Next Article
SPORT

SPORT

Stela Kukec treća na državnom

Državno natjecanje mladih tehničara održano je u Primoštenu od 30. ožujka do 1. travnja 2016., a našu školu predstavljala je učenica 5.a razreda Stela Kukec. Stela je osvojila visoko treće mjesto u kategoriji „Maketarstvo i modelarstvo“ i bila je jedini predstavnikVaraždinske županije. Čestitamo Steli na uspjehu i nadamosedaćei druge godine ostvariti tako lijepe rezultate. Bravo! Ivana Kopjar, 7.a

Peta opet ide na državno!

Učenici V. OŠ Varaždin sudjelovali su na Županijskom natjecanju „Sigurno u prometu“ koje je održano u Ludbregu 19. travnja 2016. godine. Osvojili su treće mjesto ekipno, a u pojedinačnoj kategoriji drugo i treće mjesto te se tako plasirali na državno natjecanje. Ekipu naše škole predstavljali su učenici 5. a razreda Stela Kukec, Anamarija Mrkonjić, Toni Vinter i Lino Mežnarić s mentoricom Ines Brckan. Na natjecanju su bile ukupno 22 ekipe, odnosno 88 učenika - 44 djevojčice i 44 dječaka. Naša ekipa osvojila je odlično treće mjesto, a pojedinačno su najbolji rezultat ostvarile Anamarija Mrkonjić, koja je bila treća i Stela Kukec koja je zauzela drugo mjesto i tako dobila priliku da sudjeluje na Državnom natjecanju „Sigurno u prometu“ koje će biti sljedeći mjesec u Puli. Čestitamo ekipi, a Steli želimo puno uspjeha!

Novinari

Smotra LIK-2016.

Na ovogodišnjoj Smotri LIK-2016. u I. OŠ predstavljeno je 60 najboljih radova među kojima je bio i rad Linde Ljubić iz 7.a . Ovogodišnja tehnika bila je karton tisak na temu Mediteran pa je Linda odlučila prikazati galeba

Žogarija 2016.

Učenici nižih razreda i ove su godine sudjelovali na Žogariji te ostvarili uspješno 3. mjesto. Ovo natjecanje provodi se već četvrtu godinu s ciljem poboljšanja kvalitete života među mladima krozsporti zabavu.