Ferencváros - Puskás Akadémia

Page 1

FRADI! Három, ketTO, egy...

FERENCVÁROS PUSKÁS AKADÉMIA NB I., 25. forduló 2016. MÁRCIUS 12., 18:00, GROUPAMA ARÉNA 4. ÉVFOLYAM, 3. SZÁM

TE IS KELLESZ A CSAPAT SIKERÉHEZ! MEGÉRKEZETT A FRADI SAS SZURKOLÓI MOBIL DÍJCSOMAG. A díjcsomagot megrendelheted a meccs ideje alatt a Telekom standnál is, a büfével szemben a kerengő alatt. További információ: Telekom stand illetve az ország valamennyi Telekom üzlete

FTC – Puskás Akadémia

IMPRESSZUM Három, kettő, egy... Fradi! Ingyenes mérkőzésnapi kiadvány Felelős szerkesztő: Czégány Pál Munkatárs: Budai László, Csorba Mátyás, Tobak Csaba, Koczó Dávid, Csák Gergő Fotó: Micheller Szilvia Grafika, tördelés: Piros Zoltán Web: www.fradi.hu E-mail: szerkesztoseg@fradi.hu Felelős kiadó: FTC Labdarúgó Zrt. Készült: 3000 példányszámban Lapzárta: 2016. 03. 08., 18 óra

A FRADI MECCSFÜZET HIVATALOS SZAKMAI PARTNERE A NEMZETI SPORT.

4

H Á ROM , K E T TŐ, EGY... F R A DI! • 2016 . M Á RC I US 12 .

THOMAS DOLL

THOMAS DOLL A Diósgyőr elleni 2-2-es döntetlent követően Thomas Doll felemásan érezhette magát. A német tréner ugyan a játékosok küzdeni tudását megdicsérte, de a két kapott találat nem kevés keserűséget okozott a számára. Különösen úgy, hogy a második egyenlítő miskolci gól a találkozó hajrájában érkezett. Nem tudott őszintén mosolyogni a Diósgyőr elleni meccs után… Thomas Doll Vegyes érzéseim vannak, mert úgy érzem, hogy jól kezdtük azt a találkozót, jó ritmusban futballoztunk, még az első találat is a legjobb ütemben érkezett. Aztán jött egy figyelmetlenség, amit az ellenfél megbüntetett. A második félidőt sem tudom igazán kritizálni, hiszen a játékosok mentek előre becsülettel. Ne feledjük, hogy kemény sorozatterhelést kapnak a játékosok, szerda-szombat ritmusban játszunk, ez a DVTK ellen is benne volt a lábakban, de a labdarúgóim becsülettel hajtottak.

Bosszantó volt a végjáték. TD Ilyen helyzetben, pár perccel a lefújás előtt egész egyszerűen nem lehet gólt kapni. Az utóbbi időszakban ezeket a koncentrációzavarokat az ellenfelek sajnos ki is használják. Jobban oda kell figyelnünk ezekre a szituációkra, nem szeretnék olyan keserű pillanatokat átélni, mint amilyeneket a DVTK ellen kellett. A csapattal szembeni elvárásokkal kapcsolatban is elégedetlenségének adott hangot. Miért? TD Annyiszor megkaptam már azt a kérdést: miért nem négy-öt gólokkal nyerjük a mérkőzéseket, hogy kezdett bosszantani… Azt azért látni kell, hogy a legtöbb esetben olyan csapatok ellen játszunk, amelyek tíz emberrel védekeznek. Ezeket az ellenfeleket nagyon nehéz feltörni, nem egy szép munka, és azt nem szabad elfelejteni, hogy mi nem a Barcelona, vagy a Bayern München vagyunk. Azt ugyanakkor tudni kell, hogy nem csak a Fradi tehet arról, ha egy meccs nem a legszebb. A futballhoz két csapat kell.

írta: Koczó Dávid

Hosszú szünet után ismét pályára lépett csapatkapitányunk, Gyömbér Gábor! Az alázatos középpályás rengeteget dolgozott azért, hogy a Diósgyőr elleni bajnokin megkapja a lehetőséget Thomas Dolltól. Visszatértél, de a DVTK hajrábeli gólja alighanem elrontotta az örömödet. Már elhitte a csapat, hogy megvan a meccs? Gyömbér Gábor Nem hiszem, hogy ez állt volna a háttérben. Volt egy kis figyelmetlenség, amit a DVTK megbüntetett, a pályán nagyon gyorsan történtek az események, de az öltözőben kielemeztük a dolgokat. Mondanom sem kell, nagyon szomorúak voltunk a találkozót követően, mert így két ponttal szegényebbek lettünk.

Egy nagyon nehéz korszak lezárult a karrieredben. Alighanem vigasztal, hogy visszatérhettél? GyG Már egy hónapja a csapattal készülök, szerencsére teljesen rendben van a lábam. Örülök, hogy a Diósgyőr ellen kaptam pár perc lehetőséget és be tudtam szállni a játékba. Azért dolgozok az edzéseken, hogy hétről-hétre minél többet játszhassak. Itt is fontos a fokozatosság elve? GyG Az NB III-as bajnokságban már teljes mérkőzést is lejátszottam, persze, fizikálisan ettől még van lemaradásom. Azon leszek, hogy egy teljes meccset is a pályán tudjak tölteni.

7

HÍREK

Untitled-1 1

18/08/14 18:36

Raktáros aki sohasem téved!

Több mint egy önkiszolgáló automata raktár: naprakész, kiadó és visszavételező RENDSZER, amely az irodától a gyártásig kiszolgálja a felhasználói igényeket. Akár közvetlen a gyártásba is helyezhető!

Az automatizált termékadagolás vitathatatlan előnyei • Pazarlás mérhető csökkentése • Dolgozónkénti nyilvántartás • Átlátható és megbízható eszközadatbázis • Könnyű ellenőrizhetőség, kontroll • Csökkenő adminisztratív terhek, növekvő hatékonyság a raktározásban • 24 órás folyamatos rendelkezésre állás az év minden napján • Egyedi igényekre szabható jogosultsági rendszer • Azonnali és nyomon követhető termékfelvétel

Vessünk véget együtt a pazarlásnak! A MEGOLDÁS most az Ön kezében van!

8

H Á ROM , K E T TŐ, EGY... F R A DI! • 2014 . M Á RC I US 16 .

Pant 476C

HÍREK ÉS ÉRDEKESSÉGEK AZ FTC MINDEN SZAKOSZTÁLYÁRÓL!

GERA Zoltán

10. perc

1–1

BOGNÁR István

17. perc

2–1

PINTÉR Ádám

85. perc

2–2

NOVOTHNY Soma

88. perc

11

REKLÁM ÉS LOGÓK NÉLKÜL A FOCI SEM AZ IGAZI... Arculattervezés Honlap tervezés Facebook kampányok Rendezvények Teljeskörű kommunikációs kampányok

Referenciáink:

FRADI.HU FRADI.HU

youtube.com/fradimedia facebook.com/fradi.hu EGY... F R A DI! • 2016 .instagram.com/ftcofficial M Á RC I US 12 . 12 H Á ROM , K E T TŐ,

TAKÁCS Tamás

12. perc

2–1

SZAKÁLY Péter

19. perc

3–1

HORVÁTH Zsolt

20. perc

3–2

Karol MÉSZÁROS

24. perc

4–2

54. perc

4:2

8. perc

15

PUSKÁS AKADÉMIA BEMUTATÁSA

PUSKÁS AKADÉMIA

puskasakademia.hu/Takács József

A felcsúti akadémiát 2005-ben alapították, a klub 2007. április 1-jén, Puskás Ferenc 80. születésnapján vette fel a korábbi világklasszis futballista nevét. A Puskás Akadémia FC a 2012/2013as szezonban 10 ponttal megnyerte az NB II-es bajnokság Nyugati csoportját, így a következő idényben már - értelemszerűen a klub történelmében első alkalommal - az NB I-ben szerepelhetett. A kék-sárga színekben futballozó csapat első idényében az akkor 16 csapatos bajnokság 14. helyén zárt,

16

míg egy évvel később már a 10. helyen végzett a felcsúti egyesület. Az idei szezonban vendégeink a telet - rosszabb gólkülönbségük miatt - a kiesést jelentő 11. helyen töltötték. A korábbi horvát válogatott labdarúgó, Robert Jarni csapata tehát a bennmaradásért küzd, de a klub erejét jól mutatja, hogy olyan játékosokat tudnak a soraikban, mint a válogatott Fiola Attila, a jelentős élvonalbeli rutinnal bíró (egyébként ugyancsak korábbi válogatott) Zsidai László, vagy a góllövőlista felső harmadában található Pekár László.

ILYEN AJÁNLAT MELLETT MÁS LABDÁBA SEM RÚGHAT!

KIHAGYHATATLAN ELŐFIZETÉSI AJÁNLAT 12 LAP 10 ÁRÁÉRT ÉVES ELŐFIZETÉS 4740 FORINT HELYETT 3950 FORINTÉRT. ZOLDESFEHER@FRADI.HU

ELOFIZETESEM.HU/ZOLDESFEHER

06-1-50-50-848

Megrendelés előtt tájékozódj az előfizetés feltételeiről is a www. elofizetesem. hu/ zoldesfeher weboldalunkon! MeccsFuzet_1-2.indd 1

08/12/15 21:05

17

STATISZTIKA

STATISZTIKA

A Ferencvárosi Torna Club és a Puskás Akadémia FC eddig mindössze 6 alkalommal találkozott egymással. Érdekesség, hogy a két egyesület eddig csak az NB I-ben mérte össze tudását, a különböző kupasorozatokban korábban elkerülték egymást a felek.