14mlz ppsiauliu panevregtv

Page 1

2014 m. LIETUVOS ŽIEMOS-PAVASARIO FUTBOLO PIRMENYBIŲ ŠIAULIŲ - PANEVĖŽIO REGIONO TVARKARAŠTIS 1996-97 m. gim. 1. Šiaulių FA 2. Panevėžio FA

Pastabos:

Komandos „aikštės šeimininkės“ po rungtynių privalo išsiųsti protokolą( abi puses) faksu : 8 5 272 55 66 arba e.p.: l.laukaitiene@lff.lt bei pranešti rezultatą tel.: 8 5 263 87 34, 8 652 65222. Rungtynių protokolą (originalą) išsiunčia 24 val. bėgyje LVJFA varžybų vyr. teisėjui E.Venciui, Stadiono g. 2, LT-02106, Vilnius. Komandos žaidžia 2x45 min. su 10 min. pertrauka. Leidžiama žaisti tik su lieto pado futbolo bateliais.

Varžybų vyr. teisėjas

Edmundas Vencius

Vyr. sekretorė

Lilija Laukaitienė

2014 m. LIETUVOS ŽIEMOS-PAVASARIO FUTBOLO PIRMENYBIŲ ŠIAULIŲ - PANEVĖŽIO REGIONO TVARKARAŠTIS 1999 m. gim. 1. Šiaulių FA 2. Kuršėnų SM 3. Akmenės SC

I RATAS I turas Sausio 26 d. (sekmadienis) 1. 11.00 v.

Šiaulių FA

II turas Vasario 02 d. (sekmadienis) 2. 11.00 v.

Akmenės SC

III turas Vasario 09 d. (sekmadienis) 3. 11.40 v.

Šiaulių FA

II RATAS IV turas Vasario 15 d. (šeštadienis) 4. 11.40 v.

Akmenės SC

V turas Vasario 23 d. (sekmadienis) 5. 11.00 v.

Šiaulių FA

VI turas Kovo 02 d. (sekmadienis) 6. 10.00 v.

Kuršėnų SM

-2-

Pastabos:

Komandos „aikštės šeimininkės“ po rungtynių privalo išsiųsti protokolą( abi puses) faksu : 8 5 272 55 66 arba e.p.: l.laukaitiene@lff.lt bei pranešti rezultatą tel.: 8 5 263 87 34, 8 652 65222. Rungtynių protokolą (originalą) išsiunčia 24 val. bėgyje LVJFA varžybų vyr. teisėjui E.Venciui, Stadiono g. 2, LT-02106, Vilnius. Komandos žaidžia 2x35 min. su 10 min. pertrauka. Pirmenybės vyks Šiaulių dirbtinės dangos futbolo aikštėje. Leidžiama žaisti tik su lieto pado futbolo bateliais.

2014 m. LIETUVOS ŽIEMOS-PAVASARIO FUTBOLO PIRMENYBIŲ ŠIAULIŲ - PANEVĖŽIO REGIONO TVARKARAŠTIS 2000 m. gim. 1. Šiaulių FA 2. Kuršėnų SM