http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
GUESS THE PRICE OF THE FOLLOWING FOOD ITEMS OR GET AS CLOSE AS POSSIBLE! WE’LL BE USING AMERICAN CURRENCY.
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
US DOLLARS NOTES/BILLS:
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
US DOLLARS NOTES/BILLS:
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
US DOLLARS NOTES/BILLS:
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
US DOLLARS NOTES/BILLS:
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
US DOLLARS NOTES/BILLS:
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
US DOLLARS NOTES/BILLS:
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
US DOLLARS COINS:
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
Can you guess the Price of this
food?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
LET’ S PLAY:
THE PRICE IS RIGHT! http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
How much is the peanut butter ?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
It’s...
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
How much is the sugar ?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
It’s...
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
How much is the flour ?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
It’s...
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
How much is the milk ?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
It’s...
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
How much is the cereal?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
It’s...
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
How much are the m&m’s?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
It’s...
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
How much are the jelly beans?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
It’s...
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
How much are the bagels ?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
It’s...
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
How much is the avocado ?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
It’s...
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
How much is the rice ?
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/
It’s...
http://helloteachermarta.blogspot.com.es/