План – конспект уроку з інформатики Горобець Анастасії Анатоліївни
Текстовий редактор Word Систематизація і узагальнення знань по темі. Мета уроку: Навчальна. Узагальнити і систематизувати знання, уміння й навички з пройденої теми; виявити рівень засвоєння основних понять, які використовує текстовий редактор в оболонці Windows, по теоретичній частині матеріалу. Розвиваюча. Виховувати зосередженість, вміння активно сприймати новий матеріал. Розвивати координацію рухів, окомір, зорову пам’ять. Виховна. Виховувати самостійність та відповідальність. Тип уроку: урок систематизації та узагальнення знань, умінь та навичок. Обладнання: комп’ютер, роздатковий матеріал. Хід уроку І. Організаційний момент. Заходжу до класу, вітаюсь, перевіряю готовність учнів і класу до уроку. ІІ. Актуалізація знань. Перевірка д.з методом опитування: 1. Яке призначення графічних редакторів? 2. Назвіть основні елементи вікна графічного редактора Раint. 3. Як обирається основний колір та колір фону? 4. Назвіть призначення інструментів Панелі інструментів. 5. Як намалювати правильни ІІІ. Оголошення теми, мети і завдання уроку. Сьогодні на уроці ми узагальнимо і закріпимо знання на практиці з графічного редактора. IV. Систематизація і узагальнення знань Систематизуємо знання за допомогою розв’язування кросворду (усно вчитель зачитує запитання, діти дають відповідь)
1
План – конспект уроку з інформатики Горобець Анастасії Анатоліївни
V. Фізкультхвилинка. Чудеса у нас на світі: Стали карликами діти. Потім всі гуртом піднялись, Велетнями ми вже стали. Глянемо разом направо, 2
План – конспект уроку з інформатики Горобець Анастасії Анатоліївни
Вліво зробимо кивок, Усміхнемось всім на славу І продовжимо урок. VІ. Практична робота 1. Завантажити текстовий процесор Word. 2. Набрати з клавіатури запропонований текст Задзвонив , коли на годиннику було . Я якраз дивився. Це подзвонив . Він попросив дати почитати . Я йому : „Сідай на і їдь до мене додому .. Будемо слухати і морозиво". 4. Набери вірш. 5. Після кожного імені встав якійсь символ. Допитлива дівчинка наша Наталка – Її називають: Наталка - питалка. Питає Наталка: "Чому я так звуся? І чому Мариною зветься мамуся? Найкраща подружка моя - Катерина, А в класі у нас і Оксана, й Ірина, І Зоя, і Соня, і Клара, й Галина, Лариса, Олена та ще й Валентина"… Збережи текст у файл з назвою «Вірш». В процесі роботи виконати розрядку для очей. VI. Домашнє завдання. Вивчити конспект, підготуватися до заліку. VII. Підбиття підсумків уроку. Що сподобалося на уроці? Оголошення оцінок. 3