213

Page 1

Najniższe ceny z gwarancją jakości. Polecamy z całego serca.

0

59 op.

Jogurt Value 125 g

różne rodzaje, cena jedn. – 4,72 zł/kg dostępny również Jogurt naturalny Value 125 g – 0,55 zł/op. cena jedn. – 4,40 zł/kg

2

85 op.

Chipsy Value 200 g

cena jedn. – 14,25 zł/kg

1

99 op.

Chusteczki Value 100 szt.

cena jedn. – 0,02 zł/szt.

1

19 op.

Makaron spaghetti Value 500 g cena jedn. – 2,38 zł/kg

4

19 op.

Olej rzepakowy Value 900 ml cena jedn. – 4,66 zł/l

1

99 op.

Papier toaletowy Value 8 rolek cena jedn. – 0,25 zł/rolka

niskie niższe najniższe ceny w Oferta ważna od 18.09 do 1.10.2014 r.*

*po 1.10 ceny obowiązują do czasu zmian oznaczeń cenowych przy produktach


niskie

2

niższe

najniższe

ceny w

Najniższa cena

1

1

39

09

op.

op.

Jogurt Value 330 g

Serek homogenizowany Value 125 g

różne rodzaje, cena jedn. – 4,21 zł/kg dostępny również Jogurt naturalny Value 330 g – 1,19 zł/op. cena jedn. – 3,61 zł/kg

różne rodzaje, cena jedn. – 8,72 zł/kg

1

89 op.

Twaróg chudy Value 200 g cena jedn. – 9,45 zł/kg, dostępne również: Twaróg półtłusty Value 200 g – 1,95 zł/op. Twaróg tłusty Value 200 g – 2,09 zł/op.

3

39 op.

Jaja świeże kl. S Value 10 szt. cena jedn. – 0,34 zł/szt.

1

79 op.

Włoszczyzna Value 450 g

słupki, cena jedn. – 3,98 zł/kg

NY

P

M

RO

T

RODUK

ŻO

3

49 op.

Tuńczyk Value 185 g

w zalewie solnej, w oleju słonecznikowym cena jedn. wsadu – 26,85 zł/kg


3

z gwarancją jakości

6

5

99

39

op.

op.

Kruche babeczki z kremem i orzeszkami arachidowymi Value 300 g cena jedn. – 23,30 zł/kg

Kawa granulowana Value 100 g cena jedn. – 53,90 zł/kg

1

89 op.

Herbata czarna Value 100 tb. x 1,5 g cena jedn. – 12,60 zł/kg

5

49 op.

P łatki kukurydziane Value 1 kg

2

0

19

59

op.

op.

Woda Value 1,5 l gazowana, niegazowana cena jedn. – 0,39 zł/l

Sok Value 1 l

jabłkowy dostępny również Sok pomarańczowy Value 1 l – 2,49 zł/op.

Polecamy z całego serca


Najniższe ceny z gwarancją jakości. Polecamy z całego serca.

2

5

29

49

op.

op.

Folia aluminiowa Value 10 m

P łyn do mycia naczyń Value 5 l

cena jedn. – 0,23 zł/m

cena jedn. – 1,10 zł/l

1

13

99

49 op.

op.

S zampon do włosów Value 1 l

Proszek do prania Value 6 kg

różne rodzaje

różne rodzaje, cena jedn. – 2,25 zł/kg

26

99

2

89

op.

op.

Pieluchy dla dzieci Value różne rozmiary: midi 72 szt., cena jedn. – 0,37 zł/szt. maxi 64 szt., cena jedn. – 0,42 zł/szt. junior 56 szt., cena jedn. – 0,48 zł/szt.

W kładki higieniczne Value 45 szt. cena jedn. – 0,06 zł/szt.

Wypróbowałeś już Tesco Value? Polecamy z całego serca! To produkty w najniższych cenach o gwarantowanej jakości. Ponad 12 000 klientów przetestowało je w naszych Centrach Oceny Produktu i swoich domach. Teraz produkty Tesco Value prezentują się w nowych, wielobarwnych opakowaniach.

nowe opakowania

Oferta obowiązuje w wybranych sklepach Pełna lista sklepów dostępna na:

. .

Oferta handlowa ważna w dniach 18.09–1.10.2014 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach katalogu. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Wszystkie ceny zawierają VAT i wyrażone są w złotych. Zdjęcia umieszczone w katalogu mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów.

Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez: infolinię pod nr 800 105 104** formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl

Twoja opinia jest dla nas najważniejsza. **Koszt według stawki operatora.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.