Cukierki i praliny
REKLAMA
TV
luz cena jedn. – 19,90 zł/kg
239
1
99
100 g
100 g
Oszczędzasz 0,40 zł
Polędwica sopocka
REKLAMA
TV
luz lub paczka cena jedn. – 13,99 zł/kg dostępna również Sopocka drobiowa, luz – 1,40 zł/100 g
180
1
100 g
40
100 g
2
75
Oszczędzasz 0,40 zł
Obniżka cen artykułów szkolnych
kg
Banany luz
1⁄ 2 ceny
Oferta może różnić się w poszczególnych sklepach.
Oferta handlowa od 12.09 do 18.09.2013 r., o ile w gazetce nie określono inaczej.
Y T I H R E P U S MIESIĄC A
W dniach 29.08–2.10
weź dowolne smaki wybranego jogurtu
0,42 zł za 1 szt.
drugi za
1⁄ 2
1⁄ 2 9,99 zł 4,99 zł
ceny
pierwszy
drugi
2 1
ceny
99
50
op.
op.
2 op. za 4,49 zł
2 kpl. za 11,29 zł
Jogurt ale Owoc Danone 370 g
cena jedn. przy zakupie 2 op. – 6,07 zł/kg
Promocja dotyczy również produktów: Napój jogurtowy ale Pitny 300 g, Napój ale jogurtowy 750 g, Jogurt naturalny 370 g, Jogurt Pitny 300 g, Jogurt naturalny 165 g, Jogurt Aksamitny 4 x 120 g, Jogurt ale Owoc Danone 150 g, Jogurt Aksamitny Danone 120 g.
Oszczędzasz 5 zł
Jaja Cztery Zboża kl. L 12 szt.
Actimel 8 x 100 g
cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 7,06 zł/kg
5,65 zł/kpl. kupując 2 kpl.
2 1
w cenie
11,29 zł/kpl. kupując 1 kpl.
M
RO
3
1099
40
2
100 g
Oszczędzasz 1,40 zł
Szynka Krakus
luz lub paczka cena jedn. – 19,99 zł/kg
00 Oszczędzasz 3 zł
Pierogi i krokiety „U Jędrusia” 1 kg
100 g
różne rodzaje
NY
T
P
RODUK
ŻO
1149
7
99 op.
7
99
Oszczędzasz 3,50 zł
Mintaj filet bez skóry luz, 30% glazury
kg
BWAA M O B ZO US LE BI JU
Biszkopty z galaretką w polewie czekoladowej 1 kg różne smaki
7
90 op.
Mini Muffinki 500 g
cena jedn. – 13,98 zł/kg
1099 Oszczędzasz 2 zł
Mleczko 800 g
waniliowe, kakaowe cena jedn. – 11,24 zł/kg
8
99 op.
6
14
99
90 op.
op. Lumarki kokosowe 1 kg
1339 Oszczędzasz 3,49 zł
Chałwa turecka Deniz 1 kg waniliowa, kakaowa
9
90 op.
Cukierki Krówka Mleczna z Milanówka 400 g
cena jedn. przy zakupie 2 op. – 10 zł/kg
4 zł/op. kupując 2 op.
D
...a z tej okazji
6,69 zł/op. kupując 1 op.
2za 8zł
C AR KONKURS CLUBLU NE NAGRODY B INNE ATRAKCYJ
W YGRA J W YCIE
C ZK Ę
2
3
3 zł
za 1 butelkę
1899
9
99
19
99
11
99
op.
op.
kpl.
Oszczędzasz 1 zł
Kawa Jacobs Crema Gold 200 g lub kawa Jacobs Cronat Gold 200 g, lub kawa Jacobs Krönung 200 g, lub kawa Jacobs Krönung Espresso 200 g
Oszczędzasz 7 zł
Ptasie Mleczko 380 g
Napój Pepsi 4 x 2 l
waniliowe, śmietankowe, śmietankowe w białej czekoladzie, czekoladowe, Rajska Wyspa – kokosowe cena jedn. – 26,29 zł/kg
cena jedn. – 1,50 zł/l
mleko Łaciate
+
cena jedn. – 99,95 zł/kg
1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO
4,66 zł
1l
za 1 l
SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM
wybieraj dowolnie 2 zł
za 1 puszkę
22
99 op.
Oszczędzasz 1,80 zł
Mleko Bebiko 600 g
różne rodzaje cena jedn. – 38,32 zł/kg *Otrzymasz w wyciągu CC.
+200 = 2 zł w bonach*
1399
8
89 op.
Oszczędzasz 5,10 zł
Lakier do włosów Wellaflex 250 ml cena jedn. – 35,56 zł/l
lub Pianka do włosów Wellaflex 200 ml cena jedn. – 44,45 zł/l
8
29
2479
dodatkowych punktów
1459
kpl.
13
99 op.
Oszczędzasz 2,89 zł
Kupując płatki kukurydziane Nestlé 600 g
cena stand. – 8,29 zł/op., cena jedn. – 13,82 zł/kg
weź mleko UHT 3,2% Łaciate 1 l gratis
cena stand. – 2,89 zł/op.
8
99 op.
Zestaw past Colgate Max White 2 x 100 ml
cena jedn. – 44,95 zł/l
lub mydło w płynie 750 ml zapas, różne rodzaje, cena jedn. – 11,99 zł/l
✩ zrób dowolne zakupy w Tesco z użyciem karty ✩ napisz życzenia dla Tesco ✩ wyślij SMS-a w formie URODZINY.treść życzeń pod nr 71700*
+100 =bonach w * *Otrzymasz w wyciągu CC. 1 zł Oszczędzasz
0,60 zł
dodatkowych punktów
Olej Złota Kraina 3 l
2za 16 zł
Piwo Żubr 4 x 500 ml
vol. 6%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4 zł/l Limit zakupu podczas 1 transakcji wynosi 9 zestawów (18 x 4-pak).
8 zł/kpl. kupując 2 kpl.
Oferta nie dotyczy sklepu: Kostrzyn Wielkopolski, ul. Dworcowa 31.
1099
9,99 zł/kpl. kupując 1 kpl.
1798
10
3899
99 kpl.
Oszczędzasz 6,99 zł
Zestaw: płyn do WC Domestos pine 1250 ml cena jedn. – 8,79 zł/l
+ Cif 1 l
Świętujemy od 29.08 do 2.10.2013 r. Szczegóły na *koszt SMS-a 1,23 zł z VAT
28
99 op.
Oszczędzasz 10 zł
Proszek do prania Bryza 7,7 kg różne rodzaje cena jedn. – 3,76 zł/kg *Otrzymasz w wyciągu CC.
+200 = 2 zł w bonach*
dodatkowych punktów
Y B M O B JUBILEUSZOWE
82% tłuszczu
Masło Extra 200 g
4
cena jedn. przy zakupie 3 op. – 16,67 zł/kg
99
3,33 zł/op. kupując 3 op.
kg
3,89 zł/op. kupując 1 op.
3 za 10 zł
3- warstwowy
REKLAMA
TV
Kura mięsna paczka
Oferta ważna tylko w dniach 12.09–15.09.2013 r. lub do wyczerpania zapasów.
329
1400
2
1,5 l
11
99
99 kpl.
op.
Papier toaletowy 8 rolek
Oszczędzasz 0,30 zł
Oszczędzasz 2,01 zł
Cukier polski lub cukier Sweet Family 1 kg
Woda Żywiec Zdrój 7 x 1,5 l + 1,5 l gratis
Oszczędzasz 1,50 zł
Ogórki konserwowe Motyl 900 ml cena jedn. wsadu – 8,31 zł/kg
3
49 op.
Deser Gerber 190 g
różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 23,68 zł/kg
4,50 zł/op. kupując 2 op.
4,99 zł/op. kupując 1 op.
699
Krzew róży
6 zł/op. kupując 2 op.
4
szt.
2za 9 zł
Ser topiony do smarowania 140 g
2
Kapusta pekińska
2
Oszczędzasz 0,90 zł
kubek, różne rodzaje, cena jedn. – 21,36 zł/kg
Oszczędzasz 5 zł
24
szt.
różne kolory
Oferta obowiązuje w wybranych sklepach Pełna lista sklepów dostępna na:
. .
Oferta handlowa ważna w dniach 12.09–18.09.2013 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Wszystkie ceny zawierają VAT i wyrażone są w złotych. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów.
99 op.
49
99
Storczyk 2-pędowy
6,99 zł/op. kupując 1 op.
389
2999
99
Oszczędzasz 2 zł
różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 0,75 zł/rolka
gazowana, niegazowana, cena jedn. – 1 zł/l
499
2za 12 zł
luz
kg