Горобець А.А.
Урок №21 Тема. Використання та настроювання браузера. Вибір системи кодування під час перегляду wеb-сторінок. Збереження wеb-сторінок та їх фрагментів на локальному комп’ютері. Використання списку сайтів, обраних для швидкого доступу. Мета: розглянути: призначення, інтерфейс та налаштування програм-браузерів; формати wеb-сторінок; розвивати практичні вміння і навички роботи з програмамибраузерами; виховувати інтерес до предмету, інтерес до пізнання інформаційного простору Хід уроку І. Організаційний етап. ІІ. Актуалізація опорних знань Заслуховування виступів учнів з одночасною демонстрацією в режимі онлайн. Один учень від групи показує та пояснює правила роботи з одним ізбраузерів: Іntеrnеt Ехрlоrеr, Ореrа, Mоzіlа FіrеFох, Ghrоmе. ІІІ. Оголошення теми і мети уроку, мотивація навчальної діяльності ІV. Вивчення нового матеріалу 1. Аналіз інформації Заповнити таблицю за розповіддю вчителя (оцінка від 1 до 8 балів) Можливості Інтерфейс Браузер користувач а
Завантаженн я файлів
Щодо роботи з електронно ю поштою
Іntеrnеt Ехрlоrе r Ореrа 1
Навігація ,
Сторінки
робота з
кодуванн
вкладкам
я
и
Можливості налаштуванн я. Безпека
Горобець А.А.
Mоzіlа FіrеFох Ghrоmе 2. Практична частина Використовуючи програми-браузери в онлайні, виконати завдання: 1. Обмежити доступ до сайтів, що містять: сцени насилля, сексуальний вміст, споживання наркотиків та алкоголю. 2. Виключити відображення малюнків. 3. Відвідати сайти: школи; Київського національного університету; Міністерства освіти і науки України; Верховної Ради України. V. Закріплення знань Аналіз таблиці, внесення коректив в оцінку браузерів. Вибір «кращого» браузера для використання в школі. VІ. Домашнє завдання Опрацювати конспект. Опрацювати відповідний розділ підручника Підготувати виступи за темою «Пошук інформації в мережіІнтернет». VІІ. Підбиття підсумків уроку
2