4 aukcja supermłoda 10 12 2013

dom aukcyjny polswiss art

aukcja supermłoda

siedziba domu aukcyjnego polswiss art 10 grudnia 2013 19.30

|1|

|2|

aukcja supermłoda

siedziba domu aukcyjnego polswiss art 10 grudnia 2013 19.30 wystawa pr zedaukcyjna 05.12 – 09.12 w godz. 11.00 – 19.00 galeria polswiss ar t, warszawa ul. wiejska 20 oraz w dniu aukcji w godz. 11.00 – 18.00 w siedzibie domu aukcyjnego polswiss ar t Cena wywoławcza każdej pracy 500 zł partner:

dom aukcyjny polswiss ar t, ul. wiejska 20, 00-490 warszawa 22 628 13 67, 22 629 46 87, www. polswissar t. pl, galeria@polswissar t. pl

AGNIESZKA BUTKOWSKA

JASIEK BALCERZAK

ur. 1986

ur. 1976

O ZMIERZCHU, 2013

Z CYKLU SOSNY, 2009-2010

olej, płótno, 100x100 cm, sygn. na odwrocie: „O ZMIERZCHU” sierpień 2013 Agnieszka Butkowska

olej, płótno, 73x92 cm opisany na odwrocie: Jasiek Balcerzak Z cyklu Sosny olej, płótno

WALDEMAR BOROWSKI

URSZULA KOZIEŁ

ur. 1979

ur. 1977

SYMBIOSIS, 2013

NIESKOŃCZONOŚĆ 2, 2013

akryl, płótno, 80x53 cm opisany na odwrocie SYMBIOSIS,2013, AKRYL, 80x53/ WALDEMAR BOROWSKI

akryl, płótno, 70x70 cm opisany na odwrocie: „NIESKOŃCZONOŚĆ 2” URSZULA KOZIEŁ 2013 ROK

|2|

SONIA PAJGERT

ŁUKASZ LEPIORZ

ur. 1987

ur. 1982

PŁYTY TO JAK KOBIETY. PÓKI ZNAJDZIESZ POTRZEBNĄ, 2012

ZBYT CIASNA CODZIENNOŚĆ, MAJ, 2008 olej, płótno, 3x73x100 cm opisany na odwrocie: Łukasz Lepiorz „Zbyt ciasna codzienność, maj” 2008

olej, płótno, 60x60 cm, sygn. p.d., opisany na odwrocie Sonia Pajgert/”Płyty to jak kobiety Póki/znajdziesz potrzebną/ płótno olej 60x60 cm 2012

MAGDALENA SZCZERBAKOWICZ

JUSTYNA SOŁOWIEJ

ur. 1979

ur. 1986

BEZ TYTUŁU, 2013,

TĘTNIĄCE MIASTO NOCĄ – GREEN WAY, COFFEE, 2012

akryl, płótnie, 100x70 cm, na odwrocie nalepka autorska, opisany na odwrocie: M. Szczerbakowicz 2013

akryl, płótno, 80x80 cm opisany na odwrocie: „tętniące miasto nocą - green way, coffee” justyna sołowiej, akryl na płótnie, 80-80c, 2012, monogram wiązany

|3|

MAŁGORZATA ZEMBKO

AGATA TRAFALSKA

ur. 1987

ur. 1982

INNOCENCE II, 2013

WIDMA POMORSKIE I, 2013

olej, płótno, 60x50 cm opisany na odwrocie: MAŁGORZATA ZEMBKO INNOSCENCE II, olej 60x50cm, 2013r

grafika cyfrowa, płótno, 97x82 cm opisany na odwrocie: Agata Trafalska, 2013 Widma pomorskie I

JAROSŁAW LEWERA

KATARZYNA OROŃSKA

ur. 1972

ur. 1984

MATIZ, 2013

PUBLICZNOŚĆ, 2012

olej, płótno, 50x74 cm sygn. l.d.: LEWERA J., opisany na odwrocie: JAROSŁAW LEWERA „MATIZ” olej na płótnie

akryl, płótno, 100x80 cm sygn. p.d.: ORNO OROŃSKA

|4|

TOMASZ POZNYSZ

BARBARA KARPIEL

ur. 1988

ur. 1988

BUBBLEGUM, 2013

NAD RANEM, 2013

akryl, płótno, 100x80 cm sygn. z tyłu: TOMASZ POZNYSZ/ BUBBLEGUM 2013, 100x80

olej, płótno, 105x140 cm opisany na odwrocie

KAMILA MAKARUK

KATARZYNA EWA URBANIAK

ur. 1987

ur. 1986

CZY TO JUŻ JESIEŃ, 2013

CZYM SKORUPKA…, 2011

akryl, płótno, 50x73 cm opisany na odwrocie: „CZY TO JUŻ JESIEŃ/KAMA13/ TECH. AKRYL NA PŁÓTNIE/KAMILA MAKARUK 2013

olej, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: Katarzyna Urbaniak „Czym Skorupka” 2011

|5|

SONIA WOJTYSEK

KATARZYNA KANIA

ur. 1987

ur. 1983

WIEJSKA DROGA, 2011

REFLEKSJA, 2007

akryl, płótno, 100x80 cm sygn. p.d.: S.WOJTYSEK 2011 opisany na odwrocie: SONIA WOJTYSEK „WIEJSKA DROGA\” AKRYL 100X80 2011 R.

sucha pastel, karton, 100x70 cm sygn. p.d.: w monogramie wiązanym Kasia Kania 2007

RADOSŁAW JASTRZĘBSKI

PAULINA SIEDLARZ

ur. 1987

ur. 1984

OBŁOK, 2013

HARENDA, 2012

olej, płótno, 70x100 cm sygn. l.d. R.J.2013

olej, płótno, 50x60 cm opisany na odwrocie: Siedlarz 12

|6|

MONIKA SIKORA

NATALIA SROKA

ur. 1988

ur. 1982

SAMOTNIK Z CYKLU MIASTA, 2012

Z CYKLU SPACERY MIEJSKIE: ALMADEN, 2013

olej, akryl, płótno, 80x80 cm sygn. p.d.: Monika Sikora KRK’2012, opisany na odwrocie: „Samotnik” M.Sikora KRK’2012 80/80 cm AKRYL/OLEJ

olej, płótno, 70x60 cm sygn. p.d.: Natalia Sroka 2013, opisany na odwrocie: Natalia Sroka z cyklu: „Spacery miejskie: Almaden” 2013

PAULINA ZALEWSKA

JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK

ur. 1981

ur. 1966

CROCODILES TAIRS, 2013

WSPOMNIENIE, 2013

akryl, płótno, 80x100 cm sygn. p.d.: PZ 2013, opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA \”CROCODILES TAIRS\” 2013\’

olej, płótno, 80x80 cm, opisany na blejtramie: „WSPOMNIENIE” JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2013 olej/płótno

|7|

KAROLINA KOSIŃSKA

MONIKA MARCHEWKA

ur. 1980

ur. 1988

BEZ TYTUŁU, 2013

POMIĘDZY III, 2013

akryl, płótno, 60x60 cm sygn. p.d.: KOSIŃSKA 2013r., opisany na odwrocie: KAROLINA KOSIŃSKA-SZYC 2013r.

olej, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: Marchewka 2013 r

MARTYNA BOROWIECKA

KAMILA DAŃKO

ur. 1989

ur. 1980

MARTWA NATURA ZE SKRZYNKĄ, 2011

PALERMIACY, 2008

olej, płótno, 130x115 cm opisany na odwrocie: MARTYNA BOROWIECKA 2011 R. „MARTWA NATURA ZE SKRZYNKĄ” 130X115cm olej na płótnie

akryl na płótnie, 33x24cm opisany na odwrocie: Kamila/Dańko/2008/\”Palermiacy\”

|8|

DOROTA GODLEWSKA

JACEK SZTUKA

ur. 1975

ur. 1976

JAGIENKA, 2012

PLAŻA X, 2013

akryl, olej, werniks, płótno, 73x100 cm sygn. p.d.: D.GODHLEWSKA 2012, opisany na odwrocie: „JAGIENKA” ROK 2012 AKRYL/OLEJ/WERNIKS DOROTA GODHLEWSKA 73x100 CM

akryl, płótno, 100x40 cm sygn. p.d.: Sztuka, opisany na odwrocie: Plaża X 2013 Sztuka

EMILIA GĄSIENICA-SETLAK

JAROSŁAW FILIPCZAK

ur. 1986

ur. 1985

PRZESTRZEŃ III, 2011

AKT, 2013

olej, płótno, 80x100 cm opisany na odwrocie: Emilia Gąsienica-Setlak 2011 „Przestrzeń III”

akryl, płótno; 100x100 cm, sygn. l.d.: monogramem artysty, opisany na odwrocie: Jarosław Filipczak Akt 2013 100x100

|9|

JAROSŁAW BETLEJ

KAROL DRZEWIECKI

ur. 1965

ur. 1987

OOOO, JOGINKA, 2013

BEZ TYTUŁU, 2013

olej, płótno, 100x100 cm sygn.p.d., opisany na odwrocie: 07.2013/JBetlej

akryl, kolaż, płyta meblowa, 63x91cm sygn.p.d. karol dzrzewiecki ‚13

PAWEŁ OLSZCZYŃSKI

SARA JAŚKIEWICZ

ur. 1985

ur. 1968

BEZ TYTUŁU, 2013

WITNESS 35, 2011

olej, płótno, 73x65 cm sygn. na odwrocie: Olszczyński Paweł 2013

akryl, płótno, 130x100 cm opisany na odwrocie: SARA JAŚKIEWICZ/BUDAPEST 2011/ WITNESS 35

| 10 |

JOANNA DYLĄG

EDYTA HUL

ur. 1990

ur. 1986

PNĄCZA, 2012

Z13-XI, 2013

olej, płótno, 100x70 cm opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG IIEANS „PNĄCZA” OLEJ NA PŁÓTNIE 100X70 2012

olej, płótno, 140x100 cm opisany na odwrocie: EDYTA HUL Z13-XI GDAŃSK 2013

KATARZYNA KORYTKOWSKA

AGATA RUMAN

ur. 1979

ur. 1985

LILIOWE UKOJENIE, 2013

PORTRET W LUSTRZE, 2012

olej, płótno, 50x60 cm sygn. p.d.: K.Korytkowska, na odwrocie: nalepka autorska

akryl, płótno, 120x100 cm sygn. p.d.: ARUMAN \’12

| 11 |

WOJCIECH HERMAN

BARTOSZ CZARNECKI

ur. 1953

ur. 1988

ALCHEMIA, 2012

MOŻLIWOŚCI STRUKTURY, 2013

olej, płótno, 100x130 cm sygn., opisany na odwrocie

olej, płótno, 80x71 cm opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013 \”Możliwości struktury\”

ANNA WÓJCIK

AGATA EWA KORDECKA

ur. 1986

ur. 1976

BEZ TYTUŁU, 2013

NAD MORZEM, 2013

akryl, płótno, 70x100 cm opisany na odwrocie: A.WÓJCIK 2013

olej, płótno, 70x80 + 40x80 cm (dyptyk), opisany na odwrocie: Agata Ewa Kordecka 2013

| 12 |

LENKA KUBICA

AGATA SOBCZYK

ur. 1981

ur. 1973

SURFERKA I, 2013

LA ROCHELLE. DWIE WIEŻE, 2012/2013

akryl, płótno, 60x80 cm sygn. p.d.: LENKA KUBICA ‘13, na odwrocie nalepka autorska

olej, akryl, płótno, 60x45 cm, opisany na blejtramie: AGATA SOBCZYK, La Rochelle. Dwie wieże 2013/14

MACIEJ SIEMOŃSKI

EWA MROWIEC-ŁYSY

ur. 1984

ur. 1984

BEZ TYTUŁU, 2013

BEZ TYTUŁU, 2011

akryl, płótno, 100x80 cm sygn. l.d.: M. Siemoński

olej, płótno, 150x100 cm opisany na odwrocie: Ewa Mrowiec Łysy 2011

| 13 |

KATARZYNA JAKUBEK

DARIA ALICJA OSTROWSKA

ur. 1982

ur. 1986

CII, 2011

GOOD MORNING HONEY, 2013

olej, płótno, 136x70 cm sygn. p.d.: KJ, opisany na odwrocie: Katarzyna Jakubek 2011 „CII”

akryl, płótno, 65x92 cm sygn. p.d.: D.Ostrowska 2013, opisany na odwrocie: DARIA ALICJA OSTROWSKA good morning honey 2013

KARINA ANTOŃCZAK

MAGDALENA WĘGRZYN

ur. 1981

ur. 1986

GÓRY, 2013

PRZESUNIĘCIE V, 2012

olej, płótno, 40x50 cm opisany na odwrocie: kariko.ono 2013

akryl, płótno, 100x120 cm

| 14 |

KONRAD TRZESZCZKOWSKI

LENA WYBRANIEC

ur. 1985

ur. 1985

GNIAZDO, 2010

RASTER II, 2008

olej, płótno, 100x72 cm

olej, płótno, 81x100 cm opisany na odwrocie: Lena Wybraniec 2008 „Raster II”

MACIEJ ZABAWA

PAWEŁ ZAKRZEWSKI

ur. 1981

ur. 1980

MIU, 2013

ATLANTYDA, 2013

akryl, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: Maciej Zabawa

olej, płótno, 100x70 cm, opisany na odwrocie: PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2013

| 15 |

BARTOSZ WIŁUN

MAGDALENA SZCZEPANIAK

ur. 1986

ur. 1984

WIELKI SPOKÓJ, 2013

STAN SKUPIENIA 3, 2009

akryl, olej, płótno, 130x90 cm opisany na odwrocie: WIELKI SPOKÓJ BARTOSZ WIŁUN 2013

olej, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: M.SZCZEPANIAK-TABOR 2009 STAN SKUPIENIA 3 olej

JOANNA MAŁECKA

ADAM SIKORSKI

ur. 1975

ur. 1984

MEMOREX 11, 2012

POSTAĆ W BŁĘKICIE, 2008

wydruk cyfrowy, płyta PCV, deska, śr. 100 cm sygn. na otoku: JOANNA MAŁECKA 2012 R. SHLAGART, opisany na odwrocie: JOANNA MAŁECKA MEMOREX 11 2012R NIECH TO SHLAGART ! nalepka autorska

olej, płótno, 160x130 cm sygn.: Sikorski 08r., opisany na odwrocie: Sikorski 2008

| 16 |

WOJCIECH KALETA

AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK

ur. 1981

ur. 1986

CONTINUUM IV Z CYKLU CONTINUUM TEMPUS, 2010

W KULKI, 2013 olej, płótno, 90x120 cm opisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2013

akryl, płótno, 92x73 cm opisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2010r continuum IV z cyklu continuum tempus

MICHAŁ BOJARA

ANNA M. MASIUL-GOZDECKA

ur. 1979

ur. 1975

QUEEN, 2010/2011

RÓŻOWE GREFFRUTY, 2009

akryl, płótno, 100x100 cm, opisany na odwrocie: MICHAŁ BOJARA/ 2010/2011/ QUEEN/ AKRYL PŁÓTNO/ 100x100

olej, płótno, 65x85 cm sygn. na odwrocie: Anna M.Masiul-Gozdecka 09 „Różowe grejfruty”

| 17 |

NATALIA ROZMUS

ZBIGNIEW PORĘBSKI

ur. 1983

ur. 1964

CITY BLUE, 2006

PRZESUNIĘCIE KU CZERWIENI

akryl, płótno, 140x70 cm opisany na odwrocie: natalia rozmus 2006 „city blue”

olej, płótno, 90x113 cm sygn. na blejtramie: ZBIGNIEW PORĘBSKI

KATARZYNA FYDRYCH

MAŁGORZATA PABICH

ur. 1986

ur. 1987

KROPLA CZASU 4, 2012

OBCY V, 2012

technika mieszana olejna, płyta MDF, płótno, zaprawa klejowo-kredowa, 50x120 cm opisany na odwrocie: Katarzyna Fydrych \”Kropla czasu 4\” technika mieszana olejna płyta MDF, płótno, zaprawa klejowo-kredowa, 50x120cm 2012

olej, płótno, 50x110 cm Opisany na odwrocie: M.Pabich

| 18 |

KATARZYNA SZYMKIEWICZ

MARTYNIKA BIELAWSKA

ur. 1989

ur. 1986

BEZ TYTUŁU, 2013

BEZ TYTUŁU, 2012

akryl, płótno, 100x80 cm opisany na odwrocie: Katarzyna Szymkiewicz / 2013

olej, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: Martynika Bielawska

CHRISTtep

GRUPA ARTME

czynny od 2011

powstała: 2012

MONROE, 2013

ME AND MY TWIN, 2013

olej, płótno, 30x30 cm opisany na odwrocie: CHRISTtep 2013 olej na płótnie 30x30 „MONROE”

olej, płótno, 100x80 cm opisany na odwrocie: GRUPA ARTME „ME AND MY TWIN” 2013

| 19 |

KOXU

IWONA DOMBEK-RYBCZYŃSKA

ur. 1987

ur. 1974

TRÓJKĄT, 2012

BLANCA, 2010

spray, akryl na płótnie, 50x70 cm opisany na odwrocie: Koxu 1 20/2

olej, płótno, 70x120 cm opisany na odwrocie: Iwona Dombek Rybczyńska 2010 r. „Blanca”

GRZEGORZ KLIMEK

TOMEK WOJTYSEK

ur. 1987

ur. 1983

SCHODY, 2010

TRZY GRACJE, 2012

olej, płótno, 100x140 cm opisany na odwrocie: G.Klimek „Schody” 2010

olej, płótno, 70x80 cm, sygn. p.d.: T.Wojtysek 2012, opisany na odwrocie: Tomasz Wojtysek „trzy gracje” olej, płótno, 2012 70x80cm

| 20 |

PAULINA SZYMANIUK

KATARZYNA JANIEC-PIŁAT

ur. 1978

ur. 1978

PLAŻA, 2013

PORTRET POTRÓJNY, 2010

akryl, płótno, 100x120 cm, opisany na odwrocie: Paulina Szymaniuk „Plaża”

akryl, płótno, 110x130 cm, sygn. p.d. KJP, opisany na odwrocie p.d. Katarzyna Janiec-Piłat 2010

OLGA ŁUKASIK

KLAUDIA RZEPKA

ur. 1987

ur. 1983

PORTRET POTRÓJNY (AUTOPORTRET), 2012

WOMAN WITH THE BOOK, 2009

olej, płótno, 140x120 cm sygn. l.d. O.Łukasik

olej, papier, 70x100 cm

| 21 |

MARTA KONIECZNY

JUDYTA SZLENDAK

ur. 1969

ur. 1987

ZŁOTE BRZOZY, 2013

BEZ KOMENTARZA, 2013

olej na płótnie, 100 x 50 cm sygn. z tyłu 2013/”Złote/Brzozy”/Marta Konieczny

akryl, olej na płótnie, 80x80 cm opisany na odwrocie KALRA NETTO / „bez komentarza”/ 2013

AGNIESZKA ŁAPKA

NIEBIESKI ROBI KRESKI

ur. 1983

ur. 1985

BEZ TYTUŁU, 2013

SKULL#2, 2013

olej, płótno, 100x100 cm

technika mieszana, płótno, 150x100 cm opisany na odwrocie

| 22 |

INDEX Antończak Karina .............................................................................................................. 51 Artme Grupa........................................................................................................................ 72 Balcerzak Jasiek ..................................................................................................................... 2 Betlej Jarosław .................................................................................................................... 33 Bielawska Martynika ....................................................................................................... 70 Bojara Michał ....................................................................................................................... 63 Butkowska Agnieszka ....................................................................................................... 1 Borowiecka Martyna ....................................................................................................... 27 Borowski Waldemar............................................................................................................ 3 CHRIStep ................................................................................................................................ 71 Cyranka Pytlik Agnieszka.............................................................................................. 62 Czarnecki Bartosz.............................................................................................................. 42 Danko Kamila ...................................................................................................................... 28 Dombek Rybczyńska Iwona ...................................................................................... 74 Drzewiecki Karol ................................................................................................................ 34 Dyląg Justyna ...................................................................................................................... 37 Filipczak Jarek...................................................................................................................... 32 Fydrych Katarzyna............................................................................................................ 67 Gąsienica Emilia ................................................................................................................. 31 Godlewska Dorota ........................................................................................................... 29 Herman Wojtek .................................................................................................................. 41 Hul Edyta................................................................................................................................ 38 Jakubek Katarzyna ........................................................................................................... 49 Janiec Piłat Katarzyna ..................................................................................................... 78 Jastrzębski Radosław ...................................................................................................... 19 Jaśkiewicz Sara ................................................................................................................... 36 Kaczmarczyk Hudzik Jagoda ..................................................................................... 24 Kaleta Wojciech ................................................................................................................. 61 Kania Katarzyna ................................................................................................................. 18 Karpiel Barbara ................................................................................................................... 14 Klimek Grzegorz ................................................................................................................ 75 Konieczny Marta ............................................................................................................... 81 Kordecka Agata.................................................................................................................. 44 Korytkowska Katarzyna................................................................................................. 39 Kosińska Karolina .............................................................................................................. 25 Kozieł Urszula ......................................................................................................................... 4 Koxu .......................................................................................................................................... 73 Kubica Lenka ....................................................................................................................... 45 Lepiorz Łukasz ....................................................................................................................... 6 Lewera Jarosław ................................................................................................................ 11 Łapka Agnieszka................................................................................................................ 83 Łukasik Olga ......................................................................................................................... 79

Makaruk Kamila ................................................................................................................. 15 Małecka Joanna ................................................................................................................. 59 Marchewka Monika......................................................................................................... 26 Masiul Gozdecka Anna.................................................................................................. 64 Mrowiec Łysy Ewa ............................................................................................................ 48 Olszczyński Paweł ............................................................................................................. 35 Orońska Katarzyna ........................................................................................................... 12 Ostrowska Daria................................................................................................................. 50 Pabich Magdalena ........................................................................................................... 68 Pajgert Sonia........................................................................................................................... 5 Porębski Zbigniew ........................................................................................................... 66 Poznysz Tomasz ................................................................................................................. 13 Rozmus Natalia .................................................................................................................. 65 Rudziński Igor...................................................................................................................... 84 Ruman Agata....................................................................................................................... 40 Rzepka Klaudia ................................................................................................................... 80 Siedlarz Paulina .................................................................................................................. 20 Siemoński Maciej .............................................................................................................. 47 Sikora Monika...................................................................................................................... 21 Sikorski Adam...................................................................................................................... 60 Sobczyk Agata .................................................................................................................... 46 Sołowiej Justyna................................................................................................................... 8 Sroka Natalia ........................................................................................................................ 22 Szlendak Justyna ............................................................................................................... 82 Sztuka Jacek ......................................................................................................................... 30 Szymaniuk Paulina ........................................................................................................... 77 Szymkiewicz Katarzyna................................................................................................. 69 Szczepaniak Magdalena ............................................................................................... 58 Szczerbakowicz Magdalena .......................................................................................... 7 Trafalska Agata ................................................................................................................... 10 Trzeszczkowski Konrad.................................................................................................. 53 Urbaniak Katarzyna ......................................................................................................... 16 Wiłun Bartosz ...................................................................................................................... 57 Węgrzyn Magdalena ...................................................................................................... 52 Wojtysek Sonia ................................................................................................................... 17 Wojtysek Tomasz ............................................................................................................... 76 Wójcik Anna ......................................................................................................................... 43 Wybraniec Lena ................................................................................................................. 54 Zabawa maciej .................................................................................................................. 55 Zakrzewski Paweł .............................................................................................................. 56 Zalewska Paulina............................................................................................................... 23 Zembko Małgorzta ..................................................................................................... 9, 56

POLSWISS ART DOM AUKCYJNY POLSWISS ART Iwony Büchner 00-490 Warszawa, ul. Wiejska 20 (vis a vis Hotelu Sheraton) tel. /fax: 22 628 13 67, tel. 22 629 46 87 galeria@polswissart. pl, www. polswissart. pl Opracowanie katalogu: Marzena Karpińska, Tatiana Rasała-Chmiel Zdjęcia: Dariusz Kowalik, tel. +48 792 79 42 42, e-mail: darek. kowalik@wp. pl Projekt i skład: Paweł Wolski, tel. +48 691 201 682, e-mail: pawel@firstgroup. net. pl | 23 |

REGULAMIN AUKCJI 1.

Tak zwane postąpienie w licytacji (podwyższenie stawki) określa Aukcjoner.

Do udziału w licytacji upoważniają wyłącznie tabliczki z numerami identyfikacyjnymi. Pracownicy Domu Aukcyjnego wydają je przed aukcją. Dane osobiste kupującego pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego.

Do ogólnej wartości kwoty wylicytowanej doliczona zostaje opłata organizacyjna w wysokości 15%. Należność za zakupione obiekty może być zapłacona gotówką, przelewem lub kartą płatniczą.

Prawo własności przechodzi na rzecz kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.

Dom Aukcyjny gwarantuje zgodność cech opisanych w katalogu ze stanem faktycznym. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów.

Dom Aukcyjny nie oferuje usługi pakowania oraz wysyłki zakupionych przedmiotów jednakże na życzenie klienta Dom Aukcyjny może odpłatnie zapakować przedmiot oraz wysłać go na koszt Kupującego. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia obrazu w czasie transportu.

| 24 |

ZLECENIE LICYTACJI

Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o. o 00-490 Warszawa ul. Wiejska 20 Tel. :/Fax: 22 628 13 67 e-mail: marzena. karpinska@polswissart. pl

Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2013, godz. 19. 00

Możliwe jest złożenie pisemnej oferty na obraz zgłoszony do licytacji bądź udział telefoniczny. Należy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy i przesłać faxem do dnia poprzedzającego aukcję, na numer (22) 628 13 67, Dom Aukcyjny zastrzega sobie możliwość odrzucenia oferty w przypadku niezgodności podanych danych ze stanem faktycznym. ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Imię i Nazwisko ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Dokładny adres ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Telefony, fax, e-mail ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Dokument tożsamości

Dom Aukcyjny Polswiss Art. gwarantuje poufnośc danych osobowych Nr pozycji w katalogu

Opis pozycji (autor tytuł, wymiary)

Maksymalna cena oferenta

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o. o. moich danych osobowych w celach marketingowych.

Data, Podpis............................................................................... | 25 |