Систематизація

Page 1

План – конспект уроку з інформатики Горобець А.А.

6 КЛАС ІНФОРМАТИКА Текстовий редактор Word Систематизація і узагальнення знань по даній темі. Мета уроку: Навчальна. Узагальнити і систематизувати знання, уміння й навички з пройденої теми; виявити рівень засвоєння основних понять, які використовує текстовий редактор в оболонці Windows, по теоретичній частині матеріалу. Розвиваюча. Виховувати зосередженість, вміння активно сприймати новий матеріал. Розвивати координацію рухів, окомір, зорову пам’ять. Виховна. Виховувати самостійність та відповідальність. Тип уроку: урок систематизації та узагальнення знань, умінь та навичок. Обладнання: комп’ютер, роздатковий матеріал. Хід уроку І. Організаційний момент. Заходжу до класу, вітаюсь, перевіряю готовність учнів і класу до уроку. ІІ. Актуалізація знань. Перевірка д.з методом опитування: 1. Яке призначення графічних редакторів? 2. Назвіть основні елементи вікна графічного редактора Раint. 3. Як обирається основний колір та колір фону? 4. Назвіть призначення інструментів Панелі інструментів. ІІІ. Оголошення теми, мети і завдання уроку. Сьогодні на уроці ми узагальнимо і закріпимо знання на практиці з графічного редактора. IV. Систематизація і узагальнення знань Систематизуємо знання за допомогою розв’язування кросворду (усно вчитель зачитує запитання, діти дають відповідь) 1


План – конспект уроку з інформатики Горобець А.А.

V. Фізкультхвилинка. Чудеса у нас на світі: Стали карликами діти. Потім всі гуртом піднялись, Велетнями ми вже стали. Глянемо разом направо, 2


План – конспект уроку з інформатики Горобець А.А.

Вліво зробимо кивок, Усміхнемось всім на славу І продовжимо урок. VІ. Практична робота 1. Завантажити текстовий процесор Word. 2. Набрати з клавіатури запропонований текст Задзвонив , коли на годиннику було . Я якраз дивився. Це подзвонив . Він попросив дати почитати . Я йому : „Сідай на  і їдь до мене  додому .. Будемо слухати  і  морозиво". 4. Набери вірш. 5. Після кожного імені встав якійсь символ. Допитлива дівчинка наша Наталка – Її називають: Наталка - питалка. Питає Наталка: "Чому я так звуся? І чому Мариною зветься мамуся? Найкраща подружка моя - Катерина, А в класі у нас і Оксана, й Ірина, І Зоя, і Соня, і Клара, й Галина, Лариса, Олена та ще й Валентина"… Збережи текст у файл з назвою «Вірш». В процесі роботи виконати розрядку для очей. (релаксація – 2хв.) VI. Домашнє завдання. Вивчити конспект, підготуватися до заліку. VII. Підбиття підсумків уроку. Що сподобалося на уроці? Оголошення оцінок. 3


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.