Real brands low

Page 1

Oferta ważna:

29.05–04.06.2014 r. WWW.REAL.PL

Proszek do prania Persil

różne rodzaje, opak. 3kg, 1 kg = 9,33 PLN**

3 KG

27

99 opak.

Oliwa z oliwek Di Carlo

1 kg, Dział Samoobsługi

10 99 kg

extra vergine, pure, but. 500 ml, 1 l = 19,98 PLN**

9 99 szt.

** Cena jednostkowa

Kiełbasa śląska Big Pack

** Cena jednostkowa

1_KW23_BRAND.indd 1

5/15/14 2:41 PM


Ser Sokół, Mazdamer

porcja, opak. 250g, 1 kg = 22,76 PLN**

opak.

różne smaki, opak. 250 g, 1 kg = 4,76 PLN**

2

2

szt.

szt.

3 49 szt.

Mleko zsiadłe

Śmietana Polska 18%

1

1

opak. 370 g, 1 kg = 3,22 PLN**

19

3

18 99

różne rodzaje, opak. 150 g, 1 kg = 23,27 PLN**

kg

Jogurt Polski

19

Ser Mierzwiony

na wagę, 1 kg

5 69

1

Złota Gouda z dziurami

Ser sałatkowo - kanapkowy Favita różne rodzaje, opak. 270 g, 1 kg = 11,81 PLN**

opak. 200 g, 1 kg = 5,95 PLN**

19 szt.

1

49 szt.

19 szt.

Serek wiejski lekki opak. 150g, 1 kg = 9,93 PLN**

1

49

2

59

szt.

szt.

Owsianka

różne smaki, opak. 180 g, 1 kg = 8,28 PLN**

Twaróg klinek

różne rodzaje, opak. 230 g, 1 kg = 11,26 PLN** ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl

2_KW23_BRAND.indd 2

5/14/14 12:42 PM


Mleko Łowickie UHT 3,2% opak. 1 l

Jogurt Naturalny Grecki

Śmietanka Spray

1

5 49

opak. 250 ml, 1 l = 21,96 PLN**

opak. 180 + 20 g, 1 kg = 8,45 PLN**

69

szt.

szt.

2 59

Łowicka Śmietana UHT 12%

szt.

opak. 500 ml, 1 l = 6,38 PLN**

3 19 szt.

Czekolada do picia

opak. 330 g. 1 l = 11,18 PLN**

1 25 szt.

3 69 szt.

Serek Bakuś

różne smaki, opak. 90 g, 1 kg = 13,89 PLN**

FFarmio Far armio a wolne od GMO to wyj wyjątkowa m marka jaj od kur kar armio mionnych wyłącznie certy mio karmionych certyfikowaną paszą wolną od modyfikacji genet genetycznych (GMO). Jaja są dodatkowo atkowo przebadane na obecnoś antybiotyków obecność antybiotyków.

Jaja z wolnego wybiegu klasa L opak. 10 szt., 1 szt. = 0,65 PLN**

6 49

opak.

Jaja z wolnego wybiegu klasa L

opak. 10 szt., 1 szt. = 0,58 PLN**

5

79 opak.

** Cena jednostkowa

3_1007078 PG KW 23 BRAND KATALOG A4 3

Jaja ściółkowe klasa L opak. 10 szt. 1 szt. = 0,49 PLN**

4

89 opak.

4 49

opak.

Jaja klasa L

opak. 10 szt., 1 szt. = 0,45 PLN**

7 99

opak.

Jaja klasa L

opak. 18 szt., 1 szt. = 0,44 PLN**

www.farmio.com

33 5/14/14 10:28 AM


Smiles

4

opak. 450 g,

Ser pleśniowy Niva

49 opak.

różne rodzaje; opak. 110 g 1 kg = 40,82 PLN**

cena regularna

6

Frytki 123 karbowane, golden longs opak. 450 g

cena regularna

4 59 2

99 opak.

opak.

1 4

4

99 szt.

5 35

opak.

Ser Caesar Bleu

1 kg = 11,89 PLN** / za 1 opak.**

opak. 110 g 1 kg = 45,36 PLN**

cena regularna

6 35

Serowy warkocz naturalny

opak.

1 kg = 14,11 PLN** / za 1 opak.**

opak. 50 g 1 kg = 51,80 PLN**

różne rodzaje, opak. 95 ml 1 l = 20,95 PLN**

opak.

1 kg = 13,76 PLN** / za 1 opak.**

3 10

opak.

1 kg = 10,32 PLN** / za 2 opak.**

drugi produkt

2 68

opak.

1 kg = 8,92 PLN** / za 2 opak.**

Pommes noisettes opak. 450 g,

Lody Cortina Nestle

19

drugi produkt

11

99 opak.

Lody Manhattan Nestle różne rodzaje, opak. 1.4 L 1 l = 8,56 PLN**

drugi produkt

3 18

opak.

1 kg = 9,53 PLN** / za 2 opak.**

6

99 opak.

Lody Kaktus 8+1 gratis Nestle opak. 9 x 45 ml 1 l = 38,83 PLN**

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl

4_KW23_BRAND.indd 4

5/15/14 11:47 AM


Kabanosy

różne rodzaje, opak. 80g, Dział Samoobsługi 1 kg = 58,63 PLN**

4 69

opak.

Kiełbasa śląska

Kiełbasa biała parzona

7 49

5 99

Frankfurterki parzone

Parówki z szynki

7 99

4 49

opak. 500g, Dział Samoobsługi 1 kg = 14,98 PLN**

opak. 420g, Dział Samoobsługi 1 kg = 14,26 PLN**

opak.

opak.

opak.250g, Dział Samoobsługi 1 kg = 31,96 PLN**

opak. 330g, Dział Samoobsługi 1 kg = 23,30 PLN**

opak. 220 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 20,41 PLN**

opak.

25

Parówkowa z szynki

7 69

opak.

99 kg

** Cena jednostkowa

5_KW23_BRAND.indd 5

Wędzonka z kotła

1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

34

99 kg

opak.

Szynka z kotła

1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

26 99 kg

Kurczak gotowany

1 kg, Dział Obsługi

55 5/14/14 11:53 AM


Parówki z szynki

Kiełbasa krakowska sucha

3

12

opak. 200 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 19,95 PLN**

Szynka konserwowa

opak. 320g, Dział Samoobsługi 1 kg = 40,59 PLN**

99 opak.

99 opak.

szt. 570g, Dział Samoobsługi 1 kg = 22,79 PLN**

12 99 szt.

Szynka konserwowa 1 kg, Dział Obsługi

26 99 kg

Szynka litewska opak. 350g, Dział Samoobsługi 1 kg = 31,40 PLN**

10

99 opak.

3

29 opak.

23

Parówki z indykiem różne rodzaje, opak. 200g, Dział Samoobsługi 1 kg = 16,45 PLN**

99 kg

Szynka polska

1 kg, Dział Samoobsługi

Kiełbasa morlińska

1 kg, Dział Obsługi

Kiełbasa podwawelska 1 kg, Dział Obsługi

15 6

6

99 kg

Kiełbasa podwawelska opak. 520g, Dział Samoobsługi 1 kg = 17,29 PLN**

8

99 opak.

14

99 kg

8

99 opak.

Kiełbasa morlińska

opak. 600g, Dział Samoobsługi 1 kg = 14,98 PLN** ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl

6_KW23_BRAND.indd 6

5/15/14 3:14 PM


10 99 kg

Kiełbasa ze schabu

Kiełbasa pieczona z szynki

6 99

6 99

6

opak.

Kiełbaski białe opak. 300g, Dział Samoobsługi 1 kg = 23,30 PLN**

opak.

opak.

Kiełbasa śląska

Schab domowy w galarecie

4 99

7 99

szt. 450g, Dział Samoobsługi 1 kg = 17,76 PLN**

opak. 450 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 11,09 PLN**

opak.

Krokiety

4

szt.

Kopytka

różne rodzaje, opak. 400 g, 1 kg od 12,48 PLN**

Łosoś norweski wędzony

opak. 400 g, 1 kg = 8,73 PLN**

3

99 opak.

1 kg, Dział Samoobsługi

opak. 300g, Dział Samoobsługi 1 kg = 23,30 PLN**

opak. 280g, Dział Samoobsługi 1 kg = 24,96 PLN**

99

Kiełbasa góralska

49

opak. 200 g, 1 kg = 84,95 PLN**

opak.

16

Krokiety różne rodzaje, p 1 kg, g opak.

9,99 / opak.

99 opak.

Pierogi

różne rodzaje, opak. 400 g, 1 kg g od 9,98 PLN**

3

99 opak.

Pierogi różne rodzaje, opak. p 1 kg g

8,99 / opak. 8

4 29

opak.

Pierogi serowo jagodowe lub serowo truskawkowe opak. 400g, 1 kg = 10,73 PLN**

4 ** Cena jednostkowa

7_KW23_BRAND.indd 7

99 szt.

Filety śledziowe w sosach różne rodzaje, opak. 300 g, 1 kg = 19,96 PLN**

77 5/15/14 4:03 PM


1 Sałatka z tuńczykiem,

meksykańska, z kukurydzą, z kuskusem, opak. 160 g, 1 kg = 52,81 PLN**

8

8 45 szt.

45

49 szt.

Pasztet drobiowy klasyczny, z pieczarkami, z pomidorami, z papryką, opak. 110g , 1 kg = 13,55 PLN**

Gulasz angielski, golonkowa, mielonka wieprzowa

Tuńczyk kawałki Rio Mare

puszka 155 g, 1 kg = 22,26 PLN**

w oliwie z oliwek, w sosie własnym, po odcieku od 104 do 112 g, 1 kg od 75,45 do 81,25 PLN**

3 45 szt.

szt.

13

95 opak.

Tuńczyk kawałki

7

opak. 3 x 80 g, po odcieku 156 g, 1 kg = 89,42 PLN**

99 szt.

7

Szynka premium pusz. 300 g, 1 kg = 26,63 PLN**

Karczek wieprzowy

79

puszka 300 g, 1 kg = 25,97 PLN**

szt.

Buliony Domowa Kuchnia

różne rodzaje, opak. 60 g, 1 kg = 29,83 PLN**

1

99 szt.

1 79

Sos Italia

różne smaki, opak. od 35 do 49 g, 1 kg od 40,61 do 56,86 PLN**

szt.

Zupy

barszcz czerwony, biały, żurek, grochowa, opak. od 49 do 75 g, 1 kg od 15,87 do 24,29 PLN**

2 8

8

29 szt.

Ketchup lub sos

łagodny, chilli ostry, meksykański, opak. od 200 do 300 g, 1 kg od 7,63 do 11,45 PLN**

1

19 szt.

Pomysł na... Soczyste wybrane rodzaje, opak. od 25 do 89 g, 1 kg od 26,85 do 95,60 PLN**

2

39 szt.

5

39 szt.

Majonez

dekoracyjny, sałatkowy, lekki, słoik 400 ml, 1 l = 13,48 PLN** ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl

8_KW23_BRAND.indd 8

5/16/14 10:05 AM


1

99 szt.

3

Makaron

wybrane formy, opak. 250 g, 1 kg = 7,96 PLN**

99 szt.

2

Makaron

gniazda wstążki, nitki, łazanka do zup/dań opak. 500 g, 1 kg = 7,98 PLN**

29 szt.

Musztarda

stołowa, sarepska, rosyjska, grillowa opak. 300 g 1 kg = 7,63 PLN**

Makaron

świderki, kokardki, rurki, spaghetti, opak. 400 g, 1 kg = 8,73 PLN**

3

Pomidory bez skórki

49

całe lub krojone, puszka 400 g, 1 kg = 4,63 PLN**

szt.

1 85 szt.

4

99 szt.

Ryż parboiled lub ryż biały,

opak. 8 x 100 g, + 100 g gratis 1 kg = 5,54 PLN**

Pomidory krojone

z ziołami, z czosnkiem, puszka 400 g, 1 kg = 5,98 PLN**

2 39 szt.

3

99 szt.

Tuńczyk sałatkowy Brunswick w wodzie, oleju, pusz. 170 g, 1 kg = 23,47 PLN**

Filety z makreli

w sosach: pomidorowym, pomidorowym z curry, paprykowym, chipotle, puszka 170 g, 1 kg = 25,24 PLN**

4 29 szt.

5 99 szt.

** Cena jednostkowa

9_KW23_BRAND.indd 9

Kasza gryczana

opak. 8x100 g + 100 g gratis 1 kg = 6,66 PLN**

Sól morska drobna lub gruboziarnista o'Sole

Szprot

opak. od 900 do 1000 g, 1 kg od 2,49 do 2,77 PLN**

w sosie pomidorowym, pomidorowym z bazylią, puszka 170 g, 1 kg = 19,35 PLN**

2 49

3 29

szt.

szt.

99 5/15/14 1:37 PM


6

99 szt.

Ketchup

łagodny, pikantny, but. 990 g, 1 kg = 7,06 PLN**

5

Dania gotowe

fasolka po bretońsku, pulpety, klopsy, gołąbki w sosie pomidorowym, słoik 600 g, 1 kg = 9,48 PLN**

69 szt.

Makaron 100% durum

0

89 szt.

wybrane formy opak. 500 g, 1 kg = 5,98 PLN**

Przyprawy Galeo

2

wybrane rodzaje, opak. od 6 do 25 g, 1 kg od 35,60 do 148,43 PLN**

99 szt.

Bogactwo błonnika świderki, spaghetti, opak. 500 g

3,99 / szt.

Seler tarty

po odcieku 150 g, 1 kg = 11,27 PLN**

1 69 szt.

7

99 szt.

Pomidory suszone

po odcieku 180 g , 1 kg = 44,39 PLN**

tradycyjny, z ziołami. chilli, po odcieku 120 g, 1 kg = 28,25 PLN**

szt.

8

99

9

7

95

szt.

szt.

but. 150 ml, 1 l = 66,60 PLN**

99 szt.

49

95 szt.

Zestaw do sushi

opak. 770 g, 1 kg = 64,87 PLN**

Imbir do sushi

słoik 190 g, 1 kg = 41,84 PLN**

3 39 szt.

Ogóreczki konserwowe, tradycyjne, z czosnkiem, chilli, po odcieku 150 g, 1 kg = 19,93 PLN**

10 www.real.pl

10

Sos sojowy Yamasa

opak. 43 g, 1 kg = 209,07 PLN**

Czosnek marynowany

2 99

Pasta wasabi

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

10_KW23_BRAND.indd 10

5/15/14 1:46 PM


Imbir do sushi

Ryż do sushi

po odcieku 95 g, 1 kg = 55,10 PLN**

opak. 500 g, 1 kg = 13,98 PLN**

7 99

6 99 szt.

szt.

Tortilla Si Mexico! Przyprawy do mięs tacos, burritos, fajitas, opak. od 27 do 39 g, 1 kg od 58,72 do 84,81 PLN**

2 29 szt.

Zestaw do sushi opak. 315 g, 1 kg = 95,08 PLN**

29

Listki k alg l do d sushi h

Cebulka smażona Delecta

4

5

opak. 11 g, 1 kg = 453,64 PLN**

95 opak.

99 szt.

dwa rodzaje, opak. 245/320g, 1 kg od 17,78 do 23,22 PLN** Kupując 2 sztuki 1 kg od 14,06 do 18,38 PLN**

5 69 szt.

opak. 100 g 1 kg = 52,90 PLN**

29 szt.

5

99 szt.

Salsa Si Mexico! serowo-paprykowy, guacamole pikantna, łagodna, serowa, guacamole, słoik od 250 do 260 g, 1 kg od 23,04 do 23,96 PLN**

Warzywa konserwowe pomidory, fasola, soczewica, puszka 400 g, 1 kg = 5,48 PLN**

2 19 szt.

Przecier pomidorowy Happy Frucht opak. 500 g,

2

Makaron

spaghetti, penne, skrętki, kokardki, capellini, krajanka opak. 500 g, 1 kg = 7,98 PLN**

19 szt.

3 99 szt.

Olej rzepakowy Rapso

Pesto

12 45

9 45

but. 750 ml, 1 l = 16,60 PLN**

8 99 szt.

Oliwki Beach Flower wybrane rodzaje, słoik. 900 g, po odcieku od 450 g do 595 g, 1 kg od 15,10 do 19,98 PLN**

szt.

genovese, rosso, opak. od 190 g do 200 g 1 kg od 47,25 do 49,74 PLN**

szt.

** Cena jednostkowa

11 11

11_KW23_BRAND.indd 11

5/15/14 3:16 PM


Fruktoza

opak. 45 g, 1 kg = 146,44 PLN**

2 99 szt.

Pasztety dworskie

6

59 szt.

Zupy gotowe

różne smaki, opak. 500 g, 1 kg = 5,98 PLN**

z dzikiem, jeleniem, królikiem, kaczką słoik 105 g, 1 kg = 41,81 PLN**

4 39 szt.

Czekolada

Pasztet wielkopolski firmowy, z pomidorami, opak. 50 g, 1 kg = 17,80 PLN**

0

1

89 szt.

69 szt.

Mielonka turystyczna, gulasz angielski lub szynka wieprzowa, różne rodzaje, opak. 110 g, 1 kg = 15,36 PLN**

ze stewią lub z orzechami, opak. 50 g, 1 kg = 101,80 PLN**

Czekolada

5

3

mleczna lub gorzka, opak. 50 g, 1 kg = 69,80 PLN**

09 szt.

49 szt.

Pasztet podlaski

opak. 200 g, 1 kg = 11,45 PLN**

2 29 szt.

2 1 89 szt.

49 szt.

Makarony Zara wybrane formy, opak. 500 g, 1 kg = 4,98 PLN**

Konserwy mięsne

szynka z kurcząt, przysmak drwala, paprykarz drobiowy, opak. 110 g, 1 kg = 17,18 PLN**

Rarytas

pasztet z gęsi, pasztet wyborny, smarowidło szlachetne, opak. 200 g, 1 kg = 18,95 PLN**

3 79 szt.

12 www.real.pl

12

Makaron nitki 5 jajeczny 1 kg = 7,96 PLN**

1 99 szt.

1 99 szt.

Makarony

spaghetti, rurka, świderki, opak. od 400 do 500 g, 1 kg od 3,98 do 4,98 PLN** ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

12_KW23_BRAND.indd 12

5/15/14 2:45 PM


Gellwe Konfiturex 2:1

opak. 40 g, 1 kg = 47,25 PLN**

1 89

opak.

Wafle zbożoworyżowe

Gellwe Galaretki Magic Duo saszetka

2

1

opak. 75 g, 1 kg = 26,53 PLN**

1 opak. = 60g 1 kg = 41,50 PLN**

49 opak.

99 opak.

3

69 opak.

Ciasto i krem do Karpatki Gellwe opak. 340 g, 1 kg = 10,85 PLN**

CD Miód wielokwiatowy opak. 1 kg

11 99

opak.

1 99

opak.

Chrupki Cheetos

różne rodzaje, opak. od 150 do 160 g, 1 kg od 12,44 do 13,27 PLN**

Krem czekoladowo - orzechowy z paluszkami Miodelka

4

99 opak.

** Cena jednostkowa

13_KW23_BRAND.indd 13

opak. 25 g, 1 kg = 79,60 PLN**

Chipsy Lay's różne smaki, opak. 285 g, 1 kg = 17,51 PLN**

1 99

opak.

Krem czekoladowo - orzechowy Miodelka opak. 75 g, 1 kg = 42,53 PLN**

3 19

opak.

13 13 5/15/14 12:16 PM


Nimm2 Żujki

Nimm2 Lizaki

2

4

różne rodzaje, opak. 90 g, 1 kg = 33,22 PLN**

99 opak.

Nimm2 Śmiejżelki owocowe, kwaśne, sokki,

różne smaki, opak.od 90 do 100 g, 1 kg od 26,90 do 29,88 PLN**

opak. 8 x 10 g, 1 kg = 56,13 PLN**

2

49 opak.

69

Hibbi Mlekoladki, Czekolada

Paluszki Fineti

2

3

opak.

wafer sticks, dips, opak. 45 g + zabawka gratis 1 kg = 88,67 PLN**

różne rodzaje, opak. 100 g, 1 kg = 21,90 PLN**

19 opak.

99 opak.

Pianki Marshmallowss opak. od 200 do 225 g, 1 kg od 14,17 do 15,95 PLN**

3 19

opak.

Knoppers

2

99 opak.

Paluszki Lajkonik Junior opak. 250 g, 1 kg = 11,96 PLN**

14 www.real.pl

14

2

opak. 3 x 25 g, 1 kg = 39,87 PLN**

49 opak.

Ciastka Leibniz Zoo opak. 100 g, 1 kg = 24,90 PLN**

2

99 opak.

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

14_KW23_BRAND.indd 14

5/15/14 12:23 PM


1

99 opak.

Mentos

różne rodzaje, opak. 37,5 g, 1 kg = 53,07 PLN**

Chupa Chups lizaki różne rodzaje, opak. 120 g, 1 kg = 45,75 PLN**

5 49

opak.

Chupa Chups Mini Megachups opak. 10 x 12 g, 1 kg = 182,91 PLN**

21 95

opak.

Fruittella żelki serduszka, misie, zwierzaczki, jaki to smak opak. 90 g, 1 kg = 26,55 PLN**

2 39

opak.

Fruittella Misie XXL

opak. 180 g, 1 kg = 23,83 PLN**

2 99

opak.

** Cena jednostkowa

15_KW23_BRAND.indd 15

Fruittella mini opak. 100 g, 1 kg = 29,90 PLN**

4 29

opak.

15 15 5/15/14 12:26 PM


Bułki mleczne 1 opak. = 400 g, 1 kg = 12,48 PLN**

4

opak.

Ciasteczka pakowane

z dynią, słonecznikowe , 1 opak. = 300 g, 1 kg = 14,97 PLN**

1 opak. = 6x50 g, 1 kg = 10,63 PLN**

1 opak. = 250 g, 1 kg = 15,96 PLN**

3

99 opak.

7

opak.

Chleb krojony z pieca

1

2

69 szt.

16 www.real.pl

19

99

Croissant: Morelowy, Klasyczny, Cynamonowy, Trusk.-wanilia, Makowy 1 szt. = 95 g, 1 kg = 17,79 PLN**

16

opak.

49

Bułeczka pszenna

Gofry

3

4

99

opak.

3

19

Chleb tostowy

opak.

pszenny, pełnoziarnisty, 3 ziarna, maślany 1 opak. = 500 g, 1 kg = 6,38 PLN**

10

Wrapsy

original, multigrain, mediterranean, suszone pomidory/bazylia. 1 opak. = 370 g, 1 kg = 21,59 PLN**

99 opak.

Ciasto : "Czekoladowy Zagajnik" , "Stokrotkowe Pole" 1 opak. = 550 g, 1 kg = 19,98 PLN**

1 szt. = 600 g, 1 kg = 4,48 PLN**

69 szt.

29

99 szt.

Torty:czekoladowy z żurawiną, karmelowo-morelowy 1 szt. = 800 g, 1 kg = 37,49 PLN**

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

16_KW23_BRAND.indd 16

5/15/14 2:28 PM


Pączek z nadzieniem em truskawkowym i bananowym 1 szt. = 55g 1 kg = 21,64 PLN**

4

Włoskie paluszki chlebowe

49 opak.

1

19

1

89

szt.

Grzanki Crostini

czosnkowe , ze szczypiorkiem, śródziemnomorskie 1 opak. = 100 g, 1 kg = 44,90 PLN**

oliwa, czarna oliwka 1 opak. = 100 g, 1 kg = 41,90 PLN**

4

19 opak.

Bianco Forno

Ventaglini, Sfogliatine, Palmine 1 opak. = 220 g, 1 kg = 54,50 PLN**

11

99 opak.

szt.

Bagietka z masłem czosnkowym, ziołowym, z nadzieniem szpinakowym 1 szt. = 175 g, 1 kg = 10,80 PLN**

Kaszka mleczno ryżowa Bobovita

różne rodzaje, opak. 400 g, 1 kg = 29,98 PLN**

11 99

opak.

4

29 szt.

Desery dla dzieci BoboVita

różne rodzaje, opak. 190 g, 1 kg = 22,58 PLN**

Dania BoboVita Kuchnie Europy

59

różne rodzaje, opak. 2 x 200 g 1 kg = 21,73 PLN**

99 opak.

** Cena jednostkowa

17_KW23_BRAND.indd 17

Mleko dla dzieci Bebilon 2, 3, 4, opak. 1200 g, 1 kg = 49,99 PLN**

5

19 opak.

Deserki BoboVita Kuchnie Europy

różne rodzaje, opak. 2 x 125 g 1 kg = 20,76 PLN**

8 69

opak.

Herbatka dla dzieci BoboVita różne rodzaje, opak. 200 g, 1 kg = 67,45 PLN**

13 49 szt.

17 17 5/15/14 12:32 PM


WODA SMAKOWA ŻYWIEC ZA ZDRÓJ 1,5 L GROSZ

Coca - Cola, Fanta, Sprite różne rodzaje, 2 x 2 l PET, 1 l = 2,25 PLN**

8

99 opak.

10

49 opak.

Woda Żywiec Zdrój

niegazowana, lekko gazowana, gazowana, 6 x 1,5 l PET, 1 l = 1,17 PLN**

Oferta dotyczy max. 1 sztuki na 1 paragonie

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

Piwo Fortuna, Miłosław 4 x 0,5 l but.zw. + 1 butelka gratis, 1 l = 4,80 PLN**

11

99 opak.

18 www.real.pl

18

Woda niegazowana Primavera

Woda Primavera

0 99

1 29

1 l PET,

szt.

niegazowana, gazowana, 1,5 l PET, 1 l = 0,86 PLN**

szt.

Woda niegazowana Primavera 6 l PET , 1 l = 0,50 PLN**

2 99 szt.

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

18_KW23_BRAND.indd 18

5/15/14 12:37 PM


Maszynka do golenia Gillette Blue3

Maszynka k systemowa Gillette Fusion Proglide Gold 2Up

opak. 3 szt., 1 szt. = 4,00 PLN**

opak. 1 szt. + 2 wkłady

11 99 35 99 opak.

opak.

Maszynka jednorazowa Venus 3

7

opak. 4 + 1 szt., 1 szt. = 2,80 PLN**

49 opak.

Odświeżacz powietrza Ambi Pur Gel Crystals

różne zapachy, opak. 150 g, 1 kg = 56,60 PLN**

8 49

opak.

Proszek do prania Bonux

różne rodzaje, opak. 10 szt., 14 szt., 20 szt., 16 szt.

13

99 opak.

99 opak.

szt.

Pasta do zębów Blend-a-med Anti Cavity

różne rodzaje, opak. 100 ml, 1 l = 39,90 PLN**

różne rodzaje, opak. 1,5 l, 1l = 4,66 PLN**, Platinum opak. 960 ml, 1l = 7,28 PLN**,

różne rodzaje, All in One opak. 39 szt, Platinum opak. 30 szt.

25 49

opak.

6 99 szt.

Kapsułki lub żel do prania Ariel różne rodzaje, kapsułki, opak. 15 szt., żel opak. 1,26 l, 1l = 14,28 PLN**,

różne rodzaje, opak. 1,365 l, 1 l = 9,52 PLN**

2,8 KG

3

99

Płyn do mycia naczyń Fairy

Tabletki do zmywarki Fairy

Żel do prania Bonux

magnolia, color, opak. 2,8 kg, 1 kg = 8,93 PLN**

24

Podpaski higieniczne Always DUO

12 99

opak.

17 99

opak.

odbierz kupon 10 zł!

** Cena jednostkowa

19 19

19_KW23_BRAND.indd 19

5/15/14 1:56 PM


Dezodorant Nivea Żel pod prysznic Nivea

2 rodzaje, opak. 50 ml 1 l = 239,80 PLN**

różne rodzaje, opak. 250 ml, 1 l = 27,96 PLN**

różne rodzaje, sztyft, opak. 40 ml, 1 l = 199,75 PLN**, roll-on, opak. 50 ml, 1 l = 159,80 PLN**, spray, opak. 150 ml, 1 l = 53,27 PLN**

11 99

6 99

7 99

Kremy do twarzy Nivea Sensitive

szt.

Kosmetyki do stylizacji włosów Nivea

różne rodzaje, lakier, opak. 250 ml, 1 l = 37,96 PLN**, pianka, opak. 150 ml, 1 l = 63,27 PLN**

9 49 szt.

4

szt.

Żel do golenia 2 rodzaje, opak. 200 ml, 1 l = 24,95 PLN**

20 www.real.pl

20

Pianka do golenia Nivea

13 99

8 49

różne rodzaje, opak. 250 ml, 1 l = 55,96 PLN**

szt.

Pianka do golenia

3

14

49 szt.

szt.

Balsam do ciała pod prysznic Nivea

Dezodorant w naturalnym spray'u NIKE

2 rodzaje, opak. 200 ml, 1 l = 17,45 PLN**

99

szt.

różne rodzaje, opak. 200 ml, 1 l = 42,45 PLN**

szt.

różne rodzaje, opak. 75 ml, 1 l = 199,87 PLN**

99 szt.

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

20_KW23_BRAND.indd 20

5/15/14 1:13 PM


Płyn micelarny Garnier opak. 400 ml, 1 l = 37,48 PLN**

14 99 szt.

Krem do twarzy Garnier Beauty Balm

Kosmetyki do oczyszczania twarzy Garnier Czysta Skóra

wybrane rodzaje, opak. 50 ml, 1 l = 299,80 PLN**, opak. 40 ml, 1 l = 374,75 PLN**

14

różne rodzaje, żel-peeling, opak. 150 ml, 1 l = 86,60 PLN**, tonik, opak. 200 ml, 1 l = 64,95 PLN**

12 99

99

szt.

szt.

Olejek do ciała Garnier opak. 150 ml, 1 l = 113,27 PLN**

16 99

Dezodorant Garnier

wybrane rodzaje, opak. 150 ml, 1 l = 49,00 PLN**, opak. 40 ml, 1 l = 183,75 PLN**, opak. 50 ml, 1 l = 147,00 PLN**

szt.

Mleczko do ciała Garnier

różne rodzaje, opak. 400 ml, 1 l = 34,98 PLN**

7 35

13 99

szt.

szt.

22 99

opak.

Farba do włosów L'oreal Prodigy5 różne rodzaje, opak. 1 szt.

Mleczko do ciała Le Petit Marseillais nawilżające, regenerujące opak. 250 ml 1 l = 51,96 PLN**

12 99 szt.

Żel pod prysznic Le Petit Marseillais

Żel pod prysznic i do kąpieli Le Petit Marseillais

różne rodzaje, opak. 400 ml 1 l = 29,98 PLN**

11

99

różne rodzaje, opak. 650 ml 1 l = 24,60 PLN**

szt.

15 99 szt.

Żel pod prysznic Le Petit Marseillais

różne rodzaje, opak. 250 ml 1 l = 29,96 PLN**

7 49 szt.

Tampony higieniczne OB opak. 16 szt.

8 99

opak.

** Cena jednostkowa

21 21

21_KW23_BRAND.indd 21

5/14/14 6:17 PM


5

Środek do udrożniania rur Kret

99

żel lub granulki, opak. 500 g, 1 kg = 11,98 PLN**

szt.

5

29 opak.

Ręcznik papierowy Mola Maxi

opak. 2 rolki 1 rolka = 2,65 PLN**

Papier toaletowy Mola opak. 24 rolki, 1 rolka = 0,83 PLN**

19

99 opak.

Żel dwufazowy do udrożniania rur Kret opak. 700 g, 1 kg = 11,41 PLN**

7

99 szt.

4

49

Żel do toalet Kret

szt.

różne rodzaje, opak. 750ml, 1 l = 5,99 PLN**,

6

79 opak.

Papier toaletowy Mola różne kolory, opak. 8 rolek, 1 rolka = 0,85 PLN**

40 Kapsułki do prania Persil Duo Caps

Płyn do prania Perwoll

Płyn do mycia naczyń Pur

39

27

5

różne rodzaje, opak. 40 szt.

opak.

różne rodzaje, opak. 900 ml, 1 l = 5,88 PLN**

49 szt.

Sól Só ól do do zzmywarek m ware my ek So S Somat om

Odświeżacz do zmywarek Somat

Żel lub kostka do WC Bref

op opak. pak k 1 1,5 5k kg, 1 kg = 4,33 PLN**

różne rodzaje, opak. 1szt.

różne rodzaje, żel, opak. 750ml, 1l = 6,39 PLN**,, kostka, opak. 51g, 1kg = 93,92 PLN** LN** *

6

9

4

49 opak.

22 www.real.pl

22

99

różne rodzaje, opak. 4 l, 1 l = 6,87 PLN**

99 szt.

29 szt.

79 szt.

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

22_KW23_BRAND.indd 22

5/15/14 1:18 PM


11 49

opak.

Ręcznik R papierowy Velvet Czysta Biel

opak. 6 rolek, 1 rolka = 1,92 PLN**

Ręcznik papierowy Velvet

Worki na śmieci Quickpack

opak. 2 rolki, 1 rolka = 3,60 PLN**

różne rodzaje, opak. 60l / 10szt.

7 19

3

opak.

Papier toaletowy Velvet

49 opak.

różne rodzaje, opak. 8 rolek, 1 rolka = 1,19 PLN**

9 49

opak.

Odświeżacz powietrza Air Wick Freshmatic wkład

Odświeżacz powietrza Air Wick Freshmatic I-Motion

różne rodzaje, opak. 250 ml, 1 l = 59,96 PLN**

różne zapachy, urządzenie + zapas

14 99

17 99

szt.

opak.

1,8 KG / 1,5 L

20 99

opak.

Proszek lub mleczko do prania ubranek dziecięcych Lovela

biały, color, proszek, opak. 1,8 kg, 1 kg= 11,66 PLN**, mleczko, opak. 1,5l, 1l = 13,99 PLN**

Środek do czyszczenia Cillit Bang

28

99 opak.

** Cena jednostkowa

23_KW23_BRAND.indd 23

Płyn do prania Woolite

różne rodzje, opak. 5 l, 1 l = 5,80 PLN**

Tabletki do zmywarki Finish regular, lemon, Quantum 40 szt., All in One 56 szt., Classic 76 szt.

różne rodzaje, piana opak. 600 ml, 1 l = 21,65 PLN**, spray opak 750 ml, 1 l = 17,32 PLN**

29 99

12 99

opak.

szt.

23 23 5/16/14 11:43 AM


Karma dla kota Butcher's różne smaki, puszka 400 g, 1 kg = 7,23 PLN**

2 89 szt.

Karma dla kota Kitekat

3 99

różne smaki, opak. 4x100 g, 1 kg = 9,98 PLN**

opak.

4

59 opak.

Sucha karma dla psa Chappi

12 99

różne smaki, opak. 3 kg, 1 kg = 4,33 PLN**

opak.

Przekąska dla psa Pedigree

Jumbone Medium lub Large, opak. 200g, 1 kg = 22,95 PLN**, opak. 210 g , 1 kg = 21,86 PLN**,

Przekąska dla psa Pedigree Schmackos, opak. 104 g, 1 kg = 44,13 PLN**

4 59

opak.

Karma dla psa Butcher's

Przekąska dla psa Pedigree Dentastix mini, opak. 110g 1 kg = 41,73 PLN**

4 59

2 29

opak.

szt.

Żwirek silikonowy dla kota Casti

12

opak.

Żwirek drewniany Casti

16 Żwirek drewniany Casti

zbrylający, opak. 7 l, 1 l = 17,99 PLN**

niezbrylający, opak. 7 l, 1 l = 1,43 PLN**

17 99

opak.

różne smaki, puszka 390 g 1 kg = 6,13 PLN**

Sucha karma dla psa Butcher's różne smaki, opak. 3 kg, 1 kg = 4,66 PLN**

2 39 13 99 szt.

opak.

Smycz automatyczna 5 m Casti

naturalny, opak. 3,8 l, 1 l = 3,42 PLN**

99

Karma dla psa Butcher's

adult, junior, różne smaki, opak. 150 g, 1 kg = 15,27 PLN**

9 99

opak.

99 opak.

Żwirek silikonowy dla kota Casti lawendowy lub jabłkowy opak. 3,8 l, 1 l = 4,47 PLN**

smycz automatyczna dł. 5m dla psów do 12 kg

39 95 szt.

Makaron dla psa Casti

opak. 3 kg 1 kg = 4,76 PLN**

14 29

opak.

59

95 szt.

Legowisko dla psa Casti różne wzory, 57 cm x 49 cm

** Cena Cena jednostkowa jednostk d ko a

Oferta handlowa nr 23/2014

www.real.pl 24_KW23_BRAND.indd 24

Wszystkie ceny w gazetce zawierają podatek VAT. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Sprzedaż tylko w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniom gospodarstwa domowego. Przepraszamy za ewentualne błędy drukarskie. Promocja „Drugi za 1 grosz” oraz akcja „Weź więcej wydaj mniej” dotyczy max. 20 szt. produktów na 1 paragonie, w dowolnym miksie wariantów, jeśli nie określono innaczej.

5/15/14 1:28 PM


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.