2-delig) 4168 200 4167 € 100 - € 150 4166 10 Chinees porseleinen kommetjes Chinees rozenhouten beeldje van en 1 2 Porseleinen met7 rijk schoteltjes metsierborden accoladerand, 18ehoog, eeuw liggende dame, op sokkeltje cm polychroom decor, Japan, ca.en1900, 25 (kommetjes randchipjes 5 tevens 20 cm lang met cm diameter met haarlijntjes, 2 schoteltjes gelijmd, 2 4168 € 100 € 200 met stukjes uit de rand, 2 met haarlijntjes 4167 € 100 -en € 150 10 porseleinen kommetjes 1 en Chinees rest kleine randschilfertjes) Chinees rozenhouten beeldje van schoteltjes met accoladerand, 18e eeuw 4169 € 150 € 250 liggende dame, sokkeltje 7encm hoog, (kommetjes met op randchipjes 5 tevens 20 cm lang doosje Porseleinen met polychroom met haarlijntjes, 2 schoteltjes gelijmd,decor 2 van bloemen anjer 2 enmet gedecoreerde met stukjes uitw.o. de rand, haarlijntjes 4168 € 100 € zijkant, China randschilfertjes) 20e eeuw, 5 cm hoog, 11200 en rest kleine 10 Chinees cm diameterporseleinen kommetjes en 1 4169 150eeuw - € 250 schoteltjes met accoladerand,€18e 4170 € 200 -decor € 400 (kommetjes met randchipjes en 5 tevens Porseleinen doosje met polychroom met bloemen haarlijntjes, 2 porseleinen schoteltjes gelijmd, 2 Ovaal Kantonese schaal met van w.o. anjer en gedecoreerde met stukjes uit20e de rand, 25met fraaie voorstelling van feestende mensen, zijkant, China eeuw, cm haarlijntjes hoog, 11 en rest kleine randschilfertjes) 19e eeuw 33x40,5 cm cm diameter 4169 150 - € 400 250 4171 4170 € 200 doosje met polychroom decor Porseleinen wierookschaaltje met deksel, Ovaal Kantonese porseleinen schaal met van bloemen anjer en gedecoreerde 19e eeuw, 5,5w.o. cm van hoog, 19x8 cmmensen, fraaie voorstelling feestende zijkant, China 20e eeuw, 5 cm hoog, 11 19e eeuw 33x40,5 cm 4172 cm diameter 4171 Chinees jade kommetje 4,7 cm hoog, 9,5 4170 €met 200 - € 400 cm diameterwierookschaaltje en jade kommetje in fraai Porseleinen deksel, Ovaal Kantonese schaal met bewerkt verzilverde montuur cm hoog, 19e eeuw, 5,5 cm porseleinen hoog, 19x85,5 cm fraaie 10 cm voorstelling diameter van feestende mensen, 4172 19e eeuw 33x40,5 cm 4173 € 100 - €9,5 200 Chinees jade kommetje 4,7 cm hoog, 4171 Chinees porseleinen Guanyin beeld, 19e cm diameter en jade kommetje in fraai Porseleinen wierookschaaltje metcm deksel, eeuw 36 cm hoog (diverse vingertjes bewerkt verzilverde montuur 5,5 hoog, 19ecm eeuw, 5,5 cm hoog, 19x8 cm manco en haarlijnen) 10 diameter

ladro,

Sang de adro, vaas, 21 cm

Sang de vaas, 21 cm nli schotel 35 cm

e) en schotel met 1800, 26 cm -

nli schotel 35 cm e) en €schotel 100 - €met 200 26 cm s,1800, ca. 10,5 cm 2 met kleine

4172 4174 4173 € 100 - € 200 jade kommetje 4,7 cmbeeld, hoog,19e 9,5 8 Chinees porseleinen gelobde Chinees porseleinen Guanyin cm diameterenen8 jade kommetje fraai kommetjes schoteltjes metinfloraal eeuw 36 cm hoog (diverse vingertjes bewerkt verzilverde 5,5 cm hoog, decor inen cartouches, 19e eeuw manco haarlijnen)montuur 10 cm diameter kommetjes en (randschilfertjes 4174 randschilfertjes en enkele haarlijntjes 4173 € 100 - € 200 8 Chinees porseleinen gelobde schoteltjes) Chinees porseleinen Guanyin beeld, 19e kommetjes en 8 schoteltjes met floraal eeuw 36 cm hoog (diverse vingertjes decor in cartouches, 19e eeuw manco en haarlijnen) (randschilfertjes kommetjes en randschilfertjes en enkele haarlijntjes 4174 schoteltjes) 8 Chinees porseleinen gelobde kommetjes schoteltjes met floraal woensdagen 128februari 2020 decor in cartouches, 19e eeuw (randschilfertjes kommetjes en€ 150 - € 250 4175 randschilfertjes en enkele haarlijntjes Porseleinen dekselpot met groen decor schoteltjes) draken en insect op top, voorzien van 6woensdag 12 februari 2020 karaktermerken, China 20e eeuw, cm 4175 € 15021,5 - € 250 hoog (barst Porseleinen zijkant) dekselpot met groen decor draken 4176 en insect op top, voorzien van 6- karaktermerken, 20e snuffbottles eeuw, 21,5 cm Verzameling vanChina 7 dvierse hoog (barst zijkant) woensdag 12 februari 2020€ 500 - € 750 4177 4176 6 Chinees porseleinen schotels met Verzameling van 7 dvierse snuffbottles voorstelling van zittend figuur aan water, onderzijde gemerkt met 4 karaktermerk, 4177 € 500 - € 750 deschotels grote Ming 6gemaakt Chineesgedurende porseleinen met

4176 Porseleinen dekselpot met groen decor Verzameling van op 7 dvierse snuffbottles draken en insect top, voorzien van 6karaktermerken, China 20e eeuw, 21,5 cm 4177 (barst zijkant) € 500 - € 750 hoog 6 Chinees porseleinen schotels met 4175 150water, - € 250 4176 voorstelling van zittend figuur €aan Porseleinengemerkt dekselpot groen decor Verzameling van 7 dvierse snuffbottles onderzijde metmet 4 karaktermerk, draken engedurende insect op top, voorzien gemaakt de grote Mingvan 64177 € 500 - € 750 karaktermerken, 20e(gaaf, eeuw, 21,5 cm dynasty 17,3 cm China diameter craquele 6 Chinees schotels met hoog (barstporseleinen zijkant) in glazuur) voorstelling van zittend figuur aan water, 4176 4178 € 40 - € 80 onderzijde gemerkt met 4 karaktermerk, Verzameling vanmet 7 dvierse snuffbottles Yixing trekpotje gedecoreerde gemaakt gedurende de grote Ming rand met tekst17,3 en natuurstenen greep,craquele tuit en dynasty cm diameter (gaaf, 4177 € 500 - € 750 knop, China 20e eeuw, 11,5 cm hoog in glazuur) 6 Chinees porseleinen schotels met 4179 4178 € 40 - € 80 voorstelling van zittend figuur aan water, onderzijde gemerkt met 4 karaktermerk, Oosterse lakwerk siervaas op losserand Yixing trekpotje met gedecoreerde gemaakt gedurende de20 grote Mingtuit en houten console, totaal cm hoog met tekst en natuurstenen greep, dynasty 17,320e cm eeuw, diameter (gaaf, craquele knop, China 11,5 cm hoog 4180 in glazuur) 4179 € 40 - € 80 2 Chinese fraai bewerkte schelpen 4178 € 40 - € 80 met afbeeldingen van figuren in dorp ca. Oosterse lakwerk siervaas op losse Yixing met gedecoreerde 21x19 trekpotje cm (met schade) houten console, totaal 20 cm hoog rand met tekst en natuurstenen greep, tuit en 4181 € hoog 50 - € 100 4180 knop, China 20e eeuw, 11,5 cm Natuurstenen vanschelpen een vrouw met 2 Chinese fraaibeeldje bewerkte 4179 € 40 - € 80 bloemen, 20 cm hoog met afbeeldingen van figuren in dorp ca. Oosterse siervaas op losse 21x19 cm lakwerk (met schade) 4182 houten console, totaal 20 cm hoog 4181 € 50 - € 100 Antiek Chinees houten polychroom 4180 gekleurd beeldbeeldje van belangrijk 23Natuurstenen van eenpersoon vrouw met 2 Chinese fraai schelpen cm hoog 20 bloemen, cmbewerkte hoog met afbeeldingen van figuren in dorp ca. 4183 € 100 - € 150 4182 21x19 cm (met schade) Goudimari scheerbekken, ca. 1775, 28 cm Antiek Chinees houten polychroom 4181 € 50 - € 23 100 diameter beeld van belangrijk persoon gekleurd Natuurstenen beeldje van een vrouw met cm hoog 4184 bloemen, 20 cm hoog 4183 € 100 - € 150 Aziatische bronzen olifant 21,5 cm hoog, 4182 Tibetaanse 19e eeuwse vuursteen Goudimari scheerbekken, ca. 1775,tasje 28 cmAntiekcm, Chinees 12x8 houtenhouten doosjepolychroom met 16 mesjes diameter gekleurd beeld van belangrijk persoon 23 voor Balinese hanengevechten en fraai 4184 cm hoog rozenhouten object 12 cm bewerkte Aziatische bronzen olifant 21,5 cm hoog, 4183 € 100tasje - € 150 4185 Tibetaanse 19e eeuwse vuursteen Goudimari scheerbekken, ca.16 1775, 28 cm 3 Chinees porseleinen 12x8 cm, houten doosjeschotels, met mesjes diameter 1800, 21 cm en 24,5 cm omstreeks voor Balinese hanengevechten en fraai diameter (randchipjes haarlijntjes) bewerkte rozenhouten en object 12 cm en 4184 imari theebusje met zilveren dop 14 cm 4185 Aziatische bronzen olifant 21,5 cm hoog, hoog (glazuurschade) Tibetaanse 19e eeuwseschotels, vuursteen tasje 3 Chinees porseleinen 4186 12x8 cm, houten doosje met 16 mesjes omstreeks 1800, 21 cm en 24,5 cm voor Balinese hanengevechten en fraai 5 Japans (randchipjes porseleinen kommetjes en 4en diameter en haarlijntjes) bewerkte rozenhouten object 12 cm schoteltjes met decor van vliegende gans imari theebusje met zilveren dop 14 cm in florale omgeving, 19e eeuw, 1 hoog (glazuurschade) 4185 schoteltje met ander decor (enkele 4186 3 Chinees porseleinen schotels, randchipjes en haarlijntjes) omstreeks 1800, 21 cm en 24,5 cm 5 Japans porseleinen kommetjes en 4 4187 € 200 -gans €en 400 diameter (randchipjes en haarlijntjes) schoteltjes met decor van vliegende imari theebusje met 19e zilveren dop cm Chinees porseleinen kommen met in florale omgeving, eeuw, 1 14deksel hoog (glazuurschade) op schotel uit de 19e eeuw met schoteltje met ander decor (enkele verschillendeenafbeeldingen randchipjes haarlijntjes) van helden uit 4186 haar geschiedenis, w.o. Li Tai Bai, Li Bi, 4187 € chip) 200 5 Japans porseleinen kommetjes en- 4€ 400 Guo Zi Yi, Sun Ce, e.d. (kleine schoteltjes met decorkommen van vliegende gans Chinees porseleinen met deksel 4188 € 100 in florale omgeving, 19e eeuw, 1 - € 200 op schotel uit de 19e eeuw met schoteltje met andermet decor (enkele Porseleinen schotel polychroom verschillende afbeeldingen van helden uit randchipjes en haarlijntjes) decor van meisjes met bijBai, put,Li China haar geschiedenis, w.o.brief Li Tai Bi, 20e eeuw, 30 cm Guo Zi Yi, Sun Ce,diameter e.d. (kleine chip) 4187 € 200 - € 400 4188 100deksel - € 200 Chinees porseleinen kommen€met op schotel uit de 19e eeuw met Porseleinen schotel met polychroom verschillende afbeeldingen helden uit decor van meisjes met briefvan bij put, China haareeuw, geschiedenis, w.o. Li Tai Bai, Li Bi, 20e 30 cm diameter Veiling februari 2020 Guo Zi Yi, Sun Ce, e.d. (kleine chip) 4189 80 -- €€ 200 120 4188 € €100 Boek met vele prenten met teksen op Porseleinen schotel met polychroom Veiling februari 2020 oude Chinese wijzemet gedrukt in de decor van meisjes brief bij put, China leesrichting van naar links, 4189 € 8027x18 - € 120 20e eeuw, 30 cmrechts diameter cm Boek met vele prenten met teksen op oude 4190 Chinese wijze gedrukt in de € 80 - € 120 leesrichting van rechts naarenlinks, 27x18 Oosters boek met teksten tekens cm gegraveerd op natuursteen in leesrichting van rechts naar links, 22,5x15 €cm 4190 80 - € 120 Oosters 4191 boek met teksten en tekens gegraveerd natuursteen in leesrichting Verzamelingop van 24 objecten; Chinese van rechts naar links, 22,5x15 cm en Japanse lakdoosjes, glazen

4190 met vele prenten met teksen € 80op - € 120 Boek Oosters boek met enintekens oude Chinese wijzeteksten gedrukt de gegraveerd van op natuursteen leesrichting leesrichting rechts naar in links, 27x18 Veiling van rechts naar links, februari 22,5x15 cm2020 cm 4189 4191 4190 € 80 - € 120 Boek metboek vele prenten meten teksen op Verzameling van 24 objecten; Chinese Oosters met teksten tekens oude Chinese gedruktininleesrichting de en Japanse lakdoosjes, glazen gegraveerd opwijze natuursteen leesrichting vanporseleinen rechts22,5x15 naarvaasje, links, parfumflesjes, van rechts naar links, cm 27x18 cm dekselbakjes en theepotje, houten inro, 4191 speksteen figuren, kunststof 4190 € 80en - € 120 Verzameling van houten 24 objecten; Chinese beeldengroepje, netsuke's Oosters boek met teksten en tekens en Japanse lakdoosjes, glazen figuurtjes gegraveerd opporseleinen natuursteenvaasje, in leesrichting parfumflesjes, 4192 van rechts naar 22,5x15 cm inro, dekselbakjes en links, theepotje, houten Aziatisch porseleinen vaasje met speksteen figuren, kunststof 4191 olifantsoren en fraai glazuur 20,5 cm beeldengroepje, houten netsuke's en Verzameling 24 objecten; Chinese hoog, celadonvan schotel met vis relief 5,5 figuurtjes en Japanse lakdoosjes, glazen cm hoog, 24,5 cm diameter, imari 4192 parfumflesjes, porseleinen vaasje, gelobde schotel 21,5 cm diameter en dekselbakjes Aziatisch porseleinen vaasjehouten met inro, dekselbakje 7en cmtheepotje, diameter speksteen figuren, olifantsoren en fraaikunststof glazuur 20,5 cm 4193 € 50en -5,5 € 100 beeldengroepje, houten netsuke's hoog, celadon schotel met vis relief figuurtjes Ivoren sculptuur van zittendeimari Boeddha, cm hoog, 24,5 cm diameter, Japan ca. 1880, 7 cm hoog, 156 gram gelobde schotel 21,5 cm diameter en 4192 met los houten voetje dekselbakje 7 cm diameter Aziatisch porseleinen vaasje met 4194 4193 € 50 olifantsoren en fraai glazuur 20,5 cm- € 100 hoog, celadon met visBoeddha, relief Ivoren snijwerkschotel van dame met 5,5 sculptuur vaneen zittende cm hoog, 24,5 cm diameter, imari bloemen, Japan ca. 1920, 18,5 cm hoog Japan ca. 1880, 7 cm hoog, 156 gram gelobde schotel 21,5 cm diameter en met los houten voetje 4195 dekselbakje 7 cm diameter 4194 Ivoren ajour gezaagd sierobject op houten4193 snijwerk € 5012- € 100 standaard, China ca.een 1880, totaal cm Ivoren van dame met Ivoren sculptuur van1920, zittende Boeddha, hoog bloemen, Japan ca. 18,5 cm hoog Japan ca. 1880, 7 cm hoog, 156 gram 4196 € 100 - € 200 4195 met los houten voetje 2 Ivoren sierobjecten rijk gestoken Ivoren ajour gezaagd met sierobject op houten 4194 decor, China ca. 1860, 12,5totaal cm hoog standaard, China ca. 1880, 12 cm Ivoren snijwerk van een dame met hoog 4197 50 hoog - € 100 bloemen, Japan ca. 1920, 18,5€cm 4196 100mok, - € 200 Ivoren Netsuke van een man €met 4195 Japan ca.sierobjecten 1850, 3,2 cm hoog, 11,8 gram 2 Ivoren met rijk gestoken Ivoren China ajour gezaagd op houten decor, ca. 1860,sierobject 12,5 cm hoog 4198 standaard, China ca. 1880, totaal 12 cm 4197 € 50 - w.o. € 100 6 diverse antieke ivoren voorwerpen hoog hanger,Netsuke broche,van 2 Japanse vrouwen, Ivoren een man met mok, 4196 en €11,8 100 - €een 200 knots de vorm van Japan ca.notitieboekje 1850, 3,2 cminhoog, gram 2 Ivoren(divers sierobjecten met rijk voor gestoken waaier schade), alles 1900 4198 decor, China ca. 1860, 12,5 cm hoog 4199 6 diverse antieke ivoren voorwerpen w.o. 4197 diverse € 50w.o. - € 100 Koopje voorwerpen hanger, broche,ivoren 2 Japanse vrouwen, Ivorenen Netsuke vanrond een man met mok,een schaakstukken en China ca. knots notitieboekje indoosje, de vorm van Japan ca. 1850, 3,2 cm alles hoog,voor 11,81900 gram 1900 waaier (divers schade), 4198 4200 € 100 - € 150 4199 6 diverse antieke ivoren voorwerpen w.o. Rijkbewerkte ivoren tand met vele figuren, Koopje diverse ivoren voorwerpen w.o. hanger,ca. broche, 231 Japanse Congo 1875,en cm,doosje, 298vrouwen, gram schaakstukken rond China ca. knots en notitieboekje in de vorm van een 1900 4201 waaier (divers schade), alles voor 1900 4200 € 100 - € met 150 Jaren 30 6-delige bureauset van ivoor 4199 palissanderhout Rijkbewerkte ivoren tand met vele figuren,Koopje ca. diverse voorwerpen Congo 1875,ivoren 31 cm, 298 gram w.o. 4202 schaakstukken en rond doosje, China ca.4201 Antieke inheemse ketting van stenen, 1900 bewerkte dolk uit een bot 27,5 cm, dolkmet 31 Jaren 30 6-delige bureauset van ivoor 4200 € 100 - €uit 150 cm en sierlijk bewerkte katapult-vorm palissanderhout Rijkbewerkte tand22 met een deel van ivoren een gewei cmvele figuren, 4202 Congo ca. 1875, 31 cm, 298 gram 4203 inheemse ketting van stenen, € 50 - € 100 Antieke 4201 2 oude wandelstokken, opgewonden hond bewerkte dolk uit een bot 27,5 cm, dolk 31Jaren 6-delige bureauset van ivooruit met en 1 met beer, ca. 1890 cm en 30 sierlijk bewerkte katapult-vorm 12-02 19.00 uur Lladro, palissanderhout een deel van een gewei 22 cm Aziatica 4204 4202 4203 € 50 - € 100 Aziatisch houten paneel met tekst, in 5 2 Antieke inheemse ketting van stenen, 2 oude wandelstokken, opgewonden hond houders 51,5 cm breed, 24 cm hoog bewerkte dolk uit een bot 27,5 cm, dolk 31 en 1 met beer, ca. 1890 4205 € 150 - uit € 250 cm en sierlijk bewerkte katapult-vorm een deel van een gewei 22 cm mogelijk Anoniem, poserende personen, keizerlijke familie, papier op rol, 4203 € 50 - €5100 voorstelling 175x94 cm, totaal 225x103 2 oude wandelstokken, opgewonden hond cm en 1 met beer, ca. 1890

3002

Jaren 60 lamp

3060

Severin Hansen

3074

Gispen Kembo

3015

Dijkstra plafondlamp

3001

3007

Tomado

Klaas Gubbels

3050

Geoffry Harcourt

3047

Formule meubel

3013

Jaren 70 lamp

Donderdag

13 februari

13-02 19.00 uur Vitrinegoederen 5000

Aardewerken schotel blauw decor van bloemen, Holland ca. 1675, 35 cm diameter (chips aan rand)

5002 2 Arnhemsche Fayence plateel vaasjes met decor Gelrie, model 224, schilder Gerrit Baas 20,5 cm hoog 5003 € 100 - € 150 Frans aardewerken tegeltableau met voorstelling van heuvelachtig landschap met huizen, rivier, boot en visser 42x33 cm (haarlijntje en randchipje achterzijde) 5004 Porseleinen fles naar VOC voorbeeld 24,5 cm hoog 5005 € 80 - € 120 Distel Amsterdam plateel vaasje met stadswapen van Valkenburg 14,5 cm hoog en Purmerend plateel vaasje 9,5 cm hoog -

5007 € 100 - € 150 Rozenburg Den Haag eierschaal porseleinen vaasje, model 814, schilder H G A Huyvenaar, jaarletter 1901, 16 cm hoog (schade en delen manco) 5008 € 100 - € 150 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met polychroom Perzisch decor 31 cm diameter 5009 Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas met floraal decor en insecten, jaarletters 1922, schilder PCM de Fouw, 33,7 cm hoog 5010 € 40 - € 80 Engelse aardewerken dekselschaal met symbolen van Vrijmetselarij, 16 cm hoog 5011 € 50 - € 100 Zuid Holland plateel beeld, Peliaan, ontwerp Jan Schonk, 20 cm hoog (snavel restauratie, enkele stootchips) 5012 Porcelyne Fles Delft aardewerken gelobde schotel met blauw bloemdecor , jaarletters 1941, schilder V, 30,5 cm diameter 5013 € 50 - € 100 Zuid Holland Gouda plateel schotel met Jugendstil floraal decor 30,5 cm diameter, Ivora Gouda plateel tafelschemerlampvoet met decor BA, model 117, schilder WvW 30 cm hoog (chipjes standring en doorgang voor snoer) en Regina Gouda plateel blaker 12,5 cm diameter

donderdag 13 februari 2020

Vitrinegoederen Veiling februari 2020

5001 4 Delftsblauwe aardewerken schotels met pauwendecor, 18e eeuw, De Porceleyne Lampetkan en De Porceleyne Claeuw 16 cm, 26 cm en 26,5 cm diameter

5006 Gemerkt Wolbers, Dirk, aardewerken sculptuur van zittend naakt, gedateerd 1918, 17 cm hoog (gelijmd)

19.00 uur

5014 € 40 - € 80 Bussel, Willy van, geb. 1951, porseleinen bolvaasje met slanke hals en fraai blauw kristalglazuur 16,5 cm hoog. De vazen, schalen, dekselpotten e.d. van Willy van Bussel zijn gedraaid van porseleinklei en daarna geglazuurd met hoogglanzende kristalglazuren. Kristalglazuren zijn ontwikkeld en populair geworden in het Jugendstil-tijdperk. Ze hebben een hoog zinkgehalte, waardoor tijdens de afkoeling grotere of kleinere kristallen kunnen ontstaan, zoals ijsbloemen op een ruit. Wat er gebeurt is afhankelijk van de glazuursamenstelling en de manier van stoken. 5015 Ovale Schoonhoven Holland plateel jardiniere met decor Donau 8,5 cm hoog, 24 cm breed, Arnhemsche Fayence plateel bonbonschaaltje 13 cm hoog, 19 cm breed en aardewerken tabakspot in de vorm van een krantenlezende man 24,5 cm hoog 5016 Arnhemsche Fayence ronde plateel schaal met decor Poplo 27,5 cm diameter, 2 kannetjes 13,5 cm hoog (2x schade) en ovaal dienblad met decor Persian 37x25 cm 5017 Tichelaar Makkum polychroom aardewerken kraaienkommetjes, peer en 3 schotels 5018

Zuid-Holland Gouda plateel jardiniere decor Corona 1923 (27.5 cm breed) en jardiniere decor Cringo door D. van der Bree 1926 (25.5 cm breed) 5019 Terraco Draak Beesel keramiek beeldengroep Maria met kind 30,5 cm hoog, man met zaag 38 cm hoog (sokkel gelijmd) en religieus kruikje 23,5 cm hoog 5020 2 antieke aardewerken schotels met accoladerand en polychroom decor van figuren met vlag, parasol en vlinders 25 cm diameter (stukje glazuur van hoed) 5021 Russel Tiglia Tegelen, aardewerken schotel met abstract decor van een gezichten, 36 cm diameter

5022 Mobach ronde keramische schaal met fraai glazuur 20 cm diameter, Mobach potje 11,5 cm diameter en Zaalberg ronde schaal 19,5 cm diameter 5023 Koninklijk Plazuid aardewerken Heilighartbeeld 34 cm hoog en WC Brouwer voor van Rossum Utrecht, aardewerken crucifix 41,5x32 cm (chipjes)

5024 Antieke aardewerken plateaus potje, vaasje, wijwaterbakje en brandewijnkom waaronder Makkum en Quimper 5025 5 cloisonne tegeltjes b.u. 2 x Delft, 1 gelijmd, 2 x Westraven en 1 x Oikoumene 5026 Fries kerfsnee aardewerken schotel 26 cm diameter, Bergen Op Zoom aardewerken schenkkan nin uilvorm 16,5 cm hoog (haarlijntje en chipje) en Spaans porseleinen beeldengroep van clown en jongen met trekharmonica 29 cm hoog (halve pink van clown manco) 5027 Meissen porseleinen vaas met roodbruin draakdecor 24,5 cm hoog en 3 porseleinen bolvaasjes in Meissen-stijl met drakendecor 5,5 cm, 8,5 cm en 9,8 cm hoog 5028 2 Wedgwood aardewerken schelpvormige schalen 28x27 cm -

5029 Goebel Artis Orbis porseleinen beeldengroep naar Auguste Renoir getiteld Danse en ville 37 cm hoog

5030 Herend Hongarije bloempotje met oren, 9,5 cm hoog, bloempotje op pootjes, 10 cm hoog en een dekselbakje (chipje geel bloemetje) allen decor Rothschield, 5031 € 40 - € 80 Tichelaar Makkum 2 aardewerken schotels met polychroom decor van bloemen en vogels, 31 en 35,5 cm diameter -

5032 Onduidelijk gemerkt, porseleinen sierobject ca. 24 cm diameter

5033 Porseleinen beeldengroepje van soldaat die afscheid neemt van zijn vrouw 14 cm hoog 5034 Hummel aardewerken beeldengroepje meisjes 13 cm hoog en Meissen porseleinen beeld van vrouw 19 cm hoog 5035 Anoniem, porseleinen vaas in Art Nouveaustijl met dame, vogel, bloemen en takken op buitenzijde 36 cm hoog 5036 2 Hummel aardewerken beeldjes van meisjes met gieter en mandje 11 cm en 11,5 cm hoog, Bing en Grondahl Denmark porseleinen beeld van poes 19 cm hoog en Nao Spaans porseleinen beeldje van engel met harplier 8,5 cm hoog

13-02 19.00 uur Vitrinegoederen 5037

Dresden porseleinen beeldengroep 21 cm hoog (schade aan jurk), porseleinen beeld van man met bloem in de hand 25 cm hoog en beeld van vrouw met vogel in de hand 25,5 cm hoog (schade aan hand en strik op schoen) 5038 € 30 - € 60 Royal Copenhagen porseleinen beeldengroepje faun met papegaai 18 cm hoog, faun met beer 15,5 cm hoog en faun met kikker 12 cm hoog 5039 Dresden porseleinen beeldengroepje danspaar 12,5 cm hoog, beeldje vrouw met snaarinstrument 10 cm hoog en Volkstedt Rudolstadt porseleinen beeldje van man met bloem 17 cm hoog (schade aan bloemblaadje) 5040 € 40 - € 80 Goebel Hummel, jongen met viool, 2 / 3, 32 cm hoog 5041 € 50 - € 100 11x Herend Hongarije; ovaal porseleinen dekselbakje, 9 cm hoog, rond dekselbakje, hartvormig dekselbakje, 5 ronde schaaltjes, 2 ronde schaaltjes, ovaal schaaltje, onbekend porseleinen 4vaks schaal met beschilderd bloemdecor 24,5x23 cm en porseleinen beeld van hond 10,5 cm hoog, 21,5 cm lang 5042 € 50 - € 100 Royal Copenhagen porseleinen beeldengroepje vrouw met gans 18 cm, Bing & Grondahl porseleinen beeldengroepje verliefd stel 19 cm, vaasje 12 cm, beeld meisje met bal 22 cm, jongen met bloemetje 17,5 cm en 2 identieke beeldjes van huilend meisje met schenkkan in de hand 17,5 cm hoog 5043 € 50 - € 100 Herend Hongarije porseleinen mand 20,5 cm breed (schade), kandelaar 17 cm hoog, blowmpot 12 cm hoog (schade aan standring), eivormig dekselbakje 11 cm hoog, bonbonniere met figuurtje op deksel 14 cm hoog, 8-kantig schaaltje 16 cm diameter en eivormig bakje 7 cm lang 5044 € 40 - € 80 Royal Copenhagen porseleinen beeldje van handwerkster, gans, olifant, 2 kikkers, hengselpotje, 16-lobs schaaltje, 4 schotels met blauw decor (1 schotel met randchipje), Bing en Grondahl beeldje van jongen met beker en 2 hondjes 5045 Verzamelingvan 20 stuks 17e/18e eeuwse aardewerken tegels waaronder majolica met bloem- en tulpdecor 5046 5 Italiaanse terracotta beeldjes 8-13 cm hoog (kruik van hoofd dame) 5047 Meissen porseleinen schaaltje met polychroom decor naar Oosters voorbeeld 19x14,5 cm en vaasje 6,5 cm hoog

donderdag 13 februari 2020

Veiling februari 2020 5048 4 terracotta gevelstenen met afbeeldingen van Sint Joris en de draak 10x15 cm, mannen bij hooggeplaatst figuur 10,5x15 cm, leeuw 11x17 cm en bloemenvaas 10x7 cm, 17e/18e eeuw 5049 Antieke Franse houten theekist met porseleinen handbeschilderde theebus, andere theebus manco, theekist 16 cm hoog, 19x13 cm en 2 porseleinen beschilderde theebusjes 10,5 cm hoog 5050 Koperen mintgroene en goudkleurige Art Deco vaas met decor van bomen, gemerkt Ikora WMF ca. 1930, 15 cm hoog 5051 € 100 - € 200 Duitse 17e eeuwse bronzen klokkandelaar 24 cm hoog 5052 3 beeldjes van dames in Art Deco stijl, gemaakt van metaal met kunststof en marmer 20 cm, 20,5 cm en 32,5 cm hoog (1 armpje defect van meisje met hoepel) 5053 Messing reiswekker met facetgeslepen ruitjes 14 cm hoog (schade aan hoekjes ruitjes) 5054 Franse messing reiswekker met facetgeslepen ruitjes 14 cm hoog

5055 Bronzen Art Deco beeld van dame 21,5 cm hoog, marmeren buste van dame 13,5 cm hoog (chipje) en bronzen buste van dame in Art Nouveau stijl 26 cm hoog 5056 Bronzen verzilverde kandelaar met stempel takje en letters AN 14,5 cm hoog, 16 cm diameter

5063 € 750 - € 1.250 Johann Philipp (Ferdinand) Preiss (1882-1943) Sculptuur van een staande vrouw, chryselefantine, brons met ivoor, toegeschreven aan, gemaakt ca. 1920/1925, heeft ooit onderdeel uitgemaakt van het beeld The Spring, 16 cm hoog 5064 € 100 - € 150 Frits Stapel (1910-1987) Bronzen sculptuur getiteld Adam en Eva, met monogram F.S., 1978, 15 cm hoog 5065 € 25 - € 50 Rond messing doosje met miniatuur decoratie op parelmoer, Perzie ca. 1900, 7 cm diameter 5066 € 80 - € 120 Louis Seize siercoupe met marmer basement, vuurvergulde pilaartjes en ornamenten en glazen schaal (chips), ca. 1810, 19 cm hoog 5067 € 100 - € 150 3 oude metalen doosjes met afbeeldingen van Bombardement van Antwerpen 27 october 1830, 8x12 cm, soldaten aan het front 8x12,5 cm, Die menagerie 8,5x13 cm en papier mache doosje met afbeelding van Revolte du Caire7,5x12,5 cm 5068 € 150 - € 250 Reiswekker in messing kast met slagwerk, Frankrijk ca. 1890m 15 cm hoog, (lopend, geen sleutel) 5069 € 80 - € 120 Eind 19e eeuwse bronzen drieluik met middeleeuws tafereel voor kerk, wijwaterbakje, cherubijnen op top en Fleur de Lis op deurtjes, gesigneerd I. Bloch, 23x15 cm

5070 Chinees messing tafelklokje met cloisonne decor en facetgeslepen glas 19 cm hoog (uurwerk blokkeert)

5058 Fraai bewerkte klassieke koperen fotolijst met ovaal in midden en strik op top 26,5 cm hoog, 18 cm breed

5071 Antiek Frans rond portretje van dame 6,5 cm diameter, in lijstje 11x11 cm en rond portretje van dame 6 cm diameter, in houten lijstje 10 cm diameter

5057 18e eeuwse dubbelzijdige koekplank, 17,5x11,5 cm

5059 2 oude brilletjes in etui (geen keur)

5060 € 100 - € 150 Reiswekker in fraai gedecoreerde kast, adres Reveil Mignonnette, Frankrijk ca. 1890, 14 cm hoog. (compleet en lopend) 5061 3 bronzen beeldjes van hondjes, niet gemerkt, vermoedelijk Weens, grootste 7 cm hoog, 11,5x6 cm (staart manco) 5062 € 50 - € 100 19e eeuws ovaal schildpad doosje met brilletje en koper ingelegde versiering, 13,5x4 cm

5072 2 benen miniatuurportretjes met voorname dames, 12x10,5 en 9x8 cm

5073 € 50 - € 100 Lenzkirch reiswekker, ca. 1850, 16 cm hoog 5074 19e eeuws beschilderd ovaal portretje van een vrouw uit Bayern, in benen lijstje 10x9 cm 5075 Onduidelijk gesigneerd, bronzen sculptuur van een kikker op stenen sokkel 8 cm hoog

13-02 19.00 uur Vitrinegoederen 5076

Veiling februari 2020

Rond fraai bewerkt koperen doosje 2,7 cm hoog, 7 cm diameter, ovale koperen doos met opengewerkte deksel en haan in midden 13,5x8,5 cm en ovale houten bestoken decoratie van cupido, gevat in messing gevlochten rand 16x11 cm 5077 € 50 - € 100 Ovaal koper dekselbakje met reliefdecor van diverse plaatsen en op de deksel de stervende leeuw van Luzern, ca. 1900, 12 cm hoog 5078 € 500 - € 1.000 Zeer fraaie reisset in groene koffer, Fiault Fils aine a Paris, met groen leder met gedreven decor en monogram DB. Aan de binnenzijde van de deksel ruimte voor het opbrengen van brieven en briefpapier. Aan de achterzijde 2 bussen en 2 odeurflacons met glazen stopjes, onder deze flessen kleine geheime opbergruimte (2 blaadjes manco), in de bovenste laag een pennebak, inktpotje, 2 rechte en 3 ronde glazen doosje, allen met zilveren deksel met gegraveerd decor en monogram DB, voorzien van Frans zilverkeur. In de tweede laag een rijke uistalling van diverse attributen w.o. scharen, mesjes, naalden, veterhaken, kurkentrekker, priem, lakstempel met agaat heft etc. In de derde laag een ivoren schoenlepel, houder met kledingborstel, houder met 2 haarborstels, links een kleine cassette en rechts een opbergdoosje. Geheel gemaakt in Frankrijk ca. 1900, Sleutel manco, diverse gebruikssporen, hengsel moet hersteld worden, 17 cm hoog, 32,5 cm breed, 24,5 cm diep, totaal 5720 gram. 5079 € 100 - € 150 5 diverse 19e eeuwse beschilderde portretjes van dames, heer en religieus 5080 Groene en rode Montblanc Meisterstuck 12 pen 5081 19e eeuws houten accoladevormig bijoukistje op ivoren pootjes5 cm hoog, 19,5x14,5 cm

5082 € 40 - € 80 Isaac Israëls (1865-1934) 2 vrouwen, studietekening, niet gesigneerd, toch toegeschreven, 11x15,5 cm 5083 Klassiek inktstel met houtfineer, bronzen montuur en beslag, porseleinen beschilderde medaillons en glazen inktpotje 9,5 cm hoog, 24,5x17 cm 5084 Franse wekker, I Bianchetti Marseille, 9,5 cm diameter 5085 Messing inktstel met glazen inktpot met tinnen deksel 9,5 cm hoog, 24x15 cm 5086 € 100 - € 150 2 miniatuur portretjes in notenkleur lijstje, 13x13 cm buitenmaat

donderdag 13 februari 2020

5087 Antiek rozenhouten theekist met fraai ingelegd patroon van koper 14 cm hoog, 29x14,5 cm 5088 2 ovale portretjes van dames 4x3 cm in benen lijstjes 10x8,5 cm en 9x8 cm, ovaal portret van dame 6x5 cm in fluweel lijstje met koper 14x9 cm en houten schilderijlijstje met prentje van mannenportret 17,5x13,5 cm 5089 2 19e eeuwse notenhouten kistjes met inhoud

5090 Koperen kaartendoosje, rijkbewerkt met druivenranken, gemerkt Elkington & Co 10,5x7 cm, antieke schaar 21 cm, bronzen beeld van liggende hond 14,5x7 cm, fotolijstje 8,5x5,5 cm en 2 striklijstjes 15x9,5 cm en 14,5x11 cm 5091 Gemerkt Heinrich Simons Berlin, 3-delig gezichts massageset in cassette, omstreeks 1900 5092 19e eeuws brilletje in brillendoosje, 2 ovale doosjes met schildpadpatroon, lakwerk beschilderd Russisch doosje 7x5 cm, 2 stempels met heraldiek wapens, rond koperen doosje met beschilderd portretje van dame 5,5 cm diameter, streepagaat doosje gevat in koperen montuur 9x6 cm, metalen fotolijstje voor 3 fotootjes 11,5x10 cm, hangertje met fotootje, penning van Furst Bismarck, Knirps Duitse metalen notenkraker en benen decoratie 5093 19e eeuws schilpad theekistje 9,5 cm hoog, 15x9 cm (met schade) en lepeldoosje 17,5x8 cm (met schade op deksel)

5094 € 150 - € 250 Onduidelijk gesigneerd, lakwerk doos met handbeschilderd decor van een badende vrouw met bediende, gedateerd 1974, 7 cm hoog, 25,5x19 cm 5095 € 50 - € 100 Anoniem, bronzen beeldje van Nicolaas Beets, 22 cm hoog 5096 € 40 - € 80 4 diverse bronzen beeldjes w.o. een mythologisch figuur op kannetje naar Grieks voorbeeld, 21 cm hoog 5097 € 50 - € 100 6 diverse Jugendstil wanddecoraties van diverse houtsoorten, 24,5x12 cm en 19,5x17 cm 5098 Junghans tafelklokje met 25,5 cm hoog, mahoniefineer vroeg 19e eeuws tafelklokje met zakhorloge als uurwerk 25.5 cm hoog en Franse messing reiswekker 10,5 cm hoog

5099 4 oude opiumgewichten met olifantfiguren, grootste 5,5 cm hoog 5100 Bronzen vijzel met stamper naar antiek model, 10 cm hoog

5101 4 Diverse horloges w.o. Le Roy Paris, geen goudkeur aangetroffen, 5,5 cm diameter en Charleson London in dubbele kast ca. 1780, allen opknappers 5102 Bronzen buste van een vrouw op stenen sokkel, gesigneerd Simon en koperen abstracte vorm van een hoofd 5103 Lufft tafelmodel barometer/weerstation, jaren 30, 15,5 cm hoog, 25,5 cm breed 5104 € 100 - € 150 Koopje divers w.o. zilveren beugel, totaal 406 gram -

5105 Gesigneerd, K R Hirsch Munchen, Figuren met paarden op de landweg, paneel 8x10 cm

5106 Oosterse houten doos met relief decor van hond met daarin een Oosterse ketting van natuursteen 5107 € 150 - € 250 ca. 50 diverse oude heren vestzakhorloges, opknappers 5108 Oud opiumweegschaaltje in foedraal met 8 diverse opiumgewichten met dierfiguren 5109 € 100 - € 150 Bronzen sculptuur van uil naar Picasso op stenen sokkel 21 cm hoog 5110 Ovale houten handschoenendoos met been belijmd en beschilderd met bloemen bladdecor 9,5 cm hoog, 30 cm breed, 11 cm diep 5111 Antiek papier mache pennendoos met beschilderde deksel 22x10 cm, houten koker met benen speelstaafjes 15,5 cm lang, houten schoenmodel naaldenkoker 8,5 cm lang, Oosters houten fraai ingelegd doosje voor visitekaartjes 10x7,5 cm, Art Deco Engels Smiths reiswekkertje in krokodillenlederen etui 9,5x9 cm en Holland America Line bridge speelkaarten 5112 € 25 - € 50 Georg Jensen Denmark 2 verzilverde kandelaren 16,5 cm hoog (deukje) en een verzilverd theelichtje met glas Mary Gregovy 5113 Metalen Jugendstil inktstel 26,5x17,5 cm en bronzen gelegenheidspenning tgv 75 jarig bestaan Hollandsche IJzeren Spoorwegmaatschappij 1839-1914, uitgegeven door Begeer

13-02 19.00 uur Vitrinegoederen 5114

Veiling februari 2020

oude Short & Mason London surveying aneroid with mining scale barometer 12,5 cm diameter, handcompas, Zapfenrollierstuhl Triumph in cassette en Grames instrument in cassette 5115 Antiek schildpad doosje 15x10 cm (barst in deksel en bolpootjes manco), klein schildpad doosje 5x2,5 cm (pootjes manco), papier mache brillenkokertje met parelmoer ingelegd 17x3,5 cm, houten doosje met intarsia 12,5x6 cm, antieke stempel met heraldiek 10 cm lang, messing Russisch reisikoontje 13x7,5 cm en klein portemonneetje met versierde zijkanten 8x7 cm 5116 Verzameling aanstekers waaronder de merken Zippo, Zenith, Classic Novo, Kingston, Infra, Sarome, Imco Triplex en Continental Classic 5117 2 bronzen vijzels met stampers

5118 3 brokken mineraal ca. 17 cm breed

5119 2 antieke planimeters in cassette

5120 € 40 - € 80 Set boekensteunen van vogeltjes op marmer sokkel, 13 cm hoog 5121 2 koperen Jugendstil dienblaadjes 32,5x15 cm en 36,5x22 cm en Belgisch aardewerken fruitschaal 11 cm hoog, 24 cm diameter 5122 € 200 - € 400 2 antieke Hollandse sluitgewichten, Nederlande Oncen, 1 Amsterdam, gieter met haan, 6 maten van 10, 20, 50, 2 maal 100 en 200 gram (kleiner gewicht mist) en 1 Amsterdam, gieter met haan, 4 maten 30, 60, 120 en 240 gram 5123 Tichelaar Makkum aardewerken tegeltableau met polychroom decor en spreuk 29x41,5 cm, tegeltableau met blauw decor 29x29 cm,kom met chinoiserie decor 23 cm diameter en schotel met bloemdecor 28,5 cm diameter 5124 € 50 - € 100 Porceleyne Fles Delft groen grijs geglazuurde aardewerken vaas met monogram ST 76, 18 cm hoog en 30 cm diameter 5125 Anoniem, keramiek hoge vaas met afbeelding van staand naaktmodel 62 cm hoog 5126 € 200 - € 400 Plateelbakkerij Delft Hilversum, ontwerp Wv Kuilenburg, aardewerken tegeltableau van 9 tegels in houten lijst, jaar 1913, 51,5x51,5 cm

donderdag 13 februari 2020

5127 € 40 - € 80 Anoniem, Sculptuur van een mens in spiraalvorm, 24 cm hoog

5141 Verzameling diverse olifantjes groen w.o. malachiet

5128 3 Leerdam glazen vaasjes met tincraquele 8,5 cm, 9 cm en 11 cm hoog en groene glazen vaasje 8,5 cm hoog

5142 Cassette met 12 kristallen messenleggers

5129 Gemerkt Copier Leerdam, glazen siervaas, 32 cm hoog

5130 € 40 - € 80 Antieke Mary Gregory glazen schenkkan met 5 glazen met emaille beschilderd decor, hoge schenkkan en bruin glas 5131 4 blauwkleurige glazen objecten b.u. gelobde vaas 21 cm hoog (chips), bevroren glaswerk vaas B. Vallien voor Kosta Boda21 cm hoog, onduidelijk gesigneerd vaasje 9,5 cm hoog en Meydam vaasje 10 cm hoog

5132 Art Deco bruin persglazen karaf met 6 glaasjes op plateau, karafje met blauwe lijntjes 17,5 cm, beschilderd stopflesje 22 cm, opalineglazen beschilderde vaas 23 cm en glazen rijkgedecoreerde bowlpot met deksel 26 cm hoog 5133 Swarovski kristallen steenbok10 cm hoog, olifant 11 cm hoog, eland 14 cm hoog, ree 9,5 cm hoog en boot 10,5 cm hoog 5134 2 ruitjeskristallen presenteerschalen met zilveren beugel, 28 en 15 cm diameter met daarbij 9 kleine schaaltjes en een ovaal schaaltje (chip) 5135 € 30 - € 60 Anoniem, glazen sierobject vis, 20 cm hoog 5136 Ruitjeskristallen fruitschaal 25 cm hoog, 24 cm diameter, kristallen fruitschaal 14 cm hoog, 22,5 cm diameter en kristallen bonbonschaal 13,5 cm hoog, 17 cm diameter 5137 Sierglazen plateautje 35x17 cm, gekleurd glazen kannetje 11,5 cm hoog, kannetje met schenktuit 15,5 cm hoog en rond bakje 6,5 cm hoog en flesje 9,5 cm lang 5138 Kristalunie Maastricht, 12 geslepen onderzetters in cassette, 2 antieke kristallen odeurflacons in houten kistje 10 cm hoog, 11,5x 8 cm en Guerlain Paris Shalimar parfumfles, gedeeltelijk met parfum, in cassette 9x13 cm, flesje 14,5 cm hoog, 10 cm breed 5139 Verzameling diverse olifantjes metaal en hout 5140 Verzameling diverse olifantjes rood w.o. gekleurd koraal

5143 4 Indisch coromandel bestoken beelden, hoogste 37 cm 5144 € 50 - € 100 Verzameling diverse minitatuur Boeddhabeeldjes en kopjes 5145 € 40 - € 80 Kalender, Daja, herkomst Sumatra, Samosir, Tobameer, bamboe en been 5146 € 200 - € 400 Antiek Aziatisch houten dubbeldeurs doosje met fraaie beschildering en houtsnijwerk en glasplaatjes, binnen in doosje 28 ijzeren punten met weerhaakjes, herkomst Bali en bedoeld voor traditioneel hanengevecht, doosje 27,5 cm hoog, 13,5 cm breed 5147 € 50 - € 100 Zeer fraaie gedecoreerde Nautilusschelp met Aziatisch decor, 17 cm breed 5148 Koopje houten doosjes met intarsia en stekels van een stekelvarken, houten beeldje, messing Boeddhabeeldjes, houten doosje met benen spel, houten beertje, spekstenen leeuwtje, Boeddhahoofdje en stenen aapje

5149 Balinees coromandelhouten bestoken buste vrouw 30 cm hoog en object vogels in bloeiende boom 22,5 cm hoog 5150 5 Aziatische porseleinen celadon objecten (hoogste vaasje is onbeschadigd 20,5 cm hoog, rest heeft schade) 5151 Oud Indisch rijkbestoken snaarinstrument met muntjes ingelegd 88 cm lang 5152 € 100 - € 150 Gemerkt Lalique, R, glazen schotel met fraai decor in bodem 23,5 cm diameter 5153 Kosta Boda vaas met decor bloem, decor Ulrica Hydman, Vallian, 21,5 cm hoog 5154 Copier Leerdam bruine glazen vaas 21 cm hoog (gebruikssporen)

5155 € 40 - € 80 Anoniem, Glazen sculptuur van een hert, 32 cm hoog 5156 Copier Leerdam spijkervaasje, 9 cm hoog 5157 Rode glazen puntsschaal 28 cm hoog, 73x31 cm

063

Afrikaans beeld

5063

Afrikaans beeld

13-02 19.00 uur Vitrinegoederen 5158

Veiling februari 2020

€ 100 - € 150 Gemerkt Lalique, R, glazen schaal met vogelpaartjes decor 5,5 cm hoog, 22 cm diameter 5159 € 100 - € 150 2 18e eeuwse geslepen glazen en slingerglas 17,5 en 22 cm hoog en slingerglas 17,5 cm hoog 5160 Leerdam glazen schotel met tincraquele 22,5 cm diameter en bolvaasje 9 cm hoog,9,5 cm diameter 5161 € 50 - € 100 2 glazen vazen en pressepapier, ontwerp John Ditchfield, 18, 14 en 13 cm hoog 5162 3 Leerdam glazen spijkerbollen verschillende maten 7 cm, 9 cm en 12 cm diameter 5163 € 50 - € 100 Glazen vaas, Leerdam, gemerkt, H.G. Verwey 2013, 18 cm diameter 5164 € 40 - € 80 Anoniem, Glazen sculptuur van twee katten, 26 cm hoog 5165 € 100 - € 150 Anoniem, Glazen sculptuur van mens met vleugels, 41 cm hoog 5166 € 50 - € 100 Blauwkleurig glazen siervaasje, V. Nason & C., Murano Italy, 14 cm hoog 5167 Glazen beschilderde kandelaar 17 cm hoog, schaaltje 7,5 cm hoog en bonbonniere 13,8 cm diameter

5168 € 200 - € 400 Hanneke Fokkelman (1955-) Geslepen en geblazen glas, getiteld Anemoon, 41/126, 14 cm hoog en 17 cm diameter 5169 Anoniem, groen/paars glazen vaas 31,5 cm hoog 5170 € 40 - € 80 Anoniem, Massief glazen siervaas, 25 cm hoog 5171 Groene glazen bowlschaal met noppen op buitenwand, met lepel en op onderschotel 25 cm hoog en 6 donkergroene glazen roemers 5172

€ 50 - € 80

Spiegel plateau met metalen elementen, glazen ingelegde stenen en daarop drie glazen gekleurde parfumflessen met chique draaidop, 14 cm hoog 5173 € 50 - € 80 Anoniem, Glazen sculptuur van een paard, 32 cm hoog (schade staart) 5174 Copier Leerdam spijkervaasje, 9 cm hoog

donderdag 13 februari 2020

5175 Gemerkt Copier Leerdam, groene glazen vaas, 22,5 cm hoog en 4 vingerkommen

5190 19e eeuwse dolk met hoornen heft en schildpad schede met koper 53 cmlang

5176 De Bazel annagroene glazen bowlkom 19 cm hoog, 28 cm diameter en 10 glazen op hoge voet 12,8 cm hoog

5191 € 40 - € 80 Antiek Indisch mes in verzilverde pendok met fraai bewerkt heft 37 cm lang

5177 Copier Leerdam rookglazen gebaksschotel 29,5 cm diameter met 12 schotels 13,5 cm diameter, 8 schaaltjes 13 cm diameter, kommetje 9,5 cm diameter, schaaltje 10 cm diameter (randschade) en 6 zwarte persglazen 10kantige onderzetters van de Bazel en Copier (1 met randschade) 5178 € 40 - € 80 Anoniem, Glazen sierobject in de vorm van een vis, 65 cm lang (schade zijkant) 5179 Maastricht glazen schaal met tincraquele 34 cm diameter, geel graniver onderschotel 15,5 cm diameter, Boheems blauw vaasje met verzilverd montuur 8,5 cm hoog en Art Deco vaasje, onduidelijk gesigneerd op voet 13,5 cm hoog 5180 € 50 - € 100 Koop glaswerk Copier Leerdam b.u. 5 kommetjes, kom en 2 schalen, grootste 13 cm hoog en 35 cm diameter 5181 De Bazel Leerdam rookglazen 12-kantig geslepen glas 15 cm hoog, 8,5 cm diameter 5182 Miniatuur bronzen kanon op houten afuit 14 cm hoog, 32 cm lang 5183 € 30 - € 60 3 koperen kruithoorns en koperen blaasinstrument 45 cm lang 5184 € 25 - € 50 Medaille van NATO United Nations Emergency Force II (1973-1979), Conflict Israel-Egypte Suez crises, op de achterzijde In service of peace and freedom 5185 € 25 - € 50 Pruisische herdenkingsmedaille voor de veldtochten ten tijde van de Frans-Duitse oorlog van 1870-1871. Het brons is afkomstig van buitgemaakte kanonnen. 5186 Antieke Indische kris in houten schede 64,5 cm lang 5187 € 120 - € 150 19e eeuws penvuur revolver, 18 x 9 cm 5188 € 100 - € 150 19e eeuwse revolver. Lefaucheux, penvuur en een signaal wapen, alarm cannon, Trapdoor, ca. 1860 5189 € 100 - € 200 Japans samoerai zwaard in schede totaal 95,5 cm lang

5192 € 40 - € 80 Antiek mes in lederen schede, Sumatra ca. 1850, 29,5 cm 5193 Arabische dolk ik rijk bewerkte schede, 20e eeuw, 40 cm lang

5194 € 200 - € 400 Fraaie sabel in de stijl van de US Model 1850 sabel voor officieren met een prachtig uitgewerkt half komgevest met de letters US. De licht geboden kling is aan beide zijden sierlijk geetst met trofeeen en US. De metalen schede is geblauwd en heeft drie messing monturen en twee draagringen. Lengte 92 cm, inclusief de schede 97 cm 5195 € 50 - € 100 Naar antiek model Japans zwaard met bijmes, inclusief schede 98 cm lang 5196 € 100 - € 200 Officierssabel M 1888, Italie, ook gebruikt tijdens de WOI en WOII. Kling is aan beide zijden geetst, de ijzeren schede heeft 2 draagringen en is compleet met riemen, 100 cm lang 5197 € 300 - € 500 Japanse Wakizashi, Edo periode, 19e eeuw. Sterke, mogelijk vroegere ingekorte katana-kling. De handgreep heeft 2 Menukis in de vorm van een hagedis. Compleet met mooi gedecoreerde Kozuka (het bijmes) in houten schede (Saya), lengte 55 cm, inclusief de schede 59 cm 5198 € 50 - € 100 Oude sabel in lederen schede totaal 93,5 cm lang 5199 Antieke fraai bewerkte kling van een dolk zonder gevest en greep 35,5 cm lang en ijzeren dolk 42 cm lang 5200 Antieke ingelijste oorkonde van de minister van kolonien uit 1910, 44x32 cm en sabel uit India 5201 2 Indische krissen 43,5 cm lang en 48 cm lang (opknappers), houten kruithoorn met fraai snijwerk 19 cm lang en klewang 76,5 cm lang 5202 € 50 - € 100 Oude dolk met fraai gevest van messing bokkepootjes, eikels en hoorn 54,5 cm lang en incompleet deel van sierlijke dolk 33,5 cm lang 5203 Zenza Bronica camera en Mamiya C220 camera met toebehoren en statief

13-02 19.00 uur Vitrinegoederen 5204

Canon AE1 body met 3 Canon lenzen, 135 mm 1:2.8, 50 mm 1:1.4 en 28 mm 1:2.8 en divers toebehoren

Veiling februari 2020 -

5205 Leica IIF-IIIFboddy Nr. 768888 in foedraal 5206 € 500 - € 1.000 Leica M4-P body met belichtingsmeter en Leitz lens 1:2.8 / 90 en een Leica M6 body met Leitz lens 1:1.4 / 35 5207 € 100 - € 150 Koop diverse lenzen, w.o. Emile Busch A G Rathenow, Rapid Aplanat Ser. D F:8 No 4 F=340 mm, Jul.Laack Sohne Rathenow, doppel anasticmat Dialytar, 1:6.8 F=190mm, No 37942, Lancaster and Sons Patent Bihmm, Hugo Meter & Co Gorlitz No. 912533 Primoplan 1:1.9 f10 cm, auto Panagor tele zoom lens 1:3.8 85-205 mm No 64258 en Koyoei Optical Co Ltd Super-Acall 135 mm 1:3.5 No 71192 en Tele Xenar 1:5.5 / 360 8447773 Schneider Kreuznach, Symmar - S 5.6 / 100 Multicoating Schneider Kreuznach en Super Angelon 1:5,6 / 65 12 132 733 Schneider Kreuznach 5208 € 50 - € 100 Canon F-1 body met lens 50 mm 1:1.2, extra lenzen 28 mm 1:2.8, 85 mm 1:1.8 en een Rollei 35C camera 5209 Oude Contessa Nettel teakhouten platencamera met diverse platen en onderdelen, en Thornton Victory Reflex Pickard camera 5210 € 50 - € 100 Russische ikoon in metalen lijst, Christus Regina, 20e eeuw, 45x35 cm 5211 € 200 - € 400 Russische 19e eeuwse ikoon met voorstelling van intocht in Jeruzalem op Palmzondag 40,5x31,5 cm 5212 € 500 - € 1.000 19e eeuwse Russische ikoon, kruisafname en graflegging van Christus, 44,5x38 cm 5213 € 100 - € 200 Russische 19e eeuwse ikoon met afbeelding van Koning en Koningin 31,5x19,5 cm 5214 € 100 - € 150 19e eeuwse Russische ikoon bewerkt met koperen rand, 30x26 cm 5215 € 200 - € 400 Anoniem, Heilige Antonius van Padua, met de stigma’s. Hij nam het lijden van Christus over, vandaar de wonden op zijn hart en handen, olieverf op koper, 19e eeuw, 16,5x12,5 cm 5216 € 200 - € 400 Hans Muller (1873-1937) Christus, brons op marmer sokkel, Art Deco ca. 1925, 25 cm hoog

donderdag 13 februari 2020

5217 Metalen crucifix met mozaiek inlegwerk 18,5x9,5 cm, rozenkransen, hangertjes, onderscheidingen Airborne wandeltocht van Politie Sport Vereniging en beschilderd portretje van Alexandra prinzessin von Bayern in benen lijstje 10x8,5 cm 5218 Jan Toorop (1858-1928) Bezonkenheid, Meditatie en Vuur, ingekleurde litho 8x9 cm

5219 Metalen bronskleurige rijkbewerkte juwelenkist in Neogothische stijl 18 cm hoog, 21,5x14,5 cm

5220 Koopje diverse Koptische kruizen

5221 19e eeuws collectebusje Voor de verschillende Diaconien, 17 cm hoog (sleutel manco)

5222 Anoniem, bronzen wandplaquette met voorstelling van zittende figuren op een bank onder de bomen 31,5 cm hoog, 49 cm breed 5223 Monogram TH, bronzen wandplaquette met afbeelding van een schip 22,5x22,5 cm 5224 € 100 - € 150 Ebbenhouten pantograaf, gedateerd 1772 en diverse benodigdheden 5225 Koop met blikken speelgoed waaronder 2x Jaguar XK120 van Model Toys Rossmoyne Ohio, stoommachine, treintjes en mondharmonica 5226 € 50 - € 100 Verzameling van ca. 20 divers blikken opwindbaar speelgoed 5227 € 50 - € 100 Steiff ezel, konijn, paard, hond, schildpad en 3 knuffels niet gemerkt maar mogelijk Steiff; liggende beer, haas en ezeltje met kussen 5228 Oude Duitse pop met porseleinen hoofd, slaapogen en papiermache lichaam 38 cm lang 5229 Buschov & Beck Minerva celluloid pop 47 cm lang en Schildkrot pop Christel 33 cm lang 5230 Composiet babypop met slaapogen 40 cm lang 5231 € 100 - € 200 Hornby Meccano blikken locomotieven, wagons en rails, Fleischmann stoommachine 25,5x23,5 cm en gemerkt Arnold metalen container 11 cm hoog, 14x10 cm

5232 Koop speelgoedauto's in originele verpakking, Dinky Toys, Matchbox, ca 40 stuks 5233 ca. 30 oude autootjes, Dinky en Matchbox 5234 3 Dinky Toys, nr. 404 Heftruck, nr. 803 Tracteur unic et Semi-remorque en nr. 974 Hoyner car transporter en Gorgi Toys nr. 1130, Circus Horse Transporter with horses 5235 € 50 - € 100 Koop van ca. 50 tinnen en karamiek soldaten en indianen w.o. Engelse militairen en een beeldje van Winston Churchill, 8,5 cm hoog 5236 € 50 - € 100 Bing Bavaria 2 oude blikken treinwagons spoor 0, per stuk 35 cm lang 5237 Dinky Toy 3 brandweerwagens

5238 Koop treinen, rails, bussen etc.

5239 € 100 - € 200 21-delige serie Vaderlandsche Historie vervattende de geschiedenissen der Vereenigde Nederlanden door Jan Wagenaar, uitgegeven te Amsterdam bij Isaak Tirion 1754 5240 8 boeken en miniatuur boekje over verschillende onderwerpen, 17e, 18e en 19e eeuw 5241 2 albums met muntgeld periode koningin Juliana 5242 Koop diverse oude munten w.o. USA en van Nederland o.a. 1 cent 1823 en 1863, Gelriae 1783, 2 maal 2 Stuiver Hollandia 1789 en 1 maal uit 1790 -

5243 Koop diverse Nederlandse zilveren munten ca. 240 gram en 4 servetringen

5244 € 100 - € 200 Muntset 400 jaar Nederland Manhattan, oplage 305/500 bestaande uit: Manhattan Vijfje 5 euro UNC. zwaar verzilverd, Manhattan Vijfje 5 euro Zilver Proof 925/1000, Manhattan Tientje 10 euro Goud Proof 900/1000, Zilveren USA Dollar (Silver Eagle 1 Oz) BU. (999,3/1000)(31,103gram) en Gouden 5 Canadese Dollar (1/10 Oz) BU. (999,9/1000) (3,1307gram). 5245 Koopje divers zilveren munten, 3 10 Gulden munten, 4 Rijksdaalders en 10 Guldens

5063

Johann Philipp Preiss

13-02 19.00 uur Vitrinegoederen 5246

Veiling februari 2020

Koopje diverse munten, meest Nederland w.o. 7 zilveren Rijksdaalders, 80 zilveren guldens en munten 625 jaar stad Venlo 5247 Koopje diverse Nederlandse munten

5248 Algemene Kerkelyke en wereldlyke geschiedenissen des bekenden aardkloots, jaar uitgifte 1728

5249 Medalische Historie der Republiek van Holland etc etc, by Pieter Mortier, boekverkooper op de Vygen-dam te Amsterdam 1690

5259 18e eeuwse ingekleurde topografische kaart 22x28 cm, kaart van Spaansche Zee door Joannes Loots, Paskaerte vande Bocht van Vrancrijck, Biscajen en Galissen en Naeukeurige nieuwe landcaert de Graefschaps Zeeland door Johannes Meertens en Abraham van Someren

5250 Spiegel der Wereld, of geheime waernemingen van den beruchten astrologist Johan Christophorus Ludeman, verdeelt in twaelf brieven, geschreven aen Meester Franciscus, te Rotterdam by Gerrit van Rooye, Boekverkooper in de kleine Draeisteeg, 1762 5251

Kerkboek uit 1870, klein model (schade), Kerkboek met fluwelen omslag met gouden sluiting (geen keur),1884 en Kerkboek uit 1785, groot model, 26x22 cm (schade) 5252 Neuer Atlas der ganzen welt von Dr CGD Stein, Leipzig 1830, en 12-delige 18e eeuwse gevouwen landkaart van Nederland nop linnen, getiteld Partie Meridionale de VII Provinces-Unies en six feuilles etc a Paris par le St le Rouge ingenieur Geographe du Roi, rue des Grands Augustins 5253 € 100 - € 150 2 antieke boeken, Alle de Wercken van Mr. Pieter Bort, Leiden Johannes Arnold Langerak, derde druk, 1731 en Le Droit de la Guerre et de la Paix par Hugues Grotius, Amsterdam Pierre de Coup 1724 5254 Album met oude foto's uit Indonesie, stapel 19e eeuwse obligaties Russische Spoorwegen, stapeltje oude bankbiljetten uit o.a. Duitsland en Oostenrijk en mappen met postzegels 5255 Koop oude ansichtkaarten met molens

5256 2 oude ijzeren degens gemerkt Hesselbach Heidelberg 103 cm lang

5257 Gietijzeren wanddecoratie met voorstelling van Carol vs Magnus 45x20 cm 5258 Antieke Indische kris met houten bewerkte greep en koperen pendok 31 cm lang

donderdag 13 februari 2020

1364

4179

5182

Jan Toorop

1610

Microscoop

5146

Hanengevechtmessen

Lakwerk vaas

5014

Willy van Bussel

5129

Copier Leerdam

Miniatuur kanon

5040

Goebel Hummel

5147

Nautilusschelp

Woensdag

12 februari

Sluiting Goud en Zilver Timed Online

Veiling februari 2020

7000 5-delig verzilverd koffie- en theeservies, b.u. koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot met deksel en een bakje, allen rijkelijk versierd met floraal decor en staand op 4 sierlijke pootjes 7001 € 100 - € 150 18 diverse schaaltjes, buitenlands gekeurd, gemerkt 800 en 830 w.o. 2 zoutvaatjes met blauw glazen binnenbakje, 800, totaal bruto 376 gram 7002 12 viscouverts, Duitsland, gemerkt 800, hartenfilet en versierd met floraal decor 7003 12 kreeftenvorken en 12 oestervorkjes, Duitsland, gemerkt 800

20.00 uur Sluiting goud & zilver

7004 Ring, USA Marines, onedel, God Will Judge Our Enemies - We'll Arrange The Meeting, 22,25 mm 7005 Etienne 21 vintage heren polshorloge, handwinder, Antimagnetic, double band en kast 7006 Koopje van 2 grote en 12 kleine lepeltjes en 2 vorkjes, Sterling Denmark 925, met geemailleerd decor 7007 Koopje bijou, waaronder colliers, horloges en een houten kistje 7008 Koop divers bijou

7009 7 diverse polshorloges en een heren vestzakhorloge

7010 Koopje bijou, waaronder colliers en een 3delige pennenset Sheaffer in doosje 7011 Koopje bijou, waaronder vele colliers, stoffen avondtas en zakjes met knopen 7012 M Frey Wille Wien / Wenen, diverse oorstekers, colliers en koop divers bijou w.o. horloges 7013 Koopje bijou, waaronder broches en horloges

7014 Koopje bijou, waaronder vele colliers

7015 Koopje bijou, waaronder 17 diverse horloges, dasspelden, manchetknopen en speldjes 7016 Koopje bijou, waaronder colliers, oorclips en horloges

7017 € 80 - € 120 Koopje divers bijou w.o. imitatie parelcollier, colliers en 2 ringen en armbandje, geen NL keur, deze 3 bruto 8,0 gram 7018 Koop bijou, waaronder vele horloges, broches en oorclips

7019 Koopje divers, waaronder 6 Franse lepeltjes, 3e gehalte, manchetknopen, vestzakhorloge en diverse broches

7020 8 oude heren vestzakhorloges en een reiswekker in etui

7021 3 diverse dames polshorloges, gemerkt 10 en 14 K 7022 Koopje divers bijou w.o. Noorse sieradenset gemerkt 925, gouden hangertje met opaal en witgouden harthangertje

7023 € 40 - € 60 Koopje divers bijou w.o. zilver 7024 Kelk c.q. bokaal met deksel, BWG, rijkelijk versierd met druiven en bladeren en gravering, 34 cm hoog 7025 Set van 4 verzilverde reisbekers, W Rentrop Altena, met gegraveerd monogram AL, 4 oplopende maten, in foedraal

7026 Ovaal Engels verzilverd dienblad, rijkelijk versierd met gegraveerd floraal decor en staand op 4 klauwpootjes, 49x31 cm 7027 € 50 - € 100 Koopje Djokja, bestaande uit schaaltje, 6 onderzetters en een ronde broche c.q. klem, 280 gram 7028 € 125 - € 175 Rijkbewerkte ovale zilveren schaal / onderschotel met floraal decor, van Eldik Zutphen, jaarletter 1946, 34x25 cm en een zilveren servethouder, Zaanlandse Zilversmederij, geen jaarletter aangetroffen, samen 564 gram 7029 Koopje van divers Djokja b.u. vaasje, 2 asbakjes, sigarettenetui, rijstlepel, slacouvert, 2 kaasduimen en 6 diverse lepeltjes

7030 Koopje divers, waaronder zilveren strooibus en inktpot, miniaturen van dieren en doosjes, waaronder zilver

7031 6-persoons verzilverd viscouvert, Duitsland 800, heften versierd met vissen 7032 Djokja suikerpot, gemerkt 800MD, met deksel en suikerlepel, 14 cm hoog

vrijdag 24 januari 2020

7033 12 kaasmesjes, gemerkt 800, rijkelijk versierd met floraal decor, 16,5 cm lang, in cassette 7034 Oude wandelstok en een parasol, grepen gemerkt 800 7040 € 150 - € 250 3-delig zilveren theeservies, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletters 1905 en 1906, bestaande uit theepot, melkkannetje en suikerpot met hengsel, allen versierd met ajour gezaagde rand en parelfilet, 646 gram -

7041 2 Engels zilveren tafelkandelaren, Sheffield, jaarletter 1896, versierd met acanthusbladeren en parelfilet (1 zuil beschadigd), 17 cm hoog

7042 € 250 - € 500 Zilver rechthoekig dienblad, meestertekens Pieter Pieterse Amsterdam en Hendrik Willem van Driel Arnhem, jaarletter 1956, 925/1000, rand versierd met koordmotief en staand op 4 sierlijke pootjes, 32x25 cm, 804 gram 7043 € 30 - € 60 Zilveren bonbonniere met parelrand, Albert Meijer Schoonhoven, jaarletter 1918, 13,5x8 cm, 100 gram 7044 € 40 - € 80 Zilver bonbonschaaltje, Kon Begeer Voorschoten, jaarletter 1948, ajour gezaagd en versierd met parelrand, met gravering op onderzijde, 13x9,5 cm, 100 gram 7045 € 220 - € 300 3-delig zilver theestel bestaande uit theepotje met bewerkte greep en knop op top, 15 cm hoog, suikerpot met hengsel en roomkannetje, alles voorzien van parelrand, firma van Kempen, jaarletter 1884, 660 gram 7046 € 50 - € 100 Ovaal zilveren soezenmand, J Krins Schoonhoven, jaarletter 1964, ajour gezaagd, met grepen en parelrand, 24x16 cm, 204 gram 7047 € 40 - € 80 2 zilveren bonbonmandjes, A Presburg Haarlem jaarletter 1939 en Wever Schoonhoven jaarletter 1927, per stuk 15,5x9 cm, samen 122 gram 7048 € 150 - € 250 3 antieke Engelse zilveren strooibussen gemerkt Londen jaarletter 1762, voorzien van een klein familiewapen, 17 en 14 cm hoog, 372 gram 7049 € 500 - € 750 4-delig zilver koffie theestel met parelrand, firma Aubert Den haag, koffiepot 21,5 cm hoog 1595 gram 7050 Zilveren geboortebeker, met belastingteken NN052,1906-1953, met gravering Hugo, 8 cm hoog, 74 gram

Sluiting Goud en Zilver Timed Online 7051 € 40 - € 80 2 zilveren tafelstrooiers, Sterling met Nederlands keur 925/1000, 14 cm hoog, 122 gram

7052 € 50 - € 100 Ovaal zilveren soezenmand, G. Wijland Schoonhoven, jaarletter 1988, met hengsel en parelrand, 18x14 cm, 160 gram 7053 € 50 - € 100 2 ovaal zilveren bonbonmandjes, Kempen Begeer en Vos Voorschoten, jaarletter 1920, ajour gezaagd en versierd met strikken en parelrand, 17x9 cm, 182 gram 7054 € 500 - € 750 Koop zilveren couverts, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1881, Haags lofje, b.u. 6 grote en 10 kleine vorken, 6 grote en 12 kleine lepels, allen met gravering op achterzijde, 1686 gram 7055 € 50 - € 100 Zilver slacouvert, H.A. Schuss Amsterdam, jaarletter 1857, met floraal gegraveerd decor, 24 cm lang, 164 gram 7056 € 75 - € 125 4-delig zilver opdienbestek, J M van Kempen en Zonen Voorschoten en Gerritsen Zeist, jaarletter 1921, Haags lofje, b.u. sauslepel, vleesvork en 2 groentelepels, 314 gram 7057 € 100 - € 150 12 zilveren fruitmesjes, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1921, 17 cm lang, 348 gram 7058 € 50 - € 100 4-persoons zilver visbestek, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1909, Haags lofje (1 mes extra), 296 gram 7059 € 50 - € 100 Zilveren taartschep, Gerritsen Zeist, jaarletter 1919, palmet en een 18e eeuwse zilveren strooilepel, onduidelijk meesterteken, met gravering op steel, 90 gram 7060 € 50 - € 100 Zilveren strooilepel, jaarletter 1840, met versierde steel, 12 cm lang en een zilveren natfruitschep, Gerritsen en van Kempen Zeist, jaarletter 1929, 20 cm lang, 114 gram 7061 € 300 - € 600 Koop zilver bestek, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletters 1875,1879,1881, 1893 en 1921, Haags lofje, b.u. 6 grote en 10 kleine lepels, 5 grote en 10 kleine vorken, 1556 gram 7062 € 100 - € 200 Geribd zilveren snuifdoos, onduidelijk meesterteken, jaarletter 1848, met vergulde binnenzijde, 8x5 cm en een Engels zilveren snuifdoos, Birmingham, jaarletter 1814, wafeldecor en binnenzijde verguld, deksel versierd met cartouche, 8x5 cm

vrijdag 24 januari 2020

Veiling februari 2020 7063 € 50 - € 100 Zilveren tabaksdoos, met gegraveerd floraal decor met niello techniek, 11x7 cm, 176 gram 7064 Imari schoteltje met zilver montuur en voet, 6 cm hoog, diameter 12 cm

7065 10 zilveren theelepeltjes, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1867 en 4 losse zilveren lepeltjes, 156 gram 7066 € 40 - € 80 12 zilveren oestervorkjes, Jan Boon Schoonhoven 1893-1925, met getorstel steel en knop op top, 13 cm lang, 126 gram, in houten cassette 7067 € 50 - € 100 Ovaal zilver lepeldoosje, Fa Dahlia Amsterdam, jaarletter 1921, zijkant versierd met floraal decor, deksel met afbeelding van de Nachtwacht, 14x7 cm, met daarin 10 zilveren apostellepeltjes, 288 gram 7068 2 Engels zilveren tondeldoosjes, Birmingham, jaarletters 1882 en 1897, met gegraveerd floraal decor, ca 4 cm hoog

7069 2 Engels zilveren tondeldoosjes, Birmingham, jaarletters 1889 en 1902, met gegraveerd floraal decor, ca 4 cm hoog

7070 Sigarenetui gemaakt van schildpad, ca 1870, versierd met zilver beslag, 14x9 cm (incl. 2 sigaren) 7071 2 zoutvaatjes in houder, gemerkt 800, met blauw glazen binnenbakjes (chipjes), diameter 4 cm en 2 zilveren lepeltjes, versierd met parelrand, in cassette 7072 Koopje van 5 zilveren vorkjes en 3+6 zilveren lepeltjes, allen met getorste steel, 122 gram 7073 € 250 - € 500 2 klassieke tafelkandelaren met gedreven decor, gemerkt Gorham, Sterling, Reinforced, cement filled, 26 cm met daarbij 2 3-lichts opzetstukken, totaal bruto 2729 gram 7074 € 300 - € 500 Ovaal Engels zilveren dienblad, Birmingham, met geschulpte rand, 44x35 cm, 1205 gram 7075 € 50 - € 100 Ovaal zilveren soezenmand, Hooijkaas Schoonhoven, jaarletter 1991, staand op 4 klauwpootjes, met grepen, 24x16 cm, 222 gram 7076 Koopje van 4 zilveren lepeltjes, suikerschep en 6 zilveren taartvorkjes en een wandelstok met rijk bewerkte greep, gemerkt 800

7077 Koopje geslepen kristal met zilver, b.u. presenteerschaal, diameter 16 cm, theebus, 15 cm hoog, zoutvaatje en peperstrooier en een mosterdpotje met lepel (diverse chipjes)

7078 € 50 - € 100 Koopje van zilveren servetband, W F Andreae Haarlem 1905-1955, zilveren lepel, R A Wielinga Harlingen, jaarletter 1814 met jager op top, zilveren gelegenheidslepel Friesland, Edelmetaalindustrie Sneek, jaarletter 1973 en een lepel met onduidelijk keur, 190 gram 7079 Geslepen kristallen ovale theebus met zilveren deksel, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1881, met gegraveerd floraal decor, 8 cm hoog en een geslepen kristallen schaaltje met zilveren beugel, jaarletter 1881, diameter 14 cm 7080 Koopje van 4 zilveren miniaturen: een zeilboot, 2 gieters en een straatmuzikant, 58 gram 7081 Koopje van 3 odeurflacons, waarvan 2 met zilveren dop en 1 met gouden dop (defect), een zilveren servetband en 3 zilveren vingerdoekringen

7082 € 100 - € 200 2 geslepen kristallen zoutvaatjes (diverse chipjes) in zilveren houders, 925/1000, Hendrik Smits Amsterdam, jaarletter 1823, staand op 4 klauwpootjes en met hengsel, 5 cm hoog, gewicht zilver 126 gram 7083 € 40 - € 80 Flessenbak met hout, 925/1000, firma Gerritsen Zeist, jaarletter 1994, 14 cm diameter, bruto 150 gram 7084 € 50 - € 100 3 zilveren miniaturen van een gieter, vogelkooi en een schommel, 66 gram 7085 Koopje van zilveren theeduim en suikerschep, 11 zilveren theelepeltjes met waaiermotief en 7 zilveren theelepeltjes, 925/1000, hartenfilet, 172 gram -

7086 Koopje zilver, b.u. 2 trompetvaasjes, asbakje en 2 vorken, 192 gram

7087 Koopje van 5 zilveren miniaturen: een telefoon (hoorn zit los), een stoel en tafel, een figuur op een schommel en een figuur met hond, 60 gram 7088 € 40 - € 80 8 zilveren ijslepeltjes, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1881, dubbelfilet, 12 cm lang, 116 gram

Veiling februari 2020

7089 € 50 - € 100 Kristallen theebus met zilver montuur en zilveren dop, ca. 1870, 15,5 cm hoog (chip aan voet), ovaal zilver bonbonmandje met parelrand jaarletter 1929 (standring gedeukt), zilver vaasje jaarletter 1929 en een zilveren houder voor een potje, Albert Meijer Schoonhoven jaarletter 1931

7101 € 75 - € 125 Koopje zilver, b.u. 4 servetbanden (met gravering), een houten flessenbak met zilveren rand, 925/1000, C Bos en Zoon Amsterdam, jaarletter 1988, diameter 9,5 cm en een geboortebeker, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1893, met gegraveerd monogram CdV, bruto gewicht 292 gram

7102 € 100 - € 150 Zilveren theepot en bijbehorend melkkannetje, C L J Begeer Utrecht 19061941, met houten greep en knop (met deukjes), 14 en 16 cm hoog, 664 gram

7090 Geslepen kristallen serveerschaal (diverse chipjes), met daaraan een zilveren beugel, S H J Heldoorn Amsterdam 1856-1895, 19x13 cm

7091 € 200 - € 400 6 Zilveren couverts, onduidelijk meesterteken, jaarletter 1857, met monogram, 772 gram 7092 € 150 - € 250 5 zilveren vorken en 4 lepels, groot, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1893, Haags lofje, 21 cm lang, 536 gram 7093 € 150 - € 250 Zilver bestek, J. van Kleef Den Haag, jaarletter 1845, Haags lofje, b.u. 7 grote lepels en 6 grote vorken, 598 gram 7094 € 200 - € 400 Koop zilver bestek, 4 grote lepels en 6 grote vorken, Roelof Herwig Amsterdam, jaarletter 1796, 594 gram 7095 € 80 - € 120 Zilveren natfruitschep, Paulus Roesgen Den Haag, jaarletter 1863, ajour gezaagd met floraal decor, 18 cm, 34 gram 7096 € 75 - € 125 Zilveren soepdienlepel, Jean L.R. Nez Amsterdam, jaarletter 1804, 32 cm lang, 202 gram (gedeukt) 7097 € 25 - € 50 Zilveren rijstlepel, onduidelijk meesterteken, jaarletter 1903, 22 cm lang, 76 gram 7098 € 100 - € 200 12-persoons Engels zilver bestek, b.u. 12 messen en 12 vorken, in houten cassette, Londen, jaarletter 1869 en 1872, met fraaie sierlijke benen heft 7099 Koopje zilver schepwerk b.u. vlalepel, J M van Kempen en Zoon Voorschoten, jaarletter 1890,een strooilepel, jaarletter 1835, een spatel, A F van Wijk Amsterdam 1875-1905 met benen heft en een lepel, jaarletter 1907 7100 Koopje van een geslepen kristallen coupe op zilveren voet, 11 cm hoog, een suikercoupe op voet, 8 cm hoog en een ruitjes geslepen kristallen presenteerschaal met zilveren beugel, jaarletter 1916

vrijdag 24 januari 2020

7103 € 50 - € 100 Zilveren miniatuur van een hert met daarachter een kar bezet met cherubijntjes met daarin een ovaal blauwglazen zoutvaatje, 26 cm lang,en 2 ronde blauwglazen zoutvaatjes in zilveren houder, gewicht zilver 270 gram 7104 € 40 - € 80 Zilver theelichtje met parelrand, firma Presburg Haarlem, jaarletter 1984, 8 cm hoog, 214 gram 7105 € 100 - € 200 Zilveren miniatuur van een staand horloge, J Postmus Amsterdam, jaarletter 1926, rijkelijk versierd met gegraveerd decor van boten, bloemen en engelen en staand op 4 klauwpootjes (1 wijzer manco),uurwerk gemerkt Mason Londen, 23 cm hoog, 196 gram 7106 € 100 - € 200 19e eeuws Chinese schotel met accolade rand, met zilveren hengsel, jaarletter 1916, diameter 24,5 cm 7107 2 zoutvaatjes naar Louis Seize stijl, zilver montuur, J P Niekerk Schoonhoven 19011943, met blauw glazen binnenbakjes en 2 zilveren lepeltjes, 4 cm hoog 7108 € 30 - € 60 6 gehamerd zilveren theelepeltjes, P Heerens Schoonhoven 1977-heden, met decoratie op top, 11 cm, 86 gram 7109 4-delige tafelset met blauw glazen binnenbakjes, b.u. een ovale zilveren houder, v. Eldik Zupthen, jaarletter 1927, een mosterdpotje en 2 zoutvaatjes met 1 lepeltje, Zaanlandse Zilversmederij Amsterdam, jaarletter 1924 7110 € 50 - € 100 Zilver theelichtje, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1879, met koperen treefje en staand op 4 pootjes voorzien van ivoor (1 met gaatje in t zilver), bruto gewicht 196 gram 7111 € 50 - € 100 11 zilveren ijslepeltjes, wed A PZ Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter 1900, parelfilet, 12 cm lang, 174 gram

7112 € 1.250 - € 1.500 8-persoons zilveren cassette, 925/1000, Gerritsen Zeist, jaarletters 1982, 1984 en 1991,Haags lofje, b.u. 8 grote en kleine messen met zilveren heft, 8 grote en 8 kleine vorken, 8 grote en 8 kleine lepels, 8 taartvorkjes, 8 theelepeltjes, sauslepel, aardappellepel en groentelepel, gewicht zonder messen 2718 gram, bruto gewicht incl. 4362 gram, extra erbij een zilveren vleesvork, jaarletter 1933 7113 Zilver vierkant pillen/pepermunt doosje, Willem Lobensteijn Schoonhoven, jaarletter 1877, met gegraveerde deksel (gedeukt) en een malienkolder beursje, gemerkt 800 -

7114 2 Engels zilveren manicuresets, in cassette (1 set incompleet en 1 vijl gebroken) 7115

€ 200 - € 400

Zilveren gesp, 10x6 cm en een fraaie zilveren tasbeugel met daaraan een zilveren tashaak, vermoedelijk Groningen ca 1795, voorzien van belastingteken NN046 1893-1905, rijkelijk versierd met vogels en bloemmanden, 16 cm breed 7116 3 fotolijstjes met zilveren rand, een ovale met bloemrand, rechthoekig model en rond model met strik op top 7117 € 100 - € 200 Antieke fluwelen avondtas met dubbele zilveren beugel, Jan Roozenburg Schoonhoven 1765-1806, met gegraveerd decor en een zilveren tashaak, gemerkt met belastingteken NN015 1814-1893, 16 cm breed 7118 € 40 - € 80 Fotolijstje met gegraveerd decor, 14,5x11 cm en een fotolijstje met parelrand firma Meijer en zoon Schoonhoven jaarletter 1989, 18,5x13,5 cm 7119 2 jampothouders, waaronder een van zilver, jaarletter 1947, beiden rijkelijk versierd met divers fruit

7120 Zilveren hoofdijzer uit de streekdracht Friesland, G Hofman Kollum, jaarletter 1915, versierd met 2 stiften, 106 gram

7121 Engels zilver roomkannetje, Birmingham, jaarletter 1961, een suikerstrooier met Engels zilver montuur, Birmingham, jaarletter 1936, 15 cm hoog en een roodglazen vaas op voet, gemerkt Sterling, 28 cm hoog

Veiling februari 2020

7122 € 50 - € 100 Koopje divers zilver, b.u. theezeefje met lekbak, jaarletters 1922 en 1926m 2 zoutvaatjes met zilver montuur (zit los), 4 cm hoog en 12 zilveren provincielepeltjes, D de Jong Wz Groningen 1889-1941, aan houten wandrek, gewicht zilver 278 gram

7134 Schuitvormig zilver bonbonmandje, A Presburg en Zoon Haarlem, jaarletter 1956, 11x7 cm en een schuitvormig ruitjesgeslepen kristallen bonbonschaaltje met zilveren beugel, jaarletter 1921, 15x7 cm

7123 € 75 - € 125 Koopje zilver, b.u. melkkannetje, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1875, theezeefje op lekbakje, jaarletters 1919 en 1947, zilveren flessenbak, A Presburg en Zoon Haarlem 1951-heden en een zilveren druivenschaar, 362 gram

7135 € 75 - € 125 Zilveren visschep, Jacobus Schalkwijk Rotterdam, jaarletter 1845, met houten greep, 35 cm lang

7124 € 50 - € 100 2 lepelvaasje met zilver montuur, 7 en 8 cm hoog en 5 glazen potjes met zilver, Engeland en Frankrijk 7125 € 30 - € 60 Zilver bonbonschaaltje met parelrand en ajour gezaagd decor, Presburg Haarlem, jaarletter 1968, 15x9 cm, 64 gram 7126 Ovaal zilver dienblad met parelrand, frima Presburg Haarlem, jaarletter 1966, 36,5x27,5 cm, 686 gram 7127 € 30 - € 60 Ovaal Engels bonbonschaaltje, Sheffield, jaarletter 1901, ajour gezaagd en versierd met floraal decor, 17x8 cm, 94 gram 7128 € 30 - € 60 6 zilveren asbakjes, van Kempen jaarletters 1927 en 1927, rond zilver schaaltje firma Vet en zonen, ovaal bonbonschaaltje L Marcelis en 3 ronde bonbontips firma Vet en Zonen, 200 gram 7129 Zilver theelichtje op zwarte natuurstenen voet, Koninklijke Begeer Utrecht, jaarletter 1883, 10 cm hoog 7130 Zilver hengsel bonbonschaaltje, jaarletter 1900, met gedreven decor van figuren, dieren en landschappen, staand op 3 bolpootjes, diameter 14 cm en een zilver suikerschepje met figuur op top, 176 gram 7131 Glazen botervloot met deksel, versierd met zilveren dop en geetst decor, zilveren tafelstrooier en een kristallen tafelstrooier met zilveren voet en dop, 15 cm hoog 7132 4-delig geslepen kristallen tafelstel bestaande uit roomkannetje, suikerpotje, theebusje en lepelvaasje met zilver montuur en versierd met parelrand 7133 € 30 - € 60 Zilveren visschep, Johannes Schijfsma JZ Sneek, jaarletter 1900, schep versierd met vis en floraal decor, met getorste steel versierd met parelrand, 27 cm, 88 gram, in cassette

7136 € 30 - € 60 Zilver bonbonschaaltje, J Krins Schoonhoven, jaarletter 1954, ajour gezaagd en versierd met parelrand en grepen, 20 cm breed, 98 gram 7137 € 30 - € 60 Glazen suikerstrooier met zilveren dop, firma C Bos en Zonen Amsterdam werkperiode 1929-1947, 13,5 cm hoog 7138 € 30 - € 60 Geslepen kristallen beschuitbus met zilveren dop (chipjes), 24 cm hoog 7139 Geslepen kristallen presenteerschaal (chipjes) aan zilveren beugel, jaarletter 1923, diameter 19 cm

7140 2 zilveren amuselepels, Georg Jensen, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, heft versierd met floraal decor, 11 cm lang, 44 gram 7141 € 40 - € 80 2 sierlijke zilveren strooilepels, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1896, ajour gezaagd, 16 cm, 72 gram, in cassette 7142 € 100 - € 200 Koopje zilver bestek, b.u. groot en klein couvert, puntfilet, jaarletter 1975, 2 groentelepels, parelfilet, jaarletters 1901 en 1902 en 2 sauslepels, Haags lofje, jaarletter 1911, 562 gram 7143 € 250 - € 500 Koop zilveren couverts, b.u. 3 grote en 7 kleine vorken, 3 grote en 8 kleine lepels w.o. met monogram, jaarletters 1876,1884 en 1890, 1020 gram 7144 € 150 - € 250 6-persoons zilver visbestek, Kon Begeer Voorschoten, jaarletters 1933,1934 en 1937, Haags lofje, 17 cm lang, 544 gram 7145 € 50 - € 100 Engels zilveren tafelschuier met kunststof heft, Sheffield, jaarletter 1970, 3 Engels zilveren klontjestangen en 3 Engels zilveren suikerstrooiers, bruto 350 gram 7146 € 100 - € 200 5 zilveren vorken en 3 lepels, klein, Roelof Helweg sr Amsterdam, jaarletter 1822, 17 en 19 cm lang, 318 gram 7147 € 75 - € 125 6 zilveren kleine vorken, M J Gerritsen Zeist, jaarletter 1923, Haags lofje, 19 cm lang, 240 gram

vrijdag 24 januari 2020

7148 Koopje divers, b.u. 2 geslepen kristallen kannetjes op zilveren voet (1 zit los), zilveren cakeprikker, Niekerk Schoonhoven, jaarletter 1946, een zilver theezeefje, jaarletter 1946 en een dekselpotje met blauw decor en zilveren deksel, diameter 11 cm, 6 cm hoog 7149 € 50 - € 100 Engels zilveren roomkannetje, Birmingham, jaarletter 1927, met geschulpte rand en staand op 3 pootjes, 5 cm hoog en een zilver schaaltje, jaarletter 1888, diameter 15 cm, 210 gram 7150 € 100 - € 200 2-delig zilver theeservies, 800/1000, met gedreven floraal Oosters decor, theepot met olifant op top, 12 cm hoog, Birma, 436 gram en een rond zilver dekselpotje, 925/1000, met gedreven Oosters decor van figuren en ossen, 94 gram 7151 € 75 - € 125 Koopje divers zilver b.u. 2 servetbanden, schaaltje, pillendoosje, hengselmandje, theezeefje en een pepermolen, 322 gram -

7152 Zilveren gelegenheidslepel zonder gravering, jaarletter 1888, 19,5 cm, 52 gram

7153 Ovaal Duits zilver schaaltje, geschulpte rand, 20x13 cm en een zilver vaasje, Kon Begeer Voorschoten, jaarletter 1925,12 cm hoog (binnenraster manco), bruto 318 gram 7154 Koopje divers, bestaande uit fotolijstje en geboortebeker, beide gemerkt 830, wijnglas met geetst decor op zilveren voet (gedeukt) en een theebus van draadglas met zilver montuur en dop (gedeukt) 7155 € 50 - € 100 2-delig trancheerset met zilveren pistoolheft, zilveren aardappellepel en groentelepel, dubbelfilet, jaarletters 1924 en 1925, een zilveren mergboor en 2 vleesvorkjes met zilver heft , in cassette, gewicht zonder de trancheerset 232 gram 7156 € 150 - € 200 6 zilveren couverts, klein, J M van Kempen en Zoon Voorschoten, jaarletter 1899 en een zilveren sauslepel, allen versierd met parelrand, 568 gram 7157 € 100 - € 200 Koopje zilver bestek, b.u. 2 grote en 3 kleine messen met zilveren heft, 1 grote en 2 kleine lepels en 1 grote en 3 kleine vorken, Haags lofje, Gerritsen en van Kempen, jaarletters 1942 en 1943, gewicht zonder de messen, 330 gram, totaal 688 gram, met gegraveerd monogram CdV 7158 Zilveren taartschep, G L J Begeer Utrecht, jaarletter 1916, 90 gram, 25,5 cm

7225

7235

7238

7250

7257

7261

7268

7270

7283

7304

7355

7358

Sluiting Goud en Zilver Timed Online 7159 € 75 - € 125 Zilveren natfruitschep, jaarletter 1911, versierd met floraal decor en muzikanten, 21 cm lang, een zilveren fruitvork, jaarletter 1891, rijkelijk versierd met floraal decor,16 cm lang en een zilveren strooilepel, Pieter Lodewijk Uriot Amsterdam, jaarletter 1851, met gegraveerd floraal decor, 18 cm lang, 156 gram

7160 € 200 - € 400 6 zilveren vorken en 5 zilveren lepels, groot, Haags lofje, J M van Kempen en Zoon Voorschoten, jaarletter 1875, 700 gram 7161 € 100 - € 150 Koopje divers zilver schepwerk en een trompetvaasje, gewicht zonder vaasje 440 gram 7162 Koopje divers schepwerk, waaronder zilver en lepels uit Denemarken

7163

Koopje divers zilver w.o. gemerkt 800, 8 kreeftvorkjes, bonbontip, incomplete odeurflacons, lepeltjes, vorkjes en servethouder, totaal bruto 1145 gram 7164 € 100 - € 150 Koopje divers zilver bestek, zeefje (gesoldeerd) en een glazen potje met deksel, Sterling, bruto gewicht 336 gram 7165 Koopje divers zilver b.u. 6 gebakvorkjes, 6 cocktailvorkjes, theezeefje, suikerschepje en vleesvorkje, 218 gram met daarbij een 2-delig hors d oeuvresetje met zilveren grepen 7166 Kristallen bakje met zilver montuur en zilver schepje, gembercouvert met agaat heften, zilveren klontjestang, Engels zilveren vork en 5 diverse zilveren lepeltjes w.o. decor wapen van Arnhem, Amsterdam, Assen en Breukelen Nijenrode 7167 € 25 - € 50 Koopje zilver, b.u. 19e eeuws pillendoosje, suikerschep, 4 theelepeltjes en 9 moccalepeltjes, 120 gram 7168 € 50 - € 100 Koopje van 15 diverse zilveren lepeltjes, zilveren klontjestang en 4 zilveren suikerschepjes, 296 gram 7169 € 20 - € 40 Koopje divers zilver bestaande uit 2 fleskurken en diverse lepeltjes en vorkje, totaal bruto 138 gram 7170 € 50 - € 100 Koopje zilver. b.u. 5 diverse lepeltjes, roomlepel, petitfour schep en 3 gelegenheidslepels, 202 gram

vrijdag 24 januari 2020

Veiling februari 2020 7171 € 25 - € 50 Zilver gembercouvert, onduidelijk meesterteken, jaarletter 1890, met getorste steel versierd met parelfilet, 20 cm, 70 gram

7198 Gouden Sovereign 1872

7172 Wandelstok met zilveren greep, versierd met floraal decor, 81 cm lang

7200 Gouden Sovereign 1893

€ 200 - € 300

7201 Gouden Sovereign 1891

€ 200 - € 300

7202 Gouden Sovereign 1876

€ 200 - € 300

7173 € 400 - € 600 Geschulpt zilver dienblad, Kon Begeer Voorschoten, jaarletter 1926, met daarop een bijbehorende glazen plaat met zilveren greepjes, A Chr. Fontani jr Amsterdam, 49x33 cm, gewicht zonder glazen plaat 1255 gram 7174 € 250 - € 500 Ingelijste zilveren kaart van de wereld, Franklin Mint, The Royal Geographical Society Silver Map, buitenmaat 51x70 cm, bruto 4580 gram 7180 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1875 7181 Gouden Sovereign 1890

€ 200 - € 300

7182 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1913 7183 Gouden Sovereign 1864

€ 200 - € 300

7184 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1911 7185 € 100 - € 200 Gouden 10 gulden munt, 1875, 6,7 gram 7186 € 150 - € 200 Gouden 20 Franc munt 1914 7187 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1876 7188 Gouden Sovereign 1887

€ 200 - € 300

7189 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1876 7190 Gouden Sovereign 1871

€ 200 - € 300

7191 € 100 - € 150 Gouden 10 Franc munt 1858 7192 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1925 7193 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1877 7194 Gouden Sovereign 1900

€ 200 - € 300

7195 Gouden Sovereign 1898

€ 200 - € 300

7196 Gouden Sovereign 1899

€ 200 - € 300

7197 € 150 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1825

€ 200 - € 300

7199 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1912

7203 € 150 - € 200 Gouden 10 Gulden munt 1932 in montuur (schade) 7204 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1875 7205 Gouden Sovereign 1910

€ 200 - € 300

7206 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1912 7207 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1912 7208 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1912 7209 Gouden Sovereign 1901

€ 200 - € 300

7210 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1876 7211 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1876 7212 € 200 - € 250 Gouden 10 Gulden munt 1877 7213 € 100 - € 200 Koopje van 4 diverse ringen (geen keur), bruto 15,1 gram 7214 € 50 - € 100 Gouden fantasiering, 14-krt., bezet met 3 briljant geslepen diamantjes en een 14krt. gouden staafbroche, bezet met briljant geslepen diamant, 1 losse zirkonia en een parel, bruto 4,6 gram -

7215 2 ringen (geen keur), waarvan 1 doorgeknipt, bruto 3,2 gram

7216 € 200 - € 400 Koopje van 5 diverse ringen, waaronder goud en smaragd (1 steentje los) en granaat en een 18-krt gouden rouwhanger, bezet met smaragd en haar, bruto 18,7 gram 7217 € 100 - € 150 Koopje van 2 gouden colliers, 14-krt, waarvan 1 met hanger, gemerkt 585 model boom, bruto gewicht 5,6 gram 7218 4 stel diverse oorstekers, geen NL keur

Sluiting Goud en Zilver Timed Online 7219 € 40 - € 80 Bicolor gouden solitairring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant, 0,07 ct.,18,25 mm en een 14-krt gouden munthanger, diameter 8 cm, bruto 3,1 gram

7220 € 250 - € 350 Gouden schakelcollier, 14-krt, ca. 20 cm, 19,8 gram (schakel los) 7221 Koopje sieraden b.u. figaro collier, gemerkt 14 K, een ring en een paar oorhangers bezet met diamantjes (geen keur), 6,9 gram 7222 € 250 - € 500 Koopje sieraden (geen keur), bruto 28,7 gram 7223 3 gouden ringen, 14-krt., met opaal, robijn en natuursteen bezet. (plus ring met jade, schakelarmband en 19e eeuwse broche, geen keur)

Veiling februari 2020 7233 € 30 - € 60 Swarovski collier, 42 cm lang, met certificaat en schakel om te verlengen, in doosje 7234 € 1.500 - € 2.000 Patek Philippe dames polshorloge aan witgouden band, 18-krt., ovale wijzerplaat bezet met 40 briljantgeslepen diamanten, totaal ca. 0.40 ct., uurwerknummer 995625, kastnummer 2671274, bruto 47,1 gram 7235 € 700 - € 900 Alpina President heren polshorloge in 18krt. gouden kast, handwinder, aan 14-krt. gouden band, bruto 66,7 gram 7236 € 400 - € 600 Cortebert dames polshorloge aan gouden band, handwinder, 14-krt., bruto 40,1 gram 7237 € 300 - € 600 2 gouden slavenarmbanden, 14-krt., gedeukt en sluiting defect, 29,2 gram

7224 Koopje diverse sieraden, b.u. 6 diverse horloges, fantasiearmband, schakelarmband, collier met kruishanger en een broche gemerkt 750 (2,8 gram)

7238 € 500 - € 1.000 Aluminium halsbuis, Frans van Nieuwenborg en Martijn Wegman Leiden, ontwerpjaar 1972, diameter 15 cm, in origineel doosje met beschrijving

7225 € 500 - € 750 Zeer fraaie antieke broche / hanger, zilver met 14-krt. goud, bezet met 5 barok cultive pareltjes, centrale roosgeslepen diamant 5,7 mm en vele roosgeslepen diamantjes, ca. 1880, 5,5 cm hoog, bruto 19,3 gram

7239 € 500 - € 750 Gouden dameshorloge, 14-krt. , merk Bouchard, bruto 35,8 gram

7226 € 40 - € 80 2 oorhangers met cultive parel, 4,5 cm lang, bruto 5,5 gram (geen keur) 7227 € 200 - € 400 Antieke gouden ring, 14-krt., bezet met centrale roosgeslepen diamant 5,9 mm, 4 peergeslepen diamanten 3,5x2,8 mm en vele kleine roosgeslepen diamantjes, 16,5 mm 7228 € 100 - € 200 Rozetring bezet met diamanten, 1 centraal, omgeven door 14 stuks, bruto 9,1 gram, 19,0 mm 7229 € 900 - € 1.100 Entouragering, 14-krt. goud en zilver, bezet met roosdiamant ca. 1,00 ct., 17 mm 7230 € 250 - € 500 Zeer fraaie zilveren en 14-krt., gouden strikbroche, bezet met 5 cultive parels, centrale roosgeslepen diamant, 4,8 mm en vele kleine roosgeslepen diamantjes, ca. 1890, 5 cm hoog, bruto 12,5 gram 7231 € 2.000 - € 2.500 Witgouden tennisarmband, 18-krt., bezet met 79 stuks Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 2,26 ct Si/P1, chatonzetting, 18,5 cm 7232 € 600 - € 800 Witgouden plaatarmband, 14-krt., 20 cm, 38,7 gram

vrijdag 24 januari 2020

7240 € 150 - € 250 Delano dames polshorloge aan gouden band, 14-krt., bruto 16,6 gram 7241 € 175 - € 225 Prisma gouden dameshorloge, 14-krt., quartz, bruto 17,3 gram 7242 € 100 - € 200 Ancre dames polshorloge aan gouden band, 14-krt., bruto 14,1 gram. 7243 € 300 - € 500 Prisma heren polshorloge, handwinder, aan 14-krt. gouden band, bruto 46,6 gram 7244 € 200 - € 400 Gouden heren polshorloge, 14-krt. gouden kast, Prospera, uit 1969, handwinder, aan nieuw bruin lederen band 7245 € 100 - € 200 Witgouden Art Deco dameshorloge, 18krt., merk Rubina, handwinder, kast bezet met 6 diamantjes aan zwarte koordband 7246 € 100 - € 150 Omega Seamaster Professional Planet Ocean heren polshorloge aan lederen band (schaal duiktijd manco) 7247 Heren vestzakhorloge (kast alleen gemerkt K14, veer vast, wijzer manco)

7248 € 200 - € 400 Herenvestzakhorloge met letters op de wijzerplaat, J. Fred. Schutte, kast geen keur aangetroffen

7249 2 vestzakhorloges,19e eeuws, kast gemerkt 14K

7250 € 150 - € 300 Ontwerp Georg Jensen, zilveren armband (zonder meesterteken), 17 cm lang, 49,8 gram 7251 € 250 - € 500 Ontwerp Georg Jensen, zilveren armband, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr.166, 22 cm lang, 66 gram 7252 € 250 - € 500 Ontwerp Georg Jensen, zilveren armband, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr.89,19 cm lang, 109 gram 7253

€ 400 - € 600

Ontwerp Georg Jensen, zilver collier, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr.89, 40 cm lang, 246 gram 7254 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren hanger aan collier, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, voorstellende Ree, nr. 95, 58 cm, 15,1 gram 7255 € 100 - € 200 Ovale metalen hanger, gemerkt Georg Jensen 5025, met zilveren inleg met afbeelding van 2 vissen, aan een koordcollier met sluiting, 55 cm lang 7256 € 100 - € 200 Ovale metalen hanger, gemerkt Georg Jensen 5025, met zilveren inleg met Oosterse afbeelding, aan een koordcollier met sluiting, 58 cm lang -

7257 Ontwerp Georg Jensen, zilveren bloembroche, gemerkt 830 en meesterteken nr. 3, 1910-1925, nr.3, bezet met blauwe steen (beschadigd), diameter 5,5 cm

7258 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren hanger, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr.119, 5,5x5 cm, 29,3 gram 7259 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, paar zilveren manchetknopen, gemerkt met meesterteken nr. 4, 1915-1930, nr.20, bezet met oranje/bruine steen 7260 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr. 4, voorstelling een lauwerkrans bezet met aventurijn en bruine steentjes, diameter 4,5 cm

Sluiting Goud en Zilver Timed Online 7261 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren bloembroche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 2, 19091914, nr.17, bezet met aventurijn, 3,5x4 cm

7262 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr.67, model bloemenmand bezet met aventurijn, 4x6 cm 7263 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr. 285, met afbeelding van figuur met 2 haaien, diameter 4 cm 7264 € 100 - € 150 Ontwerp Georg Jensen, zilveren bloembroche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 8, 19331944, nr.60, bezet met ovale carneool, 3x4 cm 7265 € 200 - € 400 Ontwerp Georg Jensen, zilveren collier, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 1, 1904-1908 nr.826, hanger versierd met bloedkoraaltje, aventurijn en rutielkwarts, 44 cm lang 7266 € 1.600 - € 2.000 Fraaie witgouden oorhangers, 14-krt., bezet met saffier ca. 1,32 ct. en diamantjes ca. 1,56 ct, 5 cm lang 7267 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren ring, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr. 151 ontwerper Torun, bezet met rutielkwarts, 15 mm 7268 € 500 - € 750 Gouden entouragering, 18-krt., bezet met ovale saffier ca. 0,85 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,28 ct., 17,5 mm 7269 € 900 - € 1.100 Bicolor gouden fantasiering, 18-krt., bezet met saffier en 8-kantige diamantjes ca. 0,80 ct., 18,5 mm

Veiling februari 2020 7273 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren ring, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr.154 ontwerper Henning Koppel, bezet met lapis lazuli, 16 mm

7287 € 650 - € 850 Witgouden slangencollier, 14-krt., 48 cm lang met daaraan een 14-krt. witgouden entouragehanger, bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamant ca.0,60 ct. van het merk LEchic

7274 € 750 - € 1.000 Ontwerp Georg Jensen, zilveren spang, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr.169, met daaraan een hanger, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr. 133, ontwerper Torun, bezet met lapis lazuli

7288 € 600 - € 800 Witgouden entouragering, 14-krt., bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamant ca.0,60 ct. van het merk Lechic, 17,5 mm

7275 € 600 - € 800 Witgouden entourage oorhangers,18krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,39 ct. en pampels lapis lazuli 7276 € 1.000 - € 1.500 Witgouden collier, 14-krt., bezet met saffier en briljant geslepen diamant ca.1,00 ct., 38 cm lang 7277 € 350 - € 550 Witgouden slangencollier, 14-krt., 48 cm lang, met daaraan een 14-krt. witgouden fantasiehanger, bezet met ovale saffier ca. 0,80 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,10 ct. 7278 Armbandje van lapis lazuli aan sierlijk slotje, model koffieboon, gemerkt 585, 20 cm lang 7279 € 500 - € 750 Witgouden fantasiering, 18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,13 ct. en saffier ca. 0,80 ct., 17,5 mm 7280 € 550 - € 750 Witgouden fantasiering, 18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,11 ct. en saffier ca 0,84 ct., 17 mm 7281 € 375 - € 425 Witgouden entouragering, 18-krt., bezet met saffier ca. 0,85 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,12 ct.,17,25 mm

7270 € 750 - € 1.000 Witgouden hele alliancering, 18-krt., bezet met 13 ovale saffier ca. 6,60 ct., 17,5 mm

7282 € 300 - € 600 Witgouden entourage oorknoppen, 14krt., bezet met ovale saffier ca. 0,82 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,20 ct.

7271 € 1.000 - € 1.500 Witgouden entouragering, 14-krt., bezet met saffier ca. 0,85 ct. en bolsjewiek geslepen diamant ca. 0,55 ct., 17 mm

7283 € 1.000 - € 1.500 Witgouden bandring, 18-krt., bezet met saffier ca. 0,85 ct. en briljant geslepen diamant ca. 0,75 ct.,17,5 mm

7272 € 200 - € 400 Ontwerp Georg Jensen, zilveren armband, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945heden, nr. 188 ontwerper Henning Koppel 1918-1981, bezet met lapis lazuli, bruto 56 gram

7284 € 750 - € 1.000 Gouden entourage oorknoppen, 18-krt., bezet met ovale saffier ca. 1,50 ct. en briljant geslepen diamant ca. 0,60 ct. 7285 € 200 - € 400 Gouden solitair oorknoppen, 18-krt., bezet met peervormige saffier ca. 1,30 ct. 7286 € 500 - € 750 Gouden fantasie oorknoppen, 18-krt., bezet met saffier en diamant ca. 0,50 ct., 2 cm lang

vrijdag 24 januari 2020

7289 € 900 - € 1.100 Witgouden fantasiering,18-krt., bezet met witte en champagne Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,90 ct.,17,25 mm 7290 € 500 - € 750 Witgouden fantasie oorknoppen,18krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,12 ct. en pastel blauwe saffier ca 1,63 ct. en zoetwater cultive parels 7291 € 200 - € 400 Rosegouden collier, 14-krt. , 44 cm lang, met daaraan een 14-krt. rosegouden hanger, bezet met ovale saffier ca. 0,80 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,07 ct. 7292 € 350 - € 550 Rosegouden collier, 14-krt., 44 cm lang, met daaraan een 14-krt. rosegouden entouragehanger, bezet met peervormige saffier ca. 0,85 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,32 ct. 7293 € 1.500 - € 2.000 Rosegouden armband, 18-krt., bezet met blauwe topaas ca. 12,65 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,52 ct., 18 cm 7294 € 350 - € 550 Witgouden fantasiering, 18-krt., bezet met blauwe topaas ca. 1,00 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,12 ct.,17 mm 7295 € 500 - € 750 Witgouden oorknoppen, 14-krt., bezet met blauwe topaas ca. 6,00 ct. en briljant geslepen diamant ca. 0,22 ct. 7296 € 300 - € 600 Rosegouden fantasie oorhangers, 18-krt., bezet met ovale saffier ca. 1,60 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,08 ct. 7297 € 450 - € 650 Rosegouden alliancering, 18-krt., bezet met saffier ca. 2,56 ct. en briljant geslepen diamant ca. 0,20 ct. 17 mm 7298 € 450 - € 650 Rosegouden entouragering, 18-krt., bezet met peervormige saffier ca. 0,75 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,30 ct., 17,25 mm 7299 € 75 - € 125 Gouden solitairring, 14-krt., bezet met ovale aquamarijn, 17 mm 7300 € 50 - € 100 Gouden solitairring, 14-krt, bezet met vierkante aquamarijn 1,5x1,5 cm, 17 cm

Sluiting Goud en Zilver Timed Online 7301 € 800 - € 1.000 Witgouden entourage oorknoppen, 14krt., bezet met ovale saffier ca. 2,50 ct en 8 kantige diamant ca. 0,52 ct.

7302 € 750 - € 1.000 Witgouden entouragering, 18-krt., bezet met saffier ca 1,10 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,46 ct., 17,5 mm

Veiling februari 2020 7316 € 300 - € 600 Witgouden oorhangers, 18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,19 ct. en peervormige zoetwater cultive parel 7317 Solitairring, bezet met cabochon geslepen peridot, (geen keur), 16 mm

7303 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 10, 1945-heden, nr. 325, voorstelling figuur, 6x3 cm

7318 € 250 - € 500 Witgouden rivierering, 18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,08 ct. en smaragd ca.0,14 ct, 18 mm

7304 € 100 - € 200 Ontwerp Georg Jensen, zilveren broche, gemerkt 925 Sterling Denmark met meesterteken nr. 8, 1933-1944, nr. 284, voorstelling van een schaap, 3,5x3,5 cm

7319 € 50 - € 100 3-rijig collier van glasgranaat, aan 14-krt. gouden slotje, bezet met glasgranaat, 40 cm lang

7305 € 75 - € 125 Lang cultive parelcollier, met 14-krt. witgouden slotje, bezet met diamantje, 83 cm lang 7306 Collier van grijze barok zoetwater parels aan sierlijk bolslotje, gemerkt 925, 44 cm lang 7307 3-rijig parelarmband met peridot aan magneetslotje, gemerkt JKA 585, 19 cm lang 7308 € 250 - € 500 Gouden solitairring, 14-krt., bezet met ovale mos agaat, 17,25 mm 7309 € 250 - € 500 Witgouden fantasiering, 14-krt., bezet met tsavoriet (groene granaat) en briljant geslepen diamant ca.0,03 ct., 17,25 mm 7310 € 40 - € 80 Gouden solitairring, 14-krt., bezet met malachiet, 17 mm 7311 Twisted collier van peridot en zoetwater pareltjes, 5 rijig, aan 14-krt. gouden slotje, 41 cm lang

7320 € 450 - € 650 Witgouden fantasie oorhangers, 18krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,12 ct. en zoetwater cultive parel 7321 € 125 - € 175 Oorhangers van zoetwater cultive parel aan 18-krt. witgouden haak 7322 € 750 - € 1.000 Witgouden fantasie oorknoppen model klavertje vier,18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,41 ct. en zoetwater cultive parels 7323 € 750 - € 1.000 Witgouden entourage oorknoppen,18krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,40 ct. en zoetwater cultive parels 7324 € 550 - € 750 Witgouden entouragering, 14-krt., bezet met parel en briljant geslepen diamant ca.0,50 ct., 17,5 mm 7325 € 800 - € 1.200 Witgouden entourage oorknoppen,18krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,99 ct., chatonzetting

7331 € 300 - € 600 Gouden fantasiering, 14-krt., bezet met camee, 17,25 mm 7332 € 50 - € 100 Gouden hanger, 14-krt., bezet met gesneden camee met afbeelding van een dame, 2,5 cm lang, bruto 3,6 gram 7333 Collier van glasgranaat, met een 14-krt. gouden rond slotje bezet met granaat, 46 cm lang 7334 € 300 - € 600 Witgouden fantasiering,18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,10 ct., chatonzetting, 17 mm 7335 € 650 - € 850 Witgouden fantasiering,18-krt., bezet met witte en champagne Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,59 ct., 17 mm 7336 € 500 - € 750 Witgouden slagring, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,55 ct. J/K pique 1, 16,5 mm 7337 Witgouden solitairring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamantje ca. 0,05 ct., chatonzetting, 17 mm 7338 € 400 - € 600 Witgouden slagring,18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,31 ct., chatonzetting, 17,5 mm 7339 € 750 - € 1.000 Witgouden fantasie collier, 18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,65 ct., kastzetting, 60 cm lang 7340 € 1.000 - € 1.500 Witgouden collier, 18-krt., 44 cm lang, met daaraan een 18-krt. witgouden kruishanger, bezet met briljant geslepen diamant ca. 1,00 ct.

7326 Witgouden solitairring, 14-krt. bezet met cultive parel, 17 mm

7341 € 400 - € 600 Witgouden fantasie oorhangers,18krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,09 ct., rodoliet granaat en grijze zoetwater cultive parels

7327 € 900 - € 1.100 Gouden fantasiering, 18-krt., bezet met 2 parels en briljant geslepen diamant ca.0,43 ct., 17,5 mm

7342 € 500 - € 750 Rosegouden oorknoppen, 18-krt., bezet met robijn ca. 2,00 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,12 ct.

7343 € 375 - € 425 Bicolor gouden oorhangers, 18-krt., bezet met robijn ca. 0,34 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,20 ct.

7314 Lang bloedkoralen collier, 200 cm lang, aan slotje, gemerkt 585 en met een twister slotje te dragen als kort collier

7329 € 225 - € 275 Parelcollier met daaraan een 18-krt. witgouden bolslotje bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,25 ct., 42 cm lang

7344 € 550 - € 750 Gouden oorhangers, 14-krt., bezet met diamantjes ca. 0,50 ct.

7315 € 400 - € 600 Witgouden fantasie oorhangers,18krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,11 ct. en zoewater cultive parels

7330 € 100 - € 150 Witgouden hanger,18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,02 ct. en zoetwater cultive parel

7312 Twisted collier van zoetwater en Biwa parels, bloedkoraal, regenboogmaansteen en kornalijn, 90 cm lang, aan double slotje van een horlogeketting 7313 € 200 - € 300 Gouden sieradenset, 14-krt., bestaande uit armband bezet met bloedkoraal, 19,5 cm, bijpassende gouden ring, 14-krt., bezet met bloedkoraal, 18,25 mm en 2 gouden oorclips, totaal bruto 32,0 gram

vrijdag 24 januari 2020

7328 Gouden solitairring, 14-krt., bezet met rechthoekige opaal, (1 hoekje beschadigd) 17 mm, bruto 3,2 gram

7345 € 400 - € 600 Witgouden creolen, 18-krt., bezet met 2x3 Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,12 ct., met daaraan een afneembare hanger van fluoriet met witgoud

Sluiting Goud en Zilver Timed Online 7346 € 250 - € 325

Veiling februari 2020

Witgouden entourage oorknoppen, 14krt., bezet met robijn ca 0,30 ct. en briljant geslepen diamant ca.0,20 ct.

7361 € 600 - € 900 Witgouden entouragering, 18-krt., bezet met 1 grote diamant ca. 0,30 ct. en vele kleinere diamantjes ca. 0,14 ct, 14 mm

7376 € 300 - € 400 Bicolor gouden armband, 2 rijen vossenstaart, 14-krt., 18,5 cm lang, 15,1 gram

7347 € 450 - € 650 Witgouden rivierering ,18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,46 ct., chatonzetting, 18 mm

7362 € 50 - € 100 Witgouden staafbroche, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,08 ct., 6 cm lang, 2,8 gram

7377 € 2.250 - € 2.500 Rosegouden tennisarmband, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca.2,20 ct., 18 cm

7348 € 500 - € 750 Platina solitairring, bezet met bolsjewiek geslepen diamant ca. 0,75 ct., 16,75 mm

7363 € 100 - € 200 Witgouden fantasiebroche, 14-krt., bezet met 4 briljant geslepen diamantjes, 5,5 cm lang, bruto 9,4 gram

7378 € 200 - € 400 Gouden slavenarmband, 14-krt. 15,8 gram

7349 € 750 - € 1.000 Witgouden entouragering, 18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,81 ct.,17 mm 7350 € 900 - € 1.100 Witgouden rijring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 1,00 ct., 17 mm 7351 € 400 - € 800 Witgouden fantasiering, 18-krt., bezet met 3 stuks briljant geslepen diamant ca.0,48 ct.,17 mm 7352 € 150 - € 250 Rosegouden oorknoppen, 18-krt., bezet met bloemvormige amethist en briljant geslepen diamant ca.0,08 ct. 7353 € 450 - € 650 Witgouden entourage oorknoppen,18krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,38 ct. en lemon kwarts brioletten 7354 € 750 - € 1.000 Witgouden entourage oorknoppen, 18krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,59 ct. en oranje saffier ca. 1,04 ct. 7355 € 1.000 - € 1.500 Bicolor gouden fantasiering, 18-krt., bezet met 15 grotere en 10 kleinere briljant geslepen diamant ca. 0,80 ct. 16,75 mm 7356 € 100 - € 150 Gouden fantasiering, 14-krt., bezet met 3 robijntjes, 16,5 mm 7357 € 500 - € 750 Witgouden entouragering, 14-krt., bezet met ovale robijn en briljant geslepen diamant ca. 0,50 ct.,17,25 mm 7358 € 100 - € 150 Witgouden entouragering, 14-krt., bezet met ovale amethist en daarom heen 8 briljant geslepen diamantjes ca. 0,16 ct., 16,75 mm

7364 € 300 - € 600 Witgouden fantasiering,18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,11 ct. en oranje/gele saffier ca.0,42 ct., 17,5 mm 7365 € 800 - € 1.200 Witgouden fantasiering,18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,16 ct en okergele saffier ca 2,90 ct., 18 mm 7366 € 300 - € 600 Witgouden fantasiering,18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,08 ct. en gele saffier ca. 0,59 ct., 17,5 mm 7367 € 400 - € 600 Witgouden fantasiering,18-krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,16 ct. en Swiss Blue topaas, 17 mm 7368 € 550 - € 750 Bicolor gouden collier, 2 rijen vossenstaart, 14-krt., 44 cm lang, 27,8 gram 7369 € 80 - € 120 Gouden schakelcollier, 14-krt, 43 cm, 5,2 gram 7370 € 200 - € 300 Gouden armband, 14-krt, met daaraan 2 maal gouden 5 gulden munt in montuur, 15,8 gram 7371 € 750 - € 1.000 2-rijig gouden collier, 18-krt., gematteerd, versierd met bladmotief en 2 kwastjes aan onderzijde, 44 cm, 40,5 gram 7372 € 200 - € 400 Gouden schakelarmband, 14-krt., 21 cm, 18 gram 7373 € 400 - € 600 Gouden fantasie schakelarmband, 14-krt., 20 cm, 24,8 gram

7359 € 300 - € 600 Witgouden fantasiering, 18-krt., bezet met peervormige amethist en briljant geslepen diamant ca.0,10 ct., 17,25 mm

7374 € 200 - € 300 Gouden schakelcollier, geel met witgoud, 14-krt., 19 cm, met 2 extra losse schakels, totaal 14,1 gram

7360 € 800 - € 1.200 Fraaie witgouden cross over ring, 18krt., bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca. 0,51 ct., filetzetting, 17,75 mm

7375 Ovale reliefbroche met afbeelding van vrouw en een 14-krt gouden zegelring (zegel beschadigd), 19 mm

vrijdag 24 januari 2020

7379 Gouden broche, 14-krt, met zirkonia, gouden harthanger, 14-krt. met medaillon aan achterzijde en een 14-krt. gouden rouwhanger, bezet met haar (incompleet), bruto 24,1 gram 7380 € 150 - € 250 Gouden slavenarmband, 14-krt.,9,4 gram 7381 € 150 - € 250 Gouden slavenband, 14-krt, met gewafeld decor met sterren, 12,7 gram 7382 € 400 - € 600 Gouden armband, 14-krt, bezet met 13 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.65 ct., 18,5 cm, bruto 26,2 gram 7383 € 400 - € 600 Gouden schakelarmband, 14-krt, 19,5 cm, 32,8 gram 7384 € 250 - € 350 Gouden schakelarmband, 14-krt, 18,6 gram 7385 € 800 - € 1.200 Gouden creolen, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca.0,76 ct. 7386 € 100 - € 150 Paar gouden filigrain oorhangers, 14-krt, met schroefdraad, 5 cm lang, 7 gram 7387 € 375 - € 425 Rosegouden entourage oorknoppen, 14krt., bezet met 1 grote ca. 0,30 ct. en vele kleinere briljant geslepen diamant ca. 0,14 ct. 7388 € 750 - € 1.000 Rosegouden fantasiering, 18-krt., bezet met 1 grote ca. 0,30 ct. en 10 kleinere briljant geslepen diamant ca.0,18 ct., 17,5 mm 7389 € 30 - € 60 Gouden broche, 14-krt, in de vorm van een slang, 6 cm breed, 3,6 gram 7390 € 175 - € 225 Gouden 10 Gulden munt, 1933, in gouden montuur/hanger, 8,6 gram 7391 € 150 - € 250 Gouden munt, 1 Pond Zuid Afrika in gouden montuur, totaal 10,1 gram 7392 € 800 - € 1.200 Gouden fantasiering, 18-krt, bezet met 20 briljantgeslepen diamanten ca. 1.7 ct., bruto 13,6 gram, 17,0 mm

Sluiting Goud en Zilver Timed Online 7393 € 150 - € 250 Bicolor gouden solitairring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,33 ct., chatonzetting, 17,25 mm

7394 € 100 - € 200 Gouden zegelring, 14-krt, bezet met onyx, 21,5 cmm bruto 10,8 gram 7395 € 50 - € 100 Gouden dubbele ring, 14-krt, 4,6 gram, 19,25 mm 7396 € 1.250 - € 1.750 Bicolor gouden fantasiering, witgoud en rosegoud, 14-krt., bezet met1 grote ca. 0,58 ct. en vele kleinere briljant geslepen diamant ca.0,12 ct., 18 mm 7397 € 100 - € 150 Bicolor gouden solitairring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,15 ct., chatonzetting, 17,5 mm 7398 € 200 - € 400 Gouden filigrain bloembroche, 20-krt., diameter 4 cm, 8,1 gram 7399 € 200 - € 400 Gouden hanger van een goudklompje, 14krt.,10,8 gram 7400 € 150 - € 200 Gouden 10 Gulden munt 1897 in montuur, gemaakt tot broche 7401 € 40 - € 80 Sierlijke ring, geen keur, met onyx en diamantjes, 16 mm 7402 € 400 - € 600 Bicolor gouden fantasiering, 14-krt. bezet met 2 pendeloque geslepen diamant ca. 0,50 ct. en 1 briljant geslepen diamant ca. 0,45 ct., 18,5 mm 7403 Solitairring, bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,10 ct., chatonzetting (geen keur), 17 mm 7404 € 100 - € 200 Bicolor gouden solitairring, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,1 ct., 17,75 mm 7405 € 80 - € 120 Geelgouden slagring, 14-krt., bezet met 2 roosgeslepen diamantjes ca. 0,30 ct., 16,5 mm 7406 € 40 - € 80 Gouden filigrainbroche, 14-krt., 4,5 cm, 3,7 gram 7407 € 50 - € 100 Gouden fantasiebroche, 14-krt., 5,2 gram 7408 € 50 - € 80 Gouden collier, 14-krt., 41 cm, 4,4 gram 7409 € 200 - € 400 Bicolor gouden collier, 14-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,20 ct., 41 cm lang

Veiling februari 2020 7411 € 100 - € 150 Lang gouden gourmetcollier, 14-krt., met daaraan een ovale onyx rouwhanger, bezet met zaadpareltjes, 62 cm lang, bruto 17 gram 7412 € 400 - € 600 Bicolor gouden collier, 18-krt., bezet met briljant geslepen diamant ca.0,20 ct., 42 cm lang 7413 € 750 - € 1.000 Fraaie gouden filigrain collier, 18-krt., versierd met sterretjes en lovertjes, 48 cm, 39,2 gram 7414

€ 225 - € 275

Gouden venetiaanscollier, 14-krt., 59 cm lang, met daaraan een solitairhanger bezet met briljant geslepen diamant ca. 0,10 ct. 7415 € 80 - € 120 Gouden collier, 14-krt., met hanger met Davidster, 45 cm, 3,8 gram 7416 Gouden collier, 14-krt., met fantasiehanger, 3,3 gram

€ 30 - € 60

7417 € 50 - € 100 Gouden figaro collier, 14-krt., 50 cm lang, 4,6 gram 7418 € 150 - € 250 Gouden gourmetcollier, 14-krt., 44 cm lang, met daaraan een 14-krt. gouden harthanger, bezet met briljant geslepen diamant ca.0,15 ct. 7419 € 50 - € 100 Gouden fantasiecollier, 14-krt., bezet met diamantje met een daarbij behorende broche, 2,5 cm lang, 5 gram 7420 € 100 - € 150 Gouden collier, 14-krt., met fantasiehanger met briljantgeslepen diamantje, 41 cm, bruto 5,6 gram 7421 € 100 - € 150 Gouden collier, 14-krt., met daaraan een gouden 5 Gulden munt, 1912, 42 cm lang, 6,5 gram 7422 € 100 - € 150 Gouden collier, 14-krt., met fantasiehanger bezet met briljantgeslepen diamantje, 40 cm, bruto 5,4 gram 7423 € 100 - € 150 Gouden oorhangers, 14-krt., bezet met robijntjes, bruto 6,2 gram 7424 € 600 - € 800 Fantasiecollier met gouden schakels, 18krt., cultive pareltjes en groene bollen, vermoedelijk jade, ca. 86 cm lang, bruto 85,3 gram

7410 € 80 - € 120 Gouden collier, 14-krt., 50 cm met fantasiehanger, bruto 6,7 gram

vrijdag 24 januari 2020

7230

19e eeuwse broche

Openingstijden Maandag 13.00- 18.00 uur Dinsdag 9.30- 18.00 uur Woensdag 9.30- 18.00 uur Donderdag 9.30- 20.00 uur Vrijdag 9.30- 19.00 uur Zaterdag 9.00- 17.00 uur

Wijnkoperij Henri Bloem

Natuurlijk koopt ook u uw brood en banket bij Arnhems oudste bedrijf! Al sinds 1767 leveren wij brood en banket aan de Arnhemse bevolking. Wilt u een beter bewijs van kwaliteit en ambachtelijk vakmanschap? Wekelijks hebben wij speciale aanbiedingen. Komt u regelmatig langs om te zien wat wij voor u in de aanbieding hebben! Verkooppunten Achter de Coulissen 1 Beethovenlaan 53 Broerenstraat 23

Elderveldplein 17 Fortunastraat 9 Geitenkamp 15 Groningensingel 955

Hanzestraat 137 J. Israelslaan 92a Middelgraaflaan 10a Oostburgwal 40

Thuvinestraat 37, Duiven Brink 12, Huissen Pres. Kennedylaan 301b, Velp

Arnhem - Duiven - Huissen - Velp - www.hilvers.nl - E bakker@hilvers.nl - T 026-364 41 41

Woensdag

12 februari

09.00 uur

Kleingoed

12-02 09.00 uur Kleingoed

Veiling februari 2020

9000 Koekoeksklokje, ca. 40 cm hoog (kuif 2delig) 9001 4 zeefdrukken b.u. Ad van Hassel, Marjolijn van Ginkel, Ann Vanaeken en Jos Bamps

9002 4 opgerolde schoolkaarten met de onderwerpen Oost-Nederland, Grrot Brittannie en Ierland, In Siberische vlakte en Jartallen 9003 Jan Peeters (1912-1992) Vaas met bloemen en koffiekopje op tafel, gemengde techniek op papier, gedateerd 1983, 58x42 cm (barstje in glas), en naakt zittende vrouw, aquarel, gedateerd 1952, 44x30,5 cm 9004 3 Oosterse handgeklnoopte kleedjes 47x45 cm, 59x45 cm en 119x77 cm en aardewerken bloempot met guirlande versiering 25,5 cm hoog, 30,5 cm diameter

9005 Incompleet metalen kinderfornuisje, Art Deco lampje (incompleet) Oosterse vissenkom 20e eeuw en een aardewerken beeld van een Oosterse krijger50 cm hoog 9006 7 gekleurde glazen vazen, verschillende modellen 19,5-55 cm hoog 9007 10 Petromax stormlampen

9008 10 Petromax stormlampen

9009 35 stormlampen

9010 Oosterse koperen bewerkte potten, hengselbak, schotel en schenkkan

9011 4 wandklokken wo. Zaanse klok, zonneklok (ruitje en klepel manco), Tempus Fugit (klepel manco) en polychroom gekleurde wandklok

9012 Divers koperwerk waaronder puddingvormen, ketels etc en metalen ketel

9013 Koop divers b.u. aardewerken eend, Hindeloopen naaigarenkistje met inhoud, aardewerken Wiebo Lublink schaal, dienblad met inlegwerk, koperen ketel, Herda bureaulampje en Schwarzwalder barometer

9014 Doos porselein b.u. Lladro porseleinen beelden met schade no. 1227, 1611, 4553, 1015 en 4917, Ladybird Nightingale (tak kapot), Courting Cranes (schade pluimen), Little Duck (chipje staart), Dove (snavel kapot) en Dog Butterfly (vlinder manco), periode 1970-1990, hoogste 22 cm hoog, Bing Grondahl Brown Bear 9 cm hoog en Royal Copenhagen Guinea Fowl Turkey 14 cm hoog 9015 Doos met Cona koffiemachine, kristallen bowlschaal met lepel en glazen coupe met geetst vogeldecor 9016 Doos met porseleinen kop en schotels Rosenthal, borden, schaal met gedecoreerde voorstelling, en divers aardewerk

9017 Doos Lladro porselein kerstcollectie bu, vier kerstballen, zes kerstbellen, twee keer Kindeke Jezus (een aan hanger), twee keer kerstboom (een mist piek), soldaathanger en treinhanger 9018 Doos met porseleinen beschilderde fruitschaal (restauratie aan voet), sten leeuwenbeeldje, Engels porseleinen beeldjes, Wade Engels porseleinen vaasje pegasus, Japans aardewerken theepot en Satsuma japanse theepot olifantmodel 9019 Doos Lladro porselein w.o. Lladro Society, plaquettes, sleutels en schotels 9020 € 50 - € 100 Doos porseleinen Royal Albert Lady Hamilton Bone China servies, b.u. 3 kleine kop en schotels, 7 grote kop en schotels, 7 gebaksbordjes, een gebakschaal, koffie en thee schaal en bakje 9021 Doos met Aziatisch brons, cloisonne, tin, porselein, been en waaier 9022 Doos met divers porselein en aardewerk 9023 Doos met glazen en schaal in Jugendstil stijl, glazen schaal met goudkleurige versierde band, glazen vaas met groene lijnen en bruin vaasje met blauwe lijnen 9024 Doos met koperwerk, plate, ovaal houten Scwarzwalder bestoken doosje, tafelstel, Art Deco kandelaren etc 9025 Doos met antieke houten theekistjes, Oosterse houten doosjes met mozaiek inlegwerk, houten boekensteunen en documentenkist

9026 Doos met divers porselein en aardewerk 9027 Doos met divers porselein

woensdag 12 februari 2020

9028 35 kristallen geslepen glazen uit drinkservies

9029 Doos met plafondlampje, koperen ketel, cloisonne vaas, kristallen geslepen schaal in koperen montuur, aardewerken schaal in metalen montuur, WMF Jugendstil tinnen vaasje en oude blikken trommeltjes 9030 Doos met aardewerken en glazen vogelbeelden, tegels in lijst, glazen vaas en porseleinen schotel 9031

€ 40 - € 80

Doos Royal Copenhagen Denmark 14 porseleinen borden door Pauline Ellison omstreeks 1975, "The Hans Christian Andersen plates", met afbeeldingen van diverse sprookjes -

9032 Doos met Aziatisch houtsnijwerk, lakdoosjes en cloisonne

9033 Doos met divers porselein en aardewerk 9034 Doos met gekleurde pastaglazen stopflesjes, dekselbakjes, vaasje, schaaltje, verstuiver, blauwe siervaas en ruitjeskristal 9035 Doos met divers Duits- en Frans porselein waaronder KPM, ontwerp Trude Petri en Limoges 9036 Doos met diverse gekleurde en beschilderde karaffen waaronder Art Deco, Brockway, Boheems en gekleurd glazen toiletstel 9037 Doos met bijou

9038 Doos met oude Engelse aardewerken schaal van T&R Boote en schotels waaronder Booths etc

9039 Doos divers glaswerk b.u. presse papiers, gekleurde vaasjes en kristal 9040 Koop diverse antieke 18e eeuwse Hollandse aardewerken tegels meest met afbeeldingen van cupido's 9041 Verzameling 18e/19e eeuwse aardewerken tegels met afbeeldingen van soldaten, figuren, oud Hollandse spelen en tegel 27x23 cm -

9042 Doos divers glaswerk b.u. Crystal Maastricht iriserende schaal en 5 kleurglazen vazen

12-02 09.00 uur Kleingoed

Veiling februari 2020

9043 Doos met koperen cloisonne schaaltje, lakwerk pindaset, doos, hoornen boot en Japans porseleinen 8-kantige schotel met polychroom decor 9044 Doos met oud Engels aardewerken schotels en theepotten waaronder Mason's, Grindley Clarence Flow Blue, Coalport, Bates Elliot dekselbakje etc

9045 Doos met plate bowlkom op houten sokkel, theepot, koffiepot, servettenhouder, aardewerken dienblaadjes en onderzetters in metalen montuur etc 9046 Doos met Hollands porselein, aardewerk, plateel, aantal tegels waaronder Porceleyne Fles Delft, Rozenburg, Tichelaar Makkum 9047 Doos met Art Deco geslepen glazen, gekleurde karaf en glaasjes op hoge groene voet

9048 Doos met glazen sierobjecten en keramiek, w.o. paars karafje, Harriet De Maar-Sielcken keramischen pot met deksel, Petri Voet aardewerken schaal, Satsuma potje met deksel en bronzen staande Boeddha 9049 Doos met Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel uit 1911, kristallen kaasstolp op onderschotel, aardewerken schotels en gipsen kunstwerk 9050 Doos met Colani glazen karafset, champagneglazen, whiskykaraf en blauwe fruitschaal op voet USA 9051 Doos divers b.u. plexiglazen schaal met onderschaal, onduidelijk gesigneerd, Swarovski cobra met verpakking, gehamerd tinnen vaasje T.K.F., glansplatelen Gouda rookset, kristallen en groene iriserende rozenbowls,aardewerken Delft vaasje en Mikasa snuisterijenbakje en 2 doosjes met verzilverd bestek voor sushi 9052 Doos divers w.o. theestel, schalen en kristallen coupe

9053 Doos met Villeroy en Boch Mettlach aardewerken serviesgoed met decor Valeria en doos met porseleinen keuken wandrekje met blauw zwiebelmuster decor, fluit, bestek, bestekhouder en onderzetter 9054 Doos divers w.o. incompleet Biedermeier theestel, Goudsaardewerken kastkommen en plateel

woensdag 12 februari 2020

9055 3 dozen met porseleinen eet- en drink serviesgoed met Zwiebelmuster decor, bestaande uit vnl. Meissen en Koppelsdorf

9056 Doos met houten doosjes, tabaksdoos, doosje met sigaartjes, kistje van der Donk Corona sigaren en houten boekensteun 9057 Doos met Afrikaans houtsnijwerk

9058 Doos met 34 blauwe porseleinen en aardewerken gevelhuisjes waaronder KLM huisjes

9059 Doos met porselein, aardewerk, plateel waaronder Gouda, Wedgwood en Oud Delft Nijmegen 9060 Koop divers ruitjeskristal w.o. fruitschaal met schoteltjes, koekbus, kaasstolp op onderschotel, botervloot op onderschotel waaronder met zilveren dop 9061 Doos divers w.o. Boeddha beeldje, spiegeltje, vaas, boekensteunen etc.

9062 2 dozen met meest gekleurde glazen vazen, schaal, bowlpot en porseleinen tafelschemerlampvoet 50 cm hoog

9063 Doos met porseleinen fruitborden, Limoges porselein, petitfour setjes etc

9064 â‚Ź 100 - â‚Ź 200 Copeland Spode England Sylvan aardewerken serviesgoed met bloemdecor bestaande uit 4 platte borden, 6 diepe borden, 6 ontbijtborden, 2 vierkante schalen, dekselschaal, vierkante schotel, 4 ovale schalen varierend van 26,5x20 cm tot 42,5x34 cm, botervloot met deksel, 3 soepkommen op onderschotel en enkele losse onderdelen (gebruikssporen en enkele chips) 9065 Antieke koperen melkkan 51 cm hoog, kraantjeskan 34 cm hoog, aker met ijzeren hengsel en touw 42,5 cm breed en koperen tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 78 cm hoog 9066 6-lichts metalen witgelakte hanglamp met bruine bloemen en witte bladeren 70 cm hoog, 66 cm diameter, 4-lichts hanglamp met rode bloemen en groene bladeren 57 cm hoog, 41 cm diameter en 2 2-lichts wandlusters 34 cm hoog 9067 Koperen haardscherm met gedreven decor 86 cm hoog, 58 cm breed, kolenbak, rechthoekige bak met rooster, ronde hengselbak, ovale jardiniere en Turkse schaal op hoge voet

9068 7 Feuerhand beschermkappen voor stormlampen en 2 ijzeren standaards met potten brandstof 89 cm hoog 9069 Koperen hallamp, koperen hanglamp met glazen bol, zamak tafelschemerlamp en metalen bronskleurige tafelschemerlampvoet met drakendecor -

9070 8 diverse wanddecoraties w.o. topografische prenten en oude strips

9071 Doos met wanddecoraties, laaf beeldjes, boekdoosjes, engeldecoratie, porseleinen beeldje, 2 gestoffeerde hokkertjes, Oosters handgeknoopt kleed 123x62 cm en tas 67x62 cm 9072 8 diverse wanddecoraties

9073 2 dozen diverse wanddecoraties

9074 2 Koperen schuifkandelaren, Afrikaans beeldje, 36 cm hoog en 2 kastkommen Oud Delft Nijmegen (barst)

9075 Keramiek beeld van een Masaivrouw, 61 cm hoog en 2 aardewerken siervoorwerpen, maker onbekend 9076 Doos met Koninklijk Plazuid Gouda plateel vaas met decor Komora, Julius Dressler Biela Boheems Jugendstil aardewerken vaas met oor, Tichelaar Makkum tegel etc en doos met Leerdam glazen karaf, glaasjes, plateau, porseleinen beeldjes, sierglazen vazen etc 9077 Onduidelijke monogram, 2 naaktstudies, pastel 31x47 cm en 33x47 cm 9078 19e eeuwse ovale mahonie gekuipte theeemmer met koperen binnenbak, koperen emmer, kolenbak, fraai gedreven beddenpan, schuimspaan en ketels -

9079 9 diverse wanddecoraties

9080 Prent in lijst, houten beeldje van Christus, kristallen schaal en een porseleinen bordje 9081 Doos divers b.u. Chinees aardewerk, schilderijtje, bronzen vaasje, gietijzeren paard, parelmoer kistje, gelenheidspenning Neederlandsche spoorwegen, Yixing trekpotje en 2 Japanse doosjes 9082 7 diverse wanddecoraties w.o. topografische kaarten van Frankrijk, werk van Paula Sluiter en ets met uilen

12-02 09.00 uur Kleingoed

Veiling februari 2020

9083 Doos met diverse wanddecoraties waaronder olieverf, etsen, Hollandse barometer, marmeren tafelschemerlampvoet met gestoffeerde kap 70 cm hoog en tafelkleedjes 9084 Doos met 18e en 19e eeuwse etsen en gravures 9085 Doos met diverse wanddecoraties waaronder etsen, aquarellen, kleurenlitho's, spiegel en olieverf op doek 9086 Doos met kristal en glas waaronder Venetiaans glazen deurkrukken, rood glas 49 cm hoog en 2 glazen lampenkappen waaronder Jugendstil 9087 Doos met diverse gewichten, doos met balansjes en onderdelen voor weegschaal en ijzeren haalboom 9088 Doos met repro beschilderd incompleet stoelklokje, wanddecoraties, plate kandelaren, aardewerken schotel en rieten mandje 9089 Metalen paraplubak met Jugendstil decor 56 cm hoog, ovaal metalen beschilderd dienblad 51x39,5 cm, Oosters handgeknoopt kleed 147x88 cm en houten bewerkte tafelschemerlampvoet 57 cm hoog 9090 Doos met Aziatische porseleinen tafelschemerlampvoet met resatauratie 57 cm hoog, Thun Bolazano aardewerken beeld 34 cm hoog, divers porselein en aardewerk 9091 Doos met Engelse jachtprenten in lijst, prenten in lijst soldaten te paard en hondenprenten in lijst van Arthur sarnoff 9092 8 diverse wanddecoraties w.o. etsen

9093 Doos met Boch aardewerken schotels met blauw decor, gipsen religieus beeld, crucifixen, 2 ananasmodel tafelschemerlampvoeten, glas en metalen bureaulampje met glazen kap 9094 Hoedendoos, miniatuur strandstoel,43 cm lang, bontmuts en bontje, houten 3D bestoken wanddecoratie in lijst 55x40 cm, map met 9 reprodukties Napoleonische Schlachten, kleurets in lijst van A Maly 28x25 cm en Frans aquarelletje in lijst 10,5x13 cm 9095 Grote koop metalen en glazen hanglampen en bureaulampjes, en keramiek wandlamp jaren 60/70/80

woensdag 12 februari 2020

9096 Doos met kristallen en glazen karaf, vazen, schenkkan en messenleggers in cassette 9097 Doos met koperen kandelaren, kruik in houten kist, litho's, foto's met handtekeningen van popgroep Dio, Agfa fototoestel, koperen aker 48 cm diameter, kleedjes, wanddecoraties etc 9098 2 keramieken wandappliques met voorstelling van hanen en vogels, 56 en 76 cm breed 9099 Oude spanen doos, 29,5 cm hoog, 55,5x42 cm, een aardewerken vaas P Regout naar Imari voorbeeld, 60 cm hoog (schade) en een koperen ketel 9100 3 Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw 45 cm, 59 cm en 60,5 cm hoog 9101 Doos met koperwerk, 12 Royal Windsor messen met hoornen heften in cassettes, blokfluiten, houten sigarenkist, ovale houten dienblad met intarsia 61x46 cm en lakwerk onderzetters 9102 Doos met kristallen karaffen, mand, schalen, pressepapiers etc

9103 2 dozen diverse Afrikaanse voorwerpen wo. muziekinstrument, kommen gemaakt van kalabassen, trommel, hoed, sieraden gemaakt van kralen, kalenders etc. 9104 € 100 - € 150 Wedgwood serviesgoed Richmond bestaande uit 8 grote borden, 8 platte borden, 8 ontbijtborden, vleesschaal, roomstel op blaadje, 11 kop en schotels, 10 compoteschaaltjes, 2 kleine ronde schaaltjes en 5 soepkommen op schotel 9105 Doos met diverse beelden waaronder paarden, oude opalineglazen tafelolielamp met glazen kap, houten doosjes, bijou, koperen dienblaadje, ikoontje etc

9106 Doos divers w.o. plate schenkkan, Oosterse borden etc.

9107 3 diverse wanddecoraties w.o. prent Harry Kuyten en olieverfschilderij van een kieviet 9108 Doos met 18e eeuwse gravures van zeehelden, litho's en schilderijtje

9109 Aquarel van heidelandschap door Tullemans, tekening van figuren in landschap met onduidelijke signatuur, anoniem, sepia van meerdere gebouwen en landschapjes in lijst, anoniem, aquarel van bloemen, en litho van Carle van Loo

9110 2 groen geemailleerde sudderbranders, en 2 petroleumkannen 9111 6 Petromax stormlampen

9112 6 Petromax stormlampen

9113 6 Petromax stormlampen

9114 6 Petromax stormlampen

9115 Petromax Rapid 1500/500cp kacheltje , Bialaddin tafellamp, Bialaddin Bowl Fire en Schets geemailleerde gas Roomheater 9116 4 Feuerhand stormlampen met ingelijste Feuerhand reclame 9117 4 vroeg 19e eeuwse aquarellen met voorstellingen van figuren, 3 aquarellen van bloemen en sepia tekening met voorstelling van man met hond en paarden bij huis en landschap met dorp op achtergrond 9118 € 100 - € 200 6 diverse oude typemachines 9119 5 diverse gresaardewerken Keulse potten en Oosterse 8-kantige bloempot 9120 ANWB geemailleerd wandplaat met opschrift Erkende Camping 28x39 cm, antieke weegschaal, koperen telefoon, brievenweger en wafeltang

9121 Gesigneerd Munthe, Zeegezicht, paneel 30x24 cm, anoniem, Bergachtig landschap, paneel 18x25 cm, monogram JMW, Schelpenvisser aan waterkant, olieverf 13x13 cm, anoniem, Vrouwen in klederdracht op strand, olieverf 8,5x15,5 cm en gesigneerd Harrys, Aziatische figuren in koets, aquarel 22x30,5 cm 9122 Oude Underwood typemachine en Olivetti Lettera 22 typemachine in koffer 9123 2 dozen met divers glas en kristal

9124 Doos divers w.o. plaquettes, 2 tinnen kraankannen etc.

9125 Doos met kristallen karaf, stopflessen, glazen, vazen etc

9126 Doos divers met schelpen, kandelaren, schaal op voet etc.

12-02 09.00 uur Kleingoed

Veiling februari 2020

9127 Doos met Porceleyne Fles Delft aardewerken vaasjes uit 1907, schilder W van Baarsel, plateel, aardewerken potje met oor en 18e eeuwse aardewerken tegels 9128 Doos met 18e en 19e eeuwse boeken, 19e eeuwse houten stoof, Meissen porselein, portretjes etc

9129 Doos met diverse schootkoffiemolens en doos met divers koperwerk 9130 Doos divers b.u. wajangpoppen, 2 aardewerken beelden, 2 krissen, oude pijp en 4 oosterse wanddecoraties 9131 4 dozen met Hollands, Belgisch, Duits en frans aardewerk en porselein 9132 Doos met gekleurde glazen coupjes en Bimini glaasjes

9133 Doos met zilvapleet bestek, marmeren vaasje, tinnen klepkan, oude verrekijker in foedraal etc 9134 2 dozen met Leerdam kristallen geslepen glazen van servies, 4 modellen, 39 stuks 9135 2 dozen met porseleinen Jager serviesgoed en diverse kop en schotels 9136 Doos divers verzilverd, waaronder schalen, bekertjes en lepeltjes in cassette 9137 Doos met diverse Art Deco geslepen glazen en karaffen waaronder Poschinger 9138 2 dozen divers b.u. 2 blauwkleurige siervazen, 4 porseleinen oorvazen, 2 blikken opwindspeelgoed, glazen knijpfles, Philips radio, Porceleyne fles aardewerken wandbord, Imari bord, miniatuurbeeldjes wo. Goebel, 3 Chinese wandborden, koffiemolen en verzilverde wijn- champagnekoeler 9139 Doos met antieke kristallen karaffen, sierglazen, vazen, tafelstel, schalen etc 9140 Doos met diverse antieke aardewerken tegels

9141 Doos divers verzilverd bestek, waaronder hartenfilet 9142 Doos met 2 hallampen met pegels en koper montuur en glazen 6-kantige hallamp in koper montuur

woensdag 12 februari 2020

9143 Doos met Hollands keramiek waaronder Cor Unum, Zuid Holland Gouda, Societe Ceramique en Flora Gouda 9144 Doos met Hollandse aardewerken vazen waaronder Spinx en Adco

9159 4 koperen tafelolielampen en glazen bol hanglamp -

9160 Japanse lakwerk kist met inhoud b.u. lakwerk kommen, keramieken olie en azijnset van man en vrouw

9145 2 dozen met glazen vazen waaronder gekleurde

9146 Doos met divers koperwerk

9147 4 dozen met divers keramiek van Mariquita Mills

9163 Doos met kristallen en glazen dierfiguren, bloemen, boten etc waaronder Swarovski

9148 Doos met heldere en gekleurde glazen waterkannen, vazen en fruitschaal

9149 2 dozen met divers porselein en aardewerk waaronder Rosenthal, Furstenberg, Arzberg etc

9164 Doos met oude fototoestellen waaronder Erabox, Agfa, Photax, Goerz Tenax, Yashica etc, en verrekijkers

9150 Doos met diverse oude camera's waaronder Brownie, Solida II L, Bonafix, Kodak, diverse toebehoren en Gevaert automatic filmcamera 9151 Doos divers b.u. rode wijn Angelus Grand Crux 1993, 2 jaren 60 bureau- en wandlamp, koop Gero Zilmeta bestek, 3 aardewerken borden en twee18e eeuwse tegeltjes 9152 Doos divers kristal w.o. stolp op onderschotel met zilveren knop en divers ruitjeskristal 9153 4 diverse schilderijlijsten met binnenmaten 24x18, 24x30 en 2 maal 42x31 cm 9154 Schoolklok met slagwerk, wijzerplaat voorzien van cartouches, 38,5 cm diameter (kast lijm los, slinger manco)

9155 Gesigneerd H W Zweed, Hindeloopen dienblad met Bijbelse voorstelling van Kain en Abel, een eiken kastje met 18 laadjes voor verzameling munten of zo, 17,5 cm hoog, 27 cm breed, 19 cm hoog, Gelria plateel bloempot decor Gouda (barst en een Joodjes kanderlaar 9156 Koop divers koperwerk en bronzen lavabo 9157 Verzameling van 50 diverse maten en modellen porseleinen en glazen apothekerspotten/flessen

9158 Doos met tinnen schotel met afbeelding van Napoleon, tafelklokje, tin, koper, plate en brons

9161 â‚Ź 100 - â‚Ź 200 5 diverse oude typemachines 9162 2 dozen met metalen tafelstukken vogels en divers plate

9165 Doos met antiek Aziatisch keramiek, fossielen, schelpen en steen

9166 Doos met Art Deco en vintage objecten waaronder spaarpotjes, puntenslijper, klokjes etc 9167 Gesigneerd, Passy, Bouvy, Dansend meisje, ovale pastel gedateerd 1919, 27x20,5 cm, Meisje met hondje, pastel gedateerd 1919, 27,5x20 cm en Meisje met gebroken melkkan, pastel gedateerd1918, 32x21 cm (lijstje defect), alle 3 werken in lijst 41,5x28 cm -

9168 Doos met Wedgwood Jasperware, Leerdam glazen vazen en vaasjes waaronder, gelegenheids glas Koningshuis, Copier, bierpul etc

9169 Doos met verzameling ruitjeskristallen boterstolp, karaf, onderzetters, geslepen karaf, schaal, 8 groene glazen en doos met 6 blauwe glazen, hoge vaas 40 cm en 11 kristallen schaaltjes 9170 Doos met sierglazen schaaltjes, vazen, hoofd, fles met boot etc 9171 Doos met antieke schildpaddoosjes met schade, pijpenrekje, houten beschilderde doosjes, bestek met benen heft, kralentasje, bijou, stafje etc 9172 Doos met antieke bronzen vijzels, bel, beeldjes, potje, messing kandelaren, kraan etc

9173 2 dozen met Aziatisch houtsnijwerk

9174 Doos met divers antiek koperwerk

5009

Porceleyne Fles vaas

12-02 09.00 uur Kleingoed 9175 Oude Perzische keramieken tegels en Zuid Europese keramieken tegels met polychroom decor

Veiling februari 2020 -

9176 Doos met oude Unis France stereoscope, metalen steresoscope, 2 microscopen scotmec-oxley instantaneous moisture meter en diverse zeekijkers 9177 Doos met persglazen sapkan, schaal, glazen etc waaronder marigold, penton, paliwal 9178 Doos met divers brons, messing en koperwerk

9179 Koop van 13 wanddecoraties waaronder aquarel van Charles Stanley Reinhart, etsen en litho's met meest erotische afbeeldingen van vrouwen 9180 Koop Oosterse bronzen en messing wierooklampen en olielampen

9181 Russische messing theodoliet en aantal onderdelen voor theodolieten 9182 Doos met koperen kandelaren, zakketel, roomkan, kastanjepan, houten wandconsoles, map met litho's, tekeningen etc 9183 Doos met antieke tinnen schaal 35 cm diameter, schotels 30,5 cm, 37 cm, 41,5 cm en diverse maatkannen en bierpullen 9184 2 dozen met divers Chinees en Japans porselein

9185 Doos divers w.o. beeldjes en aardewerk 9186 Doos met divers aardewerk wo. kannen, potten en vazen 9187 Doos met sierglazen vazen, dienblad, Leerdam glazen onderzetters in originele koker, drinkserviesje, tegel etc 9188 Doos met Japans porseleinen theeserviesjes

9189 2 dozen met divers porselein en aardewerk

9190 Doos met gekleurde glazen schalen en vazen waaronder Maastricht

9191 Doos met Delftsblauw porselein en aardewerk, Petrus Regout en Societe Ceramique aardewerk etc

woensdag 12 februari 2020

9192 Doos divers aardewerk en porselein w.o. Oosters met schade

9207 Doos divers w.o. postzegels en munten, TomTom etc.

9193 Doos met porseleinen en aardewerken beeldjes, bekers, kruikjes en aanstekers

9208 Doos met Hollands plateel waaronder Iris Gouda, Zenith Gouda, Regina Gouda, Anhem en Tichelaar Makkum aardewerk

9194 Koop divers Aziatisch porselein w.o. blauw decor met montuur 9195 Doos divers w.o. schotels als Porceleyne Fles, Tichelaar Makkum presenteerschaaltje, plateel en oosers porselein 9196 2 dozen met bijou, houten paard 54 cm hoog, divers plate porselein, glas, houten kistjes etc 9197 Verzameling 18e/19e eeuwse aardewerken tegels met afbeeldingen van schepen, dieren, bijbelse voorstellingen, divers en vierpas bloemen 9198 Doos met Oosterse kist, Chinees en Japans porselein, textiel en Mah Jongg spel 9199 Doos met meest Japans porselein

9200 Doos met Chinees porselein, meest 18e eeuws en met schade 9201 â‚Ź 50 - â‚Ź 100 Doos met 13 Porceleyne Fles aardewerken gelegenheidsschotels uit de periode 1915-1940, 18 cm diameter, dekselvaasje, 2 schotels uit 1981, Rosenthal porseleinen vaas, Petrus Regout aardewerken gelegenheidsschotel 1945 en porseleinen beeld van eend 9202 Doos met Douwe Egberts wandkoffiemolen, Oosterse objecten, biljartballen, replica houten beschilderde schooltas, beschilderde dekseldoos, kistje van der Donk Corona sigaren etc 9203 Doos met Oosters porselein, kristallen geslepen plateautje gevat in metalen montuur, 19e eeuws porseleinen vaasje, porseleinen en aardewerken beeldjes 9204 Doos met Chinees en Japans porselein 18e en 19e eeuw 9205 Doos met Hollands aardewerk en plateel waaronder Delfts, Zuid Holland Gouda, Zenith, kristallen geslepen bierpul etc 9206 Verzameling 17e/18e eeuwse majolica tegels met afbeeldingen van bloemen, honden en vogel

9209 Doos met Delftsblauwe porseleinen vazen en Porceleyne Fles aardewerken schotels, schaaltje en vazen 9210 Doos divers w.o. Tichelaar Makkum, Porceleyne Fles Delft, Regout gebakstel etc. 9211 Doos met Indisch houtsnijwerk doosjes, poppen voor schimmenspel, religieuze wanddecoratie, crucifixen etc 9212 Doos met 18e en 19e eeuwse aardewerken tegels en 4-pas tegeltableau in eiken lijst 30x30 cm 9213 Doos divers w.o. oud album met Poezieplaatjes, Imari schotel, Goudaardewerk kom, lepeldoosjes, koperen olielamp en dienblad

9214 Doos met divers verzilverd, waaronder tafelschuiers en lepels

9215 Doos met porseleinen, aardewerken en metalen beeldjes, Chinees porselein, diverse beeldjes en miniatuur koperen pijpcomfoortje met kleipijpjes 9216 Doos Lladro porseleinen beelden met schade, Mother playing with child (chip hoofddoek), 6774 Santa's Magic Touch (kwast manco), 8675 Gathering Flowers (schade blaadje), 5080 South of the Border (schade pot), 4879 Aranjuez Little Lady (parasol manco), 5815 In Full Releave (vinger kapot) en 5211 Angela (schade vinger) 9217 Doos met Hollands aardewerk, gresaardewerk en biscuitporseleinen beeldengroep

9218 Doos met kristallen karaffen, bierpul, hengselschaal etc

9219 Japans porseleinen theeservies

9220 2 dozen met diverse hanglampen en wandlamp

9221 Doos divers w.o. gedecoreerde tinnen kraankan, koperen wandkandelaar, wanddecoraties, lepeldoosje etc.

12-02 09.00 uur Kleingoed

Veiling februari 2020

9222 Doos met Jugendstil ansichtkaarten en fotoalbums, hoedendoos met hoed, metalen reclameplaat Ten Have's koffie en thee, miniatuur wandklokje, koperen schaaltje en houten cassette met verzorgingsset b.u. 9 glazen flesjes en glazen potjes met bakelieten dekseltjes (1 flesje manco en 1 dekseltje gelijmd van potje)

9243 4 Rhewum stormlampenen 3 Frowo stormlampen gebruikt door oa. wegwerkers

9244 3 albums met Royal Mail Smilers, 1 lege album en stapeltje Royal Mail Smilers 9245 3 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Amerika en 1 lege postzegelalbum

9223 Metalen blokkenbak en een oud aardewerken hoekmodel wasbakje

9224 Doos b.u. diverse Perzische tegeltjes

9246 3 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Bundesrepublik Deutschland

9225 4 dozen met olielampen, lamponderdelen, Graetzin lampjes Graetzin reclame in lijst en kist met lampenkousjes

9247 Doos met diverse wanddecoraties, doos met bontcape en sjawls, Beomaster 900 radio en anatolisch kleed 143x91 cm

9226 17 incomplete stormlampen en koop glazen potten voor stormlampen

9227 Doos met opgerolde etsen, affiches, kaarten en zeefdrukken

9228 Doos met 10 porseleinen poppen

9229 Krat vol met antiek handgereedschap

9230 2 Franse gravures getiteld l' Enfouis seur et son compere, Le meunier, son fils, et l'ane 4 reproducties in lijst van Goudsmit, Silversmit, Goudslaager en Perelgaater, 4 diverse ingelijste litho's, modeprent en etsje van Norbert Behrend 9231 Koop van 14 wanddecoraties van etsen,gravures, litho's en houten decoratie met voorstellingen van schepen en boten 9232 Doos divers b.u. wandkapstokje, frankeermachine, vruchtenhouten Corpus Christie op crucifix, 4 wanddecoraties, map met vereeniging van der kunsten door Jan Steen en 3 noten lijsten 9233 Doos met antiek fotoalbum, stenen buste, boeken, stoeltje, kistje met schaakstukken, Alessi metalen houder en glazen beschilderde fles 41 cm hoog 9234 Doos met kristallen en glazen karaffen etc

9248 Oud Van Rossem's Tabaksblik, rond CJ van Houten & Zoon Cacaoblik, Ten Have's Koffie en Theeblik, en 2 onbekende blikken 9249 Olympus microscoop in kunststof kist

9250 Citizen metalen electrische wandklok 22 cm diameter en Mauthe Synchron metalen electrische wandklok 49 cm diameter

9261 Verzameling postzegels Wereld, meest gestempeld en insteekalbums met postzegels 9262 Oude geemailleerde schenkkan met tinnen montuur 27 cm hoog, Yalacta bakelieten stolp 15,5 cm hoog, 22 cm diameter, Hall USA porseleinen schaal met zwart glazuur 41 cm diameter, 2 handtasjes, marmeren vijzeltje met porseleinen stamper en Alexander Heinrich original blockflote in doosje

9263 4 antieke poppen van papiermache en porselein 25-56 cm hoog

9264 Doos met religieuze artikelen waaronder 19e eeuwse ivoren corpus, medaillons, crucifixen, bronzen plaquette en wanddecoraties 9265 Doos met antiek tin, blik en trouw/doopbus 9266 Doos lego b.u. 4 dozen nr. 850, 851, 854, 856, niet gecontroleerd en gesorteerd -

9251 Doos b.u. diverse bont en imitatiebontmutsen, nertsen, sjaals en hoedjes

9267 Doos met tin, koperwerk, houten tabakspot, plate en ovaal aardewerken dienblaadje in metalen montuur

9252 Doos met porseleinen en kunststof beelden, poppenserviesjes, pop en mandje

9268 2 dozen met treinen, rails en trafo van Marklin en doos met porseleinen kinderserviesjes en 35 mm filprojector met aantal filmpjes

9253 Philips Philoscoop II, type GM 4144-01, universeelmeetbrug, jaren 50 en Philips koffergrammofoon, type AG-4856, jaren 60 9255 Oude Willcox & Gibbs naaimachine in houten kist, zaanse klok in noten kast 63 cm hoog en koperen penkandelaar 62 cm hoog 9256 Doos met Petromax geemailleerde lampenkappen, beker, kan, glazen kappen en wanddecoratie

9235 Cor van der Woerd (1901-1994) 6 diverse etsen

9257 6 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Indonesie

9240 36 stormlampen

9258 7 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Europa

9241 36 stormlampen

9242 30 stormlampen in diverse maten

woensdag 12 februari 2020

9260 Doos met diverse maten damast kleedjes en spreien

9259 6 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Frankrijk

9269 Doos met ruitjeskristallen bowlkom met deksel, 2 karaffen, gembercoupe, 12 messenleggers en glazen object 9270 Doos met 19e eeuwse mahonie lepeldoosje en theekistje, koperen Art Deco sigarendoos, tinnen klepkannetje, Oosters houten doosje met inlegwerk, ankerlicht en glazen tafelolielamp 9271 Doos divers w.o. kloosterbel, cloisonne vaas, gemberpotjes, kaarsenkroontje etc. 9272 Doos met diverse schilderijen, gravures, litho's en foto's 9273 Doos met geemailleerde tulband, vergiet, flessen wijn, wit metalen 5-lichts kandelaar etc 9274 Koop van 12 wanddecoraties waaronder tekeningen, aquarellen en litho's

12-02 09.00 uur Kleingoed

Veiling februari 2020

9275 4 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Groot Brittannie 9276 15 Davo postzegelalbums met postfrisse postzegels Nederland 9277 2 dozen divers wo. kaststellen, Porceleyne Fles tegeltjes, plastiek hoofdje, makkum schaaltje, Rosenthal dekselbakje, houtsnede Heemstede, geglazuurde aardewerken vaas, ingekleurde gravures in lijst en ets natuurlandschap

9278 Doos met divers porselein en aardewerk 9279 2 dozen met klassieke porseleinen beeldjes, beeldengroepjes en bloemstukjes waaronder Royal Albert

9280 Grote koop divers bijou onedel, ca. 16 kilogram

9281 Verzameling 19e eeuwse fotolijstjes met geschilderde en getekende portretjes en 3 foto's 9282 Regina Gouda plateel 11-delig gebaksstel met decor Robur (diverse randschade, Mettlach aardewerken schenkkan 26 cm hoiog (haarlijntje), 3 Tichelaar Makkum aardewerken tegels, porseleinen vaas met bloemdecor 29,5 cm hoog en ovale houten dienblad met koperen banden 53,5x35 cm 9283 Doos met verzameling postfrisse Franse postzegels, souvenir Philatelique enveloppes, boekjes Portraits de Region etc 9284 Doos divers w.o. houten Pinokkio, porseleinen koffiemolen, Chinese cloisonne vaas, twee wandborden, prent van St. Stevenskerk te Nijmegen, Delftsblauw beeld van ruiter naar antiek model

9290 Doos met verzameling Engelse postzegels en postzegelboekjes Royal Mail Book of Stamps en insteekalbums met postzegels wereld

9291 2 dozen divers b.u. koperen jachthoorn, Meca aardewerken tableau van wijze vrouw, eierschaalstijl lamp, Imari kaststel, ruiterkap, fles wijn in kist, 18e eeuwse tegel, div. wanddecoraties, bronzen vijzel, klepkistje, aardewerken mand met fruit, ikoon en blauw kapstel 9292 Doos divers w.o. moccaserviesje, Franse dekselschaal (schade), Spaans beeld in de stijl van Lladro, gekleurde glazen, aardewerken muurtje met beeldjes van Corry van Ammerlaan en een Indische buste 9293 Doos met Art Deco en Vintage lampjes, klokjes, geemailleerd reclamebordje en bureauaccessoire 9294 Doos met Oosters koperwerk en messing objecten 9295 Doos met albums en diverse losse postzegels postfris en gestempeld en boekjes

9296 Doos divers b.u. diverse mineralen, koralen, woestijnrozen, kraantjeskan en spijkerbol 9297 Doos divers b.u. Annagroene Bazel glazen, viooltje, bijoukistje, Beethoven CD box 40x, 2 verrekijkers, 2 Goebel vogeltjes, 2 penningen, Wedgwood bordjes en bord, Perzisch vaasje en tegeltje 9298 2 dozen met verzameling kunststof en porseleinen olifanten

9299 2 dozen met porseleinen eet- en drinkservies, Imperial PSL Montreux

9300 Koop divers w.o. aardewerken pan met deksel, vermoedelijk Afrika, olielampjes en oude kruikjes

9286 Doos divers met tin en glazen siertablet met mythologische voorstelling

9301 Doos met 5 antieke fotoalbums voor kartonnen foto's, periode omstreeks 1900 en notenhouten Spaanse beschilderde dekselpot voor bol touw of garen 16 cm hoog

9285 Doos met divers koperwerk, toeters, barometer, buitenlands muntgeld, 2 oosterse pillows 34x32 cm

9287 Doos met diverse geslepen kristallen glazen en karaf

9288 Doos met diverse kwartetspellen

9289 Doos met speelgoedautootjes waaronder Siku, Supercar collection, Burago, Conrad etc

woensdag 12 februari 2020

9302 Doos met ruitjeskristallen schotels en schalen

9303 Doos met oude glasnegatieven van foto's vermoedelijk jaren 30, Nikon D40, Minolta Dynax 4, Minolta Dynax 7000i, Nikai, Leica II mini, Canovision EX1 Hi 8 en verrekijker 8x56 9304 Doos met antieke tinnen schotels, kandelaren, maatkannen etc

9305 Doos met albums en losse postzegels wereld

9306 Doos met divers bont, Oosters handgeknoopt kussen en doos met lampjes, pijpen, verrekijker, kurken, bestek etc

9307 3 dozen met carbidlampjes, stormlampjes en olielampjes 9308 Doos diverse glazen, roomkannetje, verstuivers met zilver montuur en gemerkt Sterling en een blauw aardewerken bus met zilveren deksel -

9309 Doos met Delftsblauw aardewerk waaronder Porceleyne Fles en Delfts polychroom aardewerk

9310 Doos met kobaltblauwe glazen 7-delige karafset, bonbonnieres, vaasjes, paars glazen vaas en rood schaaltje 9311 2 dozen met lp's en singeltjes, meest rock en popmuziek jaren 70/ 80 9312 Doos met albums en losse postzegels, briefpost etc. meest gestempelde postzegels van Nederland, Ned. Indie, Ned. Antillen, Suriname, Nieuw Guinea, Curacao, periode plm. 1852-1970 en zakje met versleten zilveren dubbeltjes Wilhelmina, periode begin 20e eeuw 9313 Doos met Aziatisch porselein, keramiek, spekstenen leeuwtjes, glazen decoratie met tekst, en kunststof leeuw -

9314 Doos LP's uit de jaren 60 en 70, b.u. Nederlandstalig, Singles van minder bekende artiesten en diverse verzamelalbums

9315 Doos divers bijou en noten kolompendule 9316 2 Dozen met porseleinen serviesgoed, glazen vakkenschaal op draaiplateau, glazen vakkenschaal op hoge voet etc

9317 Doos met oude spelletjes en blokkendozen

9318 Doos divers bijou

12-02 09.00 uur Kleingoed

Veiling februari 2020

9319 Doos met oude bakelieten langspeelplaten

9320 Verzameling bijou in 6 doosjes

9321 Doos met lp's, meest jaren 70 waaronder jazz muziek 9322 Glazen hanglamp met koperen montuur 48 cm hoog, 2 losse glazen hanglampen 61 cm hoog en oranje glazen tafelschemerlamp met gestoffeerde kap, omstreeks 1970, 35,5 cm hoog 9323 Doos met Suske en Wiske stripboeken

9324 Doos LP's uit de jaren 60 en 70 met bekende artiesten wo. The Beatles, The Rolling Stones, Bob Dylan, Neil Diamond, The Police, Stevie Wonder en Jimi Hendrix 9325 Hoog houten beeld van tijger 101 cm hoog, betonnen haan 46 cm hoog en kip 25,5 cm hoog en gietijzeren uil als kaarshouder 26,5 cm hoog 9326 2 dozen b.u. diverse schelpen en koralen 9327 3 dozen b.u. diverse mineralen

9328 Doos diverse mineralen w.o. agaat, en rozekwarts

9329 2 dozen b.u. fossielen en woestijnrozen 9330 2 dozen b.u. diverse mineralen wo. vele amethisten 9331 2 dozen b.u. diverse mineralen

9332 Doos met porselein, aardewerk, plate, tin en kristal 9333

€ 150 - € 250

Grote koop serviesgoed Wedgwood Moss Rose bestaande uit 6 platte borden, 5 diepe borden, 5 ontbijtborden, 6 soepkommen met schotel, 7 saladeschaaltjes, 7 compoteschaaltjes, 7 eierdopjes, 2 vierkante presenteerschalen, 12 gebakschotels, 6 cakeschotels, 12 petit four schoteltjes, 12 theekop op schotel, 11 theekop op schotel en 6 bonbontips (diverse gebruikssporen)

9334 Royal Doulton porseleinen eet- en drinkservies met decor Provencal, bestaande uit 12 platte borden 27 cm diameter, 12 platte borden 23 cm diameter, 7 diepe borden, 2 ovale vleesschalen, groenteschaal, 3 dekschalen, juskom op onderschotel, 2 ovale schaaltjes, 12 compoteschaaltjes, botervloot, suikerpot, schaaltje voor gember, melkkannetje, 14 gebaksschotels, 6 eierdoppen, 2 diepe ronde schaaltjes, 12 soepkoppen op onderschotel, 12 kop en schotels en 3 ronde bakjes 9335 Ovale plate serveerschaal en een doos divers plate w.o. manden, schaaltjes, kandelaar, bekers etc. 9336 2 dozen b.u. diverse Aziatische en Afrikaanse beelden, 3 wandcoraties, textiel, zilveren schaaltje en diverse miniaturen

9337 Doos divers porselein w.o. Yixing trekpotjes, Japanse vaas, diverse kommen, schotel en spekstenen beeldje 9338 Verzameling Mobach keramiek bestaande uit 12 stuks vazen bloempotten en schaaltje met fraai glazuur 9339 € 100 - € 200 Royal Copenhagen Denmark porseleinen eetservies bestaande uit 12 platte, 12 diepe, 12 ontbijtborden, 2 dekselschalen, 2 sauskommen, broodschaal, vleesschaal, 2 vleeswarenschaaltjes en een slakom. (enkele chips) 9340 Doctor Who The Cybermen 500 piece puzzle, The Enemies 1000 piece puzzle en 5x100 piece jigsaw puzzles 9341 3x Doctor Who DVD Board Game, journey through space and time to save the earth, uitgegeven ter gelegenheid van celebration of 50 years 9342 Doos met collector items Doctor Who waaronder bijou en cd's

9343 2x Doctor Who Dalek pop-up model kit en 2x Tardis model-making kit 9344 Doos met verzamelitems van Spiderman en doos met diverse verzamelitems van Marvel Comics X-men Iceman, Fantastic Four Invisible Woman, jaren 70 strips Shock, HIP Comics, Thunderbird etc 9345 2 dozen met verzamelitems van Batman en Superman waaronder popjes, t-shits, pyama's, sokken etc

woensdag 12 februari 2020

9346 Doos met Star Wars Darth Maul poppen, masker, bad/doucheschuim, Yoda popje en 4 voertuigen 9347 Doos met Star Wars verzamelitems

9348 Doos met Star Wars verzamelitems waaronder kussens, t-shirts, sokken en tassen

9349 Doos met collector items Doctor Who, figuur Dalek en Tardis yellow time Machine

9350 Doctor Who The time travelling action game, Doctor Who and the Dalek en Battle for the Universe

9351 8x Doctor Who ceramic 3D mug, 1st Doctor, 2nd Doctor, 3rd Doctor, 4th Doctor, 7th Doctor, 8th Doctor en 9th Doctor, met bijbehorende originele dozen 9352 Doctor Who Welcome Aboard model kit, The Angels take Manhattan time zone 3d playset, Cold War time zone 3d playset en Super size articulated construction kit Cyberman Figure 9353 Doctor Who, 4 kunststof Police Box opbergboxen, spaarpotbox, Smart safe met bijbehorende originele doos, beker, doosje met tardis mini set en opbergdoosje -

9354 Doos met divers kristal en glaswerk

9355 Doos met Westraven, Brouwer, Zaalberg, en Adco aardewerk, kinderservies, 5delige serie boekjes van De wondere avonturen van Arretje NOF uitgegeven door Oliefabrieken Calve Delft etc 9356 Doos met damast en katoenen lakens, servetten en kleedjes en doos met houten blokken in kar, puzzel, messen in cassette, thermometer, fotoalbum en dienblad 9357 Doos met Afrikaanse houten beelden, Spaanse stier, Aziatische bronzen Boeddhahoofdje, houten brievenhouder, houten maskers, 2 klassieke spiegels in metalen en houten lijst 70,5x28 cm en 58x25,5 cm, beeldje roofvogel en wajangpop 9358 Makita gereedschapskoffer

9359 Doos met Gero plate bestek, miniatuur zeilschip, bolklokje, bronzen beeldengroepje, kunststof schedel met gewei onder glazen stolp, verzameling crucifixen, repro samoerai zwaard en olielampje

12-02 09.00 uur Kleingoed 9360 Doos met lego, doosje constructie speelgoed en krat met speelgoed en spelletjes

Veiling februari 2020 -

9361 Krat met diverse speelgoedautootjes en incomplete stoommachientje 9362 2 dozen met koperen olielampen, geemailleerde sudderbranders, bureaulamp, tiffanystijl hanglamp etc

9363 Doos met tinnen koffie/theestel met rond dienblad, kraantjeskan, klepkannen en ovaal dienblad 9364 Doos met tinnen eikelklepkannen, klepkannen en maatkannen

9365 Doos met divers films op dvd

9366 2 dozen met onderdelen voor meetinstrumenten etc

9367 Verzameling van 89 Doctor Who films op VHS banden 9368 Verzameling van ca.140 Doctor Who films op dvd 9369 Verzameling diverse Docter Who bladen, boekjes en posters 9370 Verzameling series boeken Doctor Who, waaronder The official Annual, Storybook, Doctor Who Files etc etc 9371 Verzameling Doctor Who t-shirts, trui, tassen,pyama, dekbed, gordijn, laarsjes etc

9372 â‚Ź 50 - â‚Ź 100 Doos Engels porselein w.o. kop en schotels en schaaltjes, meest Royal Albert 9373 Doos met Limoges porselein en Kronester Bavaria porseleinen mokkaserviesje 9374 Doos diverse catalogi en kunstboeken wo. Japans en Chinees 9375 Doos met stripboeken, bladen en boeken over treinen, trams en jubileumboek koningin Wilhelmina 50 jaar koningin 9376 2 dozen met meest porseleinen drinkserviesgoed

9377 Doos met damast lakens en doos met diverse gehaakte kleedjes, pop, oude kinderschoentjes, Haly Elcee knuffelbeer etc

woensdag 12 februari 2020

9378 2 dozen met divers koperwerk, brassero, Chinese pot etc

9394 Doctor Who Remote Control Inflatable Dalek, met bijbehorende doos

9379 3 dozen met Chinees en Japans porselein, lakwerk, speksteen en Yixing

9395 Doctor Who Scarecrow in doos, The Sixth Doctor in doos, SV7 Robot in doos, Uncle in doos en The Eleventh Doctor in doos

9380 Star Wars fleecedeken 200x150 cm (100 procent polyester) en Star Wars kleed 133x95 cm (100 procent nylon) 9381 Star Wars Rebels Firing Missile Launcher van Hasbro en Star Wars Lego Storage Case Tie Fighter

9396 2x Doctor Who Appgear cleric wars app game and qla device -

9397 2x Doctor Who Animated Chess

9382 Star Wars The force awakens Chebacca van Disney Hasbro en Star Wars Han Solo van collector series Kenner 9383 Star Wars R2-D2 motorized webcam nieuw in doos, jaar 2007, en losse webcam kleinere uitvoering zonder doos 9384 Star Wars Death Star Attack Lando Calrissian in doos, The Force Awakens Finn Jakku in doos, The Force Awakens Rey Starkiller base in doos en 6 diverse losse popjes 9385 Star Wars Battle Packs Jedi vs. darth Sidious, recreate the epic battle from episode III, van Hasbro

9386 Verzameling van kunststof figuren uit de serie Doctor Who 3-11 cm hoog (7 figuren met schade) 9387 Doctor Who Utopia with professor Yana gift set en los 9 diverse figuren 9388 Doctor Who The Eleventh Doctor Mr. Potato Head in doos en Tenth Doctor Wacky Wobbler bobble-head in doos

9389 Doctor Who Dalek Patrol Ship & Pilot, met bijbehorende doos 9390 Star Wars Fighter Pods Millennium Falcon Pack, Naboo Starfighter Pack en Sith Infiltrator Pack van Hasbro 9391 Doctor Who Collectors Cookie Jar Cyberman en K-9 met bijbehorende originele dozen

9392 Doctor Who Collectors Cookie Jar Dalek zwart en 1 idem in het rood, met bijbehorende originele doos 9393 Doctor Who large inflatable chair in originele doos

Aantekeningen

DERKSEN veilingb edr i j f

Aantekeningen

DERKSEN veilingb edr i j f

Aantekeningen

DERKSEN veilingb edr i j f

Aantekeningen

DERKSEN veilingb edr i j f

ALGEMENE VOORWAARDEN Geldende bij de aankoop in veiling van roerende zaken. Deze Algemene Voorwaarden zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam met ingang van 30 maart 2004 onder Nr. DS. 40530226.

Artikel 1 toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen van de relatie tussen de veilinghouder en de koper waaronder die betreffende koop, verkoop, bemiddeling, waardering, beoordeling, taxaties, catalogisering, bewaring. Onder koper wordt mede de aspirant koper verstaan die deelneemt aan vei l i ngbed r i j f de veiling.

DERKSEN

1.2 Afwijking van deze algemene voorwaarden is alleen mogelijk indien en voor zover uitdrukkelijk schriftelijk door de veilinghouder aanvaard. 1.3 De toepasselijkheid van de algemene voorwaarden wordt aan de veilingbezoekers kenbaar gemaakt door publicatie in de catalogus voorafgaande aan de veiling en/of mededeling voorafgaand aan de veiling. Een ieder die aan een veiling deelneemt geeft daardoor te kennen de toepasselijkheid van deze voorwaarden volledig te aanvaarden.

Artikel 2 informatie-/onderzoeksplicht 2.1 Omschrijvingen in de catalogus en alle schriftelijke of mondelinge inlichtingen worden door de veilinghouder en zijn personeel naar beste weten verstrekt. 2.2 De koper dient vóór de koop de staat en de beschrijving van een voorwerp in de catalogus of kavellijst ten eigen genoegen nauwkeurig en deskundig te (laten) inspecteren en een eigen oordeel te vormen over de mate waarin het voorwerp overeenkomt met de beschrijving ervan en de koper dient waar redelijkerwijs nodig of gewenst onafhankelijk advies van deskundigen in te roepen, terwijl de koper niet op illustraties in de catalogus dient af te gaan. Indien in de catalogus bepaalde gebreken of onvolkomenheden zijn vermeld, beoogt dat een indicatie te zijn die niet uitputtend is en waaraan de koper geen rechten kan ontlenen. 2.3 De veilinghouder kan niet aansprakelijk gehouden worden voor de juistheid van de beschrijving in de catalogus of op andere wijze kenbaar gemaakt, van materialen zoals bijvoorbeeld houtsoorten, stoffen, legeringen, aardewerk, porselein en diamant, een en ander met uitzondering van edele metalen. De veilinghouder aanvaardt alleen aansprakelijkheid voor onjuiste omschrijvingen voor zover voorzien in artikel 6 van deze voorwaarden.

Artikel 3 bieden 3.1 De koper kan in persoon bieden. Tevens is het de koper mogelijk per telefoon te bieden, of door achterlating van een schriftelijke biedopdracht. Andere biedmethoden, bijvoorbeeld elektronische of door middel van het internet of mondelinge biedopdrachten, staan alleen ter beschikking indien deze uitdrukkelijk door de veilinghouder worden aangeboden. 3.2 Schriftelijke biedopdrachten dienen ondubbelzinnig en duidelijk te zijn en naar het oordeel van de veilinghouder tijdig genoeg voor de aanvang van de veilingzitting door de veilinghouder te zijn ontvangen. Indien er meerdere schriftelijke biedopdrachten door de veilinghouder worden ontvangen waarbij de te bieden bedragen gelijk zijn en deze biedingen ter veiling de hoogste biedingen op het voorwerp zijn, wordt het voorwerp verkocht aan de persoon wiens bieding door de veilinghouder het eerst is ontvangen. 3.3 Biedopdrachten hoeven slechts te worden uitgevoerd indien de veilinghouder redelijkerwijs daartoe gelegenheid heeft en de veilinghouder heeft te allen tijden het recht van het voeren van een biedopdracht af te zien. 3.4 Indien koper telefonisch wil bieden, dient dit uiterlijk een dag voor de veiling schriftelijk met de veilinghouder te worden overeengekomen. 3.5 De veilinghouder sluit steeds iedere aansprakelijkheid ter zake van het om welke redenen dan ook niet slagen van een telefonische bieding uit, evenals het om welke redenen dan ook niet slagen van een schriftelijke bieding, elektronische bieding of bieding door middel van het internet.

Artikel 4 totstandkoming koopovereenkomst 4.1 De koop komt tot stand bij definitieve toewijzing. Van definitieve toewijzing is sprake wanneer de veilinghouder het bod van de koper heeft geaccepteerd dan wel het voorwerp aan de koper heeft toegeslagen. 4.2 Alle voorwerpen worden verkocht in de toestand waarin zij zich op het ogenblik van toewijzing bevinden.

Artikel 5 verplichtingen koper 5.1 De koper dient zich op eerste verzoek van de veilinghouder te legitimeren. 5.2 De koper wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling zonder zich op een lastgever te kunnen beroepen. 5.3 De rechten en plichten uit hoofde van de koopovereenkomst en deze algemene voorwaarden komen uitsluitend toe aan de koper en kunnen door deze niet aan derden worden overgedragen.

Artikel 6 terugnameverplichting veilinghouder 6.1 Tenzij uitdrukkelijk voor bepaalde voorwerpen in de catalogus of kavellijst uitgesloten, is – onverminderd de artikelen 2 en 4.2 – de veilinghouder bereid een geveild voorwerp tegen gelijktijdige restitutie van de in rekening gebrachte koopprijs en veilingkosten terug te nemen, indien de koper binnen een periode van drie weken na de verkoop ten genoegen van de veilinghouder bewijst dat het geveilde zulke ernstige verborgen gebreken vertoont of de verstrekte omschrijving zo onjuist is, dat indien deze gebreken of de juiste omschrijving aan de koper op het ogenblik van toewijzing bekend waren geweest, hij van de koop zou hebben afgezien of slechts tegen een aanmerkelijk lagere prijs gekocht zou hebben. Dit geldt niet indien de gebreken alleen de conditie van het voorwerp betreffen (zoals bijvoorbeeld slijtage en restauraties). 6.2 De veilinghouder is niet bereid tot terugname indien de omschrijving in de catalogus voorafgaande aan of tijdens de veiling werd herroepen en de juiste omschrijving mondeling of schriftelijk aan het publiek werd medegedeeld. 6.3 De bereidheid tot terugname vervalt ook als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich bij toewijzing bevond, zulks ter beoordeling van de veilinghouder.

Artikel 7 rechten veilinghouder en veilingmeester 7.1 De veilinghouder en de veilingmeester behouden zich de volgende rechten voor: a. zonder opgave van redenen personen als bieder of koper te weigeren; b. te allen tijde wijziging te brengen in de orde van verkoop; c. voorwerpen te doen uitvallen of toe te voegen; d. kopen te combineren of te splitsen; e. kopen niet te gunnen of op te houden; f. vergissingen bij biedingen en toewijzing te herstellen, of een koop ongedaan te maken zonder dat een bieder van vergissingen gebruik mag maken en zich in dat geval op een tot stand gekomen koopovereenkomst mag beroepen; g. na toewijzing onmiddellijk gehele of gedeeltelijke betaling te vorderen, terwijl bij weigering of onmacht van betaling de veilinghouder en de veilingmeester het recht hebben de koopovereenkomst ongedaan te maken en daarna het betreffende voorwerp te herveilen en het bod van de nalatige bieder niet weer vei l i ngbed r i j f aan te nemen; h. indien de koper weigert op eerste verzoek volledige naam en adres aan de veilinghouder bekend te maken en daarop betrekking hebbende legitimatie te tonen, de koopovereenkomst te ontbinden en te herveilen; i. voorwerpen niet over te schrijven van de rekening van de oorspronkelijke koper op die van een ander; j. gedurende de veiling geen voorwerpen af te geven; k. namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen; l. voorwerpen waarover tijdens of kort na de veiling een geschil gerezen is, opnieuw in veiling te brengen, en een eventuele koopovereenkomst te ontbinden.

DERKSEN

Artikel 8 betaling/eigendomsoverdracht 8.1 De betaling door de koper van de koopsom in Euro verhoogd met veilingkosten, andere kosten en eventuele BTW, één en ander als door de veilinghouder vast te stellen, moet vóór de aflevering van de gekochte voorwerpen plaatsvinden en binnen de door de veilinghouder te stellen termijn, zonder dat korting of verrekening is toegestaan, een en ander tenzij anders is overeengekomen. 8.2 Een beroep op de zogenaamde margeregeling kan uitsluitend worden gedaan indien vooraf aan de veiling aan alle terzake geldende voorschriften is voldaan onder andere met betrekking tot de inkoopverklaring. Zulks ter uitsluitende beoordeling van de veilinghouder. 8.3 De eigendom van de voorwerpen gaat niet eerder over dan na volledige betaling van de koopsom en in geval van niet tijdige betaling niet eerder dan na volledige betaling van de koopsom inclusief de in artikel 9 genoemde kosten.

Artikel 9 niet-tijdige betaling 9.1 Bij niet-tijdige betaling zal de veilinghouder aan de koper rente in rekening mogen brengen gelijk aan de wettelijke rente verhoogd met 3% dan wel – naar keuze van de veilinghouder – 1% per maand, te rekenen vanaf de datum waarop de betalingstermijn is verstreken. Tevens komen alle gerechtelijke en buitengerechtelijke kosten voor rekening van de nalatige koper, welke kosten worden begroot op 15% van de koopsom vermeerderd met de veilingkosten met een minimum van € 250 (zegge: tweehonderdvijftig Euro), onverminderd het recht om de werkelijke kosten te verhalen. 9.2 De veilinghouder heeft tevens het recht om, indien de koper de betalingstermijn overschrijdt en daardoor van rechtswege in verzuim is, de koopovereenkomst schriftelijk te ontbinden. Eventuele gedeeltelijke betalingen vervallen in geval van ontbinding bij wijze van vergoeding van schade aan de veilinghouder die tevens het recht heeft de volledige schade, zoals een mindere opbrengst, en kosten op de koper te verhalen en het geveilde onmiddellijk of later te herveilen of uit de hand te verkopen. De nalatige koper kan geen aanspraak maken op een eventuele meeropbrengst.

Artikel 10 ophaaltermijn 10.1 De koper is verplicht de gekochte voorwerpen tot zich te nemen en af te (laten) halen binnen de door de veilinghouder aan te geven termijn. Behoudens het recht van de veilinghouder een kortere of langere termijn aan te geven geldt als uiterlijke ophaaltermijn, een termijn van vijf werkdagen na de laatste veilingdag. 10.2 Bij nalatigheid van de koper het gekochte af te nemen en op te (laten) halen binnen de gestelde termijn is de koper van rechtswege in verzuim en is het gestelde in artikel 9 van overeenkomstige toepassing. Tevens heeft de veilinghouder het recht het gekochte voor rekening en risico van de koper in opslag te geven, waarbij vervoerskosten en het daaraan verbonden risico eveneens ten laste van de koper komen.

Artikel 11 onverkochte voorwerpen 11.1 Indien een voorwerp ter veiling onverkocht blijft, heeft de veilinghouder gedurende een periode van tien dagen na de veiling het recht doch nimmer de plicht het onverkochte voorwerp alsnog te verkopen tenzij anders overeengekomen met de inbrenger. 11.2 De veilinghouder zal een dergelijke verkoop na veiling (“aftersale”) alleen aangaan indien die verkoop kan geschieden voor een prijs die resulteert in een bedrag dat minimaal gelijk is aan de netto verkoopopbrengst waarop de verkoper recht zou hebben gehad indien het voorwerp voor de voor deze veiling geldende limiet zou zijn verkocht, zulks tenzij een andere regeling met verkoper wordt overeengekomen. 11.3 Een aankoop door een koper in de zin van dit artikel geldt als aankoop ter veiling waarop deze algemene voorwaarden onverkort van toepassing zullen zijn.

Artikel 12 aansprakelijkheid veilinghouder 12.1 De veilinghouder is nimmer aansprakelijk voor schade ontstaan aan schilderijlijsten, overige omlijstingen en al wat daarvan deel uitmaakt zoals glasplaten, passepartouts etc., behoudens het geval dat de schade is veroorzaakt door opzet of bewuste roekeloosheid van de veilinghouder en/of door hem ingeschakelde hulppersonen of personeelsleden. 12.2 In geen geval is de veilinghouder aansprakelijk voor bedrijfs-, gevolg-, vermogens- en/of indirecte schade. 12.3 De veilinghouder is nimmer aansprakelijk voor enig ongeval of enige vorm van schade iemand overkomen in of nabij de gebouwen of terreinen waar gelegenheid is tot inbreng, opslag of bezichtiging, waar de veiling plaats heeft of waar de verkochte goederen worden afgehaald, behoudens het geval dat de schade is veroorzaakt dooropzet of bewuste roekeloosheid van de veilinghouder en/of door hem ingeschakelde hulppersonen of personeelsleden en/of behoudens voor zover door een verzekering van de veilinghouder gedekt. 12.4 Het betreden van de gebouwen of terreinen geschiedt op eigen risico.

Artikel 13 foto’s en illustraties 13.1 De veilinghouder is gerechtigd alle ter verkoop aangeboden voorwerpen te fotograferen, te illustreren of anderszins in beeld te brengen en af te (doen) beelden op welke wijze dan ook, zowel voor, tijdens als na de veiling, rekeninghoudende met geldende wettelijke bepalingen. De veilinghouder behoudt het auteursrecht op al deze afbeeldingen.

Artikel 14 diversen 14.1 Nietigheid, vernietiging of onverbindendheid van één der bepalingen van deze algemene voorwaarden laat de geldigheid van de overige bepalingen onverlet. In het geval één of meer bepalingen nietig, vernietigd of onverbindend zijn, worden tussen koper en veilinghouder vervangende bepalingen overeengekomen die wel geldig zijn en die het meest de inhoud en strekking van de nietige, vernietigde of onverbindend gebleken bepaling (en) benaderen. 14.2 Op deze algemene voorwaarden is uitsluitend Nederlands recht van toepassing. 14.3 Alle geschillen terzake van, voortvloeiende uit of verbandhoudende met een tussen de veilinghouder en de koper gesloten koopovereenkomst, de vei l i ngbed r i j f totstandkoming van een koopovereenkomst of deze algemene voorwaarden worden uitsluitend ter beslechting voorgelegd aan de bevoegde rechter te Amsterdam, behoudens het recht van de veilinghouder om het geschil aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement van de koper.

DERKSEN

Federatie Taxateurs Makelaars Veilinghouders in roerende zaken en Machinerieën. Het auteursrecht is uitdrukkelijk voorbehouden. Overname en hantering van deze voorwaarden is alleen aan de leden van voormelde Federatie toegestaan.

AANVULLENDE VEILINGVOORWAARDEN De veiling wordt gehouden volgends de in de catalogus vermelde “Veilinginformatie”. Het veilinghuis behoudt zich echter het recht voor, de volgorde te wijzigen. De verkoop geschiedt om contant geld met een in de veilinginformatie aangegeven veilingkosten. De koper is verplicht deze koopprijs in gangbaar Nederland geld of via de pin voor de aflevering te voldoen. Indien bij een toewijzing van de koop twee of meer personen tegelijk aan het bod zijn of moeilijkheden rijzen over de toewijzing of anderszins, als bijvoorbeeld over de uitleg van plaatselijke gebruiken of biedingen, of vergissingen van de afslager, beslist hierover de deurwaarder en hij heeft het recht de koop terstond opnieuw te doen herveilen met dezelfde rechten. In afwijking van art. 6 van de Algemene voorwaarden, met betrekking tot terugname en gelijktijdige teruggave van koopprijs en opgeld bedraagt de periode waarbinnen de koper terugname van het geveilde kan vragen niet 3 weken maar 10 dagen. De bereidheid tot terugname vervalt eveneens, als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich ten tijde van de toewijzing bevond. Er is geen teruggave mogelijk bij technische apparaten. Voor de schilderijen gelden de volgende omschrijvingen: - Een werk gecatalogiseerd met “Ges.” en voorzien is van de periode dat de kunstenaar geleefd heeft of geboren is, is naar onze mening een werk van de genoemde kunstenaar. - Een werk gecatalogiseerd met “Toegeschreven aan” is naar onze mening waarschijnlijk een werk van de genoemde kunstenaar. - Een werk gecatalogiseerd met “Met signature” is naar onze mening niet van de hand van de genoemde kunstenaar.