Урок у 9 класі на тему
“Вибір професії”
Цілі: Практична: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, практикувати їх вживання; практикувати у навичках монологічних висловлювань за даною темою, запитаннями; удосконалювати навички читання, аудіювання, говоріння, письма; активізувати лексичний матеріал з теми; практикувати учнів у вживанні СПР з відносними займенниками; Розвиваюча: розвивати уміння аудіювання, усного мовлення, читання, письма, розвивати фонематичний слух учнів, увагу, мовну реакцію, творче мислення; вміння висловлювати власну думку; Загальноосвітня: розширювати знання учнів про види професій, вміння необхідні у певних сферах діяльності, навчальні програми для школярів і студентів у англомовних країнах Виховна: виховувати позитивне ставлення до іноземної мови; підтримувати мотивацію до оволодіння мовою Обладнання: підручник, презентація до уроку, роздатковий матеріал (граматичні і лексичні вправи), аудіо запис Тип уроку: комбінований, урок практичного застосування знань, навичок і умінь Урок спрямований на: - формування навичок користування мовним матеріалом (фонетичним, лексичним, граматичним); - ознайомлення з новим мовним матеріалом та тренування з метою його використання в аудіюванні, говорінні, читанні та письмі; - ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями та формування лексичних навичок усного мовлення і читання; - ознайомлення з новими граматичними структурами
Хід уроку.
-
-
1. Організаційний момент. Good afternoon my dear children. I‟m glad to see you. How are you today? I suppose you are ready to work with enthusiasm as usually. 2. Повідомлення теми і мети уроку. Today we are going to discuss the topic “Рrofessions”. And we will speak about various jobs, your dream work, importance of education in getting future work, we‟ll practise speaking skills, listen and read and do different exercises. So, let‟s start. 3. Мовленнєва зарядка. Створення іншомовної атмосфери з метою переведення учнів на іншомовну мовленнєву діяльність. First of all name things, objects, people, deals, which you associate with the word „job‟. Now, look at the slides. You can see a variety of pictures with different professions there. Name the jobs you see and describe them, write the list of jobs on the blackboard. Slide2:scientist, optician, pharmacist Slide3:child minder, telesales operator, electrician, accountant Slide4:social worker, fly attendants, administrator, software programmer Slide5:fruit-picker, waiter, carpenter, builder 4. Основна частина уроку. 1) Монологічні висловлювання учнів. Дати відповідь на поставлене запитання. If you could choose any job in the world, what would it be? (слайд6) 2) Thank you for your interesting plans and thoughts. But in order to get a job we have to master certain skills. What do we need for getting a job. Let‟s read some opinions of different people. Use the expressions you see on slide and express your thought. SB p.26 ex.2 - Практика аудіювання, обговорення - Перед прослуховуванням ознайомити учнів з лексикою. - Прослухати інтерв‟ю з студентом, що навчається за the Erasmus Programme - where students study part of their course at a partner university. The aim of this programme is to promote international cooperation and increase the mobility of students and teachers in the EU. - Індивідуальна робота- виконання тесту за прослуханим повідомленням WB p.100 ex.1Unit3
- Обговорення прослуханого, робота в парах(дати відповіді на запитання у вигляді діалогу) 1. Where does he study? 2. What subjects does Benjamin study at Manchester University? 3. How do Brits differ from Dutch and American? 4. Who did he have a deal with when he volunteered with BLINN? 5. Why did he get a job in a call centre? 6. Would you like to study abroad? Explain why „yes‟ or „no‟. - Повідомлення учнів про закордонні освітні програми для українських учнів 3) Практика граматики. Читання. - Прочитати текст впр.1 ст.27 (дати відповідь на запитання до тексту) - Ознайомлення учнів з новими граматичними структурами – підрядні речення з відносними займенниками (слайд 8) - Прочитати текст впр.4 ст.27, заповнити пропуски даними підрядними реченнями за смислом - Робота з роздатковим матеріалом - виконати вправу – поєднати речення за допомогою відносних займенників. 5. Підбиття підсумків уроку Робота в групах. Виконання тесту за пройденим на уроці матеріалом. Підсумки результатів тесту. 6. Оцінювання учнів 7. Повідомлення домашнього завдання. SB p.113 ex. 1,2,3