№22 пошук інформації в інтернеті принципи функціонування wеb каталогів та пошукових систем стратегії

Page 1

Горобець А.А.

Урок №22 Тема. Засоби пошуку інформації в Інтернеті. Принципи функціонування wеbкаталогів та пошукових систем. Стратегії пошуку інформації. Практична робота№8 «Пошук інформації в Інтернеті». Мета: розглянути: пошукові системи мережі Інтернет; правила пошуку інформації в глобальній мережі Інтернет; сформувати вміння пошуку необхідної інформації (текст, графіка і т. д.) в мережі Інтернет; розвивати вміння і навички використання пошукових сервісів, орієнтування в інформаційному просторі; виховувати інтерес до пізнання інформаційного простору. Хід уроку І. Організаційний етап. ІІ. Актуалізація знань ІІІ. Оголошення теми і мети уроку, мотивація навчальної діяльності ІV. Вивчення нового матеріалу 1. Створення «Шпаргалки». Робота в групах. Учні об’єднуються в групи по 2–3 учні. Вчитель призначає старшого групи, який підбирає собі помічників. Короткий огляд правил роботи з програмою-браузером. Самостійна робота учнів Інструктивна картка 1. Запуск програми-браузера — ярлик на робочому столі. 2. В адресній стрічці ввести адресу (скопіювати з картки в адресну стрічку): httр://www.gооglе.соm/suрроrt/wеbsеаrсh/bіn/stаtіс.ру? раgе=sеаrсhguіdеs.html&сtх=bаsісs&hl=ru httр://nіgmа.ru/іndех_mеnu.рhр?асtіоn=сlісk_mеnu&mеnu_еlеmеnt=sеаrсhsуntах 3. Опрацювати теоретичний матеріал. 4. На основі переглянутих відомостей розробити рекомендації щодо пошуку інформації в мережі Інтернет. Аналіз «Шпаргалок» та їх корекція. 1


Горобець А.А.

V. Практична робота №8 «Пошук інформації в Інтернеті» 1. Робота зпрограмою-браузером в онлайні. Пошук інформації. Текстова:  прогноз погоди;  курс гривні відносно світових

 прас-лист комп’ютерної фірми;  історія України;  розклад руху автобусів (м.

валют;  проведення пошуку; 

Хмельницький).

Графічна:

 герб України;  карта Хмельницької області;

 ноутбук;  вітальна листівка.

2


Музика:

 гімн України;  улюблена музична композиція. Звіт

оформити

за

допомогою

текстового

іззнайденою інформацією).  VІ. Домашнє завдання Вивчити конспект уроку. Опрацювати відповідний розділ підручника  VІІ. Підбиття підсумків уроку  Узагальнення

матеріалу у формі бесіди.

редактора

(скріншоти

сторінок


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.