dom aukcyjny polswiss art
aukcja supermłoda
siedziba domu aukcyjnego polswiss art 10 grudnia 2013 19.30
|1|
|2|
aukcja supermłoda
siedziba domu aukcyjnego polswiss art 10 grudnia 2013 19.30 wystawa pr zedaukcyjna 05.12 – 09.12 w godz. 11.00 – 19.00 galeria polswiss ar t, warszawa ul. wiejska 20 oraz w dniu aukcji w godz. 11.00 – 18.00 w siedzibie domu aukcyjnego polswiss ar t Cena wywoławcza każdej pracy 500 zł partner:
dom aukcyjny polswiss ar t, ul. wiejska 20, 00-490 warszawa 22 628 13 67, 22 629 46 87, www. polswissar t. pl, galeria@polswissar t. pl
AGNIESZKA BUTKOWSKA
JASIEK BALCERZAK
ur. 1986
ur. 1976
O ZMIERZCHU, 2013
Z CYKLU SOSNY, 2009-2010
olej, płótno, 100x100 cm, sygn. na odwrocie: „O ZMIERZCHU” sierpień 2013 Agnieszka Butkowska
olej, płótno, 73x92 cm opisany na odwrocie: Jasiek Balcerzak Z cyklu Sosny olej, płótno
WALDEMAR BOROWSKI
URSZULA KOZIEŁ
ur. 1979
ur. 1977
SYMBIOSIS, 2013
NIESKOŃCZONOŚĆ 2, 2013
akryl, płótno, 80x53 cm opisany na odwrocie SYMBIOSIS,2013, AKRYL, 80x53/ WALDEMAR BOROWSKI
akryl, płótno, 70x70 cm opisany na odwrocie: „NIESKOŃCZONOŚĆ 2” URSZULA KOZIEŁ 2013 ROK
|2|
SONIA PAJGERT
ŁUKASZ LEPIORZ
ur. 1987
ur. 1982
PŁYTY TO JAK KOBIETY. PÓKI ZNAJDZIESZ POTRZEBNĄ, 2012
ZBYT CIASNA CODZIENNOŚĆ, MAJ, 2008 olej, płótno, 3x73x100 cm opisany na odwrocie: Łukasz Lepiorz „Zbyt ciasna codzienność, maj” 2008
olej, płótno, 60x60 cm, sygn. p.d., opisany na odwrocie Sonia Pajgert/”Płyty to jak kobiety Póki/znajdziesz potrzebną/ płótno olej 60x60 cm 2012
MAGDALENA SZCZERBAKOWICZ
JUSTYNA SOŁOWIEJ
ur. 1979
ur. 1986
BEZ TYTUŁU, 2013,
TĘTNIĄCE MIASTO NOCĄ – GREEN WAY, COFFEE, 2012
akryl, płótnie, 100x70 cm, na odwrocie nalepka autorska, opisany na odwrocie: M. Szczerbakowicz 2013
akryl, płótno, 80x80 cm opisany na odwrocie: „tętniące miasto nocą - green way, coffee” justyna sołowiej, akryl na płótnie, 80-80c, 2012, monogram wiązany
|3|
MAŁGORZATA ZEMBKO
AGATA TRAFALSKA
ur. 1987
ur. 1982
INNOCENCE II, 2013
WIDMA POMORSKIE I, 2013
olej, płótno, 60x50 cm opisany na odwrocie: MAŁGORZATA ZEMBKO INNOSCENCE II, olej 60x50cm, 2013r
grafika cyfrowa, płótno, 97x82 cm opisany na odwrocie: Agata Trafalska, 2013 Widma pomorskie I
JAROSŁAW LEWERA
KATARZYNA OROŃSKA
ur. 1972
ur. 1984
MATIZ, 2013
PUBLICZNOŚĆ, 2012
olej, płótno, 50x74 cm sygn. l.d.: LEWERA J., opisany na odwrocie: JAROSŁAW LEWERA „MATIZ” olej na płótnie
akryl, płótno, 100x80 cm sygn. p.d.: ORNO OROŃSKA
|4|
TOMASZ POZNYSZ
BARBARA KARPIEL
ur. 1988
ur. 1988
BUBBLEGUM, 2013
NAD RANEM, 2013
akryl, płótno, 100x80 cm sygn. z tyłu: TOMASZ POZNYSZ/ BUBBLEGUM 2013, 100x80
olej, płótno, 105x140 cm opisany na odwrocie
KAMILA MAKARUK
KATARZYNA EWA URBANIAK
ur. 1987
ur. 1986
CZY TO JUŻ JESIEŃ, 2013
CZYM SKORUPKA…, 2011
akryl, płótno, 50x73 cm opisany na odwrocie: „CZY TO JUŻ JESIEŃ/KAMA13/ TECH. AKRYL NA PŁÓTNIE/KAMILA MAKARUK 2013
olej, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: Katarzyna Urbaniak „Czym Skorupka” 2011
|5|
SONIA WOJTYSEK
KATARZYNA KANIA
ur. 1987
ur. 1983
WIEJSKA DROGA, 2011
REFLEKSJA, 2007
akryl, płótno, 100x80 cm sygn. p.d.: S.WOJTYSEK 2011 opisany na odwrocie: SONIA WOJTYSEK „WIEJSKA DROGA\” AKRYL 100X80 2011 R.
sucha pastel, karton, 100x70 cm sygn. p.d.: w monogramie wiązanym Kasia Kania 2007
RADOSŁAW JASTRZĘBSKI
PAULINA SIEDLARZ
ur. 1987
ur. 1984
OBŁOK, 2013
HARENDA, 2012
olej, płótno, 70x100 cm sygn. l.d. R.J.2013
olej, płótno, 50x60 cm opisany na odwrocie: Siedlarz 12
|6|
MONIKA SIKORA
NATALIA SROKA
ur. 1988
ur. 1982
SAMOTNIK Z CYKLU MIASTA, 2012
Z CYKLU SPACERY MIEJSKIE: ALMADEN, 2013
olej, akryl, płótno, 80x80 cm sygn. p.d.: Monika Sikora KRK’2012, opisany na odwrocie: „Samotnik” M.Sikora KRK’2012 80/80 cm AKRYL/OLEJ
olej, płótno, 70x60 cm sygn. p.d.: Natalia Sroka 2013, opisany na odwrocie: Natalia Sroka z cyklu: „Spacery miejskie: Almaden” 2013
PAULINA ZALEWSKA
JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK
ur. 1981
ur. 1966
CROCODILES TAIRS, 2013
WSPOMNIENIE, 2013
akryl, płótno, 80x100 cm sygn. p.d.: PZ 2013, opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA \”CROCODILES TAIRS\” 2013\’
olej, płótno, 80x80 cm, opisany na blejtramie: „WSPOMNIENIE” JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2013 olej/płótno
|7|
KAROLINA KOSIŃSKA
MONIKA MARCHEWKA
ur. 1980
ur. 1988
BEZ TYTUŁU, 2013
POMIĘDZY III, 2013
akryl, płótno, 60x60 cm sygn. p.d.: KOSIŃSKA 2013r., opisany na odwrocie: KAROLINA KOSIŃSKA-SZYC 2013r.
olej, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: Marchewka 2013 r
MARTYNA BOROWIECKA
KAMILA DAŃKO
ur. 1989
ur. 1980
MARTWA NATURA ZE SKRZYNKĄ, 2011
PALERMIACY, 2008
olej, płótno, 130x115 cm opisany na odwrocie: MARTYNA BOROWIECKA 2011 R. „MARTWA NATURA ZE SKRZYNKĄ” 130X115cm olej na płótnie
akryl na płótnie, 33x24cm opisany na odwrocie: Kamila/Dańko/2008/\”Palermiacy\”
|8|
DOROTA GODLEWSKA
JACEK SZTUKA
ur. 1975
ur. 1976
JAGIENKA, 2012
PLAŻA X, 2013
akryl, olej, werniks, płótno, 73x100 cm sygn. p.d.: D.GODHLEWSKA 2012, opisany na odwrocie: „JAGIENKA” ROK 2012 AKRYL/OLEJ/WERNIKS DOROTA GODHLEWSKA 73x100 CM
akryl, płótno, 100x40 cm sygn. p.d.: Sztuka, opisany na odwrocie: Plaża X 2013 Sztuka
EMILIA GĄSIENICA-SETLAK
JAROSŁAW FILIPCZAK
ur. 1986
ur. 1985
PRZESTRZEŃ III, 2011
AKT, 2013
olej, płótno, 80x100 cm opisany na odwrocie: Emilia Gąsienica-Setlak 2011 „Przestrzeń III”
akryl, płótno; 100x100 cm, sygn. l.d.: monogramem artysty, opisany na odwrocie: Jarosław Filipczak Akt 2013 100x100
|9|
JAROSŁAW BETLEJ
KAROL DRZEWIECKI
ur. 1965
ur. 1987
OOOO, JOGINKA, 2013
BEZ TYTUŁU, 2013
olej, płótno, 100x100 cm sygn.p.d., opisany na odwrocie: 07.2013/JBetlej
akryl, kolaż, płyta meblowa, 63x91cm sygn.p.d. karol dzrzewiecki ‚13
PAWEŁ OLSZCZYŃSKI
SARA JAŚKIEWICZ
ur. 1985
ur. 1968
BEZ TYTUŁU, 2013
WITNESS 35, 2011
olej, płótno, 73x65 cm sygn. na odwrocie: Olszczyński Paweł 2013
akryl, płótno, 130x100 cm opisany na odwrocie: SARA JAŚKIEWICZ/BUDAPEST 2011/ WITNESS 35
| 10 |
JOANNA DYLĄG
EDYTA HUL
ur. 1990
ur. 1986
PNĄCZA, 2012
Z13-XI, 2013
olej, płótno, 100x70 cm opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG IIEANS „PNĄCZA” OLEJ NA PŁÓTNIE 100X70 2012
olej, płótno, 140x100 cm opisany na odwrocie: EDYTA HUL Z13-XI GDAŃSK 2013
KATARZYNA KORYTKOWSKA
AGATA RUMAN
ur. 1979
ur. 1985
LILIOWE UKOJENIE, 2013
PORTRET W LUSTRZE, 2012
olej, płótno, 50x60 cm sygn. p.d.: K.Korytkowska, na odwrocie: nalepka autorska
akryl, płótno, 120x100 cm sygn. p.d.: ARUMAN \’12
| 11 |
WOJCIECH HERMAN
BARTOSZ CZARNECKI
ur. 1953
ur. 1988
ALCHEMIA, 2012
MOŻLIWOŚCI STRUKTURY, 2013
olej, płótno, 100x130 cm sygn., opisany na odwrocie
olej, płótno, 80x71 cm opisany na odwrocie: Bartosz Czarnecki 2013 \”Możliwości struktury\”
ANNA WÓJCIK
AGATA EWA KORDECKA
ur. 1986
ur. 1976
BEZ TYTUŁU, 2013
NAD MORZEM, 2013
akryl, płótno, 70x100 cm opisany na odwrocie: A.WÓJCIK 2013
olej, płótno, 70x80 + 40x80 cm (dyptyk), opisany na odwrocie: Agata Ewa Kordecka 2013
| 12 |
LENKA KUBICA
AGATA SOBCZYK
ur. 1981
ur. 1973
SURFERKA I, 2013
LA ROCHELLE. DWIE WIEŻE, 2012/2013
akryl, płótno, 60x80 cm sygn. p.d.: LENKA KUBICA ‘13, na odwrocie nalepka autorska
olej, akryl, płótno, 60x45 cm, opisany na blejtramie: AGATA SOBCZYK, La Rochelle. Dwie wieże 2013/14
MACIEJ SIEMOŃSKI
EWA MROWIEC-ŁYSY
ur. 1984
ur. 1984
BEZ TYTUŁU, 2013
BEZ TYTUŁU, 2011
akryl, płótno, 100x80 cm sygn. l.d.: M. Siemoński
olej, płótno, 150x100 cm opisany na odwrocie: Ewa Mrowiec Łysy 2011
| 13 |
KATARZYNA JAKUBEK
DARIA ALICJA OSTROWSKA
ur. 1982
ur. 1986
CII, 2011
GOOD MORNING HONEY, 2013
olej, płótno, 136x70 cm sygn. p.d.: KJ, opisany na odwrocie: Katarzyna Jakubek 2011 „CII”
akryl, płótno, 65x92 cm sygn. p.d.: D.Ostrowska 2013, opisany na odwrocie: DARIA ALICJA OSTROWSKA good morning honey 2013
KARINA ANTOŃCZAK
MAGDALENA WĘGRZYN
ur. 1981
ur. 1986
GÓRY, 2013
PRZESUNIĘCIE V, 2012
olej, płótno, 40x50 cm opisany na odwrocie: kariko.ono 2013
akryl, płótno, 100x120 cm
| 14 |
KONRAD TRZESZCZKOWSKI
LENA WYBRANIEC
ur. 1985
ur. 1985
GNIAZDO, 2010
RASTER II, 2008
olej, płótno, 100x72 cm
olej, płótno, 81x100 cm opisany na odwrocie: Lena Wybraniec 2008 „Raster II”
MACIEJ ZABAWA
PAWEŁ ZAKRZEWSKI
ur. 1981
ur. 1980
MIU, 2013
ATLANTYDA, 2013
akryl, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: Maciej Zabawa
olej, płótno, 100x70 cm, opisany na odwrocie: PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2013
| 15 |
BARTOSZ WIŁUN
MAGDALENA SZCZEPANIAK
ur. 1986
ur. 1984
WIELKI SPOKÓJ, 2013
STAN SKUPIENIA 3, 2009
akryl, olej, płótno, 130x90 cm opisany na odwrocie: WIELKI SPOKÓJ BARTOSZ WIŁUN 2013
olej, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: M.SZCZEPANIAK-TABOR 2009 STAN SKUPIENIA 3 olej
JOANNA MAŁECKA
ADAM SIKORSKI
ur. 1975
ur. 1984
MEMOREX 11, 2012
POSTAĆ W BŁĘKICIE, 2008
wydruk cyfrowy, płyta PCV, deska, śr. 100 cm sygn. na otoku: JOANNA MAŁECKA 2012 R. SHLAGART, opisany na odwrocie: JOANNA MAŁECKA MEMOREX 11 2012R NIECH TO SHLAGART ! nalepka autorska
olej, płótno, 160x130 cm sygn.: Sikorski 08r., opisany na odwrocie: Sikorski 2008
| 16 |
WOJCIECH KALETA
AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK
ur. 1981
ur. 1986
CONTINUUM IV Z CYKLU CONTINUUM TEMPUS, 2010
W KULKI, 2013 olej, płótno, 90x120 cm opisany na odwrocie: AGNIESZKA CYRANKA-PYTLIK 2013
akryl, płótno, 92x73 cm opisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2010r continuum IV z cyklu continuum tempus
MICHAŁ BOJARA
ANNA M. MASIUL-GOZDECKA
ur. 1979
ur. 1975
QUEEN, 2010/2011
RÓŻOWE GREFFRUTY, 2009
akryl, płótno, 100x100 cm, opisany na odwrocie: MICHAŁ BOJARA/ 2010/2011/ QUEEN/ AKRYL PŁÓTNO/ 100x100
olej, płótno, 65x85 cm sygn. na odwrocie: Anna M.Masiul-Gozdecka 09 „Różowe grejfruty”
| 17 |
NATALIA ROZMUS
ZBIGNIEW PORĘBSKI
ur. 1983
ur. 1964
CITY BLUE, 2006
PRZESUNIĘCIE KU CZERWIENI
akryl, płótno, 140x70 cm opisany na odwrocie: natalia rozmus 2006 „city blue”
olej, płótno, 90x113 cm sygn. na blejtramie: ZBIGNIEW PORĘBSKI
KATARZYNA FYDRYCH
MAŁGORZATA PABICH
ur. 1986
ur. 1987
KROPLA CZASU 4, 2012
OBCY V, 2012
technika mieszana olejna, płyta MDF, płótno, zaprawa klejowo-kredowa, 50x120 cm opisany na odwrocie: Katarzyna Fydrych \”Kropla czasu 4\” technika mieszana olejna płyta MDF, płótno, zaprawa klejowo-kredowa, 50x120cm 2012
olej, płótno, 50x110 cm Opisany na odwrocie: M.Pabich
| 18 |
KATARZYNA SZYMKIEWICZ
MARTYNIKA BIELAWSKA
ur. 1989
ur. 1986
BEZ TYTUŁU, 2013
BEZ TYTUŁU, 2012
akryl, płótno, 100x80 cm opisany na odwrocie: Katarzyna Szymkiewicz / 2013
olej, płótno, 100x100 cm opisany na odwrocie: Martynika Bielawska
CHRISTtep
GRUPA ARTME
czynny od 2011
powstała: 2012
MONROE, 2013
ME AND MY TWIN, 2013
olej, płótno, 30x30 cm opisany na odwrocie: CHRISTtep 2013 olej na płótnie 30x30 „MONROE”
olej, płótno, 100x80 cm opisany na odwrocie: GRUPA ARTME „ME AND MY TWIN” 2013
| 19 |
KOXU
IWONA DOMBEK-RYBCZYŃSKA
ur. 1987
ur. 1974
TRÓJKĄT, 2012
BLANCA, 2010
spray, akryl na płótnie, 50x70 cm opisany na odwrocie: Koxu 1 20/2
olej, płótno, 70x120 cm opisany na odwrocie: Iwona Dombek Rybczyńska 2010 r. „Blanca”
GRZEGORZ KLIMEK
TOMEK WOJTYSEK
ur. 1987
ur. 1983
SCHODY, 2010
TRZY GRACJE, 2012
olej, płótno, 100x140 cm opisany na odwrocie: G.Klimek „Schody” 2010
olej, płótno, 70x80 cm, sygn. p.d.: T.Wojtysek 2012, opisany na odwrocie: Tomasz Wojtysek „trzy gracje” olej, płótno, 2012 70x80cm
| 20 |
PAULINA SZYMANIUK
KATARZYNA JANIEC-PIŁAT
ur. 1978
ur. 1978
PLAŻA, 2013
PORTRET POTRÓJNY, 2010
akryl, płótno, 100x120 cm, opisany na odwrocie: Paulina Szymaniuk „Plaża”
akryl, płótno, 110x130 cm, sygn. p.d. KJP, opisany na odwrocie p.d. Katarzyna Janiec-Piłat 2010
OLGA ŁUKASIK
KLAUDIA RZEPKA
ur. 1987
ur. 1983
PORTRET POTRÓJNY (AUTOPORTRET), 2012
WOMAN WITH THE BOOK, 2009
olej, płótno, 140x120 cm sygn. l.d. O.Łukasik
olej, papier, 70x100 cm
| 21 |
MARTA KONIECZNY
JUDYTA SZLENDAK
ur. 1969
ur. 1987
ZŁOTE BRZOZY, 2013
BEZ KOMENTARZA, 2013
olej na płótnie, 100 x 50 cm sygn. z tyłu 2013/”Złote/Brzozy”/Marta Konieczny
akryl, olej na płótnie, 80x80 cm opisany na odwrocie KALRA NETTO / „bez komentarza”/ 2013
AGNIESZKA ŁAPKA
NIEBIESKI ROBI KRESKI
ur. 1983
ur. 1985
BEZ TYTUŁU, 2013
SKULL#2, 2013
olej, płótno, 100x100 cm
technika mieszana, płótno, 150x100 cm opisany na odwrocie
| 22 |
INDEX Antończak Karina .............................................................................................................. 51 Artme Grupa........................................................................................................................ 72 Balcerzak Jasiek ..................................................................................................................... 2 Betlej Jarosław .................................................................................................................... 33 Bielawska Martynika ....................................................................................................... 70 Bojara Michał ....................................................................................................................... 63 Butkowska Agnieszka ....................................................................................................... 1 Borowiecka Martyna ....................................................................................................... 27 Borowski Waldemar............................................................................................................ 3 CHRIStep ................................................................................................................................ 71 Cyranka Pytlik Agnieszka.............................................................................................. 62 Czarnecki Bartosz.............................................................................................................. 42 Danko Kamila ...................................................................................................................... 28 Dombek Rybczyńska Iwona ...................................................................................... 74 Drzewiecki Karol ................................................................................................................ 34 Dyląg Justyna ...................................................................................................................... 37 Filipczak Jarek...................................................................................................................... 32 Fydrych Katarzyna............................................................................................................ 67 Gąsienica Emilia ................................................................................................................. 31 Godlewska Dorota ........................................................................................................... 29 Herman Wojtek .................................................................................................................. 41 Hul Edyta................................................................................................................................ 38 Jakubek Katarzyna ........................................................................................................... 49 Janiec Piłat Katarzyna ..................................................................................................... 78 Jastrzębski Radosław ...................................................................................................... 19 Jaśkiewicz Sara ................................................................................................................... 36 Kaczmarczyk Hudzik Jagoda ..................................................................................... 24 Kaleta Wojciech ................................................................................................................. 61 Kania Katarzyna ................................................................................................................. 18 Karpiel Barbara ................................................................................................................... 14 Klimek Grzegorz ................................................................................................................ 75 Konieczny Marta ............................................................................................................... 81 Kordecka Agata.................................................................................................................. 44 Korytkowska Katarzyna................................................................................................. 39 Kosińska Karolina .............................................................................................................. 25 Kozieł Urszula ......................................................................................................................... 4 Koxu .......................................................................................................................................... 73 Kubica Lenka ....................................................................................................................... 45 Lepiorz Łukasz ....................................................................................................................... 6 Lewera Jarosław ................................................................................................................ 11 Łapka Agnieszka................................................................................................................ 83 Łukasik Olga ......................................................................................................................... 79
Makaruk Kamila ................................................................................................................. 15 Małecka Joanna ................................................................................................................. 59 Marchewka Monika......................................................................................................... 26 Masiul Gozdecka Anna.................................................................................................. 64 Mrowiec Łysy Ewa ............................................................................................................ 48 Olszczyński Paweł ............................................................................................................. 35 Orońska Katarzyna ........................................................................................................... 12 Ostrowska Daria................................................................................................................. 50 Pabich Magdalena ........................................................................................................... 68 Pajgert Sonia........................................................................................................................... 5 Porębski Zbigniew ........................................................................................................... 66 Poznysz Tomasz ................................................................................................................. 13 Rozmus Natalia .................................................................................................................. 65 Rudziński Igor...................................................................................................................... 84 Ruman Agata....................................................................................................................... 40 Rzepka Klaudia ................................................................................................................... 80 Siedlarz Paulina .................................................................................................................. 20 Siemoński Maciej .............................................................................................................. 47 Sikora Monika...................................................................................................................... 21 Sikorski Adam...................................................................................................................... 60 Sobczyk Agata .................................................................................................................... 46 Sołowiej Justyna................................................................................................................... 8 Sroka Natalia ........................................................................................................................ 22 Szlendak Justyna ............................................................................................................... 82 Sztuka Jacek ......................................................................................................................... 30 Szymaniuk Paulina ........................................................................................................... 77 Szymkiewicz Katarzyna................................................................................................. 69 Szczepaniak Magdalena ............................................................................................... 58 Szczerbakowicz Magdalena .......................................................................................... 7 Trafalska Agata ................................................................................................................... 10 Trzeszczkowski Konrad.................................................................................................. 53 Urbaniak Katarzyna ......................................................................................................... 16 Wiłun Bartosz ...................................................................................................................... 57 Węgrzyn Magdalena ...................................................................................................... 52 Wojtysek Sonia ................................................................................................................... 17 Wojtysek Tomasz ............................................................................................................... 76 Wójcik Anna ......................................................................................................................... 43 Wybraniec Lena ................................................................................................................. 54 Zabawa maciej .................................................................................................................. 55 Zakrzewski Paweł .............................................................................................................. 56 Zalewska Paulina............................................................................................................... 23 Zembko Małgorzta ..................................................................................................... 9, 56
POLSWISS ART DOM AUKCYJNY POLSWISS ART Iwony Büchner 00-490 Warszawa, ul. Wiejska 20 (vis a vis Hotelu Sheraton) tel. /fax: 22 628 13 67, tel. 22 629 46 87 galeria@polswissart. pl, www. polswissart. pl Opracowanie katalogu: Marzena Karpińska, Tatiana Rasała-Chmiel Zdjęcia: Dariusz Kowalik, tel. +48 792 79 42 42, e-mail: darek. kowalik@wp. pl Projekt i skład: Paweł Wolski, tel. +48 691 201 682, e-mail: pawel@firstgroup. net. pl | 23 |
REGULAMIN AUKCJI 1.
Tak zwane postąpienie w licytacji (podwyższenie stawki) określa Aukcjoner.
Do udziału w licytacji upoważniają wyłącznie tabliczki z numerami identyfikacyjnymi. Pracownicy Domu Aukcyjnego wydają je przed aukcją. Dane osobiste kupującego pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego.
Do ogólnej wartości kwoty wylicytowanej doliczona zostaje opłata organizacyjna w wysokości 15%. Należność za zakupione obiekty może być zapłacona gotówką, przelewem lub kartą płatniczą.
Prawo własności przechodzi na rzecz kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.
Dom Aukcyjny gwarantuje zgodność cech opisanych w katalogu ze stanem faktycznym. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów.
Dom Aukcyjny nie oferuje usługi pakowania oraz wysyłki zakupionych przedmiotów jednakże na życzenie klienta Dom Aukcyjny może odpłatnie zapakować przedmiot oraz wysłać go na koszt Kupującego. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia obrazu w czasie transportu.
| 24 |
ZLECENIE LICYTACJI
Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o. o 00-490 Warszawa ul. Wiejska 20 Tel. :/Fax: 22 628 13 67 e-mail: marzena. karpinska@polswissart. pl
Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2013, godz. 19. 00
Możliwe jest złożenie pisemnej oferty na obraz zgłoszony do licytacji bądź udział telefoniczny. Należy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy i przesłać faxem do dnia poprzedzającego aukcję, na numer (22) 628 13 67, Dom Aukcyjny zastrzega sobie możliwość odrzucenia oferty w przypadku niezgodności podanych danych ze stanem faktycznym. ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Imię i Nazwisko ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Dokładny adres ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Telefony, fax, e-mail ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Dokument tożsamości
Dom Aukcyjny Polswiss Art. gwarantuje poufnośc danych osobowych Nr pozycji w katalogu
Opis pozycji (autor tytuł, wymiary)
Maksymalna cena oferenta
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o. o. moich danych osobowych w celach marketingowych.
Data, Podpis............................................................................... | 25 |