457658698

Page 1

Aktualna gazetka na

oferta handlowa ważna od 20.05 do 26.05.2014

Twoje

codzienne zakupy

Kiełbasa biesiadna*

PRODUKT KRAJOWY

8

Ogórki gruntowe

99

Napój gazowany COCA-COLA, SPRITE, FANTA 2x2l różne rodzaje cena za 2-pak koszt 1 l - 2,00 zł

KG

2-PAK

7

99 2-PAK

Piwo** ŻUBR 8 x 0,5 l puszka cena za 8-pak koszt 1 l - 4,25 zł

PRODUKT KRAJOWY

4

49 KG

8-PAK

16

99 8-PAK

* Oferta dotyczy sklepów z działem mięsnym, wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. ** Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy. Nie dotyczy sklepów bez koncesji. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

2014_FR21_standard_20.05-26.05_s1-6.indd 1

5/14/14 12:23 PM


Twoje codzienne zakupy

Twaróg półtłusty Ser sałatkowy typu feta FAVITA 270 g zaw. tł. 12%, 16%, 18% 3 rodzaje koszt 1 kg - 12,19 zł

Mleko UHT ZAMBROWSKIE 1l zaw. tł. 3,2%

ŁOWICZ 200 g koszt 100 g - 1,05 zł

3

29

2

2

49

09

Śmietana

1

Ser pleśniowy

69

Jogurt ACTIVIA 195 g 3 rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 0,87 zł

TUREK AKSAMITNY camembert 120 g 2 rodzaje koszt 100 g - 3,33 zł

SOMLEK 180 g zaw. tł. 18% cena za szt. koszt 100 g - 0,66 zł

3

1

99

19

PRODUKT KRAJOWY

Ser żółty* SZWAJCAR RODZINNY

18

Serek wiejski

99 KG

* Oferta dotyczy sklepów z działem mięsnym, wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Parówki z indyka INDYKPOL 215 g koszt 100 g - 1,48 zł

3

19

KRASNYSTAW 180 g koszt 100 g - 0,88 zł

1

59

Twoje codzienne zakupy

2014_FR21_standard_20.05-26.05_s1-6.indd 2

5/14/14 12:23 PM


Herbata owocowa

3

99

Zupa SAMSMAK 61 - 70 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 1,41 zł do 1,62 zł

0

89

Bombonierka MERCI 250 g 2 rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 47,96 zł

Chipsy CRUNCHIPS X-CUT 150 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 2,79 zł

4

19

Mąka BASIA 1 kg 3 rodzaje cena za opak.

2

19

11

99

Czekolada TERRAVITA 225 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 2,22 zł

4

99

Alpejskie Mleczko

MILKA 350 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 31,40 zł

Olej słonecznikowy Konserwa MISPOL 300 g 3 rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 6,30 zł

2014_FR21_standard_20.05-26.05_s1-6.indd 3

1

89

KROPELKA 1l

4

89

10

99

5/14/14 12:24 PM

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy. Nie dotyczy sklepów bez koncesji.

HERBACIANY OGRÓD 2,5 - 4 g x 20 torebek wybrane rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 4,99 zł do 7,98 zł

Mamy coÊ dla Mamy 26.05.2014


Twoje codzienne zakupy

2L

Napój

Syrop

TYMBARK 250 ml wybrane rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 3,96 zł

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy. Nie dotyczy sklepów bez koncesji.

PAOLA 430 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 9,28 zł

3

0

99

99

Napój TYMBARK ASEPTIC 2l 4 rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,50 zł

2

99

Woda źródlana

Piwo** DONNER PREMIUM 0,5 l puszka koszt 1 l - 2,98 zł

Płyn do mycia naczyń

ŻYWIEC ZDRÓJ 1,5 l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,13 zł

1

1

49

PUR 750 - 900 ml różne rodzaje koszt 1 l - od 6,32 zł do 7,59 zł

69

5

69

4-PAK

Piwo** WARKA 0,5 l butelka zwrotna koszt 1 l - 4,58 zł

2

29

Piwo** TATRA JASNE 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 4,50 zł

8

99 4-PAK

Chusteczki higieniczne uniwersalne 100 szt. cena za opak.

1

79

Twoje codzienne zakupy

2014_FR21_standard_20.05-26.05_s1-6.indd 4

5/14/14 12:24 PM


Twoje codzienne zakupy

Bogata oferta świeżych produktów Ziemniaki wczesne

Brzoskwinie

kraj pochodzenia: Grecja, Włochy

kraj pochodzenia Hiszpania

1

99

Pomidory daktylowe 250 g kraj pochodzenia: Hiszpania, Senegal koszt 1 kg - 13,96 zł

Sałata lodowa

4

3 19

99 KG

1

99

OPAK.

PRODUKT KRAJOWY

OPAK.

PRODUKT KRAJOWY

250 G

49

Wędzonka śląska*

1 KG

99

KG

KOSZYK

KOSZYK

Szynka chłopska z tłuszczem*

SZT.

PRODUKT KRAJOWY

23

99 KG

* Oferta dotyczy sklepów z działem mięsnym, wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

2014_FR21_standard_20.05-26.05_s1-6.indd 5

5/14/14 12:26 PM


nej.

Produkt

Biszkopty

Carrefour 150 g koszt 100 g - 1,33 zł

Produkt

1

99

Makaron

Carrefour

500 g 4 rodzaje koszt 1 kg - 5,18 zł

Produkt

2

59

Produkt

Produkt

Ketchup

Carrefour

Sernik na zimno

Carrefour

193 g koszt 100 g - 1,81 zł

500 g 2 rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 5,98 zł

3

2

49

HONORUJEMY NASTĘPUJĄCE FORMY PŁATNOŚCI:

99

W KASIE ZAPŁACISZ RACHUNKI *

Carrefour

250 ml puszka koszt 1 l - 5,16 zł

1

29

Oferta dotyczy sklepów wymienionych na

*Tylko w wybranych sklepach. Sklep nie prowadzi sprzedaży hurtowej. Jednorazowy zakup możliwy jest do 10 jednostek sprzedaży tego samego produktu (10 szt., 10 kg, 10 l). Zdjęcia umieszczone w ulotce mogą odbiegać od wizerunku produktu dostępnego w sprzedaży. Carrefour Express nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku i zmiany cen. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

2014_FR21_standard_20.05-26.05_s1-6.indd 6

Napój energetyzujący

Zapraszamy

5/14/14 12:29 PM


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.