STALOWA CHARYTATYWNA AUKCJA POPLENERIADOWA 1.
Diana Batruch, Bez tytułu, 2013, 100 x 100 cm, akryl, płótno
ASP Kraków
Anastazja Bień, Bez tytułu, 2014, 35 x 55 cm, olej, płótno
ASP Łódź
Wiktoria Balawender, Bez tytułu, 2017, 120 x 120 cm, akryl, płótno
UP Poznań
Natalia Brodacka, Plaża, 2017, 18 x 33 cm, akryl, płótno
UP Poznań
Jan Chwedoruk, Pień, 2014, 80 x 80 cm, olej, płótno
UMCS Lublin
Katarzyna Cur, Element Krajobrazu, 2017, 80 x 100 cm, olej, płótno
ASP Gdańsk
7. asystent ASP Gdańsk Daniel Cybulski, Pejzaż, dyptyk, 2017, 2 razy 21 x 33 cm, fotografia Cena wywoławcza 800 zł
8. Michał Cygan, Bez tytułu, tryptyk, 2014, 35 x 55 cm, 55 x 35 cm, 30 x 20 cm, technika mieszana, płótno
ASP Katowice
Monika Czmuda, Bez tytułu, 2015, (9 płyt 21 x 30 cm) 80 x 100 cm, akryl na płycie mdf
UMCS Lublin
Karolina Dorochowicz, Bez tytułu, 2014, 50 x 100 cm, olej, płótno
UMCS Lublin
Marta Galisz, Pejzaż, 2014, 77 x 67 cm, tech. własna, płyta
ASP Katowice
Marcelina Gałagus, Wieczór, 2014, 100 x 81 cm, akryl, płótno
ASP Łódź
Carlos Garcia Mirales, Bez tytułu, dyptyk, 2013, 70 x 100 cm (2 razy 70 x 50 cm), akryl, karton
ASP Gdańsk
Mikołaj Garstecki, Bez tytułu, 2016, 40 x 75 cm, technika mieszana, płótno
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
11.
12.
13.
14.
15.
Paulina Giersz, Pejzaż, 2014, 30 x 40 cm, olej, płótno
ASP Warszawa
16. ASP Gdańsk Prof. Krzysztof Gliszczyński, Zawirowanie, 2017, 48 x 36 cm, tempera, papier
Cena wywoławcza 1000 zł
17. Krzysztof Hain, Niespodziewane spotkanie w wąwozie korzeni, 2014, 70 x 100 cm, akryl, płótno
ASP Katowice
Valeriia Ianichek, Bez tytułu, 2016, 80 x 80 cm, technika mieszana, płyta
Robert Jankowski, Bawarian Landschaft, 2014, 30 x 40 cm, akryl, płótno
ASP Warszawa
18.
19.
20. Nina Jochymek, Bez tytułu, dyptyk, 2013, Akademia Sztuki 115 x 75 cm i 46 x 38 cm, w Szczecinie akryl, kolaż, płótno
21. Adam Kabat, Tryptyk, 160 x 56 cm, technika mieszana, płótno
ASP we Wrocławiu
22. Emilia Kachnicz, Konstelacja, poliptyk, 2017, 3 razy 20 x 20 cm, 20 x 60 cm, 35 x 55 cm, 40 x 50 cm, olej, płótno
UP Poznań
Alicja Kamińska, Bez tytułu, 2017, 60 x 50 cm, akryl, płótno
ASP Warszawa
Katarzyna Kisil, Lublin, 2014, 30 x 25 cm, olej, płótno
ASP Łódź
Mateusz Kowalczyk, 9 dni i nocy w Kazimierzu Dolnym, 2017, 55 x 35 cm, akryl, technika mieszana, płótno
ASP Warszawa
Mikołaj Kowalski, Płytki, dyptyk, 2013, 50 x 100 cm (2 razy 50 x 50 cm), technika własna, płyta
UMCS Lublin
Radosław Kozłowski, Bez tytułu, dyptyk, 2013, 100 x 140 cm, olej, płótno
UMCS Lublin
23.
24.
25.
26.
27.
28.
Marcin Krawczyk, Powstanie, 2017, 111 x 110 cm, olej, płótno
UP Poznań
Alicja Kubicka, Balaton, tryptyk, 2017, 150 x 100 cm, 2 razy 30 x 25 cm, akryl, węgiel, płótno
ASP Gdańsk
Agnieszka Kucharska, Kazimierz, 2013, 155 x 155 cm, technika własna, płótno
29.
30.
31. Kinga Kucharzyk, Rynek w Kazimierzu Dolnym, 2016, 40 x 55 cm, akryl, płótno
32.
Katarzyna Kudzewicz, Bez tytułu, 2016, 96 x 30 cm, technika mieszana, akryl, papier, płótno
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (Wydział Sztuk Pięknych)
33.
Karolina Kulesza, Kazimierz Dolny 1, 2017, 55 x 35 cm, akryl, technika mieszana, płótno
34.
ASP Warszawa
ASP Gdańsk Martyna Lorbiecka, Kłącza, dyptyk, 2017, 2 razy 50 x 50 cm, olej, płótno
Katarzyna Lubińska, Bez tytułu, 2013, 46 x 38 cm, akwarela, płótno
ASP Gdańsk
Maria Malozhenska, Pejzaż - tryptyk, 2014, 28 x 37 cm- 2 szt, 24,5 x 35 cm, akwarela, papier
ASP Lwów
Aneta Marciniec, Wisłokazimierska - dyptyk, 2015, 2 razy 50 x 70 cm, akryl, płyta
UMCS Lublin
36.
37.
38.
Nadia Markiewicz, Gra 1, 2017, 40 x 40 cm, collage, płótno
ASP Warszawa
Katarzyna Młynarczyk, Pejzaż sentymentalny - tryptyk, 2015, 50 x 60 cm, 60 x 80 cm, 50 x 70 cm, olej, płótno
UMCS Lublin
Grażyna Mrowiec, Pejzaż kazimierski, 2015, 140 x 100 cm, collage, płótno
ASP Wrocław
Jan Mszyca, Bez tytułu, 78 x 140 cm, akryl, płyta
ASP we Wrocławiu
Jerzy Norkowski, Bez tytułu, poliptyk, 2013, 60 x 60 cm (4 razy 30 x 30 cm), assamblaż
UMCS Lublin
Antonina Nowacka, Norus, 2017, 40 x 50 cm, collage, płótno
ASP Warszawa
Natalia Nowicka, Bez tytułu, 2013, 30 x 60 cm, akryl, płótno
ASP Kraków
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45. Olgierd Nurowski, Bez tytułu, 2017, 100 x 150 cm, olej, płótno
UP Poznań
Yuliana Olynets, Kwiaty, 2014, 55 x 38 cm, olej, płótno
ASP Lwów
Natalia Ostrowska, Bez tytułu, 2014, 60 x 70 cm, olej, płótno
UMCS Lublin
Małgorzata Pawlak, Bez tytułu, dyptyk, 2013, 50 x 120 cm (2 razy 50 x 60 cm), technika własna, płótno
UMCS Lublin
Justyna Polar, Bez tytułu, 2015, 115 x 70 cm, olej, płótno
ASP Kraków
46.
47.
48.
49.
50.
Aleksandra Rakowska, Wisła, 2016, 50 x 70 cm, technika mieszana, płótno
51.
Monika Reut, Gont II, 2017, 55 x 35 cm, akryl, płótno
ASP Gdańsk
52.
Karolina Romańska, Babcia Myszki Miki, 2013, 60 x 50 cm, technika mieszana, płótno
53.
ASP Gdańsk
ASP Warszawa
Ewa Różycka, Regionalizm, dyptyk, 2017, 2 x 20 x 20 cm, pisak, akryl, płótno
54.
Alicja Rybkowska, Bez tytułu, 2016, 90 x 50 cm, akryl, płótno
55.
Maryna Sakowska, Bez tytułu, 2016, 50 x 50 cm, akryl, płótno
Dorota Sezanowicz, Bez tytułu, 2016, 100 x 70 cm, olej, płótno
ASP we Wrocławiu
56.
57. Piotr Siudeja, Pejzaż I, 2014, 80 x 100 cm, olej, płótno
ASP Łódź
Anna Skwarek, W samo południe (ściana), 2014, 70 x 100 cm, olej, płótno
UMCS Lublin
58.
59. Daria Sobieska, Bez tytułu, 2016, 60 x 80 cm, olej, płótno
ASP we Wrocławiu
60.
Anna Sobolewska, Kazimierz, 2016, 100 x 70 cm, akryl, płótno
61.
Weronika Stańczak, Krozja, 2017, 60 x 40 cm, technika mieszana, płótno
ASP Gdańsk
62. asystent ASP Warszawa Irmina Staś, Bez tytułu, 2017, 25 x 25 cm, akwarela, papier
Cena wywoławcza: 800 zł
63. Kamila Strzeszewska, Rynek, 2014, 80 x 100 cm, olej, płótno
ASP Katowice
64.
Natalia Sucharek, Góra krzyży, 2017, 100 x 100 cm, technika własna, płótno
UP Poznań
65. ASP Warszawa Prof. Paweł Susid, Bez tytułu z tekstem (Gott ist tot), 2017, 32 x 54 cm, akryl, papier
Cena wywoławcza 1000 zł
66. Justyna Szymańska, Bez tytułu (biała koszula), 2014, 38x 55 cm, olej, płótno
ASP Warszawa
Kamila Szymańska, Wędkarz, 2014, 18 x 24 cm, olej, płótno
ASP Warszawa
67.
68.
Marta Szymielewicz, Jestem otwarta, 2016, 30 x 40 cm, olej, płótno
69.
Piotr Śniak, Bez tytułu, 100 x 70 cm, pastel, płyta
ASP we Wrocławiu
Anna Tajak, Wisła, 2015, 50 x 40 cm, olej, płótno
ASP Kraków
70.
71. Tatiana Talipowa, Pejzaż - tryptyk, 2015, 3 razy 40 x 40 cm, technika mieszana, płótno
UMCS Lublin
Olga Tofil, Cienie, 2014, 80 x 80 cm, akryl, płótno
UMCS Lublin
Daria Umerli, Bez tytułu, 2017, 30 x 30 cm, olej, płótno
ASP Gdańsk
Agnieszka Waseńczuk, Bez tytułu, 2014, 115 x 75 cm, olej, płótno
UMCS Lublin
Agata Wasiljew, Bez tytułu - dyptyk, 2015, 2 razy 40 x 50 cm (80 x 50 w pionie), olej, akryl, płótno
UMCS Lublin
Agnieszka Wielewska, Bez tytułu, 2015, 55 x 75 cm, olej, płótno
ASP Kraków
72.
73.
74.
75.
76.
77. Krzysztof Witkowski, Bez tytułu, 100 x 70 cm, olej, akryl, pastel, płótno
ASP we Wrocławiu
78.
Sara Zacharska, Bez tytułu, 2016, 46 x 55 cm, olej, płótno
79.
Maja Zbrożek, Pejzaż syntetycznym, 2016, 50 x 70 cm, akryl, płótno
ASP we Wrocławiu
80. UP Poznań Prof. Andrzej Zdanowicz, Spacer, 2017, 31 x 23,5 cm, w świetle passepartout, akwarela, papier
Cena wywoławcza 1000 zł
81. Dominika Zientek, Bez tytułu, 2014, 45 x 60 cm, akryl, płótno
ASP Łódź
Jagoda Zych, Bez tytułu, 2017, 125 x 85 cm, olej, pastel olejna, płótno
UP Poznań
82.