STALOWA CHARYTATYWNA AUKCJA POPLENERIADOWA

STALOWA CHARYTATYWNA AUKCJA POPLENERIADOWA 1.

Diana Batruch, Bez tytułu, 2013, 100 x 100 cm, akryl, płótno

ASP Kraków

Anastazja Bień, Bez tytułu, 2014, 35 x 55 cm, olej, płótno

ASP Łódź

Wiktoria Balawender, Bez tytułu, 2017, 120 x 120 cm, akryl, płótno

UP Poznań

Natalia Brodacka, Plaża, 2017, 18 x 33 cm, akryl, płótno

UP Poznań

Jan Chwedoruk, Pień, 2014, 80 x 80 cm, olej, płótno

UMCS Lublin

Katarzyna Cur, Element Krajobrazu, 2017, 80 x 100 cm, olej, płótno

ASP Gdańsk

7. asystent ASP Gdańsk Daniel Cybulski, Pejzaż, dyptyk, 2017, 2 razy 21 x 33 cm, fotografia Cena wywoławcza 800 zł

8. Michał Cygan, Bez tytułu, tryptyk, 2014, 35 x 55 cm, 55 x 35 cm, 30 x 20 cm, technika mieszana, płótno

ASP Katowice

Monika Czmuda, Bez tytułu, 2015, (9 płyt 21 x 30 cm) 80 x 100 cm, akryl na płycie mdf

UMCS Lublin

Karolina Dorochowicz, Bez tytułu, 2014, 50 x 100 cm, olej, płótno

UMCS Lublin

Marta Galisz, Pejzaż, 2014, 77 x 67 cm, tech. własna, płyta

ASP Katowice

Marcelina Gałagus, Wieczór, 2014, 100 x 81 cm, akryl, płótno

ASP Łódź

Carlos Garcia Mirales, Bez tytułu, dyptyk, 2013, 70 x 100 cm (2 razy 70 x 50 cm), akryl, karton

ASP Gdańsk

Mikołaj Garstecki, Bez tytułu, 2016, 40 x 75 cm, technika mieszana, płótno

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

11.

12.

13.

14.

15.

Paulina Giersz, Pejzaż, 2014, 30 x 40 cm, olej, płótno

ASP Warszawa

16. ASP Gdańsk Prof. Krzysztof Gliszczyński, Zawirowanie, 2017, 48 x 36 cm, tempera, papier

Cena wywoławcza 1000 zł

17. Krzysztof Hain, Niespodziewane spotkanie w wąwozie korzeni, 2014, 70 x 100 cm, akryl, płótno

ASP Katowice

Valeriia Ianichek, Bez tytułu, 2016, 80 x 80 cm, technika mieszana, płyta

Robert Jankowski, Bawarian Landschaft, 2014, 30 x 40 cm, akryl, płótno

ASP Warszawa

18.

19.

20. Nina Jochymek, Bez tytułu, dyptyk, 2013, Akademia Sztuki 115 x 75 cm i 46 x 38 cm, w Szczecinie akryl, kolaż, płótno

21. Adam Kabat, Tryptyk, 160 x 56 cm, technika mieszana, płótno

ASP we Wrocławiu

22. Emilia Kachnicz, Konstelacja, poliptyk, 2017, 3 razy 20 x 20 cm, 20 x 60 cm, 35 x 55 cm, 40 x 50 cm, olej, płótno

UP Poznań

Alicja Kamińska, Bez tytułu, 2017, 60 x 50 cm, akryl, płótno

ASP Warszawa

Katarzyna Kisil, Lublin, 2014, 30 x 25 cm, olej, płótno

ASP Łódź

Mateusz Kowalczyk, 9 dni i nocy w Kazimierzu Dolnym, 2017, 55 x 35 cm, akryl, technika mieszana, płótno

ASP Warszawa

Mikołaj Kowalski, Płytki, dyptyk, 2013, 50 x 100 cm (2 razy 50 x 50 cm), technika własna, płyta

UMCS Lublin

Radosław Kozłowski, Bez tytułu, dyptyk, 2013, 100 x 140 cm, olej, płótno

UMCS Lublin

23.

24.

25.

26.

27.

28.

Marcin Krawczyk, Powstanie, 2017, 111 x 110 cm, olej, płótno

UP Poznań

Alicja Kubicka, Balaton, tryptyk, 2017, 150 x 100 cm, 2 razy 30 x 25 cm, akryl, węgiel, płótno

ASP Gdańsk

Agnieszka Kucharska, Kazimierz, 2013, 155 x 155 cm, technika własna, płótno

29.

30.

31. Kinga Kucharzyk, Rynek w Kazimierzu Dolnym, 2016, 40 x 55 cm, akryl, płótno

32.

Katarzyna Kudzewicz, Bez tytułu, 2016, 96 x 30 cm, technika mieszana, akryl, papier, płótno

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (Wydział Sztuk Pięknych)

33.

Karolina Kulesza, Kazimierz Dolny 1, 2017, 55 x 35 cm, akryl, technika mieszana, płótno

34.

ASP Warszawa

ASP Gdańsk Martyna Lorbiecka, Kłącza, dyptyk, 2017, 2 razy 50 x 50 cm, olej, płótno

Katarzyna Lubińska, Bez tytułu, 2013, 46 x 38 cm, akwarela, płótno

ASP Gdańsk

Maria Malozhenska, Pejzaż - tryptyk, 2014, 28 x 37 cm- 2 szt, 24,5 x 35 cm, akwarela, papier

ASP Lwów

Aneta Marciniec, Wisłokazimierska - dyptyk, 2015, 2 razy 50 x 70 cm, akryl, płyta

UMCS Lublin

36.

37.

38.

Nadia Markiewicz, Gra 1, 2017, 40 x 40 cm, collage, płótno

ASP Warszawa

Katarzyna Młynarczyk, Pejzaż sentymentalny - tryptyk, 2015, 50 x 60 cm, 60 x 80 cm, 50 x 70 cm, olej, płótno

UMCS Lublin

Grażyna Mrowiec, Pejzaż kazimierski, 2015, 140 x 100 cm, collage, płótno

ASP Wrocław

Jan Mszyca, Bez tytułu, 78 x 140 cm, akryl, płyta

ASP we Wrocławiu

Jerzy Norkowski, Bez tytułu, poliptyk, 2013, 60 x 60 cm (4 razy 30 x 30 cm), assamblaż

UMCS Lublin

Antonina Nowacka, Norus, 2017, 40 x 50 cm, collage, płótno

ASP Warszawa

Natalia Nowicka, Bez tytułu, 2013, 30 x 60 cm, akryl, płótno

ASP Kraków

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45. Olgierd Nurowski, Bez tytułu, 2017, 100 x 150 cm, olej, płótno

UP Poznań

Yuliana Olynets, Kwiaty, 2014, 55 x 38 cm, olej, płótno

ASP Lwów

Natalia Ostrowska, Bez tytułu, 2014, 60 x 70 cm, olej, płótno

UMCS Lublin

Małgorzata Pawlak, Bez tytułu, dyptyk, 2013, 50 x 120 cm (2 razy 50 x 60 cm), technika własna, płótno

UMCS Lublin

Justyna Polar, Bez tytułu, 2015, 115 x 70 cm, olej, płótno

ASP Kraków

46.

47.

48.

49.

50.

Aleksandra Rakowska, Wisła, 2016, 50 x 70 cm, technika mieszana, płótno

51.

Monika Reut, Gont II, 2017, 55 x 35 cm, akryl, płótno

ASP Gdańsk

52.

Karolina Romańska, Babcia Myszki Miki, 2013, 60 x 50 cm, technika mieszana, płótno

53.

ASP Gdańsk

ASP Warszawa

Ewa Różycka, Regionalizm, dyptyk, 2017, 2 x 20 x 20 cm, pisak, akryl, płótno

54.

Alicja Rybkowska, Bez tytułu, 2016, 90 x 50 cm, akryl, płótno

55.

Maryna Sakowska, Bez tytułu, 2016, 50 x 50 cm, akryl, płótno

Dorota Sezanowicz, Bez tytułu, 2016, 100 x 70 cm, olej, płótno

ASP we Wrocławiu

56.

57. Piotr Siudeja, Pejzaż I, 2014, 80 x 100 cm, olej, płótno

ASP Łódź

Anna Skwarek, W samo południe (ściana), 2014, 70 x 100 cm, olej, płótno

UMCS Lublin

58.

59. Daria Sobieska, Bez tytułu, 2016, 60 x 80 cm, olej, płótno

ASP we Wrocławiu

60.

Anna Sobolewska, Kazimierz, 2016, 100 x 70 cm, akryl, płótno

61.

Weronika Stańczak, Krozja, 2017, 60 x 40 cm, technika mieszana, płótno

ASP Gdańsk

62. asystent ASP Warszawa Irmina Staś, Bez tytułu, 2017, 25 x 25 cm, akwarela, papier

Cena wywoławcza: 800 zł

63. Kamila Strzeszewska, Rynek, 2014, 80 x 100 cm, olej, płótno

ASP Katowice

64.

Natalia Sucharek, Góra krzyży, 2017, 100 x 100 cm, technika własna, płótno

UP Poznań

65. ASP Warszawa Prof. Paweł Susid, Bez tytułu z tekstem (Gott ist tot), 2017, 32 x 54 cm, akryl, papier

Cena wywoławcza 1000 zł

66. Justyna Szymańska, Bez tytułu (biała koszula), 2014, 38x 55 cm, olej, płótno

ASP Warszawa

Kamila Szymańska, Wędkarz, 2014, 18 x 24 cm, olej, płótno

ASP Warszawa

67.

68.

Marta Szymielewicz, Jestem otwarta, 2016, 30 x 40 cm, olej, płótno

69.

Piotr Śniak, Bez tytułu, 100 x 70 cm, pastel, płyta

ASP we Wrocławiu

Anna Tajak, Wisła, 2015, 50 x 40 cm, olej, płótno

ASP Kraków

70.

71. Tatiana Talipowa, Pejzaż - tryptyk, 2015, 3 razy 40 x 40 cm, technika mieszana, płótno

UMCS Lublin

Olga Tofil, Cienie, 2014, 80 x 80 cm, akryl, płótno

UMCS Lublin

Daria Umerli, Bez tytułu, 2017, 30 x 30 cm, olej, płótno

ASP Gdańsk

Agnieszka Waseńczuk, Bez tytułu, 2014, 115 x 75 cm, olej, płótno

UMCS Lublin

Agata Wasiljew, Bez tytułu - dyptyk, 2015, 2 razy 40 x 50 cm (80 x 50 w pionie), olej, akryl, płótno

UMCS Lublin

Agnieszka Wielewska, Bez tytułu, 2015, 55 x 75 cm, olej, płótno

ASP Kraków

72.

73.

74.

75.

76.

77. Krzysztof Witkowski, Bez tytułu, 100 x 70 cm, olej, akryl, pastel, płótno

ASP we Wrocławiu

78.

Sara Zacharska, Bez tytułu, 2016, 46 x 55 cm, olej, płótno

79.

Maja Zbrożek, Pejzaż syntetycznym, 2016, 50 x 70 cm, akryl, płótno

ASP we Wrocławiu

80. UP Poznań Prof. Andrzej Zdanowicz, Spacer, 2017, 31 x 23,5 cm, w świetle passepartout, akwarela, papier

Cena wywoławcza 1000 zł

81. Dominika Zientek, Bez tytułu, 2014, 45 x 60 cm, akryl, płótno

ASP Łódź

Jagoda Zych, Bez tytułu, 2017, 125 x 85 cm, olej, pastel olejna, płótno

UP Poznań

82.