srebro na Kupu nacija

u Somboru

23.01.’23

Mihael Prelesnik osvojio srebro na Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore

24.01.’23 Solin: U subotu, 21. siječnja 2023. održano je Prvenstvo Hrvatske za seniore u Zagrebu. Na natjecanju je sudjelovalo 152 natjecatelja iz 31 kluba. Natjecatelji Judo kluba Solin pod vodstvom trenera Dragana Crnova i Luke Vujevića prikazali su odlične borbe te osvojili 6 medalja od kojih su 1 zlato, 1 srebro, 4 bronce te jedno 5. mjesto i jedno 7.mjesto. Zlato je osvojila Laura Barišić, srebro je osvojio Lovre Vrlić, bronce su osvojili Marko Božić, Josip Kokeza, Anica Bubić i Toni Barišić. Dominik Rožić je osvojio 5. mjesto, a Rocco Matošević 7. mjesto. Trener Dragan je izjavio: … … više na solin.hr

24.01.’23 Jasenovac: Jasenovački atletski klub ove godine obilježava četvrt stoljeća rada. A ova sezona započela je odlično — Mihael Prelesnik osvojio je srebrnu medalju u skoku u vis na Prvenstvu Hrvatske za mlađe … više na opcina-jasenovac.hr

- ZILIK je veći od Karlovca, izjavio je gradonačelnik Damir Mandić, otvarajući večeras 49. Zimsku likovnu koloniju. U… eura na novoobnovljenom krovu, usprkos onakvom nevremenu kakvo nas je zadesilo, ne bi … … više na cazma.hr