TCA Auction Catalogue

BOOTTOCHT EXCLUSIEF VOOR DE FAMILIE (6 PERSONEN) Lekker babbelen met elkaar in een bootje? Op een mooie dag een tochtje maken door de Amsterdamse waterwegen met een drankje en een praatje! Onze eigen Nando en Anouk bieden hun eigen Stormersloep aan om dit mogelijk te maken. Met familie kan je zo drie uur lang Amsterdam vanaf het water bewonderen. Drankjes en sfeervol varen zijn inclusief!

Bieden vanaf € 125,-

PROFESSIONELE TALSMA TERRAS BEHANDELING Heb je altijd een glimmend terras willen zien? Dan is een professionele WT behandeling van onder tot boven precies wat nodig is. Wopke Talsma biedt je de mogelijkheid om jouw knusse terras nog mooier te maken met een goedwerkende en zeer veilige methode. Hier is je kans; voor een schoon terras seizoen. Bieden vanaf € 40,-

GENIETEN VAN WIJN UIT 3 TOPLANDEN Voor de innemende wijnliefhebber biedt Hans Hoenderdos - van wijnkoperijamsterdam.nl - liefst 3 keer 2 flessen wijn uit Frankrijk, Spanje en Italië aan. En dat in een prachtige geschenkdoos van wijnkoperij-amsterdam.nl. Waar u op mag gaan bieden is een Lalande de Pomerolles (France), een topklasse Rioja (Espana) en de charmante Chianti (Italia).

Bieden voor deze wijnen in een geschenkdoos vanaf € 50,- voor 2 flessen!

BJORN BORG TENNISKLEDING VOOR HAAR Bjorn Borg behoort tot de topmerken van onze favoriete sport. Wie kent BB niet? Danielle Nootebos in ieder geval wel en zij biedt TCA een prachtig kleding arrangement aan met een 3-delige set voor DE vrouw (rok, top en vest). Passen moet ter plekke en dan de juiste maat bestellen. Mooier kunnen we het niet voor u maken, gemakkelijker ook niet! Bieden vanaf € 100,-

LOGO & VISITEKAARTJES ONTWERP Natuurlijk bent u zelf het mooiste visitekaartje van uw bedrijf. Maar stelt u zich toch eens voor dat u een schitterend kaartje op zak draagt? Dan bent u een dubbele visitekaart. Met jouw eigen logo en visitekaart ontworpen door Julie Overberg staat u professioneel in de schijnwerpers. Een must have dus!

Bieden vanaf â‚Ź 150,-

BJORN BORG TENNISKLEDING VOOR HEM Bjorn Borg behoort tot de topmerken van onze favoriete sport. Wie kent BB niet? Danielle Nootebos zeker wel en zij biedt TCA een prachtig kleding arrangement aan met een 3 delige set voor DE man (short, t-shirt en vest). Passen ter plekke en dan de juiste maat bestellen. En wie wil dat nu niet? Mooier kunnen we het niet voor u maken, gemakkelijker ook niet! Bieden vanaf â‚Ź 99,-

OPTREDEN BOUDEWIJN TIDEMAN BAND & DE TIDEMENSEN Vier je binnenkort je een grote feest of hebben jullie een lustrumfeest? Bied op een optreden van top -zanger/-tennisser/- tandarts Boudewijn Tideman en het wordt een onvergetelijke party! Boudewijn Tideman is onder andere bekend van American Mixed toernooi en het bestellen van bier. Dit is een unieke kans om deze veelzijdige topper bij jouw feest te laten optreden.

Bieden vanaf € 700,-

COMPLEET DINER VOOR 12 PERSONEN Een feestelijk avond nodig met vrienden? Is het dan niet gezellig om heerlijk niets meer te hoeven doen dan te genieten? Maarten van Zeben biedt u zo’n heerlijk avond aan met een 3 gangen diner voor max. 12 personen bij hem thuis. Met wijn he! Niet wachten, gewoon bieden en genieten. Bieden vanaf € 150,-

TOP FIT EN AFGESLANKT HET TENNISSEIZOEN IN Fysiotherapeut en Orthomoleculair voedingstherapeut Margot Brautigam maakt voor jou een hormoonprofiel, waaruit precies blijkt wat wel en niet goed is voor je om te eten. Als je je aan dat advies houdt merk je dat je zonder opoffering als vanzelf afvalt. Om dat nog meer te versterken krijg je ook nog een mooi oefenprogramma voor thuis of in de sportschool. Zo start je strak en fit aan het nieuwe tennisseizoen.

Bieden vanaf € 75,-.

VAARTOCHT IN AMSTERDAM OP ZIJN AMSTERDAMS Klinkt dit niet fantastisch? Op een mooie dag een tochtje maken door de Amsterdamse grachten! Onze eigen Guy van Dam biedt zijn eigen boot aan om dit mogelijk te maken. Als Amsterdamkenner bij uitstek bent u verzekerd van een prachtige dag. Met 8 sportieve mensen kan je zo een paar uur lang Amsterdam vanaf het water bekijken. Hapjes en drankjes neemt u bij deze tocht zelf mee. Maar Guy’s stuurmanskunst maakt deze tocht onvergetelijk! Bieden vanaf € 100,-

5 PRACHTIGE BOSSEN VAN 40 RODE ROZEN Zeg het met bloemen! Wie wil er niet genieten van een prachtige bos rozen? Verwen jezelf of iemand anders met 40 rozen, die op de dag van de veiling vers van de kweker komen! De Lustrum Cie doneert door toedoen van Ivo Brautigam maar liefst 200 rozen, die in 5 bossen geveild zullen worden.

11.

Bieden vanaf € 20,- per bos van 40 rozen

BOOTTOCHT EXCLUSIEF VOOR 4 TOT 6 VROUWEN Lekker babbelen met bubbly in een bootje? Op een mooie dag een tochtje maken door de Amsterdamse waterwegen met een drankje en een praatje! Onze TCA kapiteins Paul Carpay en Kick Jansen bieden hun eigen boot aan om dit mogelijk te maken. In hun mooie gezelschap kun je zo drie uur lang ons aller Amsterdam vanaf het water bewonderen. Muziek en drankjes en een speciaal hapje – helaas niet de mannen zelf- zijn inclusief! Bieden vanaf € 150,-

12.

VOGELEXCURSIE VOOR 10 PERSONEN Wordt vogel spotten jullie nieuwe hobby? Ivo Brautigam biedt een vogelexcursie aan voor 10 personen, die willen weten over wat er rond vliegt in het Amsterdamse Bos. Na een deskundige uitleg gaan jullie door het Amsterdamse Bos om onze “fine feathered friends” te ontdekken. Wel zelf verrekijkers en fototoestellen meenemen. Duur: 2 uur.

13.

Bieden vanaf 80,-

TENNISTRAINING VOOR (COMPETITIE-) TEAMS Wilt u ooit clubkampioen worden? Of blijven? En wilt u in de competitie uw mannetje of vrouwtje staan en winnend uit de tennisarena tevoorschijn komen? Dan is deze speciale tennistraining o.l.v. de TCA tennisstaf de kans om dat te bereiken. Met weldoordachte oefeningen en dito tips is uw competitieteam er klaar voor. Echt waar! Bieden vanaf € 125,-

14.

EEN SCHITTEREND ARD PORTRET VAN PAUL HUF Een schitterend portret van de bekende fotograaf Paul Huf: “portret van Ard Schenk” 1976 . Zilverbromidedruk, “vintage”. Kortom, een ‘must have’ voor elke sportliefhebber die de kunst van presteren weet te waarderen. Portret uit 1976, ingelijst. Anonieme gever.

15.

Bieden vanaf € 125,-

HET GOUDEN AJAX, DE MAGISCHE JAREN 1965-1973 Namens de Ajax Foundation willen wij graag doneren voor de veiling: Het Gouden Ajax, de magische jaren 1965-1973 Gesigneerd door Sjaak Swart Bieden vanaf € 100,--

16.

EEN GESIGNEERD SHIRT GETEKEND DOOR DE SELECTIE IN DECEMBER 2014 Namens de Ajax Foundation willen wij graag doneren voor de veiling: Een gesigneerd shirt getekend door de selectie in december 2014. Bieden vanaf € 275,--

17.

2 KAARTEN VOOR EEN COMPETITIEWEDSTRIJD VAN AJAX Namens de Ajax Foundation willen wij graag doneren voor de veiling: Twee kaarten voor een competitiewedstrijd van Ajax in de Amsterdam ArenA met parkeerkaart. Uiteraard in overleg, wanneer kaarten beschikbaar. Bieden vanaf € 150,--

18.

EEN ...

19.

DANK

VOOR TCA, DOOR TCA

Het TCA bestuur en de lustrumcommissie wil iedereen enorm bedanken. Deze veiling is door de enorme inzet van vele TCA-leden tot stand gekomen. Ook de Nieuwjaarsborrel is daar een mooi voorbeeld van. Wat kan je samen veel bereiken als je elkaars krachten benut! De opbrengst van de TCA veiling is bestemd voor het nieuwe terras bij het clubhuis en gaat dus gebruikt worden voor de vele momenten die wij met elkaar nog gaan beleven op en rond de tennisbaan van ons aller TCA.